Philadelphia Eagles

62 feliratkozó

több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
S persze a D 0 labdaszerzés az ST megint semmi Xtra s a kötelezőt sem hozza Elliott, így nem is lehet.....
dande
Látom megint megragadtad a lényeget. 😀

Azóta itt ülök sokkos állapotban a kibaszott monitorom előtt és nem tudom felfogni, hogy a faszba történhetett az meg, hogy 3 negyeden keresztül szinte csak puntolt a Panthers aztán egy negyed alatt elintéznek. Ez gyakorlatilag a szezon mélypontja innen vagy felállunk vagy tovább rugdosnak.

Szerkesztette: Greengo


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
S persze a D 0 labdaszerzés az ST megint semmi Xtra s a kötelezőt sem hozza Elliott, így nem is lehet.....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Kíváncsi vagyok mit tudott ezek után mondani DP elkezdte a mestere dumáját better job? 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Pont mikor Dawk megkapta a HOF gyűrűt.. Oda kellett volna mennie csapathoz mikor látszott hogy baj van s tartani egy beszédet... Sztem többet ne tartsunk ünnepséget a félidőben mert kikapunk..., (múltkor Eagles Hof beiktatás volt)
több mint 5 éve
BleedingGreen Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 2 240 — Beware the Slim Reaper!
Szégyen, nagyobb leolvadás, mint a Titans meccsen.
3 negyedünk volt arra, hogy megnyerjük a meccset. Schwartznak és a védelemnek gratula a 4. negyedes védekezéshez, és sajnos a végét Wentz is lebaszta, két int is lehetett volna, miközben üres emberek szaladgáltak a pályán ... De a playcall is remek volt, 1 perc, 2 időkérés, és az endzoneba dobáljuk befele a labdákat.
Az offense nem volt jó végig, a yardokat szerezték, de több driveban is maradtak pontok. Viszont a védelem a helyén volt 3 negyedig, aztán hazamentek. Szóval elsődlegesen ők a ludasak.
Egyelőre a 2016-os csapatot látom újra. 8-8, 7-9. (Aztán a következő szezonban megint megnyerjük 😀) Legalább könnyebb lesz meghozni a nehéz döntéseket a szezon után, hogy ki menjen, ki maradjon. Néhányan sokat tesznek azért, hogy ne kelljen marasztalni őket.


több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább a Kansas Cinc meccsen mindegy lesz melyik nyer mert mindkettőt szeretem.

A Dallas vezetheti a csoportot......á szr minden

Szerkesztette: dande2
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Tisztelettel erdeklodnek, hogy ez mi a retkes f*sz volt?
PhillyBeast
Tippmix.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
PhillyBeast Philadelphia Eagles 65
Tisztelettel erdeklodnek, hogy ez mi a retkes f*sz volt?

AJ Brown 41 yardos touchdownt szerzett volt csapata, a Titans ellen, de visszafújták. Úgyhogy egy játékkal később újra egy 41 yardos touchdownt szerzett.
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
QRVA ANYÁD PEDERSON!
Így eldobni egy meccset még nem láttam! Remélem szétrúgja vki a seggét ezek után!
Greengo
schwartz se tudom mi a kurva anyját csinál, de ilyen fos szerelni nem tudó védelmünk nem volt tavaly...hihetetlen az a szar amit a D leművelt ma is...
zsojti
Azért 3 negyeden keresztül 0 ponton tartották Newtonékat. Az vmi.
Nem tudom mi történt, de mindenki hátradőlt, hogy ez a meccs már zsebben van és úgy mentek fel a pályára. Sztem ez Pederson felelőssége. Az utolsó percig hajtani kell a csapatot. Ennél profibbnak gondolnám...hatalmas ostobaság volt..remélem tanul belőle.


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Jax ellen még így is nagy favoritok leszünk, sebaj Bortkesből úgy is MVPt csinálunk legkésőbb az utolsó 10 percbe.....
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Legalább kaptunk volna ki 100 ponttal az is jobb lenne
több mint 5 éve
zsojti Philadelphia Eagles 4 063
QRVA ANYÁD PEDERSON!
Így eldobni egy meccset még nem láttam! Remélem szétrúgja vki a seggét ezek után!
Greengo
schwartz se tudom mi a kurva anyját csinál, de ilyen fos szerelni nem tudó védelmünk nem volt tavaly...hihetetlen az a szar amit a D leművelt ma is...
több mint 5 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
QRVA ANYÁD PEDERSON!
Így eldobni egy meccset még nem láttam! Remélem szétrúgja vki a seggét ezek után!


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 5 éve
Invincible Philadelphia Eagles 750
 www.reddit.com/r/nflstreams/comments/9q48ok/game_thread_carolina_panthers_philadelphia_eagles/

"Ha egy olyan foglalkozást választasz, amit szeretsz, akkor egy napot sem kell dolgoznod életed során." (Konfucius)
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Még valami így gyorsan a meccs előtt 😊

 twitter.com/Eagles/status/1054048421395480576
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Megint csak azt kell mondjam, remélem a csapat lelkesebb lesz, mint itt mi 😉 😊
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Csak azt kívánom a mai napon, győzzön a Philly Eagles a Lincolnon 😛 😉

Fly Eagles Fly!
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Ezért megérte dolgozni Dawknak, 😊

 twitter.com/BrandonGowton/status/1053314907259748353
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Dawk vasárnap kapja meg a szünetben a HOF gyűrűjét


TorreyS pedig arról beszélt, jó lesz látni a SB bannert a stadionban.

Bizony ám😊 Tényleg Dani:az milyen volt, látni a SB bannert élőben?

Jövőre 15 millióval leszünk CAP felett, de elég könnyen rendezni lehet. Foles esetleg megy, Peters Long visszavonulhat, Wis is távozhat, Jernigan, Bennett s Mcleod szerződésével is lehet variàlni s már meg is vagyunk. Graham lehet nehezebb kérdés, de ha nem szedi össze magát SB hero ide vagy oda, őt is elengedhetjük.
több mint 5 éve
hden Philadelphia Eagles 339
Hatalmas élmény volt az egész, kíváncsi vagyok a jövő heti londoni meccsre, ott milyen arányban lesznek Eagles szurkolók is milyen hangulat lesz.
katonadani
jó kis beszámoló!
Jövőre nálunk egy Green Bay - Philadelphia meccs a cél, ha jól tudom sajnos az a Lambeau-n lesz
több mint 5 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Már mindenki szóba kerül nálunk, aki él és mozog, ilyenkor van az, hogy nem lesz semmi, amit nem is feltétélen bánok. Amari Cooper, különös képen nem kell.

Azért (jó) néhány név:

 igglesblitz.com/2018/10/trade-talk-update/
dande
hát én ezt még nem hallottam sehol, én nagyon örülnék Amarinak, aki amúgy kurvajó route futó, és elkéne már neki is egy értelmes QB, nem ez a beszari Carr.
eaglesmcnabb
állítólag Cooper nem szereti igazán a focit. Legalábbis ilyeneket hallani Raiders oldalról
katonadani
ez tiszta, ráadásul nem elég kemény a focihoz, de ettől még a tehetsége adott, és más csapatnál lehet motiváltabb lenne, mint tőgyföldön.

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
A meccs előtt kicsit féltem, hogy Eagles szurkolóként azért a beszólogatások jönni fognak felénk, de nem voltunk annyira egyedül, a szektorunkban szerintem az emberek negyede-ötöde Eagles szurkoló volt. katonadani
Na ettől mondjuk szerintem felesleges volt. A Gillette-ben mi konkrétan néhány (nem szomjas) Eagles-szurkoló mellett ültünk, a vonaton pedig konkrétan együtt utazott mindkét szurkolótábor, nem hogy atrocitás nem volt, hanem tök kedélyesen beszélte meg utána is mindenki a meccs (kismilliárdnyi) tapasztalatait. Jó móka ez 😊

több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Ígértem valami élménybeszámoló szerűségét, ezt most raknám össze, kicsit rövidebben a vártnál, meg akartam külön cikket is vagy valamit, de végül nem éreztem, hogy jól össze tudom rakni, szal elengedtem. De azért FK! instát aki követte, láthatott pár képet, videót a helyszín(ek)ről 😊

Szóval ugyebár két meccsen voltam kint, Vikings@Eagles és Eagles@Giants, így utólag nyilvánvalóan teljesen más volt a két élmény, de úgy összesen mindkettőről vegyes érzésekkel jöttem haza. A meccsekről nem igazán akarok most írni, úgyis láttátok, inkább a hangulatról, körítésről.

A Vikings ellen nagyon hullámzó volt a hangulat, az első félidőben még búúúztak is a két false start meg két illegal formation után (érthető módon tegyük hozzá), meg amúgy is szarul mutattunk az első félidőben. Aztán a másodikban mikor megindultunk visszafelé, elkezdtünk kapaszkodni, na akkor elképesztően jó hangulat volt, azt imádtam. Tényleg hidegrázós volt sokszor. Aztán persze a végén elcsendesült mindenki, mikor egyértelmű lett a vikings siker, hogy aztán még az onside-ra visszafojtsa mindenki a lélegzetét 😀

A tailgate-re nem értem ki elég korán (még várost néztünk kicsit), kicsit több, mint 2 órával meccs előtt értünk a stadionhoz - illetve bő két és fél óra, de legalább fél óra volt mire le tudtuk tenni a kocsit -, viszont nagyon jó volt nézni a tailgate végét a rahedli parkolóból, ahogy teljesen Eaglesbe öltözött lakókocsi szerűségeken plazmatévén nézték a meccseket/felvezetőt a talpig Eaglesbe öltözött szurkolók és közben kajáltak meg játszottak. Tényleg nagyon jó feelingje volt az egésznek.

Mivel elég hamar bementünk a stadionba, így előre tudtam menni a szektorunknál a legelső sorba és pont abban a sarokban ültünk, ahol kijöttek az Eagles játékosok. Szóval tényleg "karnyújtásnyira" voltam Wentztől és minden játékostól, edzőtől. No meg Vince Papale-tól is, aki ott volt a meccsen és ott osztogatott autogramot alattunk a gyepen. Az elég menő volt.

Vikings szurkoló alig volt a Lincen egyébként, ez csak azért érdekes, mert a MetLife-ban rengeteg Eagles szurkoló volt (ez alapvetően nem lepett meg, mármint tudjuk hogy "jól utaznak" az Eagles szurkolók, de fontosnak láttam kiemelni). Ami különbség volt még a két stadion közt, az a szórakoztatás. A Lincen sokkal jobban meg volt ez oldva, cheerleaderek itt voltak a MetLife-fal ellentétben, meg mindenféle negyedek közötti tánc, show, dobolás (MetLife-ban csak dobolás volt). Plusz az üresjáratokban is jobban szórakoztatva voltunk a Lincen, legrosszabb esetben is kivetítették a nézőket és akkor lehetett a többieket nézni, míg a MetLifeban sokszor csak a Giants logó volt kint a kivetítőn és az volt animálva, szal az ottani meccsnézés "uncsibb" volt.

Na szóval MetLife és TNF csoportrangadó. Ide csak kb egy órával meccs előtt értünk ki, volt valami váratlan dugó odafelé, de mindegy is. Itt nem a játékoskijárónál ültünk, de legalább az Eagles melegítés oldalán, szóval megint a "mi fiainkat" láthattam közelebbről bemelegítéskor. A meccs előtt kicsit féltem, hogy Eagles szurkolóként azért a beszólogatások jönni fognak felénk, de nem voltunk annyira egyedül, a szektorunkban szerintem az emberek negyede-ötöde Eagles szurkoló volt. A meccs elején nyilván hangos volt még a Giants tábor, de nem is volt teltház és sok Eagles szurkoló volt, így kis idő elteltével, mikor azért már vezettünk és látszott, hogy simán jobbak vagyunk, már sokszor hangosabb is volt a sasok tábora. A meccs végén főleg, rengetegen hazamentek a giantsesek közül, így igazából csak az E-A-G-L-E-S Eagles skandálások hallatszottak.

Hatalmas élmény volt az egész, kíváncsi vagyok a jövő heti londoni meccsre, ott milyen arányban lesznek Eagles szurkolók is milyen hangulat lesz.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Már mindenki szóba kerül nálunk, aki él és mozog, ilyenkor van az, hogy nem lesz semmi, amit nem is feltétélen bánok. Amari Cooper, különös képen nem kell.

Azért (jó) néhány név:

 igglesblitz.com/2018/10/trade-talk-update/
dande
hát én ezt még nem hallottam sehol, én nagyon örülnék Amarinak, aki amúgy kurvajó route futó, és elkéne már neki is egy értelmes QB, nem ez a beszari Carr.
eaglesmcnabb
állítólag Cooper nem szereti igazán a focit. Legalábbis ilyeneket hallani Raiders oldalról
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 510 — Így remélem megfelelek nektek.....
Colts topicból "lopva"

 twitter.com/Brickwallblitz/status/1052362813174353921?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1052362813174353921&ref_url=https%3A%2F%2Fbowl.hu%2Fforum%2Fnfl-csapatforumok%2Findianapolis-colts

Hát igen, ez nem teljesen a tavalyi fal, ahhoz képest tényleg nem rossz, ahogy állunk. Reméljük, ahogy halad a idény összeállnak,

A következő két meccsen szükség is lesz rendesen rá.