New York Giants

49 feliratkozó

több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 951 — Giants fan
EE mar tenyleg tobb a soknal...rengeteget artott most a csapatnak !nem tudom mit lep Judge de BB tuti jegelne egy darabig vagy cut...
Mindenesetre a snapp szamait erdemes lenne egyelire visszavenni ..bar nyilvan igy sem duskalunk komoly celpontokban...
Aki meg nem annyira tunt fel az Logan Ryan ? Ti mire emlekeztek tole ?😀
yooker
Engram a snapek 94%-n volt a pályán.. ez a legtöbb minden skill player közül a csapatban, nem úgy tűnik, hogy nagyon jegelni akarnák.
Ryan viszont elég keveset volt fent egyelőre, szerintem rá jóval nagyobb szerep hárul majd később.
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout
Aki meg nem annyira tunt fel az Logan Ryan ? Ti mire emlekeztek tole ?😀
yooker
 www.youtube.com/watch?v=llJWaf6apos&ab_channel=NFLVideos


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
EE mar tenyleg tobb a soknal...rengeteget artott most a csapatnak !nem tudom mit lep Judge de BB tuti jegelne egy darabig vagy cut...
Mindenesetre a snapp szamait erdemes lenne egyelire visszavenni ..bar nyilvan igy sem duskalunk komoly celpontokban...
Aki meg nem annyira tunt fel az Logan Ryan ? Ti mire emlekeztek tole ?😀
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 602 — Bla, bla, bla
Sokan sok mindent elmondtatok és nem is lehet velük vitatkozni, lesz ez jobb is...

Talán akikről nem esett szó:
Peppers szerintem nagyon rendben van, jó nézni!
Smith a nagy fehér TE is üde színfolt.

Amúgy én azt várom, hogy tanulunk a hibáinkból és a szezon végére egy jobb csapat leszünk, talán még Ozi is optimista lesz az off-ban és csak DG-t akarja likvidálni, hogy ne húzhasson 1/akármennyire SE! 😉



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Szesze New York Giants 18 951 — Giants fan
Összességében nekem ez a meccs sokkal inkább tetszett mint nem, de persze ehhez nyilván kell(ett) az is, hogy finoman szólva sem voltam/vagyok túl optimista a szezonunkat illetően. Igazából 3 negyedig azt mondom, hogy messze várakozásaim felett teljesítettünk, kár érte, hogy a negyedik negyedre kb egyszerre ömlött ki az összes szar a biliből, mert ezzel azért elég rendesen sikerült tönkretenni az addigiakat.
Ettől függetlenül volt egy csomó dolog ami tetszett, párat kiemelek:

1. Jason Garrett - Finoman szólva nem lehet engem rajongással vádolni az irányában, nagyon szurkoltam azért, hogy ő nálunk ne legyen edző. Örültem, hogy ennyi ideig húzta a Dallasnál, mert sztem nagy szerepe volt abban, h a Cowboys éveken keresztül ennyire alulteljesített a keret erősségéhez képest. Mondjuk miután megúsztuk, hogy HC legyen és leigazoltuk OC-nek akkor picit elkezdtem bízni benne, hogy abból akár még jól is kijöhetünk. Az első meccs alapján most még inkább így gondolom, mert nekem kifejezetten tetszett amit összességében offense oldalon előadtunk.
2. Blake Martinez - Őszintén szólva picit vele is szkeptikus voltam , de azért eredendően is úgy gondoltam, hogy ő upgrade lehet. A meccs alapján viszont most már egyértelműen úgy gondolom, hogy hatalmas javulás várható MLB poszton idén (ugye elég régóta várunk erre), nekem az ő játéka tetszett messze a legjobban a csapatból (ráadásul sztem Carter is kifejezetten jól tolta a meccs nagy részében).
3. Darius Slayton - Benne az ember nyilván bízott/bízik a tavalyi szezon után, de azért na.. vele kapcsolatban is voltak kétségeim kicsit, hogy tényleg képes-e ezt a szintet hozni hosszú távon is, úgy néz ki szerencsére igen.

Volt sok olyan játékos meg csapatrész ami nagyon vegyes képet mutatott, pár fontosabb ezek közül:

1. Daniel Jones - Kicsit fájdalmas a dolog, mert valójában a meccs 90%-ában baromi jól játszott és simán lehetett volna a meccs embere is, csak sajnos a QB poszt olyan, hogy ott pont nem fér bele 2 ekkora hiba, mint amit vétett.. főleg, hogy mindkettő döntő szituációban történt és nagyban befolyásolta a meccs eredményét. Ettől függetlenül én mégis sokkal inkább vagyok vele kapcs pozitív, mint negatív, elsősorban azért, mert ebbe a szezonba valahol mégis beleférnek még ezek, hisz a csapatnak összességében véve reálisan nincs esélye PO-ba jutni és ezt a két nagy hibát leszámítva fiatal kora ellenére baromi jól játszott az egész ligát nézve az egyik legjobb védelem ellen, valahol picit pechje is volt, hogy ez a két INT ennyire meghatározó volt a meccsre nézve. Azért összességében továbbra is komoly bizakodásra ad okot a játéka és ez az egyik legfontosabb dolog a csapat jövője szempontjából.
2. Komplett védelem - Sajnos a végére összeomlottak, pedig a meccs nagyobb részében kifejezetten jól tartották magukat. Én mindig is nagy védelem mániás voltam, szóval az utóbbi évek fényében nem csoda, ha "kissé" frusztrált vagyok 😊 Úgy néztem végig a meccset, hogy a (számomra meglepően) jó kezdés ellenére egészen biztos voltam benne, hogy inkább előbb, mint utóbb ki fognak pukkadni, de őszintén szólva tovább bírták, mint reméltem. Sajnos ez idén nem tud ennél jobb lenni.. akkora hiányosságok vannak itt amiket nem lehet eltüntetni, ettől függetlenül baromira nem mindegy, hogy mit tudnak alkotni, mert azért jó néhány olyan meccs lesz idén ahol ha sikerül egy közepes teljesítményt lehozniuk (kb mint összességében a mostani) azzal simán nyerni tudunk majd, mert az offense nem lesz rossz idén.

Ami szar volt:
1. Futójáték - Jézusom... az nyilvánvaló volt, hogy nem ez lesz az az elem amivel majd megnyerjük a meccset, de baszki azért nem sok olyan meccset láttam, ahol szinte minden futójáték negatív yarddal végződik úgy, hogy a mezőny (egyik) legjobb RB-je van a csapatban. Én eleve úgy gondolom, hogy a Steelesnek lesz idén a legjobb futás elleni védekezése, de ez akkor is elképesztően szar teljesítmény volt mindenki részéről akinek ebben szerepe volt/van (OL/RB/edzők).
2. Evan Engram - Nem akarok rá túl sok szót vesztegetni, mert már megtettem korábban.. Totális első körös bust aki még akkor is egy fájdalmas húzás lett volna abban a helyzetben amikor behúztuk, ha Gronk szintű lenne, de sajnos nem egészen az a kategória. Blokkolásban is szar ráadásul. Nem az ő hibája, hogy itt van, én nem is utálom őt egyáltalán és simán el tudom képzeni, hogy lesznek még neki akár nagy meccsei is, de amikor meglátom a balfaszkodását mindig kinyílik a bicska a zsebemben, hogy hogy a picsába lehetett TE-t húzni első körben anno, amikor már totális fos volt az OL..

Azért számomra nem volt ez egy rossz élmény, egyelőre még simán várom a jövő hetet 😊
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Egy roncs derbi, ahol remélem a
Benny Hill zenét nem játszák be az összefoglaló alatt.
😊
Vicces jelecske, még mielőtt vlk infarktust kap a valóságtól.
Pár nap és tisztább lesz a
Kép.
Vagy nem.

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Most vannak, voltak mentő körülmények egy potenciális Wild Card csapat ellen, de gondolom egy irányító nélküli csikágó után azért látható lesz az irány.
ozibozi
Fair and square
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Most vannak, voltak mentő körülmények egy potenciális Wild Card csapat ellen, de gondolom egy irányító nélküli csikágó után azért látható lesz az irány.
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
nem lesz itt 1/1 egy ne reménykedjen aki erre számít...😊
jók voltunk amúgy?nem! reménytelenek voltunk? nem!
egész sokáig meccsben voltunk ,még a Jones RZ TD után is ha visszaszerezzük azt a fumblit még alkothattunk volna valamit...de sajnos nem !
Ami nekem egyértelműen tetszett (lehet hülyézni ) Garrett és az O ...
úgy tudtunk haladni sokszor az egyértelműen ligaelit Steelers D ellen hogy gyakorlatilag nullázták a futást...(nyilván blokkolni nem tudott JG bejönni ez nem az ő sara )
több élvezetes szép ,kreatív playt láttam most ezen a meccsen mint tavaly egész évben összesen!és ha nincsennek a buta egyéni hibák (droppok,Jones INT(ek) ) akkor
ez pontszámokban is szebb lett volna!mindezt vadi új fallal még egyszer mondom futás nélkül...
a védelem sem volt teljesen reménytelen láttunk szép dolgokat is azért a sec az nagyon fejfogós még de javulhat!
szóval én megpróbálom most a pozitív dolgokat nézni és mindent folyamatában nézni hogy hová/hogyan fejlődünk...
yooker
+1 ezt akartam leírni egy az egyben én is, de neked sikerült zanzásítani 😀

Szerkesztette: Rodaron
több mint 3 éve
yooker New York Giants 7 327 — Expect the Best !
nem lesz itt 1/1 egy ne reménykedjen aki erre számít...😊
jók voltunk amúgy?nem! reménytelenek voltunk? nem!
egész sokáig meccsben voltunk ,még a Jones RZ TD után is ha visszaszerezzük azt a fumblit még alkothattunk volna valamit...de sajnos nem !
Ami nekem egyértelműen tetszett (lehet hülyézni ) Garrett és az O ...
úgy tudtunk haladni sokszor az egyértelműen ligaelit Steelers D ellen hogy gyakorlatilag nullázták a futást...(nyilván blokkolni nem tudott JG bejönni ez nem az ő sara )
több élvezetes szép ,kreatív playt láttam most ezen a meccsen mint tavaly egész évben összesen!és ha nincsennek a buta egyéni hibák (droppok,Jones INT(ek) ) akkor
ez pontszámokban is szebb lett volna!mindezt vadi új fallal még egyszer mondom futás nélkül...
a védelem sem volt teljesen reménytelen láttunk szép dolgokat is azért a sec az nagyon fejfogós még de javulhat!
szóval én megpróbálom most a pozitív dolgokat nézni és mindent folyamatában nézni hogy hová/hogyan fejlődünk...

Szerkesztette: yooker
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Természetesen amire mindenki számított a meccs elején, az lett a meccs outcome-ja. Amennyiben feketén-fehéren nézzük a meccset látszik, hogy az Oline továbbra is több sebből vérzik, Fleming nem igazán tudta milyen rendezvényen van, és Gates-et is olyan könnyen elnyomták futás blokkolásnál, hogy rossz volt nézni. Nincs meg a kommunikáció és összeszokottság a srácok között, a passprot már szebben nézett ki jóval, ott tudtak elég időt adni DJ-nek. A védelemben Ballantine és Yiadom maximum 3&20-ra kellene hogy feljöjjön, amikor a mennyiség a lényeg, a coverage minősége még mindig szörnyű, és nem egyszer az volt, hogy a DB-k összefutottak egymással mikor át kellett volna venni egymás emberét, és így maradtak üresen az emberek. Ez a miscommunication és összeszokatlanság mind javítható annál az egységnél ami most játszott először együtt. DJ második INT-je olyan volt mintha az első meccsét játszotta volna Rookieként..teljesen megengedhetetlen.

Ha már kicsit szürkíteni és elmosni akarom a határokat.
A 4. negyed elejéig tartottuk magunkat bőven, ott voltunk az endzone-ban egy 19 playes drive végén, és átvehettük volt a vezetést, és ekkor jött DJ legnagyobb hibája, hogy kivárt és rosszul számolta ki Dupree útvonalát és ez került a meccsünkbe. A meccs eleji punt utáni labdaszerzés és ez a drive 3 pontot eredményezett...1&3-ra az elején nem tudom miért nem akartunk futni és erőltettük a passzot ami nem lett meg. Megint a momentumok, köztük két fumble is amit nem tudtunk visszaszedni (ezeket nem tudjuk még mindig a magunk javára fordítani) azok amelyek eldöntötték a meccset, ha ezek megvannak állítom nyertünk volna, mert 14-3 lett volna a második negyed közepén.
A védelem tisztességesen tartotta magát, a futást szinte teljesen megöltük a 3.negyed végéig, nem voltak mistacklek, amelyek tavaly sorban jöttek. Lorenzo Carter tolta rendesen az emberét és rengetegszer benyomta a zseb azon oldalát és LW is benyomta bull rushal egy párszor a Guardját, a nyomás gyakorlás úgy néz ki meglehet, viszont ezeket sackekre kellene fordítani, de persze BigBen is tett ezekért, mert rengetegszer tartotta a labdát 3-4 mp-ig is. A secondarybe voltak felvillanások, de sajnos ennyi, Bradberryvel végre van egy CB1, de még mindig nagyon sok a miscommunication és a talent hiány, amivel idén is meg fogunk szenvedni. Ezt azzal lehetne ellensúlyozni ha olyan nyomást tudnánk gyakorolni az ellen QB-ra mint a Vasas.
Az offense próbálkozott, próbálkozott becsülettel, de egyszerűen ezzel a Defense-el futásterén nem tudtak mit kezdeni, Andrew Thomas legelső meccsén Dupree-vel találta magát szembe, aki áthozta élete formáját tavalyról és tény engedte a nyomást párszor, de tartotta magát és sacket se engedett, Zeitler és Hernandez mellett ő stabil kezdő.
Slayton teljesítménye magáért beszél 😊 Engram pedig idegesítően szar volt, elcseszett block, elejtett labda, OPI egy kritikus driveban, Barkley nagy futása után, lassan ki fogja játszani magát. Shepard-et is kevésszer tudtuk megtalálni, egyszerűen végig olyan nyomás alatt játszottunk ami rányomta a bélyegét a play hívásokra.
Amiből viszont talán lehet építkezni, és eddig sem McAdoo, sem Shurmur alatt nem volt meg, az a second half adjustment, a védelem a 3. negyed elején lesöpörte Benéket, az offense meg vezetett egy 12 perces driveot, nem estünk össze, nem csináltunk 3&outot. Viszont nem sikerült a driveot tökéletesen lezárni, ha azt TD-vel zárjuk akkor most csilloghatna a szemünk, de sajna marad a csalódás.

Nem mosdatni akarom a csapatot, de most nem mérges vagyok hanem csalódott inkább az elszalasztott lehetőségek miatt, mert tavaly a Pats ellen egy hasonló védelem esetén más hibájából éltünk itt viszont mi alakítottuk ki magunknak. A Steelers egyértelmű PO csapat mi pedig nem, ha tudjuk javítani a futás blokkolást, tudjuk 4 negyeden át használni a válogatott passrush schemeket, amivel kicsit tudnánk tehermentesíteni a secondaryt akkor beszélhetünk még decemberi fociról. A vasárnapi Bears meccs lesz szerintem az irányadó nekünk, ha ott nyerni tudnánk és javítani a hibáinkon akkor bizakodhatunk egy szebb évben.
több mint 3 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
nüansznyi fejlődés látszik és a steelers pont egy rossz matchup volt, de összességében ez akkor is ugyanannak a langyos víznek tűnik ugyanazokkal a fellángolásokkal, mint bármelyik tavalyi meccsen. de legyünk türelmesek persze és a szarabb csapatok ellen talán összejön 6-7 win.

engramhez sem értem, miért ragaszkodtunk, évek óta totál nulla a srác 😕 ahogy a védelemben sincs egyetlen impact playerünk sem (talán bradberryt leszámítva)

Szerkesztette: jusssipekka
több mint 3 éve
Tompo 49
Tegnapi pozitívum:

Akkor most hivatalosan is bejelentkeztünk az 1/1/re
😊
ozibozi
Top 5 D és Top 5 O line ellen ez a játék (Főleg hogy 2 INT-n ment el) messze jób volt nézni főleg a tökös 4/1 re hosszút próbálni a rövid helyett!!
Csak fejlődés legyen egy alapnak jó eddig főleg Top csapat ellen és nehogy az legyen mint tavaly a Patriots mecs után.

Szerkesztette: Tompo
több mint 3 éve
Tompo 49
"Amilyen borzalmas volt a futójáték, annyira üdítő volt a passzjáték"
"A Giants mutatott pár biztató jelet, és ha Jones nem dobja meg azt az INT-et (meg egy másikat TJ Wattnak), akkor itt még bármi is lehetett volna."
De 1/10 re mindíg futni....... Botrány

Szerkesztette: Tompo
több mint 3 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
46.5 under, Steelers-gyozelem. 24-13 mondjuk
Wyatt
Nem voltam messze.

Nem láttam a meccset, de pont ilyenre számítottam. Most őszintén, ez a Steelers-védelem top 5-ös lesz, a Giantsé nagyon nem. Tök papírforma, hogy a Vasas most előrébb van, ennél lesznek jóval könnyebb meccsek is. Jones legyen jó, a többi úgyis le van tojva

több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 415
Tegnapi pozitívum:

Akkor most hivatalosan is bejelentkeztünk az 1/1/re
😊
több mint 3 éve
Zet New York Giants 1 341
Ez csak az első meccs volt, de mondjuk lehetett volna bármelyik az elmúlt 5 évből.
Slayton és a DL egész jó volt, na meg persze a run blocking az OL részéről.
Ohh wait...
több mint 3 éve
vanek úr New York Giants 1 712
Továbbra is csak leborulni tudok DG nagysága előtt. Zseniális húzás volt 1. kör elején QB és RB-t hozni egy támadófal nélküli csapatba. Pass rush sem szükséges, mert majd hátul a sztárok megoldják.
Az egyetlen pozítivum Slayton. WR1
több mint 3 éve
jusssipekka New York Giants Rutgers Scarlet Knights 588
hát srácok, ez eddig pontosan ugyanaz a kaki, ugyanazokkal az issuekkal, mint tavaly, csak pepitában...
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 704 — Scream and scout



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Kronos New York Giants 738
mivan itt.... 😀 😀 😀 meg kell törölnöm a hemüvegem 😮 DJ Slayton

Szerkesztette: Kronos
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
ma kell látnunk vlmt ami előre mutat-remélhetőleg-
ha már csak az átjön, hogy van gazdája a csapatnak, akkor előre léptünk...
az eredmény lényegtelen szvsz
ozibozi
Ezzel pl egyet értek!
több mint 3 éve
Vobox New York Giants 621
Nem tehetek róla ha egyszerű vagy és még a némítás gombhoz is ostoba 😉 sok ilyen marha van a stadionok büféiben, akik minde
ozibozi
Először is nem tudom, hogy voltál-e NFL stadionban meccsnapon (Bár azon kívül is ugyan az fogadna) ott a sport ünnep, nem mint a gurulósban ahol a sok tagbaszakadt kopasz értelmiségi kimegy anyázni meg szotyit köpködni. Lehet, hogy te ezekbe a stadionokba jársz de én nem szóval nem talált.
Másodszor én nem zárom el magamtól a különvéleményt mert én elfogadom a szólásszabadságot amit ma már kb minden chaten tiltanak és bannal jutalmaznak ha nem az adott téma alanyát/tárgyát méltatod, sőt egyenesen kritizálod.
Véleményem rólad úgy alakult ki ennyire negatívan, hogy magamból kiindulva nem tudom hogy lehet így szurkolónak nevezni magad.
Én minden évben stábtól és játékoskerettől függetlenül úgy várom a szezont, hogy minden hírt figyelek. Van amit rosszul fogadok, van aminek egyenesen örülök de várom mikor látom már a meccset! Erre olvaslak téged és nem látok más mint a savanyúskodást! Hogy a fa...ba lehet így bárkinek/bárminek szurkolni?

És hogy én miért vagyok ennyire lelkes? Mert a szurkolás nekem egyfajta hit. Nem a vezetőkben vagy a tradíciókban, hanem a játékosokban legyenek bármilyenek. Ők azok akik minket szurkolókat meghallanak. Vagyis azokat akik a stadionban, az utcán vagy bárhol bíztatják, leszólítják őket. Ez nekik lelkesítő. Mert ők játszák a játékot, tőlük kell a jó teljesítmény, ezért kell szurkolni. Mondom ezt volt sportolóként mert igen is jó volt hallani a lelátót!
Tompo
Sokunk hangja voltál most...nekem semmi bajom ozibozival,nem némítom,időnként vicces amit ír,azt like-olom is,de évek óta megtanultam már,hogy ő nem szurkoló,valójában nem érdekli,ő (szerintem) unatkozik..de már mind megtanultuk félrerakni a megkeseredett üzeneteit!Üdv a klubban!Nincs személyeskedés,mind mások vagyunk.
GO GIANTS!GO BIG BLUE!
több mint 3 éve
ozibozi New York Giants 15 415
ma kell látnunk vlmt ami előre mutat-remélhetőleg-
ha már csak az átjön, hogy van gazdája a csapatnak, akkor előre léptünk...
az eredmény lényegtelen szvsz

Szerkesztette: ozibozi
több mint 3 éve
Rodaron New York Giants 1 936
Nem tudom, hogy vagytok vele, de mindentől függetlenül (főleg az elmúlt évek trágya szezonjai) de kivételesen lelkesen és epekedve várom a szezon első meccsét. Egész nap videókat, elemzéseket néztek, spanoltam magam és várom már a Kickoffot. Nyílván nem vagyunk esélyesek, ezért nem valami giga győzelmet várok, de ha már visszalátom azt a hypeolt mentalitást, odaadást és kompetitív hozzáállást amit a TC-k után nyilatkoztak akkor szerintem jók lehetünk egy szoros meccsre. Onnantól kezdve meg tényleg a szerencse is közbe szól.
Valószínűleg nem lesz valami látványos meccs, és a Steelers se fog tudni úgy villogni, szétdobálni minket ahogy várják sokan. Mégiscsak majdnem egy éve játszott utoljára BigBen plusz a Preseason hiánya miatt az első pár drive vagy félidő szerintem az egymás feltérképezésével fog eltelni.
Nekünk azt kell kihasználni, hogy fiatal, ismeretlen a csapat, ismeretlen a HC így lehetne villogni néhány playben, a többit meglátjuk.