Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Watt és Johnson sem edzett ma...nem túl jó hírek ezek.
több mint 1 éve
pharmateg Baltimore Ravens 4
Ez a 4 meccs óta tartó "nemadomelalasztit" a steelers történetének csúcsa. Sőt, az egész ligában alig fordul ez elő. Az 5 meccs meg még inkább durva precedens volna.

Ha belegondoltok, hogy Pickett az első meccseken milyen negatív csúcsokat döntögetett ennek ellentéte kapcsán, akkor nem kicsi a progress itt. Hozzátteszem, hogy ez nem csak Pickett érdeme, hanem a komplett fal, a futás javulása és így a teher levétele is fontos volt itt.
Klemó
Canada érdemeit se becsüld le 😅😁
Gyurci77
Már így is megvádoltak itten, hogy túl sokat védem....de ugye mivel a közép területeket 10-20 yard között rendre kerüli, így neki is része van ebben, éppúgy, mint az O töketlenkedésében. Érdekes lesz majd látni, hogy amikor hátrányban játszunk mennyire nyitja majd a playbook-ot. Itt az a várakozásom, hogy megvannak a játékok, de ha lehet, akkor kockázatot minimalizálunk egyelőre Pickettel.
Klemó
Gyanítom ezt a köv. meccsen nem fogod tudni megfigyelni ahogy kinyílik a könyv. Én arra vagyok kíváncsi szerzett pontokban megidézünk-e egy klasszikust ahol a 2 csapat kikerekít kövér 20 pontot. Rajtunk nem fog múlni asszem. 😊
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ez a 4 meccs óta tartó "nemadomelalasztit" a steelers történetének csúcsa. Sőt, az egész ligában alig fordul ez elő. Az 5 meccs meg még inkább durva precedens volna.

Ha belegondoltok, hogy Pickett az első meccseken milyen negatív csúcsokat döntögetett ennek ellentéte kapcsán, akkor nem kicsi a progress itt. Hozzátteszem, hogy ez nem csak Pickett érdeme, hanem a komplett fal, a futás javulása és így a teher levétele is fontos volt itt.
Klemó
Canada érdemeit se becsüld le 😅😁
Gyurci77
Már így is megvádoltak itten, hogy túl sokat védem....de ugye mivel a közép területeket 10-20 yard között rendre kerüli, így neki is része van ebben, éppúgy, mint az O töketlenkedésében. Érdekes lesz majd látni, hogy amikor hátrányban játszunk mennyire nyitja majd a playbook-ot. Itt az a várakozásom, hogy megvannak a játékok, de ha lehet, akkor kockázatot minimalizálunk egyelőre Pickettel.
több mint 1 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Ez a 4 meccs óta tartó "nemadomelalasztit" a steelers történetének csúcsa. Sőt, az egész ligában alig fordul ez elő. Az 5 meccs meg még inkább durva precedens volna.

Ha belegondoltok, hogy Pickett az első meccseken milyen negatív csúcsokat döntögetett ennek ellentéte kapcsán, akkor nem kicsi a progress itt. Hozzátteszem, hogy ez nem csak Pickett érdeme, hanem a komplett fal, a futás javulása és így a teher levétele is fontos volt itt.
Klemó
Canada érdemeit se becsüld le 😅😁
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ez a 4 meccs óta tartó "nemadomelalasztit" a steelers történetének csúcsa. Sőt, az egész ligában alig fordul ez elő. Az 5 meccs meg még inkább durva precedens volna.

Ha belegondoltok, hogy Pickett az első meccseken milyen negatív csúcsokat döntögetett ennek ellentéte kapcsán, akkor nem kicsi a progress itt. Hozzátteszem, hogy ez nem csak Pickett érdeme, hanem a komplett fal, a futás javulása és így a teher levétele is fontos volt itt.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Norbi látens Steelers drukker - csak mondom. Nekem életcélom, hogy erre rádöbbentsem, mert hiányzik egy ilyen ütős tag a brigádból. Jöttök itt a szofisztikált faszságokkal, de Norbi beleáll, mint székely bicska a román hátba.
Szokol
😀 😀 😀 Made my day.... 😀
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
Norbi látens Steelers drukker - csak mondom. Nekem életcélom, hogy erre rádöbbentsem, mert hiányzik egy ilyen ütős tag a brigádból. Jöttök itt a szofisztikált faszságokkal, de Norbi beleáll, mint székely bicska a román hátba.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Na megjött Pittsburgh-be Phil Jurkovec! Jó lesz ha Pickett felköti a nacit 😊
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉
WhoDey83
Olyan gyenge csapat lettünk, hogy lehet nekünk szurkolni 😊
Reméljük csak átmeneti időre, és nemsoká jöhet újra a gyűlölet 😀
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Gyűlölni azért nem gyűlölök senkit még titeket vagy a hollókat sem.Természetesen némi unszimpátia van de azzal nincs is gond sztem ha ez egy egészséges rivalizálás. Nyilván azokon a meccseken mikot a PO-ban találkoztunk téptem hajamat (Burrfict féle balhé előttte kezünkben volt a meccs) meg kb 1000 fokon égtem én is. Tavalyig nagyon vártam arra az első bizonyos PO győzelemre hosszú idő után ez meglett. Remélem idén még követi pár. Abban meg reménykedem csak ti sem gyűlöltök minket a szó hétköznapi értelmében.
WhoDey83
Szerintem az egyik legszinpatikusabb csapat lett a Bengals természetesen csak a semleges szurkolóknak 😉 Tavaly is nagyon jól ment a csapat és tetszik ha valaki meccsről meccsre fejlődik minden egységben, főleg a védelemben. Szerintem a csoportot simán viszitek.
astroid
Hű...ezt a Norbi gyerek meg ne lássa 😀
Klaci79
Azóta sajna megsérült Lamar - ellenünk úgy néz ki nem is lesz -, lehet akkora fokos fordulatot vesz az ő véleménye is, mint ami a nevében van... 😊
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉
WhoDey83
Olyan gyenge csapat lettünk, hogy lehet nekünk szurkolni 😊
Reméljük csak átmeneti időre, és nemsoká jöhet újra a gyűlölet 😀
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Gyűlölni azért nem gyűlölök senkit még titeket vagy a hollókat sem.Természetesen némi unszimpátia van de azzal nincs is gond sztem ha ez egy egészséges rivalizálás. Nyilván azokon a meccseken mikot a PO-ban találkoztunk téptem hajamat (Burrfict féle balhé előttte kezünkben volt a meccs) meg kb 1000 fokon égtem én is. Tavalyig nagyon vártam arra az első bizonyos PO győzelemre hosszú idő után ez meglett. Remélem idén még követi pár. Abban meg reménykedem csak ti sem gyűlöltök minket a szó hétköznapi értelmében.
WhoDey83
Szerintem az egyik legszinpatikusabb csapat lett a Bengals természetesen csak a semleges szurkolóknak 😉 Tavaly is nagyon jól ment a csapat és tetszik ha valaki meccsről meccsre fejlődik minden egységben, főleg a védelemben. Szerintem a csoportot simán viszitek.
astroid
Hű...ezt a Norbi gyerek meg ne lássa 😀
több mint 1 éve
astroid Pittsburgh Steelers 514
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉
WhoDey83
Olyan gyenge csapat lettünk, hogy lehet nekünk szurkolni 😊
Reméljük csak átmeneti időre, és nemsoká jöhet újra a gyűlölet 😀
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Gyűlölni azért nem gyűlölök senkit még titeket vagy a hollókat sem.Természetesen némi unszimpátia van de azzal nincs is gond sztem ha ez egy egészséges rivalizálás. Nyilván azokon a meccseken mikot a PO-ban találkoztunk téptem hajamat (Burrfict féle balhé előttte kezünkben volt a meccs) meg kb 1000 fokon égtem én is. Tavalyig nagyon vártam arra az első bizonyos PO győzelemre hosszú idő után ez meglett. Remélem idén még követi pár. Abban meg reménykedem csak ti sem gyűlöltök minket a szó hétköznapi értelmében.
WhoDey83
Szerintem az egyik legszinpatikusabb csapat lett a Bengals természetesen csak a semleges szurkolóknak 😉 Tavaly is nagyon jól ment a csapat és tetszik ha valaki meccsről meccsre fejlődik minden egységben, főleg a védelemben. Szerintem a csoportot simán viszitek.
több mint 1 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉
WhoDey83
Olyan gyenge csapat lettünk, hogy lehet nekünk szurkolni 😊
Reméljük csak átmeneti időre, és nemsoká jöhet újra a gyűlölet 😀
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Gyűlölni azért nem gyűlölök senkit még titeket vagy a hollókat sem.Természetesen némi unszimpátia van de azzal nincs is gond sztem ha ez egy egészséges rivalizálás. Nyilván azokon a meccseken mikot a PO-ban találkoztunk téptem hajamat (Burrfict féle balhé előttte kezünkben volt a meccs) meg kb 1000 fokon égtem én is. Tavalyig nagyon vártam arra az első bizonyos PO győzelemre hosszú idő után ez meglett. Remélem idén még követi pár. Abban meg reménykedem csak ti sem gyűlöltök minket a szó hétköznapi értelmében.

Welcome To The Jungle
több mint 1 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉
WhoDey83
Kedves tőled...de ahogy elnéztem tegnap Burrow-t, nektek nem a mi győzelmünk kell, hanem csak a sajátjaitok. Idén megint ott van a SB esély és igazából erősen felértékelődött az az első heti győzelmünk, amit fogalmam sincs honnan hoztunk össze ellenetek 😀
Klaci79
Egy dolog biztos abban még nagyon benne volt talán a D kívül minden csapategységünk illetve talán ott még titeket sem súlytottak annyira a sérülések. Szegény Joe-n ott még nagyon érződött a sérülés amit összeszedett korábban.

Welcome To The Jungle
több mint 1 éve
Miknar Cincinnati Bengals 499
Jójó mea culpa 😀😀

Egyszer írnék pozitívat Steelers játékosról, az se megy😀
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉
WhoDey83
Olyan gyenge csapat lettünk, hogy lehet nekünk szurkolni 😊
Reméljük csak átmeneti időre, és nemsoká jöhet újra a gyűlölet 😀
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Azért túlzásba ne essünk, csak a Ravens ellen tudok pozitív érzéseket táplálni irányotokba 😀

De hogy őszinte legyek, közel sem érződik az ami Burfict/Juju/AB idejében volt

Ez a Steelers ha PO esélyes lenne se kifejezetten unszimpatikus, és kifejezetten szimpatikus Pickens is.
(Bár amit eddig láttam belőle inkább egy Carr típusú plafon lehet benne ami nem rossz, de kell hozzá egy elit csapat. De ez csak laikus vélemény)
Miknar
Carr a büdös életben nem lesz olyan jó elkapó, mint Pickens lehet, az ő plafonja sokkal magasabban van.
De szerintem te Kenny Pickett-re gondolsz, őt össze lehet hasonlítani Carr-ral, bár abban sosem voltam jó, hogy egy játékosról plafonokat írjak, főleg Josh Allen után 😀
több mint 1 éve
Miknar Cincinnati Bengals 499
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉
WhoDey83
Olyan gyenge csapat lettünk, hogy lehet nekünk szurkolni 😊
Reméljük csak átmeneti időre, és nemsoká jöhet újra a gyűlölet 😀
bcsarli, Udvari Főkóstoló
Azért túlzásba ne essünk, csak a Ravens ellen tudok pozitív érzéseket táplálni irányotokba 😀

De hogy őszinte legyek, közel sem érződik az ami Burfict/Juju/AB idejében volt

Ez a Steelers ha PO esélyes lenne se kifejezetten unszimpatikus, és kifejezetten szimpatikus Pickens is.
(Bár amit eddig láttam belőle inkább egy Carr típusú plafon lehet benne ami nem rossz, de kell hozzá egy elit csapat. De ez csak laikus vélemény)
több mint 1 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 884 — Steelers fan
A mindennapokban ki építgeti vajon Picikét?

Tomlinból nem nézem ki, hogy órákig elemezget vele a videószobában.

Canada biztosan leül, de az eddigi megnyilvánulásai alapján nem csak gyakorlatban, hanem elméletben sem tűnik zseninek.

Sullivan qb coach eddigi pályafutása alapján megint erős tipp lenne..

Corley ass qb coach pályafutása sem veretes.

De akkor ki lehet a megfejtés? Mert előzetesen nem láttuk, hogy a stáb fel tud építeni egy újonc irányítót, Picike viszont hétről-hétre fejlődik a játék elméleti részében, gyorsul fejben és a release-e is mintha gyorsabb lenne. Igaz, a pontossága nem javul.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Fura ez a passz chart, mert esküdni mertem volna, hogy nem volt ennyi középre és azért rájöttem, hogy mi a "trükk". Legtöbb esetben ezek a LOS körüli zöld pötyik check down passzok és nem designed play-ek. Én a slant-ek használatát keveslem. Ezzel szinte nem operálunk, miközben egy Pickens, egy Muuth, de még DJ is jó ilyenben és ráadásul benne lehet egy-egy esetben a masszív YAC is.
Klemó
A legnagyobb hiány a YAC egyébként. Most tegnap Freiermuth saját erőből csinált, de általában az összes passz után vége a játéknak rögtön.
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉
WhoDey83
Olyan gyenge csapat lettünk, hogy lehet nekünk szurkolni 😊
Reméljük csak átmeneti időre, és nemsoká jöhet újra a gyűlölet 😀

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Fura ez a passz chart, mert esküdni mertem volna, hogy nem volt ennyi középre és azért rájöttem, hogy mi a "trükk". Legtöbb esetben ezek a LOS körüli zöld pötyik check down passzok és nem designed play-ek. Én a slant-ek használatát keveslem. Ezzel szinte nem operálunk, miközben egy Pickens, egy Muuth, de még DJ is jó ilyenben és ráadásul benne lehet egy-egy esetben a masszív YAC is.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉
WhoDey83
Kedves tőled...de ahogy elnéztem tegnap Burrow-t, nektek nem a mi győzelmünk kell, hanem csak a sajátjaitok. Idén megint ott van a SB esély és igazából erősen felértékelődött az az első heti győzelmünk, amit fogalmam sincs honnan hoztunk össze ellenetek 😀
több mint 1 éve
WhoDey83 Cincinnati Bengals Ohio State Buckeyes 269
Nagyon fura nekem ilyet leírni de hatalmas Steelers szurkoló leszek a hétvégén. Még sárga sálat is lengetek ha nyertek. 😉

Welcome To The Jungle
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
azért lényegesen többször keressük a középső területeket...

Klaci79
És a LoS mögé már csak kettő... 😉
Én a táblán csak 11 fehér korongot látok. Akkor 17/28 vagy 16/27? 😊 Vagy a TD külön számolódik és akkor 16+1/28? 😊
Hú de hétfő van 😀
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
azért lényegesen többször keressük a középső területeket...
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
Én mindig örülök a győzelemnek, csak most már attól tartok, hogy így megnyugodnak ott fent, hogy csak jó ez a Canada Dry OC-nak...