Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 890 — Eagles & Seahawks fan
Ez viszont király, nekem a 7 órás meccskezdések a legrosszabbak:

 www.bleedinggreennation.com/2014/11/2/7147445/eagles-packers-week-11-game-flexed-afternoon-start-time

A következő 3 meccsből 2-t nyerni kell valószínű nem ez lesz az :p

S amilyen formánk van DeMeco hiányban Cam nálunk jön lendületbe és Kuechly meg futás ellen betömi a helyet, de hátha nem 😀dande
Sztem a green bay-i meccs tök esélytelen, oda behúzhatjuk az L-t előre, max. hatalmas öröm lesz. De nem is azt kell becélozni.

Hozni kell az itthoni meccseket a Panthers és a Titans ellen, és akkor 8-3-mal állnánk. Ha ott meg tudnánk verni a Cowboyst, akkor bent vagyunk a playoffban.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ez viszont király, nekem a 7 órás meccskezdések a legrosszabbak:

 www.bleedinggreennation.com/2014/11/2/7147445/eagles-packers-week-11-game-flexed-afternoon-start-time

A következő 3 meccsből 2-t nyerni kell valószínű nem ez lesz az :p

S amilyen formánk van DeMeco hiányban Cam nálunk jön lendületbe és Kuechly meg futás ellen betömi a helyet, de hátha nem 😀
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Azért annak örülök, hogy ez már nem lehet a mérlegünk 😛



Hanem mondjuk a következő 3 évben lesz ennyi győzelmünk (39, és nem 3.9 vagy 3+9 vagy 3-9, 3÷9 mielőtt beleköttök 😛) úgy, hogy abból egy SB győzelem kijön 😀
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 890 — Eagles & Seahawks fan
Nem akarok egyszerre több posztot beidézni, viszont most háromra is reagálok:

1. Szerintem csak a 3. helyen állunk az NFC-ben, mivel a Lions előttünk van a jobb konferenciamutató miatt, az azonos mérleg ellenére. Jelen esetben tehát övék a pihi.
somebody08
Nem írtam hogy 2. helyen állunk, azt írtam hogy a mérlegünk a 2. legjobb, természetesen holtversenyben 😊
több mint 9 éve
somebody08 Philadelphia Eagles 903 — Majd jövőre...
Nem akarok egyszerre több posztot beidézni, viszont most háromra is reagálok:

1. Szerintem csak a 3. helyen állunk az NFC-ben, mivel a Lions előttünk van a jobb konferenciamutató miatt, az azonos mérleg ellenére. Jelen esetben tehát övék a pihi.

2. Mariotát egyféle képpen érhetjük el, ha Kelly rábeszéli, hogy menjen bele valami balhéba, amitől tele lesz red flagekkel, és lecsúszik hozzánk. Természetesen csak viccelek, de a lényeg, hogy más esélyt nem nagyon látok rá.

3. Foles utálat. Előttem már leírták, hogy mennyit melózik (bye week alatt sem utazott például haza a családjához, hanem maradt a Nova Care-ben), és senki nem akar neki rosszat. Azért az tegnapi eredménykövető, ahol még az is elhangzott, "hogy remélem career ending sérülés" nem erről árulkodik. Legalább a meccs alatt érdemes lenne kiállni a játékosaink és a csapat mellett, aztán itt folytatni a szapulást zárt közösségben, mert különben nem sokban különbözünk a kinti, egész államban gyűlölt fanoktól. 6-2-vel állunk, ezt kell figyelembe venni, semmi más nem számít. Nick Foles jelenleg 15-9-cel áll kezdőként, vagyis pontosan másfél szezonon van túl, ami a tapasztalatot illeti és majdnem kétszer annyi győzelme van, mint veresége, és ebbe a szégyenteljes utolsó Reid év is bele van számolva, amit 1-5-tel hozott le. Az utóbbi két szezonban, Kelly alatt 14-4 a mérlege. Igen hibázik, igen buktunk már el miatta meccset, nem is egyet. Igen, némileg rendszeridegen és igen, néha a hideg kiráz, amikor egy védővel a nyakán, a hátsó lábról elenged egy 40 yardos passzt a pálya közepére. De ugyanakkor meg is nyert nekünk nem egy meccset és a játékostársak valamint az edzők is bíznak benne. Ráadásul ő sem keres kifogásokat, tehát nem arról van szó, hogy nagy arccal tudomást sem vesz a hibáiról. Ahogy a Cardinals ellen elmondta, ő minden támadásnál hozzá kell érjen a labdához, így övé a legnagyobb felelősség a csapatban. Évente kevesebb, mint 1 millióért vállalja ezt a felelősséget, mentor nélkül (Lazor elment, tapasztaltabb QB meg csak a félrenevelt Sanchez van a csapatban), úgyhogy amíg egy longsnapper fizetésért játszik, örüljünk, hogy ez van. Az már más kérdés, hogy ha ennyire bírja csak a nyomást, és így játszik, akkor szabad-e neki nagy fizut adni, de ezt nem a kilencedik héten kell eldönteni, amikor még másfél év hátravan a szerződéséből. Én személy szerint jobbulást kívánok neki, és remélem, úgy tér vissza, ahogy tavaly játszott.
Písz.
több mint 9 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 511 — Így remélem megfelelek nektek.....
Lucknál is nagyon várták ,hogy majd összetalálkoznak Haribóval aztán mégse. Azért ez másképpen működik.

Amennyi esélyt meg mondjuk Kolb és hasonlók pl éppen Fitzpatrick stb láthatóan gyengébb képességű QB-k megkaptak, Foles is még bőven megérdemelne. Remélem meg is kapja, és élni tud vele!
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
nem lesz a saját zsebe ellensége... egy 1/1 fizu az lényegesen több mint egy 1/10....

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Manning volt annoJanek
Tudom, hogy Manning volt, engem a körülmények érdekeltek volna, hogy mégis hogy van ez, hogy ledraftol egy NFL csapat, én meg kérem hogy cseréljenek el egy másikba 😊 Mindez csak a Mariota téma kapcsán jutott eszembe 😀Highlander
A Giants 1/12-t, és egy harmadik kört is adott az 1/4-es Rivers mellé az 1/1-es Eliért.mustaine
Lehet h iszonyat hülye kérdés, de akkor ennyi erővel Mariota is megtehetné, hogy benyögi h ő nem akar mondjuk abban a csapatban játszani amelyik draftolja 1/1-re, nem?Highlander
Benyöghetné, de mi akkor sem tudjuk kifizetni.
Lesz olyan csapat, aki ki tudja majd fizetni, (Buccaneers, Jets akár) ha el akarják egyáltalán tradelni. Olyat tuti nem fog csinálni, hogy "én nem játszok sehol, csak Kelly bácsival Philadelphiában, mert imádom őt, etc", ezzel a saját értékét rontaná, hogy nem tud alkalmazkodni a profi rendszer(ek)hez.mustaine
Hát pedig én pont erre akartam kilyukadni 😀😀 Nem baj, hátha hoz egy Teddy féle combine-t (/Pro Day-t), elvéve a többi csapat kedvét, Kelly meg majd fű alatt, okosban behúzza, ördögien dörzsölve a tenyerét hogy muhahaha nem tudjátok miből maradtok ki. 😀😀 Jólvan, álmodozásbú ki. Szurkoljunk Sancheznek.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Manning volt annoJanek
Tudom, hogy Manning volt, engem a körülmények érdekeltek volna, hogy mégis hogy van ez, hogy ledraftol egy NFL csapat, én meg kérem hogy cseréljenek el egy másikba 😊 Mindez csak a Mariota téma kapcsán jutott eszembe 😀Highlander
A Giants 1/12-t, és egy harmadik kört is adott az 1/4-es Rivers mellé az 1/1-es Eliért.mustaine
Lehet h iszonyat hülye kérdés, de akkor ennyi erővel Mariota is megtehetné, hogy benyögi h ő nem akar mondjuk abban a csapatban játszani amelyik draftolja 1/1-re, nem?Highlander
Benyöghetné, de mi akkor sem tudjuk kifizetni.
Lesz olyan csapat, aki ki tudja majd fizetni, (Buccaneers, Jets akár) ha el akarják egyáltalán tradelni. Olyat tuti nem fog csinálni, hogy "én nem játszok sehol, csak Kelly bácsival Philadelphiában, mert imádom őt, etc", ezzel a saját értékét rontaná, hogy nem tud alkalmazkodni a profi rendszer(ek)hez.

Ha pedig végképp nem akar abban a csapatban játszani, ahova draftolják, és nem is tradelnek érte, (ez kb lehetetlen eset) akkor nem írja alá a szerződést, vagy megkapja a szerződést és padozik. Kivágni nem fogják, mert az 1/1 DM-je kb 15 millió dollár.

Elég irreálisba fordultunk, hogy a jelenlegi legjobb egyetemi játékost majdani NFL csapata hogyan vágja ki, miután elhozza 1/1-re, de lényegtelen... 😀

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Manning volt annoJanek
Tudom, hogy Manning volt, engem a körülmények érdekeltek volna, hogy mégis hogy van ez, hogy ledraftol egy NFL csapat, én meg kérem hogy cseréljenek el egy másikba 😊 Mindez csak a Mariota téma kapcsán jutott eszembe 😀Highlander
A Giants 1/12-t, és egy harmadik kört is adott az 1/4-es Rivers mellé az 1/1-es Eliért.mustaine
Lehet h iszonyat hülye kérdés, de akkor ennyi erővel Mariota is megtehetné, hogy benyögi h ő nem akar mondjuk abban a csapatban játszani amelyik draftolja 1/1-re, nem?

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Manning volt annoJanek
Tudom, hogy Manning volt, engem a körülmények érdekeltek volna, hogy mégis hogy van ez, hogy ledraftol egy NFL csapat, én meg kérem hogy cseréljenek el egy másikba 😊 Mindez csak a Mariota téma kapcsán jutott eszembe 😀Highlander
A Giants 1/12-t, és egy harmadik kört is adott az 1/4-es Rivers mellé az 1/1-es Eliért.

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Manning volt annoJanek
Tudom, hogy Manning volt, engem a körülmények érdekeltek volna, hogy mégis hogy van ez, hogy ledraftol egy NFL csapat, én meg kérem hogy cseréljenek el egy másikba 😊 Mindez csak a Mariota téma kapcsán jutott eszembe 😀

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Nem akarok beleszólni dolgokba, nehogy megharagudjatok. De annyit megjegyeznék, hogy itt nemcsak a pickek mennyiségéről van szó, hanem annak minőségéről is. Abból meg a Bucs, a Jets és a Titans is sokkal jobbat tud adni, ezeknél a csapatoknál sokkal rosszabb a QB-helyzet.

Amúgy ne haragudjatok érte, de nem értem ez a Foles utálatot. Tavaly nagyon jó volt, ahhoz képest tényleg visszaesett, de még mindig több TD-t oszt ki, mint intet. Mellette sokkal többet kell passzolnia, tehát teljesen mást kell játszania, mint előtte. És ugye ez az első kezdő éve, ha nem tévedek. Fiatal, van benne potenciál, csak ki kell hozni belőle. Persze nem azt mondom, hogy elit QB lesz,de ha Flacco szinten tud játszani, amit miért ne tudna hozni, akkor simán lehet itt még bármi, mert a csapat nagyon jó. (Azt már csak zárójelben írom, hogy egy toltál leszerepelt QB-ban jobban bíztok, ami még inkább érthetetlen. Ő pedig nem csak egy szezonban volt szar, hanem többen is.)Nandito
Nem haragszunk mi, részben igazat is adok, de nem tudom, hány Eagles meccset láttál tavaly illetve idén. Látva az idei teljesítményt, azért kijön, hogy csalóka volt az előző év. Hasított egész szezonban a futójáték, volt egy Jackson és még a turnover mutatónk is baromi jó volt, ráadásul az O-line is végig egészséges volt, ezek a tényezők mind közrejátszottak abban, hogy Foles mindössze kétszer adta el a lasztit. Idén viszont változtak a körülmények 1-2 ponton, az edzők is jobban kiismerhették őt (nyomás alatt szinte teljesen offon van), Lazor is elment a Delfinekhez és ez máris azt eredményezte, hogy Foles jóval több hibát ejt, mint indokolt lenne, és ez az ami aggasztja az embert. Nem hiszem, hogy bárki utálná itt Nicket, mert egy végtelenül szimpatikus srác, aki megmutatta, hogy tud küzdeni, és rengeteget melózik, hogy jobb legyen, de tudva azt, hogy mekkora a potenciál ebben a csapatban, látva azt, hogy van egy elit O-line, elit futóegység, és megfelelő célpontokkal is rendelkezik a csapat, nagyon frusztráló tud lenni, hogy olyan hibák miatt kerülünk bajba, amik tavaly nem voltak meg egyszerűen és amik teljes mértékkel indokolatlanok. Nem csak Foles hibázik, ez tény, és néha túlzásba is esünk vele szemben, ezt is aláírom, de nem csak azért fogjuk a fejünket 1-1 meccs után, mert mi elvből nem bírjuk Foles-t vagy mert nekünk megszokásból futkározós QB kell.

A totál leszerepelt QB-val meg azért várjunk még, nem mondom h Sancho elit, sőt még én is megmosolyogtam amikor idehozták, de lehet, hogy ebben a rendszerben meggyőzőbben teljesít majd. Jól szállt be tegnap a meccsbe, és ha lehozza közel ugyanazt a szintet, kevesebb önhibából szerzett INT-tel, akkor már megérte elhozni őt backupnak.

Ami meg a Flaccot illeti, nekem még mindig az a véleményem vele kapcsolatban, hogy megcsinálta a tutit azzal a 4 PO meccsel és annyi. Tényleg remekül játszott akkor, de volt mögötte egy ligaelit D#, ami Philadelphiában nincs meg. Lehet, hogy telhetetlen vagyok, de nekem nem lenne elég egy Flacco féle QB ebbe az offense-be.

több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Abban a Jetsben több QB is elvesztette az önbizalmát a borzasztó offense coaching miatt.

Nem akarok beleszólni dolgokba, nehogy megharagudjatok. De annyit megjegyeznék, hogy itt nemcsak a pickek mennyiségéről van szó, hanem annak minőségéről is. Abból meg a Bucs, a Jets és a Titans is sokkal jobbat tud adni, ezeknél a csapatoknál sokkal rosszabb a QB-helyzet.Nandito
Ezt pedig leírtam én is, hogy oké, hogy első köröket adnánk, de esélytelen top10-en kívülről 1/1-ért tradelni RG3 óta. (Ráadásul Mariota jobb prospect, mint RG3 volt anno. Nyilván többet is kérnek majd érte, persze ha el akarják majd adni a leendő 1/1-et)

több mint 9 éve
Nandito Tennessee Titans 3 059 — Titans fan
Nem akarok beleszólni dolgokba, nehogy megharagudjatok. De annyit megjegyeznék, hogy itt nemcsak a pickek mennyiségéről van szó, hanem annak minőségéről is. Abból meg a Bucs, a Jets és a Titans is sokkal jobbat tud adni, ezeknél a csapatoknál sokkal rosszabb a QB-helyzet.

Amúgy ne haragudjatok érte, de nem értem ezt a Foles utálatot. Tavaly nagyon jó volt, ahhoz képest tényleg visszaesett, de még mindig több TD-t oszt ki, mint intet. Mellette sokkal többet kell passzolnia, tehát teljesen mást kell játszania, mint előtte. És ugye ez az első kezdő éve, ha nem tévedek. Fiatal, van benne potenciál, csak ki kell hozni belőle. Persze nem azt mondom, hogy elit QB lesz,de ha Flacco szinten tud játszani, amit miért ne tudna hozni, akkor simán lehet itt még bármi, mert a csapat nagyon jó. (Azt már csak zárójelben írom, hogy egy totál leszerepelt QB-ban jobban bíztok, ami még inkább érthetetlen. Ő pedig nem csak egy szezonban volt szar, hanem többen is.)

Music City Miracle
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Manning volt anno

több mint 9 éve
Highlander Philadelphia Eagles 2 220 — We’re putting the family back together
Hát az 1/1et akkor van esély megszerezni ha az a bizonyos csapat(OAK pl) nem tart rá igényt...
Jelenleg náluk Carr egész jó de a keret sok helyen lyukas....

De tuti elkérnek érte vagy 2-3 első kört vagy idei sokat és játékosokat.Janek
Így van, ez tuti. Szerintem egy franchise QB-ért ez nem nagy ár. Nyilván lehet, hogy bust lesz, de ez meg mindenkinél benne van. Itt egy fiatal, ígéretes csapat, 1 fő elem hiányzik belőle, ha meg lehet szerezni, akkor szerezzük.Hulkeinstein
Az a baj ezzel, hogy nagyon nehezen tudom elképzelni a Kelly-Roseman duóról, hogy őrült költekezésekbe mennének bele, még akkor sem, ha Kelly esetleg "szerelmes" Mariotába. Viszont másik oldalról meg ott van, hogy ennyire rendszer fit QB nem biztos, hogy lesz mostanában rajta kívül (sőt, ha azt nézzük, hogy oda-vissza úgy ismerik egymást, mint a tenyerüket, akkor nem is lesz). Nehéz ügy ez, pláne akkor ha Sancho lehoz egy korrekt szezont, mert abban biztos vagyok, hogy ha megbízhatóan játszik, kevés TO-val akkor nem fogja Kelly kivenni PO-ra sem. Viszont oda meg már lehet, hogy kéne az az extra, ami nem biztos, hogy megvan a jelenlegi QB állományunkban...

Amúgy, hogy is van ez a dolog, hogy valaki kérheti drafton, hogy cseréljék másik csapatba? Van erre valami szabály? Mert ugyebár volt már erre példa.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 890 — Eagles & Seahawks fan
Hát az 1/1et akkor van esély megszerezni ha az a bizonyos csapat(OAK pl) nem tart rá igényt...
Jelenleg náluk Carr egész jó de a keret sok helyen lyukas....

De tuti elkérnek érte vagy 2-3 első kört vagy idei sokat és játékosokat.Janek
Így van, ez tuti. Szerintem egy franchise QB-ért ez nem nagy ár. Nyilván lehet, hogy bust lesz, de ez meg mindenkinél benne van. Itt egy fiatal, ígéretes csapat, 1 fő elem hiányzik belőle, ha meg lehet szerezni, akkor szerezzük.
több mint 9 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Hát az 1/1et akkor van esély megszerezni ha az a bizonyos csapat(OAK pl) nem tart rá igényt...
Jelenleg náluk Carr egész jó de a keret sok helyen lyukas....

De tuti elkérnek érte vagy 2-3 első kört vagy idei sokat és játékosokat.

több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 890 — Eagles & Seahawks fan
Mariota esélytelen. Főleg, ha minden héten 4-5 TD-t dobál a Ducksban interception nélkül, 100%, hogy elviszik 1/1-re.

A feltrade az egykori RG3 trade miatt esélytelen, mert legalább annyit fognak kérni (ha egyáltalán árulják majd), de annyit nem tudunk adni, mert valószínű top20-on kívül választunk.mustaine
Mariota úgyis esélytelen lenne ha mit tom én, 10.-nek választanánk, szóval így is-úgy is tradelni kell érte. Ha nem árulják, akkor mindenhogy esélytelen, ha igen, akkor van egyedül esély rá. Igen, oda kéne adni a teljes draftot, meg a 2016-os felét is, a vita épp azon megy, ez megérné-e. Szerintem igen, valaki szerint meg nem.
Az szerintem egy tény, hogy ha Sanchez nem lesz hirtelen megbízható QB, akkor jelenleg nincs a keretben olyan irányító, akire azt mondhatnánk, hogy "jó". Márpedig draftolhatunk ide még 2 WR-t, meg egy teljes secondaryt, ha továbbra is 2 interceptiont átlagolunk a QB hülyesége miatt, akkor tök ugyanott vagyunk, mint eddig.
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 890 — Eagles & Seahawks fan
Pár hízelgő statisztika a csapatra nézve:

- A ligában jelenleg a 3. legjobb mérlegünk van, csak a Pats és a Cardinals előz meg minket, ez az NFC 2. helyére elég, az Eastet megint mi vezetjük.
- Az NFC-ben mienk a legjobb ponzkülönbség, +57, ez 3 TD-nyivel több, mint bárki másnak. TD számban is vezetünk, mindezt úgy, hogy nekünk van a legtöbb TO-nk a ligában (20), illetve 2. legtöbb bűntetésünk, és a legtöbb bűntetésből kapott yardunk + a legrosszabb RZ O-nk.
- Shady már a 4. futott yardokban, szám szerint 622-vel úgy, hogy a 3 előtte álló még nem volt bye-on.
- Maclin 5. elkapott yardokban, ebből 790 van neki.
- Barwin jelenleg 8. a sack-listában 7 sack-kel.
-20+ yardos passzjátékokban 6.-ak vagyunk, 40+-ban 2.-ak
-Maclin az 5. legtöbb TD-t kapta el a ligában, 8-at, csak Cobb van előtte.
több mint 9 éve
mustaine Tampa Bay Buccaneers Middle Tennessee Blue Raiders 9 843 — Chalk Dawk fan
Mariota esélytelen. Főleg, ha minden héten 4-5 TD-t dobál a Ducksban interception nélkül, 100%, hogy elviszik 1/1-re.

A feltrade az egykori RG3 trade miatt esélytelen, mert legalább annyit fognak kérni (ha egyáltalán árulják majd), de annyit nem tudunk adni, mert valószínű top20-on kívül választunk.

több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Am most az utolsó szó Rózsié nem?

Megint makunk van h Romo nincs, így a PO elég laza kell h legyen, ott se Foles se.Sanchez nem lesz elég, Mariotara pedig jó kicsi sansz lesz.

Na majd.most az is Kiderul h Ryans mennyire fontos, tavaly lett sok oldalról ekezve h szar, ami nahy huszeseg szvsz, de lehet most bizonyítani.

Don't talk the walk, Walk the talk!
több mint 9 éve
Hulkeinstein Philadelphia Eagles Oregon Ducks 2 890 — Eagles & Seahawks fan
Foles szar lássuk be. Tavaly nagyon ment a futás, nem volt akkora teher rajta, de már akkor is voltak olyan meccsek, amikor az üres emberekhez se tudta odadobni, csak akkor megmenekult, még jó nagy adag makja volt h csak 2 intje lett.

Azt meg lassan értsük már meg Kellyvel kapcsolatban h nála nincs standard.dolog, azt erőlteti, ahol a legnagyobb a missmatch. Ha 60-szőr dobalunk és nem megy, másik meccsen meg inkább futunk és.megy, az nem jelenti azt h múltkor is futni kellett volna, mert más.helyzet, más matchupok, minden más. Eddig néhány.szar.playen kívül nagyrészt az borította a taktikát h valaki elbaszta a megvalósítást. Csodalkozom h nem robbant meg fel a feje ennyi TO után...Eazzy
Ezért reménykedek benne, hogy nagyon kell egy normális QB Chipnek, és rá fog repülni Mariotára, aki nagyon vigyáz a labdára.
több mint 9 éve
Eazzy Philadelphia Eagles 4 463 — No one likes us, cause no one like us
Foles szar lássuk be. Tavaly nagyon ment a futás, nem volt akkora teher rajta, de már akkor is voltak olyan meccsek, amikor az üres emberekhez se tudta odadobni, csak akkor megmenekult, még jó nagy adag makja volt h csak 2 intje lett.

Azt meg lassan értsük már meg Kellyvel kapcsolatban h nála nincs standard.dolog, azt erőlteti, ahol a legnagyobb a missmatch. Ha 60-szőr dobalunk és nem megy, másik meccsen meg inkább futunk és.megy, az nem jelenti azt h múltkor is futni kellett volna, mert más.helyzet, más matchupok, minden más. Eddig néhány.szar.playen kívül nagyrészt az borította a taktikát h valaki elbaszta a megvalósítást. Csodalkozom h nem robbant meg fel a feje ennyi TO után...

Don't talk the walk, Walk the talk!