New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 696 — Scream and scout
Na ide nekünk Fornetet
Tompo
De rosszul irtad le a nevet! Nem komoly, meg ne sertodj!
Fontosabb, hogy ide sztem pont nem kell. Ezert lepodtem meg. Foloslegesen venne el snapeket. Amit tud, azt Barkley is tudja, csak jobban. Nem lenne o rossz, ez igaz, csak ami penzt ker, nem ad hozza annyit, mint amennyit elvesz kozben.
Ez persze az en velemenyem. De en ha koltenek, akkor egesz mas posztra tennem.
ulpianus
Jaja, azokra a snapekre Dion Lewis bőven jó, amiken nem Barkley van fent. Short yardage backnek meg sok lenne a 4 miska szvsz.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ide nekünk Fornetet
Tompo
Waiver listára került, ahol ti claimelhettek negyediknek, de én a Bengals/Dolphins/Chargers trióból látom azt, aki majd őt elviszi. Esetleg még a Redskins csaphat le rá, mert hát AP se lesz fiatalabb. Annyi biztos, hogy aki claimeli, annak 4,5 milliót kell kipengetnie neki.
iktriad
*Football Team 😅
Gerichill
Jogos, javítva.
iktriad
Ez olyan, minthogy a Moszkva tér is Moszkva tér. 😃
Gerichill
Bödőcst idézve: "De Viktor... Ki a faszom az a Széll Kálmán?"
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Na ide nekünk Fornetet
Tompo
Waiver listára került, ahol ti claimelhettek negyediknek, de én a Bengals/Dolphins/Chargers trióból látom azt, aki majd őt elviszi. Esetleg még a Redskins csaphat le rá, mert hát AP se lesz fiatalabb. Annyi biztos, hogy aki claimeli, annak 4,5 milliót kell kipengetnie neki.
iktriad
*Football Team 😅
Gerichill
Jogos, javítva.
iktriad
Ez olyan, minthogy a Moszkva tér is Moszkva tér. 😃
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ide nekünk Fornetet
Tompo
Waiver listára került, ahol ti claimelhettek negyediknek, de én a Bengals/Dolphins/Chargers trióból látom azt, aki majd őt elviszi. Esetleg még a Redskins csaphat le rá, mert hát AP se lesz fiatalabb. Annyi biztos, hogy aki claimeli, annak 4,5 milliót kell kipengetnie neki.
iktriad
*Football Team 😅
Gerichill
Jogos, javítva.
több mint 3 éve
Gerichill Denver Broncos 523
Na ide nekünk Fornetet
Tompo
Waiver listára került, ahol ti claimelhettek negyediknek, de én a Bengals/Dolphins/Chargers trióból látom azt, aki majd őt elviszi. Esetleg még a Redskins csaphat le rá, mert hát AP se lesz fiatalabb. Annyi biztos, hogy aki claimeli, annak 4,5 milliót kell kipengetnie neki.
iktriad
*Football Team 😅
több mint 3 éve
Tompo 49
Én rövid szituknál használnám testesebb mint bárki aki most van és nem a szfárunkat zuznák ilyenkor szerintem erre tökéletes

Szerkesztette: Tompo
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na ide nekünk Fornetet
Tompo
Waiver listára került, ahol ti claimelhettek negyediknek, de én a Bengals/Dolphins/Chargers trióból látom azt, aki majd őt elviszi. Esetleg még a Redskins Washington csaphat le rá, mert hát AP se lesz fiatalabb. Annyi biztos, hogy aki claimeli, annak 4,5 milliót kell kipengetnie neki.

Szerkesztette: iktriad
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Na ide nekünk Fornetet
Tompo
De rosszul irtad le a nevet! Nem komoly, meg ne sertodj!
Fontosabb, hogy ide sztem pont nem kell. Ezert lepodtem meg. Foloslegesen venne el snapeket. Amit tud, azt Barkley is tudja, csak jobban. Nem lenne o rossz, ez igaz, csak ami penzt ker, nem ad hozza annyit, mint amennyit elvesz kozben.
Ez persze az en velemenyem. De en ha koltenek, akkor egesz mas posztra tennem.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Átképezzük futás ellen DL-ba.
több mint 3 éve
Tompo 49
Na ide nekünk Fornetet
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 950 — Giants fan
Jött CB - Logan Ryan!!!

iktriad
ő mondjuk nem rossz
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 098 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Jött CB - Logan Ryan!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Lehet már nem is szűz azóta...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Amukamara szabadon igazolható és Ryan is jönne ha hívnánk, tehát DG elhozza majd waiverről Fourtnettet.🤣



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Egy olyan álom is szép lenne amiben előkerül egy videó, amiből végre kiderül hogy Mara qrja DG-t vagy fordítva. És ezután kézen fogva elsétálnak a naplementében. 😉
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Hát vége az álmodozásnak...pedig hónapok óta szurkoltam a trade-ért..senkinek soha nem kívánok sérülést,de örültem kicsit minden Jaguars D-Line negatív hírnek,hogy háááátha...volt hogy álmodtam is azzal,hogy látom egy íróasztalon a papírt amin az áll "Giants take Leonard Williams and 2021 third round draft pick. Jaguars take Yannick Ngakue and 2021 fifth round draft pick."
Ezek után max annak örülnék ha Clowney-t egy az egybe cserélnénk erre a majomra. Vagy esetleg L.Williams+DG és elég cserébe egy 1980-as dacia... Jelige: szart-szarért 😕
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla

CSOK-os kéró eladó! 😉😊



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla

DB roster completed!?!? 🤔



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Blake Martinez is kihagyta a tegnapi gyakorlást, de a csapat nem közölte miért...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ironroy New York Giants 1 850 — New York G̶i̶a̶n̶t̶s̶ Browns fan
Giants’ safety Xavier McKinney has suffered a fracture to his left foot and Giants’ LB David Mayo has a torn meniscus in his left knee. Az szép...
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
 giantswire.usatoday.com/2020/08/21/new-york-giants-deandre-baker-legal-drama-takes-another-bizarre-turn/amp/
nagir
úgy érzem nem ártatlan! de vele vitetik el a balhét egyedül ha jól értem?
yooker
Több mint 10M$ kereshetett volna az újonc szerződésével... Ő és az okos haverja(i) meg 75e$-ért kockára tette mind ezt!
Én őszintén drukkoltam Neki, hogy az ügyvédek mossák tisztára, de csak is azért, hogy nem menjen pocsékba az a 1/30-as draft pick!
Úgy néz ki, hogy még is buktuk, kb. ENNYI... 🤬
.
.
.
Majd a BLM mozgalom élére állhat, hogy Vele mennyire elbánt a fehér igazságszolgáltatás!😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 414
Fasza mikor egy olyan spórol előre akinek itt nincs jövője.
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla

Tavaly sérült volt. Vet.min.ért töltelékbe jó lehet...
nagir
Ja, de azért nem ártana némi pecsenye is, mert Bradberry-n kívül az egész CB sor töltelék
vanek úr
Az eddig látottakból úgy gondolom kezdő szintű játékos már nem fog jönni, sőt Pulley elkülddését vízionálom. DG elkezdett spórolni a jövőre nézve, Barkley, Jones valamelyik DT szerződésére...



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !

Tavaly sérült volt. Vet.min.ért töltelékbe jó lehet...
nagir
Ja, de azért nem ártana némi pecsenye is, mert Bradberry-n kívül az egész CB sor töltelék
vanek úr
de legalább nem DT!
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
 giantswire.usatoday.com/2020/08/21/new-york-giants-deandre-baker-legal-drama-takes-another-bizarre-turn/amp/
nagir
úgy érzem nem ártatlan! de vele vitetik el a balhét egyedül ha jól értem?