NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Az a baj hogy amíg ez a gyentlömen itt van majd hogy tök mindegy mi történik. Ha esetleg jók lesznek az edzők akkor majd játékos állomány nem lesz ok, ha bármi pozitív történik, Akkor majd úgyis jön vlm faszság.
Már abba is belefáradtam hogy mocskoljam ezt a kretén bandát, mert már arra sem méltóak. 😕
Képtelen lenne egy Maddent végig vinni nem hogy a világ Top 5 legértékesebb csapatát elkormányozni. 😕

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Mindenki jó valamire. Ő például elrettentő példának
Wyatt
azért elképesztő mi megy nálunk pl draft címén is az első körben:
2019: Jones+Lawrence+Baker. Lawrence jó lenne, ha nem hoztuk volna Williamst egyből. Baker meg kuka. 3 első körösből ennyit sikerült kihozni. tudom, ha Jones mint fra QB válik nagyot dob ezen, de akkor is ennél értékben többet kellene kihozni 3 első körösből
2018: ez rendben van Barkleyval.
2017: Engram. örök ígéret. főleg idegesítő, hogy utána nem sokkal ment ki White
2016: Apple.
2015: Flowers.

7 db első körösből sikerül kihozni 3 kezdő játékost, de ebből nem tudjuk még, hogy a qb vajon beválik-e, és az egyik mellé/helyére hozunk egy pénznyelő kiöregedő játékost, akinek olyan hatalmas impactje nem volt. tudom, hogy a bajnokcsapatot nem az első körösök építik, de azok nélkül sincsen esélyed.
csebi
Zárójelben pedig megjegyzendő, hogy Williams ide v. oda, Lawrence még így is reach és luxus pick volt, miközben a fal belseje akkor is rendben volt, ellentétben a védelem össze többi posztjával vagy a támadófallal. Egyel utánunk ment ki pl.: Garrett Bradbury aki lehet hosszútávon megoldás lehetett volna a center gondjainkra. Helyette akkor megint jöhet a használt autókereskedő?
PeppyRapier
Ez itt off, de Bradbury minden volt rookieként, csak jó nem.
SPOILER ALERT! önfényezés következik:
én végig azon a véleményen voltam h Erik McCoy sokal jobb prospect, nah ő jó is volt 😊


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
PeppyRapier New York Giants 86
Mindenki jó valamire. Ő például elrettentő példának
Wyatt
azért elképesztő mi megy nálunk pl draft címén is az első körben:
2019: Jones+Lawrence+Baker. Lawrence jó lenne, ha nem hoztuk volna Williamst egyből. Baker meg kuka. 3 első körösből ennyit sikerült kihozni. tudom, ha Jones mint fra QB válik nagyot dob ezen, de akkor is ennél értékben többet kellene kihozni 3 első körösből
2018: ez rendben van Barkleyval.
2017: Engram. örök ígéret. főleg idegesítő, hogy utána nem sokkal ment ki White
2016: Apple.
2015: Flowers.

7 db első körösből sikerül kihozni 3 kezdő játékost, de ebből nem tudjuk még, hogy a qb vajon beválik-e, és az egyik mellé/helyére hozunk egy pénznyelő kiöregedő játékost, akinek olyan hatalmas impactje nem volt. tudom, hogy a bajnokcsapatot nem az első körösök építik, de azok nélkül sincsen esélyed.
csebi
Zárójelben pedig megjegyzendő, hogy Williams ide v. oda, Lawrence még így is reach és luxus pick volt, miközben a fal belseje akkor is rendben volt, ellentétben a védelem össze többi posztjával vagy a támadófallal. Egyel utánunk ment ki pl.: Garrett Bradbury aki lehet hosszútávon megoldás lehetett volna a center gondjainkra. Helyette akkor megint jöhet a használt autókereskedő?
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 019 — Lucas Scott
Mindenki jó valamire. Ő például elrettentő példának
Wyatt
azért elképesztő mi megy nálunk pl draft címén is az első körben:
2019: Jones+Lawrence+Baker. Lawrence jó lenne, ha nem hoztuk volna Williamst egyből. Baker meg kuka. 3 első körösből ennyit sikerült kihozni. tudom, ha Jones mint fra QB válik nagyot dob ezen, de akkor is ennél értékben többet kellene kihozni 3 első körösből
2018: ez rendben van Barkleyval.
2017: Engram. örök ígéret. főleg idegesítő, hogy utána nem sokkal ment ki White
2016: Apple.
2015: Flowers.

7 db első körösből sikerül kihozni 3 kezdő játékost, de ebből nem tudjuk még, hogy a qb vajon beválik-e, és az egyik mellé/helyére hozunk egy pénznyelő kiöregedő játékost, akinek olyan hatalmas impactje nem volt. tudom, hogy a bajnokcsapatot nem az első körösök építik, de azok nélkül sincsen esélyed.

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Mindenki jó valamire. Ő például elrettentő példának

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla

...itt a vége, fuss el véle!🤡



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 712
Mindig-mindig bejön amire gondolnak, szerencsére most sincs ez másként. A szakember az szakember.
ozibozi
Golden UFA tendere azért bejött, minden nem sikerülhet 😊
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Mindig-mindig bejön amire gondolnak, szerencsére most sincs ez másként. A szakember az szakember.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
 giantswire.usatoday.com/2020/09/07/new-york-giants-had-hoped-stash-ryan-connelly-practice-squad/
Azt remélték, hogy nem kell senkinek, hát rábasztak!🤔



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
the Giants released wide receiver Corey Coleman and offensive lineman Chad Slade, and waived safety Sean Chandler.

GIANTS SIGN 14 PLAYERS TO THE PRACTICE SQUAD…
The New York Giants have signed the following players to the team’s Practice Squad:

QB Cooper Rush
RB Sandro Platzgummer
WR Johnny Holton
WR Alex Bachman
WR Derrick Dillon
WR Austin Mack
WR Binjimen Victor
OL Tyler Haycraft
OL Kyle Murphy
DL Niko Lalos
CB Jarren Williams
S/CB Chris Williamson
P/PK Ryan Santoso
LS Carson Tinker

GIANTS PLACE XAVIER McKINNEY AND DAVID MAYO ON INJURED RESERVE…

To fill their roster spots, the Giants re-signed tight end Eric Tomlinson and cornerback Brandon Williams.

The Giants have three open slots remaining on their Practice Squad. Although not officially signed, according to media reports, the Giants also intend to sign cornerback Ryan Lewis to the Practice Squad.

Linebacker Ryan Connelly, who the Giants cut on Saturday, was claimed off of waivers by the Minnesota Vikings. In addition, defensive lineman Chris Slayton was signed to the Buffalo Bills’ Practice Squad while offensive lineman Eric Smith was signed to the Dallas Cowboys’ Practice Squad.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Látom Tinker lesz a LS? Király!
több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Connelly???
vanek úr
Annyit beszéltünk róla, hogy állítólag elküldtük Minnesotaba 😄 *vagyis dehogy küldtük, csak waiverről felszedték

Szerkesztette: ironroy
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 712
Connelly???
vanek úr
Talán vissza hozzuk a gyakorlóba...
nagir
De hát a komplett LB sor úgy néz ki mint egy gyakorlócsapat. Nem vagyok képes felfogni, ide hogy nem fért be?!
vanek úr
Sose aggódj Nálunk a LB poszt nem prioritás, meg a DE, se tehát pass rush se.
Amúgy PS lista is alakul már:
WR Alex Bachman, WR Austin Mack, C Jon Halapio, TE Eric Tomlinson, LB Ryan Connelly, LB Josiah Tauaefa, CB Jarren Williams, CB Dravon Askew-Henry and S Montre Hartrage.
nagir
Viszont ha feltételezem, hogy szakmailag megalapozott döntés született, és ez a Devante Downs, TJ Brunson, Tae Crowder trió tényleg jobb nála, akkor meg halleluja, és mi bajunk lehet? 😊
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Connelly???
vanek úr
Talán vissza hozzuk a gyakorlóba...
nagir
De hát a komplett LB sor úgy néz ki mint egy gyakorlócsapat. Nem vagyok képes felfogni, ide hogy nem fért be?!
vanek úr
Sose aggódj Nálunk a LB poszt nem prioritás, meg a DE, se tehát pass rush se.
Amúgy PS lista is alakul már:
WR Alex Bachman, WR Austin Mack, C Jon Halapio, TE Eric Tomlinson, LB Ryan Connelly, LB Josiah Tauaefa, CB Jarren Williams, CB Dravon Askew-Henry and S Montre Hartrage.



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 712
Connelly???
vanek úr
Talán vissza hozzuk a gyakorlóba...
nagir
De hát a komplett LB sor úgy néz ki mint egy gyakorlócsapat. Nem vagyok képes felfogni, ide hogy nem fért be?!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Az 53 fős keret 40+%-a 21-22 fő LB és secondary játékos. Csak akad majd ott használható is. 😊
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Connelly???
vanek úr
Talán vissza hozzuk a gyakorlóba...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 712
Connelly???
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 067 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Íme a keret.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Az eddigi "legnagyobb név" aki a keretszűkítés áldozata lett: Grant Haley
ironroy
Alex Tanney is cut



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Az eddigi "legnagyobb név" aki a keretszűkítés áldozata lett: Grant Haley
több mint 3 éve
efeus New York Giants 10
Solomon Ajayi ? Szerintetek ?
több mint 3 éve
gyeek LSU Tigers 7 972 — Stromfeld Aurél fan
 giantswire.usatoday.com/2020/09/03/kyle-brandt-new-york-giants-are-going-playoffs-2020/
Vajon mit szívott a Csávó?🥴
nagir
“I think the Giants’ offense is going to take off under Jason Garrett. It’s not just Saquon, it’s all of those guys. I’ll say it again. I’ll put the hat on next week. I think the Giants are going to the playoffs next year.”

Erre a jelenetre én is kíváncsi lennék. Cowboysban már ciki volt mennyire átlátható a rendszere az ellenfél számára is, érdekes lesz látni hogy tud-e újulni. És pont most nem lesz Giants meccs szezon nyitón... 😀



Amúgy meg én se tartom a dolgot kizártnak. Meg már elég monoton a bináris váltogatás, meg is nyerhetitek a csoportot! Cowboysnak wildcard és onnan a trófeáig. Deal? 😊

Szerkesztette: gyeek

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 3 éve
PeppyRapier New York Giants 86
 giantswire.usatoday.com/2020/09/03/kyle-brandt-new-york-giants-are-going-playoffs-2020/
Vajon mit szívott a Csávó?🥴
nagir
Nem tudom, de adhatna belőle...