Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Ezt a táskát keresem  p1.grando.hu/photos/f7/7c/d8e5_1_160.jpg , de nem találom sehol ahol megtudnám rendelni, kérlek ha tudtok segítsetek!sorozatjunkie
Szia a google image search funkcióját ajánlom: az images.google.com oldalt nyisd meg, ott katt a fényképezőre, majd tedd be a kép linkjét , és a kidobott találatok között találsz webshopokat is.

pl :  www.spiritoffootball.net/pittsburgh-steelers-m-49.html

bővebb infó az fordított képkeresésről  support.google.com/websearch/answer/1325808?hl=entamaske (doki)
Szevasz Doki, újra hallani felőled?? Már hiányoltunk egész idényben 😀
több mint 9 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Mar megint osszekevertetek valakivel, vagy a mondandomat sarkitjatok el. De nem gond. A korabbi irasaim elolvasasa alapjan remelem erteni lehet, amit mondani akartam. Vagy amit most mondok.
Elobanyasztam, es beideztem az elozo hozzaszolasomban, az altalam tenylegesen mondott dolgokat, csak hogy tiszta legyen a kep.

Szoval:
En eddig is ezt mondtam, hogy kell egy rb fa rol. Es nem nagy penzert, de kell.
Es nem lesz eleg a csak draftolt kozepso koros jatekos, mert kell az elso ket meccsen kezdenie valakinek, majd pedig tehermentesites bellnek.

Masok irtak, hogy nem kell farol senki, mert eleg max egy kesei koros draft pick rb poszton.
Szoval a magasabb arkategorias rb fat megint nem en irtam. Tudom reg volt, de nem en. Olvassatok vissza, ha nem hiszitek.

En csak azt irtam, ami most lett, jo arban de kellett fa rb. Es nem volt eleg csak a draft kozepso koros rb.
több mint 9 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Gondolkoztam az eddigi szerződés átalakításainkról, amivel spróroltunk kb. 9-10 millát. Amerikában is volt ki felvetette (Kaboly talán), hogy miért épp most, és minek? Talán csak nem valami nagyhalra utazunk?


Az FA piaccal kapcsolatban én annak örülnék (a saját, értelmes áron, értelmes játékosok megtartásán kívül), hogyha RB-t, akár magasabb árkategóriában is hoznánk, mert szerintem sok jó játékos elérhető, illetve egyre inkább lenézik a posztot, ami szerintem hiba (ld. kidőlt Bell nálunk, kampó az offense-nek) + ezért kevesebb pénzt áldoznak rá a csapatok. Megjegyzem, hogy a Billsből Spiller is piacon van már az Alonso-McCoy cserének köszönhetően - lehet eddig is piacon volt, csak most már nem akar a Billsben játszani. Nem akarom azt látni, hogy Bell 500-szor jut labdához egy szezonban, hozzunk egy normális RB-t mögé, aki hasonló skill-settel rendelkezik. Archer meg ott lesz goal-line backnek 😀 😀 .marescha
Miért pont most? Mert ilyenkor, az új ligaév kezdete előtt szoktak strukturálni captisztogatás céljából. Ez a világ legtermészetesebb dolga volt, nem kell mögélátni semmit. Olyan irdatlan pénzt ráadásul nem is szabadítottunk fel, hogy nagyhalakról beszéljünk. Most arra lett pénzünk, hogy saját embereket megtartsunk. A nagydellát BB hosszabbításával lehetne felszabadítani.

A másik meg, hogy tökön is szúrnám magam, ha RB-re költenénk. 😀 Azt majd a draft középső köreiben megoldjuk. Bell mögé nem kell drága megoldás.Soldados
Ezekrol az jut az eszembe, hogy ha nem 1-2. koros rbt huzunk ( ami eleg valoszinu 😀 ), akkor elegge melle szoktunk loni, hogy ki lenne jo ember erre a posztra. Az elmult par evben volt ilyen kozepso koros probalkozas es lattuk mi lett a vege. Plusz hiaba jo bell, az jot tett nekunk is meg neki is, hogy nem egyedul kellett a hatan cipelnie az rb posztot, hanem fa rol hoztunk moge egy jo rbt.

Most akkor kerdem en, miert ne tennenk ugyanigy iden is? Miert ne valasztanank valakit olcsoert (vagy jo aron), aki mar latott nflt es bizonyitott is, mint tavaly blount. Nekem nem kell meg egy archer, meg frank summers, meg Chris Rainey stb projectek. Nekunk egy normalis kell aki az elso ket meccsen tud kezdeni, utana pedig hasznos kiegeszito, esetleg gyilkos paros lenne mint tavaly volt nekunk. Moore is free agentkent jott cserenek es jobb volt mint a rookiek.

Szoval ha nem fa, akkor pedig korai koros rbre gondoltok? Vagy ha nem korai koros, akkor meg hogy akarjuk kezdetni stb? En fa ra szavazok. Aki el tudja vinni az elso ket meccset (meg ha nem is bell szinten), meg utana is hasznos tagja lenne a csapatnak. De ez en vagyok 😀gabistar
Te azt írtad, hogy akár magasabb árkategóriájú RB-t szeretnél FA-ről. Na olyan nem kell Bell mögé. Az olcsóknál pedig már egyszerűbb egy középső körös rookie.Soldados
A magasabb árkategóriát marescha irta, nem en. En azt irtam jo aron. De...

Igen ertem ezt, de egy rb poszton kozepso koros rookiet kezdetni? Nem tul nagy falat? Azok utan, hogy van ugyebar jopar mellelott rb pickunk. Es bell erkezeseig dwyer, frank summers stb emberekrol ugyanezt hittuk. Sot meg azt, hogy kezdok lesznek. Nem cserek es nem sult tul jol el. Ezert felek a rookie majd megoldjatol. Es a blount fele nem tul draga szerzodes miert nem lenne jo megoldas? Bar a rookie ha bevalik jo, de ezzel van a legnagyobb baj, hogy ha bevalik. Mig fa rol mar tapasztalt futot lehetne hozzni.

Es ha jo aron, akkor miert ne?

Ha nem az lenne, hogy bell nem jatszhat ket meccset, akkor ok kockaztassunk a rookieval. De kezdenie kell valakinek es ki lesz az bell hianyaban? A tavalyi srac a ps bol, vagy arcsi akire ha raneznek osszetorik?gabistar
Nem egy soros idezet a korabbi beszelgetesekbol, amit tenylegesen mondtam adi es soldi, hogy tiszta legyen a kep.gabistar
több mint 9 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nem ismerem D. Williamst, mivel csak vasas meccset nézek, de a nyilatkozata elég szimpatikus.
Mi várható tőle?zzz888
Ideális esetben korrekt második számú RB lehet, ennél több pedig nem is kell. Továbbá (papíron) megnyugtatóbb megoldás Bell helyettesítésére a szezon elején, mint egy újonc lett volna. Egy középső-hátsó körös RB draftolását azért még így sem lehet kizárni.

DeWill egyébként kétéves, 4 milliós szerződést kapott. Korrekt.vassadi
Na erre mondtam hogy kell a backup es korrekt kezdeni tudo futo. Es nem eleg a draftolt jatekos. De nem nagyon akartatok hinni akkor nekem. Meg azt sem akartatok elhinni, hogy egy elfogadhato fizetest is fogunk adni neki. Es nem egy sztar, de egy kezdeni tudo rbt hozunk majd. Korrekt dontes, ezt vartam es ez is lett.gabistar
Soha senki nem írt itt olyat, hogy ne jöjjön / nem fog jönni veterán backup. 😊 Olyan felvetés volt, hogy hozhatnánk RB-t akár a "magasabb árkategóriából" is, és erre mondtam én magam is, hogy szerintem rossz döntés lenne, akkor már inkább egy középső körös újonc, viszont egy olcsó veterán csere RB leigazolását senki sem ellenezte. DeWill pedig a 2 milliós éves átlagú szerződésével (és a gyakorlatban ez inkább egy egyéves, 2 milliós deal) egyértelműen utóbbi kategória.

De lehet latni hogy csak hoztak embert es nem olcson, ahogy azt varni lehetett rb posztra.gabistar
De igen, olcsón hoztak RB-t. 😉vassadi
Hat amirol itt az irtak a tobbiek az rb poszt alapjan, az az, hogy eleg lenne a draft. Es hogy nem tudunk kolteni es nem is kell szerezni farol rbt. Majd bell megoldja.

En akkor azt irtam, hogy nem vet minert, de normalis aron kell egy ember, aki kezdeni is tud, amikor bell nem lesz. Es erre jott az, hogy nem fogunk kolteni tobb milliot egy csere rbre. Meg nem is kell.

Erre mondtam en, hogy nem is sztar igazolas kell nagy penzert, de egy megbizhato kezdo kell az elso par meccsre es majd kesobbre egy jo tehermentesito bell melle normalis aron. Nem minimum penzert, de ugy hogy mindkettonknek megerje. Erre jott az megint, hogy nem fogunk fazni rb posztra. Az luxus lenne es penz sem lesz.

Szoval a draftolt jatekos rb arahoz kepest (ami valoszinuleg nem lett volna elso es masodik koros, sot meg talan harmadik koros sem) es a nem koltunk rbre farol milliokatra irtam azt, hogy meg is jott egy jatekos es nem olcson. Az olcso az veteran minimum lett volna, vagy egy millional is kevesebb, mert a tobbiek azt mondtak nem need. Nem koltunk ra penzt.

Szoval a lenyeg hogy csak koltottunk tobb milliot farol rbra, ahogy ezt irtam is korabban. Es igy remelem ertheto voltam, hogy mire irtam hogy megis hoztunk rbt es nem olcson. Nem ahogy szoktuk vet minert, vagy a draft kesei koreibol keves penzert. 😀
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Igen, egyelőre ez jött le, hogy mivel úgyse akarunk idén fázni, ezért nyomjuk a zsetont Bennek, Heywardnak és Beachumnek és mivel mára kiderült, hogy nagyon nem is terveztünk itt erősítéseket OLB/CB posztokra, maximum ami muszáj illetve a sajátok megtartása, ez nagyon jó politika. Mondjuk úgy, hogy az elmúlt évek cap mizériája után, már szeretnék helyre tenni a dolgokat, nehogy úgy járjunk a nagy emelésben, hogy elszalad a ló.
Abból a szempontból is jogosnak érzem, hogy aki erősítés lett volna, az akárhogy csavarjuk a dolgokat, megfizethetetlen lett volna, olyan pedig aki bizonytalan, hogy erősítés e, jöhet a draftról is.
Harrisont szerintem kötelező visszahozni, de így is még mindenképp az első körös edge rusher mellett tenném le a voksomat és CB-t csak a 2. körben hoznék.Klaci79
A capproblémák abból adódtak, hogy minden áron egyben akartuk tartani a korszakos védelmünket - helyesen. Nem direkt magunkkal kibaszásból csináltuk és nem azért mert hülyék voltak a FO-ban. Egyszerűen a bajnoki címek alapját nem lehetett szétengedni és ennek ez volt az ára. Amúgy a capet azóta szépen rendbe is rakták, már tavaly teljesen ideálisan álltunk, ahogy idén is.

Másrészt amúgy idén is lett volna pénzünk nagyhalra, ha nagyon akarjuk. Jelenleg 7 millával vagyunk a cap alatt, ami kb bármire elég, ugyanis Suh 2015-ös cap value-ja például 6 milla. 😊 Egész egyszerűen arról van szó, hogy a Steelers filozófiája szerint FA-n nagyhalra sosem megyünk, esetleg néha, mondjuk 2-3 évente szerzünk egy kezdő kalibert.

Harrison visszahozatala számomra is egyértelmű. Konkrétan sztem nincs nála határozottan jobb OLB a piacon. Ráadásul a mi legendánk, nekünk meg épp szükségünk van OLB-re. Mondjuk az is tény, hogy amíg más csapat nem érdeklődik iránta, addig ráérünk a leigazolásával.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
Igen, egyelőre ez jött le, hogy mivel úgyse akarunk idén fázni, ezért nyomjuk a zsetont Bennek, Heywardnak és Beachumnek és mivel mára kiderült, hogy nagyon nem is terveztünk itt erősítéseket OLB/CB posztokra, maximum ami muszáj illetve a sajátok megtartása, ez nagyon jó politika. Mondjuk úgy, hogy az elmúlt évek cap mizériája után, már szeretnék helyre tenni a dolgokat, nehogy úgy járjunk a nagy emelésben, hogy elszalad a ló.
Abból a szempontból is jogosnak érzem, hogy aki erősítés lett volna, az akárhogy csavarjuk a dolgokat, megfizethetetlen lett volna, olyan pedig aki bizonytalan, hogy erősítés e, jöhet a draftról is.
Harrisont szerintem kötelező visszahozni, de így is még mindenképp az első körös edge rusher mellett tenném le a voksomat és CB-t csak a 2. körben hoznék.
több mint 9 éve
tamaske (doki) Pittsburgh Steelers 115
Ezt a táskát keresem  p1.grando.hu/photos/f7/7c/d8e5_1_160.jpg , de nem találom sehol ahol megtudnám rendelni, kérlek ha tudtok segítsetek!sorozatjunkie
Szia a google image search funkcióját ajánlom: az images.google.com oldalt nyisd meg, ott katt a fényképezőre, majd tedd be a kép linkjét , és a kidobott találatok között találsz webshopokat is.

pl :  www.spiritoffootball.net/pittsburgh-steelers-m-49.html

bővebb infó az fordított képkeresésről  support.google.com/websearch/answer/1325808?hl=en
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na mégse 11 az idei cap figure Benjinél, hanem 17 így csak egy miskát bányásztunk ki a hosszabítás alkalmávalsutianap
11 az a fizuja lett volna, az idei capszáma 18 körül volt, ez eddig is így volt. És mint kiderült, nem volt cél az idei capszámának jelentős csökkentése, ugyanis nem akarunk nagy FA-t hozni, a meglévő pénz (kb 7 milla körül lehet) meg bőven elég a hasznos kiegészítők és a draftos újoncokra.

Hozzáteszem, hosszútávon ezzel járt jól a franchise, hogy nem csökkentettük jelentősen Ben idei capszámát.Soldados
Akartam is írni, hogy hűha Kolbert! Változnak a szelek, sömmi farnehez, készülunk a 2016-ra mikoris elszabadul az FA-pokol Piccbőrbe.
Más Roo valamit köhögött, hogy Polához nem nyúlunk.sutianap
Nem lesz semmiféle FA-pokol, hosszabbítani kell még Heywarddal és Beachummal is, szóval ugyanúgy éppen megleszünk a cappel, nem lesz pénz igazolásokra. (Ami nem is baj sztem)

Rooneyék pedig azt mondták, hogy adunk időt Troynak, nem sürgetjük. Nincs is miért, 7 millával lehetünk a cap alatt, szóval jók vagyunk teljesen, semmi értelme kapkodni, vagy siettetni Troyt.Soldados
Ha Bicsum meg Kamerum 40 millába kerül, akkor meg is eheted a bakancsod...sutianap
Annyi nem lesz, de nem is lesznek olcsók.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Na mégse 11 az idei cap figure Benjinél, hanem 17 így csak egy miskát bányásztunk ki a hosszabítás alkalmávalsutianap
11 az a fizuja lett volna, az idei capszáma 18 körül volt, ez eddig is így volt. És mint kiderült, nem volt cél az idei capszámának jelentős csökkentése, ugyanis nem akarunk nagy FA-t hozni, a meglévő pénz (kb 7 milla körül lehet) meg bőven elég a hasznos kiegészítők és a draftos újoncokra.

Hozzáteszem, hosszútávon ezzel járt jól a franchise, hogy nem csökkentettük jelentősen Ben idei capszámát.Soldados
Akartam is írni, hogy hűha Kolbert! Változnak a szelek, sömmi farnehez, készülunk a 2016-ra mikoris elszabadul az FA-pokol Piccbőrbe.
Más Roo valamit köhögött, hogy Polához nem nyúlunk.sutianap
Nem lesz semmiféle FA-pokol, hosszabbítani kell még Heywarddal és Beachummal is, szóval ugyanúgy éppen megleszünk a cappel, nem lesz pénz igazolásokra. (Ami nem is baj sztem)

Rooneyék pedig azt mondták, hogy adunk időt Troynak, nem sürgetjük. Nincs is miért, 7 millával lehetünk a cap alatt, szóval jók vagyunk teljesen, semmi értelme kapkodni, vagy siettetni Troyt.Soldados
Ha Bicsum meg Kamerum 40 millába kerül, akkor meg is eheted a bakancsod...


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na mégse 11 az idei cap figure Benjinél, hanem 17 így csak egy miskát bányásztunk ki a hosszabítás alkalmávalsutianap
11 az a fizuja lett volna, az idei capszáma 18 körül volt, ez eddig is így volt. És mint kiderült, nem volt cél az idei capszámának jelentős csökkentése, ugyanis nem akarunk nagy FA-t hozni, a meglévő pénz (kb 7 milla körül lehet) meg bőven elég a hasznos kiegészítők és a draftos újoncokra.

Hozzáteszem, hosszútávon ezzel járt jól a franchise, hogy nem csökkentettük jelentősen Ben idei capszámát.Soldados
Akartam is írni, hogy hűha Kolbert! Változnak a szelek, sömmi farnehez, készülunk a 2016-ra mikoris elszabadul az FA-pokol Piccbőrbe.
Más Roo valamit köhögött, hogy Polához nem nyúlunk.sutianap
Nem lesz semmiféle FA-pokol, hosszabbítani kell még Heywarddal és Beachummal is, szóval ugyanúgy éppen megleszünk a cappel, nem lesz pénz igazolásokra. (Ami nem is baj sztem)

Rooneyék pedig azt mondták, hogy adunk időt Troynak, nem sürgetjük. Nincs is miért, 7 millával lehetünk a cap alatt, szóval jók vagyunk teljesen, semmi értelme kapkodni, vagy siettetni Troyt.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
TP43 Pittsburgh Steelers 30
Tramon Williams a Browns-hoz megy vizitre, rá mennyi esélyt láttok?
több mint 9 éve
sorozatjunkie Pittsburgh Steelers 269
Ezt a táskát keresem  p1.grando.hu/photos/f7/7c/d8e5_1_160.jpg , de nem találom sehol ahol megtudnám rendelni, kérlek ha tudtok segítsetek!
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Na mégse 11 az idei cap figure Benjinél, hanem 17 így csak egy miskát bányásztunk ki a hosszabítás alkalmávalsutianap
11 az a fizuja lett volna, az idei capszáma 18 körül volt, ez eddig is így volt. És mint kiderült, nem volt cél az idei capszámának jelentős csökkentése, ugyanis nem akarunk nagy FA-t hozni, a meglévő pénz (kb 7 milla körül lehet) meg bőven elég a hasznos kiegészítők és a draftos újoncokra.

Hozzáteszem, hosszútávon ezzel járt jól a franchise, hogy nem csökkentettük jelentősen Ben idei capszámát.Soldados
Akartam is írni, hogy hűha Kolbert! Változnak a szelek, sömmi farnehez, készülunk a 2016-ra mikoris elszabadul az FA-pokol Piccbőrbe.
Más Roo valamit köhögött, hogy Polához nem nyúlunk.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Egy elemzés szerint (steelersdepot.com - Lucas Campbell) nincs más dolgunk az FA-ban, mint azonnal aláíratni Harrisont, ugyanis ő már nem megy a Titans-hoz, mert ott sokat költöttek pass-rushra (Brian Orapko, Derrick Morgan). Maradt Moats és JJ, melléjük kell Harrison plusz egy draft.
A másik need a cornerback, ahol Ike-nak vége, McCain Miamiban helyszínel, maradt Gay, Blake és a demoralizált C. Allen. Meg kellett volna fogni Chris Cullivert, de nem jött össze, maradt PatRob és K. Lewis, az utóbbi az összes rosteren levőnél többet ér... Ha egy csoda folytán létrejönne a trade, akkor 3. vagy 4. körös picket kéne dobni érte (így a szerző), aki állítja, hogy CB Marcus Peters nem éri meg az első körös picket.
Egy elfelejtett problémát is megemlít. A TV-je előtt szotyolázó Finley-t (akit a Steelers-doki műtött) mégegyszer meg kéne környékezni, így még hatékonyabb lehetne Ben légiereje, sőt Heath Miller is pihenhetne. Kérdéses számára, hogy Ben meddig bírja szuflával.
Összefoglalva Harrison és Patrick Robinson igazolás (Keenan Lewis csoda és egyben fix kezdő lenne!), beszélgetés folytatás Finley-vel, aztán a többi a drafton... 😊desider
Az OLB-Harrison kérdéssel egyetértek. Jöjjön az öreg és egy újonc korai körben (lehetőleg első), illetve CB-posztra szintén kell egy veterán és egy rookie a korai körből.

Finleyt viszont egyáltalán nem támogatnám, nincs rá szükségünk.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Na mégse 11 az idei cap figure Benjinél, hanem 17 így csak egy miskát bányásztunk ki a hosszabítás alkalmávalsutianap
11 az a fizuja lett volna, az idei capszáma 18 körül volt, ez eddig is így volt. És mint kiderült, nem volt cél az idei capszámának jelentős csökkentése, ugyanis nem akarunk nagy FA-t hozni, a meglévő pénz (kb 7 milla körül lehet) meg bőven elég a hasznos kiegészítők és a draftos újoncokra.

Hozzáteszem, hosszútávon ezzel járt jól a franchise, hogy nem csökkentettük jelentősen Ben idei capszámát.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Egy elemzés szerint (steelersdepot.com - Lucas Campbell) nincs más dolgunk az FA-ban, mint azonnal aláíratni Harrisont, ugyanis ő már nem megy a Titans-hoz, mert ott sokat költöttek pass-rushra (Brian Orapko, Derrick Morgan). Maradt Moats és JJ, melléjük kell Harrison plusz egy draft.
A másik need a cornerback, ahol Ike-nak vége, McCain Miamiban helyszínel, maradt Gay, Blake és a demoralizált C. Allen. Meg kellett volna fogni Chris Cullivert, de nem jött össze, maradt PatRob és K. Lewis, az utóbbi az összes rosteren levőnél többet ér... Ha egy csoda folytán létrejönne a trade, akkor 3. vagy 4. körös picket kéne dobni érte (így a szerző), aki állítja, hogy CB Marcus Peters nem éri meg az első körös picket.
Egy elfelejtett problémát is megemlít. A TV-je előtt szotyolázó Finley-t (akit a Steelers-doki műtött) mégegyszer meg kéne környékezni, így még hatékonyabb lehetne Ben légiereje, sőt Heath Miller is pihenhetne. Kérdéses számára, hogy Ben meddig bírja szuflával.
Összefoglalva Harrison és Patrick Robinson igazolás (Keenan Lewis csoda és egyben fix kezdő lenne!), beszélgetés folytatás Finley-vel, aztán a többi a drafton... 😊desider
Most lehet, hogy valami nagy hülyeséget írok, de a Finleyvel kapcsolatban az rémlik, hogy kb 10 millát kap, ha a sérülése miatt nem tud többet játszani. Ennek megfelelően csak ennél több garantált pénzért lehetne vinni, ami kizárt. . Az elmúlt egy évéről egyébként semmit sem tudok.

A Harrisont én is szívesen nézném még egy ideig. Első körben Eli Haroldig OLB, egyébként CB és ha egy kis szerencsénk van, második körben Kikaha a tippem.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
hát ez a Lewis fiú maradni szeretne NO-ban, úgyhogy ez nem nagyon fog összejönni...
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 321
nem is nagyon jött volna ki az a nagy lóvé, ha az elején 11 csak a fizu
31 milla az aláírási lóvé 60,75 a garantált és 65-öt az első 3 évben adunk...asszem ez utóbbi összeg rekord 3 év alatt
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Na mégse 11 az idei cap figure Benjinél, hanem 17 így csak egy miskát bányásztunk ki a hosszabítás alkalmával


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
Egy elemzés szerint (steelersdepot.com - Lucas Campbell) nincs más dolgunk az FA-ban, mint azonnal aláíratni Harrisont, ugyanis ő már nem megy a Titans-hoz, mert ott sokat költöttek pass-rushra (Brian Orapko, Derrick Morgan). Maradt Moats és JJ, melléjük kell Harrison plusz egy draft.
A másik need a cornerback, ahol Ike-nak vége, McCain Miamiban helyszínel, maradt Gay, Blake és a demoralizált C. Allen. Meg kellett volna fogni Chris Cullivert, de nem jött össze, maradt PatRob és K. Lewis, az utóbbi az összes rosteren levőnél többet ér... Ha egy csoda folytán létrejönne a trade, akkor 3. vagy 4. körös picket kéne dobni érte (így a szerző), aki állítja, hogy CB Marcus Peters nem éri meg az első körös picket.
Egy elfelejtett problémát is megemlít. A TV-je előtt szotyolázó Finley-t (akit a Steelers-doki műtött) mégegyszer meg kéne környékezni, így még hatékonyabb lehetne Ben légiereje, sőt Heath Miller is pihenhetne. Kérdéses számára, hogy Ben meddig bírja szuflával.
Összefoglalva Harrison és Patrick Robinson igazolás (Keenan Lewis csoda és egyben fix kezdő lenne!), beszélgetés folytatás Finley-vel, aztán a többi a drafton... 😊
több mint 9 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 794 — Keep pounding
DeAngelo hihetetlenül pozitív személyiség, tényleg mindent meg fog tenni a csapat sikeréért.
Én nagyon szurkolok neki.

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
99 millió az 5 éves szerződés teljes értéke, bónuszokkal akár 108 milla is lehet, 11,6 az idei szám ebből az összegbőlKlaci79
Az idei száma még nincs meg. Ez a 11,6 milla az eredeti szerződésében volt és ennek kapcsán írták, hogy 4 évre 87,4 milla az új szerződés hozzáadott értéke.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Nem ismerem D. Williamst, mivel csak vasas meccset nézek, de a nyilatkozata elég szimpatikus.
Mi várható tőle?zzz888
Ideális esetben korrekt második számú RB lehet, ennél több pedig nem is kell. Továbbá (papíron) megnyugtatóbb megoldás Bell helyettesítésére a szezon elején, mint egy újonc lett volna. Egy középső-hátsó körös RB draftolását azért még így sem lehet kizárni.

DeWill egyébként kétéves, 4 milliós szerződést kapott. Korrekt.vassadi
Na erre mondtam hogy kell a backup es korrekt kezdeni tudo futo. Es nem eleg a draftolt jatekos. De nem nagyon akartatok hinni akkor nekem. Meg azt sem akartatok elhinni, hogy egy elfogadhato fizetest is fogunk adni neki. Es nem egy sztar, de egy kezdeni tudo rbt hozunk majd. Korrekt dontes, ezt vartam es ez is lett.

.gabistar
Nem elhinni nem akartuk, hanem nem értettünk vele egyet. A magam részéről most se, hogy 2 millát fizetünk egy backup RB-nek a 2 kezdő meccsét leszámítva meccsenkénti legfeljebb 5 snapre. Bár DeWill hozzáállása elsőre kétségtelenül kiválónak tűnik, ezt el kell ismerni.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
DeAngelo Williams arról, hogy mi lesz a feladata a Steelersben: "Segíteni akarok nekik abban, hogy produktívabb legyen a támadóegységük. Jelentsen ez bármit, beállok csereként, vagy innivalót hozok a támadófalembereknek, vagy gondoskodom arról, hogy Roethlisberger száraz törölközőt kapjon, hogy azzal törölje meg a kezeit, és így jobban tudjon passzolni. Bármit hajlandó vagyok megtenni, ami abban segít, hogy Super Bowlt nyerjünk."polamalu
Én nem örültem a leigazolásának, de elolvastam az első interjúját és ez a szimpatikus hozzáállás máris megkedveltette velem ezt az igazolást. (Játékosként amúgy sem volt bajom vele, csak én nem csere RB-re dobtam volna ki évi 2 millát).


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Hát ha egyelőre nem is CB Keenan Lewis, de ugyanúgy New Orleans-ból CB Patrick Robinson látogat a hétvégén Pittsburgh-be. (forrás: Ian Rapoport)desider
Már egyszer kifejtettem, de bazdmeeeg neeeeeee.
Borzasztó CB.tenorx
Amikor hoztuk McCain-t csak röhögtek rajtunk, hogy ilyen rossz meg olyan rossz....hátha itt megembereli magát és jobban teljesít...
Mondjuk azért az igazi csak az lenne ha Lewis jönne vissza...Klaci79
Ez pl pontosan így volt, sőt, én voltam az egyik, aki nagyon hurrogtam, mert egy jó megmozdulását nem láttam Houstonban. Robinsont pl a houstonos McCainnél jobbnak gondolom.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!