Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
@Steelersdepot: Ben was originally scheduled to earn a base of $11.6M in 2015 and have a cap charge of $18.395M #Steelers

Rögtön ezután, AB wants team to bring back MW!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 9 éve
vontod Pittsburgh Steelers 1 769 — Steelers fan
Új matek: 7=5 😊

Azt gondolom, hogy ez a játék arról szól, hogy ki üti a legnagyobbat. Ha nem tudod állni, nem kellene játszanod - Jack Lambert.

több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
azért a szappannal csak óvatosan...
több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
ben 5 évet kapottzzz888
Akkor qb need van?fcancellara
Bezony, remélem vissza sikerül hozni Lendri dzsónszt, és akkor végre lesz valami frencsájz kjúbénk 😀 😀
több mint 9 éve
fcancellara Pittsburgh Steelers 1 559
ben 5 évet kapottzzz888
Akkor qb need van?
több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
ben 5 évet kapott
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
A Pittsburgh Post-Gazette szerint RB DeAngelo Williams szerződést kap nálunk, ami csak azért nem lett eddig aláírva, mert Tomlin "out of office" in Ohio State University.desider
Jaja, ezt is megerősítették, de számok még itt sincsenek (év és összeg), de ezektől függetlenül sem vagyok ettől az igazolástól elragadtatva...


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
KLaci79: Laci, számomra semmi probléma, a kezdeteknél jött fel Shazier és a tavalyi draft, aminél őt "szódával elmegy"-re illettem - akárcsak Blanchflowert és Zumwaltot - mivel nem játszott (ellenben Archer, Richardson és Johnson bukásával, valamint Tuitt, McCullers és Bryant dícséretével). Ez fajult ide, lévén az félreértés, hogy a Mosley összehasonlítható, de a draft szempontjából értékelhető. 😉
Soldados: Józsikám, a Worilds-ügyben sokáig nem értünk majd egyet, mert az idősíkok keverednek. Erre mondtam azt, hogy kólázzuk le. 😀
A JJ meg úgy van, ahogy van. Én itt pesszimista vagyok, pedig nem szoktam volt az lenni. De ez is csak egy vélemény. 😛

A Ben-contract (VIVÁT!) azért mégiscsak jelzi, hogy mozdulni kellett...desider
Kíváncsi lennék milyen idősíkok keveredtek. 😊 Tavaly egész egyszerűen mindkét fél számára a lehető legideálisabb megoldás volt a transition tag. Ezen nem tudom, hogy lehet idősíkokat keverni. Idén meg visszavonult. Legfeljebb egy 4-5. körös comp picket buktunk ezen.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
A Pittsburgh Post-Gazette szerint RB DeAngelo Williams szerződést kap nálunk, ami csak azért nem lett eddig aláírva, mert Tomlin "out of office" in Ohio State University.
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
KLaci79: Laci, számomra semmi probléma, a kezdeteknél jött fel Shazier és a tavalyi draft, aminél őt "szódával elmegy"-re illettem - akárcsak Blanchflowert és Zumwaltot - mivel nem játszott (ellenben Archer, Richardson és Johnson bukásával, valamint Tuitt, McCullers és Bryant dícséretével). Ez fajult ide, lévén az félreértés, hogy a Mosley összehasonlítható, de a draft szempontjából értékelhető. 😉
Soldados: Józsikám, a Worilds-ügyben sokáig nem értünk majd egyet, mert az idősíkok keverednek. Erre mondtam azt, hogy kólázzuk le. 😀
A JJ meg úgy van, ahogy van. Én itt pesszimista vagyok, pedig nem szoktam volt az lenni. De ez is csak egy vélemény. 😛

A Ben-contract (VIVÁT!) azért mégiscsak jelzi, hogy mozdulni kellett...
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 370
azért most jelentik be, mert látták a Rúniék, meg Kolberték, hogy itt a magyar fórumon felvetődött a kérdés, hogy miért nem hosszabított még Ben 😀zzz888
ez csak is ezért lehetett 😀
több mint 9 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
azért most jelentik be, mert látták a Rúniék, meg Kolberték, hogy itt a magyar fórumon felvetődött a kérdés, hogy miért nem hosszabított még Ben 😀
több mint 9 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Mekkora esélyt adsz egy Düpré csúszásnak a pikkünkig?sutianap
Fogalmazzunk úgy, hogy nem zárnám ki a lehetőségét. Nagyon erős az edge rusher class élmezőnye, biztosan lesz minimum egy vagy két olyan játékos, aki komolyabbat csúszik, egyrészt mert olyan minőségű és mennyiségű a konkurencia, másrészt mert ott a többi poszt is, nyilván nem mindenki 4-3 DE-re / 3-4 OLB-re fog vadászni az első kör első felében. Hogy kik lesznek azok, akik ily módon csúsznak, azt talán még közvetlenül a draft előtt is szinte lehetetlen lesz megtippelni, már csak azért is, mert olyan nüanszok dönthetnek, hogy a GM/HC/edzői stáb bevállal-e egy boom-or-bust jellegű prospectet, vagy inkább a biztosabbnak tűnő választás mellett dönt, a kiforrottabb játékost vagy a látszólag nagyobb upside-dal bírót preferálják, és hasonlók, tehát mondhatni ízlés alapján döntenek egyik vagy másik prospect mellett, nem azért, mert egyiket határozottan jobbnak tartják a másiknál. És így kis túlzással egyik elit edge rusher prospect top 5-ös kiválasztása sem lepne meg, de ugyanígy nem érne váratlanul lényegében egyikük esetében sem, ha csak az első kör közepén menne ki. Ansah-t anno top 5-ben draftolta a Lions, Dupree gyakorlatilag ugyanolyan vagy talán még durvább physical freak, és ráadásként Dupree-nak még kiforrottabb is a játéka, mint a ghánainak volt karrierje ezen szakaszában, így abszolút nem lepne meg, ha az első öt pick után már ő sem lenne elérhető. De lehet, hogy épp Dupree lesz az (egyik), aki csúszik, és esélyünk nyílhat a megszerzésére. A 2011-es 4-3 DT / 3-4 DE felhozatalhoz tudnám hasonlítani a helyzetet, akkor Heywardot be tudtuk húzni az első kör legvégén, illetve Wilkersont is közvetlenül előttünk vitte a Jets, és ők nem azért maradtak benn eddig, mert ilyen értékre taksálták őket, hanem ott volt előttük Dareus, Watt, Fairley, vagy Cameron Jordan (plusz a Chargers Liuget pickje).

Ha már a drafton való feltrade szóba került, erre most én is reálisabb esélyt látok, mint az elmúlt években bármikor. Nem azt mondom, hogy mindenképpen fel kellene mennünk, de ha úgy adódik, akkor most reális opció lehet, leginkább akkor, ha egy OLB a célpont.
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Közben BEN aláírta új szerződését...helyi idő 17:00-kor sajtótájékoztató a részletekrőlKlaci79
Kurvára kíváncsi vagyok a számokra: év, totál összeg, ebből mennyi a garantált, mennyi a signing bonus és az idei cap szám. 😊


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 370
Közben BEN aláírta új szerződését...helyi idő 17:00-kor sajtótájékoztató a részletekről
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 370
....

.....
Soldados
Jarvis Jones: a vélemény mindig szubjektív és én vállalom.
Shazier. Az a Te véleményed, hogy igazságtalan, ez is szubjektív. Ilyenkor szokták ordítani, hogy "Nézzetek a táblára!". Ott a tények vannak. Na, az meg objektív.desider
azért ha minden ilyen végtelenül egyszerű lenne a Steelers fórum csak néhány hozzászólásból állna...Klaci79
Más az egyszerű és más az egyszerűsítés.
De ha arra gondolsz, hogy a közgazdaságtan egyszerű, akkor egyszerűsítesz. Ha a modellezésre gondolsz, akkor a szemléltetés a cél. Ha pedig a bullshitek általam való megválaszolására, akkor nem értem, mit értesz "végtelenül egyszerűnek"desider
A közgazdaságtanról szívesen beszélgetek egy témának megfelelő fórumban, bár nyilván nem tudnám hozni azt a szintet ami a vitához kellene.
Azonban Shazierről ilyen jellegű véleményformálás...na ez az egyszerű...a Mosley-val való összehasonlításhoz elég ha benézel a Ravens fórumba. Lényegében annyira más volt a két játékos éve, hogy össze se lehet hasonlítani. Az, hogy mennyire más csapatokban érték ezt el, már nem is beszélve. Az egyik csapatban például volt pass rush, a másikban meg szinte semmi. Ráadásul Shazier összesen 5 mérkőzésen lépett pályára kezdőként. Itt van pl Bell esete, aki a 2. évére, amikor egészséges volt, egy fantasztikus szezont produkált. Hogy gondolhatjuk azt egy játékos egy újonc évéről, ahol a meccsek felén egy harmadában tudott csak pályára lépni, hogy az rossz volt?! Ez egy komoly csacsiság...és végtelenül egyszerű dolog két játékost így összehasonlítani. Lehet jövőre Mosley sérül meg és Shazier fut nagy évet...adjunk már neki legalább 2-3 évet, mielőtt ilyen dolgokat vágunk egy játékoshozi ky

Hogy JJ-ről ki mit gondol az valóban magánügye...volt mondjuk más játékos is a Steelers történelmében, aki évekig nem nyújtott semmi extrát, majd utána robbantott...lehet nem JJ lesz a nagy megváltó, de egyelőre ő is csak 1,5 éven van túl....

Worlids esetét se értem minek bírálni. Nálunk nem maradt volna mert nem adtunk volna neki komoly összeget...a maximum amit veszítettünk a visszavonulásával az talán egy 6. körös kompenzációs pick, de az se biztos, amilyen pénzek mozognak idén
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
....
Worilds: Ez nem puszta közgazdaságtan, hanem egy konkrét szitu. Nem akartuk nagy delláért hosszú évekre leigazolni egy jó félév után, ezért mindkét félnek ideális volt egy egyéves nagydellás szerződés, ami transition taggel valósult meg. És mindenki azt kapta, amit akart. Nekünk volt egy kezdő szintű OLB-nk, akiről kiderült, hogy nem ér évi 10 millát, Worilds pedig jól keresett. Mindkét fél nyert: win-win.

Jarvis Jones: rookie-ként nem volt jó, de ezt tudtuk, hogy erősödnie kell, tavaly másodévesként megsérült, így kb semmit sem láttunk belőle. Szubjektív véleményként lehet bustnak tartani, objektíven most jön a döntő éve.

Shazier: nagyon igazságtalan összehasonlítás Mosley vs Shazier. Shazier szintén korán megsérült. Ez akkor lett volna jogos, ha mindketten 16 meccset nyomnak kezdőként.
.....
Soldados
Worilds: Valljuk meg, ritkán találkoztam a közgazdaságtan ilyen nagymérvű lenézésével, de lelked rajta. Itt pénzről van szó és ez bizony közgazdaságtan. A pénz motiválja a tetteket, annak megléte vagy nem megléte. A döntési játékok és a játékelmélet ezen alapszik, továbbá a társadalom valamennyi tagja gazdasági aktor. Ezt tudni illik, mielőtt win-win-ről beszélünk kvázi hozzáértőként. Hogy egy viccel világítsam meg: A sánta és a púpos találkozik a jó tündérrel. - Púpos mi lenne a kívánságod? - kérdezi a tündér. - Hát, az, hogy ne legyen púpom. És, hipp-hopp, eltűnik a púpja. Ezután a sántához fordul: És neked sánta? - Hát, hogy megjavuljon a lábam. Az nem megy, sajnos - mondja a jó tündér. De helyette kapsz egy púpot..!
A döntési játék jövőre tervez, minden gazdasági aktor jövőre tervez. Worilds is jövőre tervezett. A Steelers pedig a drága túlélést választotta. Most tartunk ott, ahol egy éve tartottunk volna, ha cutoljuk. Akkor spórolunk, most meg a pénz is oda és Worilds is. Ezt még zéróösszegű játéknak is nehéz elhinni.

Jarvis Jones: a vélemény mindig szubjektív és én vállalom.
Shazier. Az a Te véleményed, hogy igazságtalan, ez is szubjektív. Ilyenkor szokták ordítani, hogy "Nézzetek a táblára!". Ott a tények vannak. Na, az meg objektív.desider
A döntési játék jövőre tervez, tehát az egyéves szerződés éppen 1 évre tervez. Nekünk baszottul kellett egy kezdő OLB, ő itt volt, pénzünk pedig volt rá. Ez a puszta közgazdaságtan, és ilyen szempontból sincs kivetnivaló a dologban. De bizony az NFL ennél egy csöppet bonyolultabb, itt szituációkat kell megoldani. Ez nem olyan, hogy az egyik 50 ezerből akar Ferrarival járni, a másik meg bankigazgatóként, ugyanis itt mindenkinek ugyanaz a kerete és nekünk belefért a keretbe a 9 milla. Megért nekünk ennyit, hogy a tátongó needünket betömjük 1 évre. És a szerződésnek megfelelően 1 évre be is volt tömve. 😊 Mi betömtük a lyukat, mert szükségünk volt rá és volt rá keretünk, ő pedig jól keresett. Na ez a win-win. Egy év elteltével pedig mindkét fél gondolkodhatott a folytatáson a tapasztalatok fényében, ami szintén jó, hiszen több információ birtokában jobb döntést lehet hozni (éppen ez volt a célja az 1 éves szerződésnek), a Steelers pl tudta, hogy nem akar évi 10 millát fizetni neki éveken át a felvértezett plusz egy éves tapasztalatok birtokában.

JJ: ok
Shazier: Az nem szubjektív, hogy értelmetlen az összehasonlításuk, puszta tényekkel és általad kedvelt számokkal 😛 igazolható, azaz objektív. 2 kezdő meccset nem vetünk össze 16-tal, mert nincs értelme. Ez pont olyan lenne, mintha egy tízéves veterán karrierszámait hasonlítanád egy másodéveshez. Pont úgy nincs értelme.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
....
Worilds: Ez nem puszta közgazdaságtan, hanem egy konkrét szitu. Nem akartuk nagy delláért hosszú évekre leigazolni egy jó félév után, ezért mindkét félnek ideális volt egy egyéves nagydellás szerződés, ami transition taggel valósult meg. És mindenki azt kapta, amit akart. Nekünk volt egy kezdő szintű OLB-nk, akiről kiderült, hogy nem ér évi 10 millát, Worilds pedig jól keresett. Mindkét fél nyert: win-win.

Jarvis Jones: rookie-ként nem volt jó, de ezt tudtuk, hogy erősödnie kell, tavaly másodévesként megsérült, így kb semmit sem láttunk belőle. Szubjektív véleményként lehet bustnak tartani, objektíven most jön a döntő éve.

Shazier: nagyon igazságtalan összehasonlítás Mosley vs Shazier. Shazier szintén korán megsérült. Ez akkor lett volna jogos, ha mindketten 16 meccset nyomnak kezdőként.
.....
Soldados
Worilds: Valljuk meg, ritkán találkoztam a közgazdaságtan ilyen nagymérvű lenézésével, de lelked rajta. Itt pénzről van szó és ez bizony közgazdaságtan. A pénz motiválja a tetteket, annak megléte vagy nem megléte. A döntési játékok és a játékelmélet ezen alapszik, továbbá a társadalom valamennyi tagja gazdasági aktor. Ezt tudni illik, mielőtt win-win-ről beszélünk kvázi hozzáértőként. Hogy egy viccel világítsam meg: A sánta és a púpos találkozik a jó tündérrel. - Púpos mi lenne a kívánságod? - kérdezi a tündér. - Hát, az, hogy ne legyen púpom. És, hipp-hopp, eltűnik a púpja. Ezután a sántához fordul: És neked sánta? - Hát, hogy megjavuljon a lábam. Az nem megy, sajnos - mondja a jó tündér. De helyette kapsz egy púpot..!
A döntési játék jövőre tervez, minden gazdasági aktor jövőre tervez. Worilds is jövőre tervezett. A Steelers pedig a drága túlélést választotta. Most tartunk ott, ahol egy éve tartottunk volna, ha cutoljuk. Akkor spórolunk, most meg a pénz is oda és Worilds is. Ezt még zéróösszegű játéknak is nehéz elhinni.

Jarvis Jones: a vélemény mindig szubjektív és én vállalom.
Shazier. Az a Te véleményed, hogy igazságtalan, ez is szubjektív. Ilyenkor szokták ordítani, hogy "Nézzetek a táblára!". Ott a tények vannak. Na, az meg objektív.desider
azért ha minden ilyen végtelenül egyszerű lenne a Steelers fórum csak néhány hozzászólásból állna...Klaci79
Más az egyszerű és más az egyszerűsítés.
De ha arra gondolsz, hogy a közgazdaságtan egyszerű, akkor egyszerűsítesz. Ha a modellezésre gondolsz, akkor a szemléltetés a cél. Ha pedig a bullshitek általam való megválaszolására, akkor nem értem, mit értesz "végtelenül egyszerűnek"
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 370
....
Worilds: Ez nem puszta közgazdaságtan, hanem egy konkrét szitu. Nem akartuk nagy delláért hosszú évekre leigazolni egy jó félév után, ezért mindkét félnek ideális volt egy egyéves nagydellás szerződés, ami transition taggel valósult meg. És mindenki azt kapta, amit akart. Nekünk volt egy kezdő szintű OLB-nk, akiről kiderült, hogy nem ér évi 10 millát, Worilds pedig jól keresett. Mindkét fél nyert: win-win.

Jarvis Jones: rookie-ként nem volt jó, de ezt tudtuk, hogy erősödnie kell, tavaly másodévesként megsérült, így kb semmit sem láttunk belőle. Szubjektív véleményként lehet bustnak tartani, objektíven most jön a döntő éve.

Shazier: nagyon igazságtalan összehasonlítás Mosley vs Shazier. Shazier szintén korán megsérült. Ez akkor lett volna jogos, ha mindketten 16 meccset nyomnak kezdőként.
.....
Soldados
Worilds: Valljuk meg, ritkán találkoztam a közgazdaságtan ilyen nagymérvű lenézésével, de lelked rajta. Itt pénzről van szó és ez bizony közgazdaságtan. A pénz motiválja a tetteket, annak megléte vagy nem megléte. A döntési játékok és a játékelmélet ezen alapszik, továbbá a társadalom valamennyi tagja gazdasági aktor. Ezt tudni illik, mielőtt win-win-ről beszélünk kvázi hozzáértőként. Hogy egy viccel világítsam meg: A sánta és a púpos találkozik a jó tündérrel. - Púpos mi lenne a kívánságod? - kérdezi a tündér. - Hát, az, hogy ne legyen púpom. És, hipp-hopp, eltűnik a púpja. Ezután a sántához fordul: És neked sánta? - Hát, hogy megjavuljon a lábam. Az nem megy, sajnos - mondja a jó tündér. De helyette kapsz egy púpot..!
A döntési játék jövőre tervez, minden gazdasági aktor jövőre tervez. Worilds is jövőre tervezett. A Steelers pedig a drága túlélést választotta. Most tartunk ott, ahol egy éve tartottunk volna, ha cutoljuk. Akkor spórolunk, most meg a pénz is oda és Worilds is. Ezt még zéróösszegű játéknak is nehéz elhinni.

Jarvis Jones: a vélemény mindig szubjektív és én vállalom.
Shazier. Az a Te véleményed, hogy igazságtalan, ez is szubjektív. Ilyenkor szokták ordítani, hogy "Nézzetek a táblára!". Ott a tények vannak. Na, az meg objektív.desider
azért ha minden ilyen végtelenül egyszerű lenne a Steelers fórum csak néhány hozzászólásból állna...
több mint 9 éve
Gizinéni Pittsburgh Steelers Clemson Tigers 522
....
Worilds: Ez nem puszta közgazdaságtan, hanem egy konkrét szitu. Nem akartuk nagy delláért hosszú évekre leigazolni egy jó félév után, ezért mindkét félnek ideális volt egy egyéves nagydellás szerződés, ami transition taggel valósult meg. És mindenki azt kapta, amit akart. Nekünk volt egy kezdő szintű OLB-nk, akiről kiderült, hogy nem ér évi 10 millát, Worilds pedig jól keresett. Mindkét fél nyert: win-win.

Jarvis Jones: rookie-ként nem volt jó, de ezt tudtuk, hogy erősödnie kell, tavaly másodévesként megsérült, így kb semmit sem láttunk belőle. Szubjektív véleményként lehet bustnak tartani, objektíven most jön a döntő éve.

Shazier: nagyon igazságtalan összehasonlítás Mosley vs Shazier. Shazier szintén korán megsérült. Ez akkor lett volna jogos, ha mindketten 16 meccset nyomnak kezdőként.
.....
Soldados
Worilds: Valljuk meg, ritkán találkoztam a közgazdaságtan ilyen nagymérvű lenézésével, de lelked rajta. Itt pénzről van szó és ez bizony közgazdaságtan. A pénz motiválja a tetteket, annak megléte vagy nem megléte. A döntési játékok és a játékelmélet ezen alapszik, továbbá a társadalom valamennyi tagja gazdasági aktor. Ezt tudni illik, mielőtt win-win-ről beszélünk kvázi hozzáértőként. Hogy egy viccel világítsam meg: A sánta és a púpos találkozik a jó tündérrel. - Púpos mi lenne a kívánságod? - kérdezi a tündér. - Hát, az, hogy ne legyen púpom. És, hipp-hopp, eltűnik a púpja. Ezután a sántához fordul: És neked sánta? - Hát, hogy megjavuljon a lábam. Az nem megy, sajnos - mondja a jó tündér. De helyette kapsz egy púpot..!
A döntési játék jövőre tervez, minden gazdasági aktor jövőre tervez. Worilds is jövőre tervezett. A Steelers pedig a drága túlélést választotta. Most tartunk ott, ahol egy éve tartottunk volna, ha cutoljuk. Akkor spórolunk, most meg a pénz is oda és Worilds is. Ezt még zéróösszegű játéknak is nehéz elhinni.

Jarvis Jones: a vélemény mindig szubjektív és én vállalom.
Shazier. Az a Te véleményed, hogy igazságtalan, ez is szubjektív. Ilyenkor szokták ordítani, hogy "Nézzetek a táblára!". Ott a tények vannak. Na, az meg objektív.
több mint 9 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 370
Munchak a WV pro day-en vesz részt...
több mint 9 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Csillagháború a Kendtaki derbin, Butler elment Düpréér vagy Zadáriuszt nézzük, a kísérője Héli - Heard?sutianap
Colbert, Tomlin és Joey is ott járt, valamint az ominózus vacsora is megvolt Dupree-vel a pro day előtti este.

Ma az Ohio State-en tartanak pro day-t, a szokásoknak megfelelően nyilván ezúttal is szépszámú kontingenssel képviselteti magát a stáb (Tomlin egészen biztosan ott van).

Munchak pedig a West Virginia pro day-re látogatott el - nézegetjük a potenciális Foster-utódokat (Mark Glowinski, Quinton Spain).vassadi
Colbert is ott van az OSU Pro Dayen.

Nem hinném, hogy trédelnénk bárkiért is. Azt viszont el tudom képzelni, hogy a drafton felmenjünk vkiért. Igazándiból 2 égető needünk van, azt leszámítva a jövőnek draftolhatunk, úgyhogy megérheti beáldozni egyes pickeket egy felmozgásért.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 9 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Chris Culliver személyében kiment az utolsó (általam) többre tartott CB a mostani FA-k közül, mint ahogy Orakpo is aláírt a Titans-hez...mondjuk ő is olyan kategória, akit mi nem tudnánk megfizetni, ráadásul eléggé sérülékenyKlaci79
Ha Lewis nem jön össze a Saintstől, akkor be kell kopogtatni a Jetshez! Amilyen túltengés van most ott CB-kből, Millinert talán most elengednék. Szerintem mindkettő megszerezhető egy 4. körért is akár.Szokol
A Milliner nekem is megfordult a fejemben,de igazából nem tudom, mut alakított ravalyno flacco
Semmit! Szétszakadt az achillese (?) a 3-4. forduló környékén.
több mint 9 éve
no flacco Pittsburgh Steelers 317
Chris Culliver személyében kiment az utolsó (általam) többre tartott CB a mostani FA-k közül, mint ahogy Orakpo is aláírt a Titans-hez...mondjuk ő is olyan kategória, akit mi nem tudnánk megfizetni, ráadásul eléggé sérülékenyKlaci79
Ha Lewis nem jön össze a Saintstől, akkor be kell kopogtatni a Jetshez! Amilyen túltengés van most ott CB-kből, Millinert talán most elengednék. Szerintem mindkettő megszerezhető egy 4. körért is akár.Szokol
A Milliner nekem is megfordult a fejemben,de igazából nem tudom, mut alakított ravaly
több mint 9 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Csillagháború a Kendtaki derbin, Butler elment Düpréér vagy Zadáriuszt nézzük, a kísérője Héli - Heard?sutianap
Colbert, Tomlin és Joey is ott járt, valamint az ominózus vacsora is megvolt Dupree-vel a pro day előtti este.

Ma az Ohio State-en tartanak pro day-t, a szokásoknak megfelelően nyilván ezúttal is szépszámú kontingenssel képviselteti magát a stáb (Tomlin egészen biztosan ott van).

Munchak pedig a West Virginia pro day-re látogatott el - nézegetjük a potenciális Foster-utódokat (Mark Glowinski, Quinton Spain).vassadi
Mekkora esélyt adsz egy Düpré csúszásnak a pikkünkig? Jól jönne egy nagy wr run tizenötkörül.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak