Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Ami még zavar ennél a Canada O-nál. Látható, hogy a WR-ek nem komfortosak. Nem érzik a játékot, nem az erősségeikre játsszunk. Nincsenek slantek. Nincsenek kreatív útvonalak Dj-nek és ugye a pálya közepe megint nincs használva. Persze igen, itt adhatod el sokkal többet a lasztit.....
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Nem is bánom, jó lenne a top pick, de érezzék csak, hogy győzni kell.
Pickett milyen volt? Én most nem tudtam nézni.
tenorx
Ha azt nézem, hogy már a negyedik meccs óta nem adja el a lasztit és hozzá van TD-je. Ha azt nézem, hogy most is volt kettő három nagyon szép olvasása (TD is ilyen). Megvan a türelme. Volt két-három hibája, de ez benne van szinte mindenkinél. Szóval ha így nézem rendben volt, csak igazából azt érzem nem teszteljük meg jobban, pedig bírná. (középső területekkel)
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
A W-nek örülök mindig, de ennek most valahogy ennek kevésbé. Nekem a Pickett teszt a fontos, ezt mondtam is, de itt megint limitálva volt. Volt hibája, de mindegyik majdnem egy drive-ban. Középre megint nem játszottunk. Limitálva volt megint az egész. Lehet azért, hogy ne adjon el lasztit. Amiért működött az O, az a futás volt. A futás viszont elkezdett összeállni tényleg és Harris is nagyon jó volt. Igazi terminátor módban tolta.

Ami kijött sajnos az a futás elleni védekezési problémánk. Nem tudom miért, de a Falcons igazán így támadott az elején. Ez volt a szerencsénk.
több mint 1 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Nem is bánom, jó lenne a top pick, de érezzék csak, hogy győzni kell.
Pickett milyen volt? Én most nem tudtam nézni.
több mint 1 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Megkezdtük az offenzívát a pozitív szezonért 😀
Jövő héten Ravens, kérdés mi lesz Lamarral...

több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Állítólag 220 milla lesz jövőre a sapka..... Az Overthecap 225-e számolt jövőre

polamalu
Annyira amúgy nem állunk jó a pénzzel jövőre. Olyan 20 millió környékén lehetünk, de egy rahedli UFA lesz most, igaz jelentős részük jobb ha megy is.
Ogunjobi, Rudi, Bush, Wormley, Sutton, a kis Watt, Edmunds, Spillane, Reed, Boykin, Pierre, csak hogy néhányat említsek...közülük talán Ogunjobi, Sutton aki fontosabb...de lassan el is megy a szabad pénz
Klaci79
Az igaz, hogy kevesebb, mint Én is vártam. 35 milla DM-ünk volt idén. De azért no. Van itt még tarcsi. Trubisky, Myles Jack és William III 25 millás base-zel terheli a csapatot, vagyis terhelné 2023-ban, mert kizártnak tartom, hogy ilyen szerződésekkel ez a 3 játékos maradna. Ez így azért 45 milla, amiből lehet gazdálkodni szépen. Ez az utolsó év, amikor "nyögjük" egyébként még 4,7 millával Tuitt visszavonulását.
Klemó
a 3 ember együtt 34 millió...de az OK, hogy Traubi kelleni fog valahova, de a helyére érdeklő veterán sem lesz vetmines. Ahogy Jack pl 11 millát nyom jövőre, ha marad nem fog ebből a pénzből engedni, ez nem nagy lóvé. WJIII lehet olcsóbban megússzuk, na de az sem lesz annyira szignifikáns.
Okoraforon lehet majd alakítani, meg a Dio, Minkah, Watt szerződésen lehet nagyot nyerni. Azzal azért marad pénz bőven, de ettől még a Bears messze lesz a 120 villával 😀
Klaci79
A CAP kapcsán csakis a base-zel számolhatsz. Ezért számoltam így. Persze költeni is kell, ez nem vitás, csak azért 45 millából jobban lehet beosztani. Sutton az egyedüli ami problémás, mert 28 évesen Én sokkal inkább maxilnám a fizut és ő annyira nem jó, hogy rá sokat költsünk.

WJIII szinte biztos, hogy marad itt a Tomlin kapocs miatt is, de itt egy "prove it" 1 éves szerződést tudok elképzelni.

Myles Jack kapcsán nem lenne persze sok a 10 milla, ha igazán teljesítene....de nem látok semmi különöset tőle.

Az átstrukikkal mindig bajom van, de ott, ahol biztos itt marad és teljesít nem nagy kockázat. (Watt, Minkah)
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Állítólag 220 milla lesz jövőre a sapka..... Az Overthecap 225-e számolt jövőre

polamalu
Annyira amúgy nem állunk jó a pénzzel jövőre. Olyan 20 millió környékén lehetünk, de egy rahedli UFA lesz most, igaz jelentős részük jobb ha megy is.
Ogunjobi, Rudi, Bush, Wormley, Sutton, a kis Watt, Edmunds, Spillane, Reed, Boykin, Pierre, csak hogy néhányat említsek...közülük talán Ogunjobi, Sutton aki fontosabb...de lassan el is megy a szabad pénz
Klaci79
Az igaz, hogy kevesebb, mint Én is vártam. 35 milla DM-ünk volt idén. De azért no. Van itt még tarcsi. Trubisky, Myles Jack és William III 25 millás base-zel terheli a csapatot, vagyis terhelné 2023-ban, mert kizártnak tartom, hogy ilyen szerződésekkel ez a 3 játékos maradna. Ez így azért 45 milla, amiből lehet gazdálkodni szépen. Ez az utolsó év, amikor "nyögjük" egyébként még 4,7 millával Tuitt visszavonulását.
Klemó
a 3 ember együtt 34 millió...de az OK, hogy Traubi kelleni fog valahova, de a helyére érdeklő veterán sem lesz vetmines. Ahogy Jack pl 11 millát nyom jövőre, ha marad nem fog ebből a pénzből engedni, ez nem nagy lóvé. WJIII lehet olcsóbban megússzuk, na de az sem lesz annyira szignifikáns.
Okoraforon lehet majd alakítani, meg a Dio, Minkah, Watt szerződésen lehet nagyot nyerni. Azzal azért marad pénz bőven, de ettől még a Bears messze lesz a 120 villával 😀
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Állítólag 220 milla lesz jövőre a sapka..... Az Overthecap 225-e számolt jövőre

polamalu
Annyira amúgy nem állunk jó a pénzzel jövőre. Olyan 20 millió környékén lehetünk, de egy rahedli UFA lesz most, igaz jelentős részük jobb ha megy is.
Ogunjobi, Rudi, Bush, Wormley, Sutton, a kis Watt, Edmunds, Spillane, Reed, Boykin, Pierre, csak hogy néhányat említsek...közülük talán Ogunjobi, Sutton aki fontosabb...de lassan el is megy a szabad pénz
Klaci79
Az igaz, hogy kevesebb, mint Én is vártam. 35 milla DM-ünk volt idén. De azért no. Van itt még tarcsi. Trubisky, Myles Jack és William III 25 millás base-zel terheli a csapatot, vagyis terhelné 2023-ban, mert kizártnak tartom, hogy ilyen szerződésekkel ez a 3 játékos maradna. Ez így azért 45 milla, amiből lehet gazdálkodni szépen. Ez az utolsó év, amikor "nyögjük" egyébként még 4,7 millával Tuitt visszavonulását.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Állítólag 220 milla lesz jövőre a sapka..... Az Overthecap 225-e számolt jövőre

polamalu
Annyira amúgy nem állunk jó a pénzzel jövőre. Olyan 20 millió környékén lehetünk, de egy rahedli UFA lesz most, igaz jelentős részük jobb ha megy is.
Ogunjobi, Rudi, Bush, Wormley, Sutton, a kis Watt, Edmunds, Spillane, Reed, Boykin, Pierre, csak hogy néhányat említsek...közülük talán Ogunjobi, Sutton aki fontosabb...de lassan el is megy a szabad pénz
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Állítólag 220 milla lesz jövőre a sapka..... Az Overthecap 225-e számolt jövőre

Szerkesztette: polamalu
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Watt is kérdéses bordasérülés miatt. Sok a sérült, de Witherspoon-on kívül talán mindenki rendben lesz. Bár Harris és Warren is kérdéses úgyhogy újabb lehetőség Az eddig kevesebbet játszóknak.
több mint 1 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Sok minden lefolyik még a Dunán a draftig. Fejlődik még egy-egy egység, vagy éppen benne van, hogy összeroppan. Óriási fejlődésen ment keresztül az OL. Még mindig a középmezőny végére taksálják az erejét, de ahhoz képest, hogy az volt a kérdés az idény elején, hogy bottom 3, ez nagy dolog. Jelenleg az látszik, hogy egy-egy elit belépésétől vagyunk egy jobb faltól. (hála az égnek Daniels és Cole is bejátszották magukat és Okorafor szép szolid tackle játékossá nőte ki magát)

Emeleltt lesz egy megint érdekesnek ígérkező FA szezon is.

OT, OG, DL, ILB, WR, CB needünk van. Ez még mindig sokkal több, mint amit egy idényben rendezni lehet reálisan. Az biztos, hogy értékben biztos lesz ezekből nagyon jó 15. hely környékén. Nekem ilyenkor mindig az a vágyam, hogy NE "szerelemgyerek" legyen. Simán benne lehet, hogy CB húzás lesz és főleg akkor, ha Suttont nem tudjuk majd megtartani. Ha megtartjuk, hogy akkor nem hiszem, hogy első kört adunk, sokkal inkább DL, vagy OT, vagy OG pickben hinnék. De mivel Heyward utódlása mára égető, ha fogadnom kéne most, akkor egy védelmi mackó mellett tippelnék. Amiben szinte biztos vagyok, az az ILB és WR pick. Itt biztosnak gondolom, hogy később gondolunk majd rá. (bár ha Jordan Addison csúszik az első kör végére, akkor azt meg szinte biztosra veszem, hogy megoróbálnánk feljönni érte, mert a Pickett-Addison kémia nagyon erős volt, ezt láttuk, tudjuk)
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
AB-t megint letartóztatták...egyre lejjebb van szerencsétlen 😕
Klaci79
Sajnálom azért... Oké, hogy mindenki a maga szerencséjének a kovácsa, de neki nagyon elcsúszott a lába alatt a szőnyeg és sajnos nem is érzi, hogy tántorog... Csak sodródik...
Reggio1914
Igazából ilyenkor illene a hóna alá nyúlni, ha hagyja, mert éveken át elég jó pénzt kerestek rajta egyesek.... Akár a Steelers is. Persze meg is volt fizetve, de akkor is.....
polamalu
Szerintem ő nem érzékeli, hogy bajban van. De ezt csak ezekből a hírekből gondolom.
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
AB-t megint letartóztatták...egyre lejjebb van szerencsétlen 😕
Klaci79
Sajnálom azért... Oké, hogy mindenki a maga szerencséjének a kovácsa, de neki nagyon elcsúszott a lába alatt a szőnyeg és sajnos nem is érzi, hogy tántorog... Csak sodródik...
Reggio1914
Igazából ilyenkor illene a hóna alá nyúlni, ha hagyja, mert éveken át elég jó pénzt kerestek rajta egyesek.... Akár a Steelers is. Persze meg is volt fizetve, de akkor is.....
több mint 1 éve
Reggio1914 Pittsburgh Steelers 1 314
AB-t megint letartóztatták...egyre lejjebb van szerencsétlen 😕
Klaci79
Sajnálom azért... Oké, hogy mindenki a maga szerencséjének a kovácsa, de neki nagyon elcsúszott a lába alatt a szőnyeg és sajnos nem is érzi, hogy tántorog... Csak sodródik...
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
AB-t megint letartóztatták...egyre lejjebb van szerencsétlen 😕
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
most hogy kiderült a kedvenc PSU játékos maradt az egyetemen, remélem jön egy másik:

Klaci79
Első kör közepe felé várják, nem tudom akarunk-e CB-t húzni ilyen magasan?
Jan
Várhatunk vele később is, csak akkor megint csökken az esélye, hogy jó CB-t húzzunk...Porter nagy tehetségnek tűnik, igaz idén alig szállt felé labda, annyira féltek a QB-k. És jó a vérvonal is, hosszú időre megoldaná a no1 CB kérdést.
több mint 1 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
most hogy kiderült a kedvenc PSU játékos maradt az egyetemen, remélem jön egy másik:

Klaci79
Első kör közepe felé várják, nem tudom akarunk-e CB-t húzni ilyen magasan?
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
most hogy kiderült a kedvenc PSU játékos maradt az egyetemen, remélem jön egy másik:
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Bár nem Steelers :  www.nhl.com/penguins/news/kris-letang-out-indefinitely-after-having-stroke/c-338219704?partnerId=pit-fb-penguins&fbclid=IwAR1JRPdf1D3qe3JwRovZpr4jaOe90lZDwFmoIeHupYb4ETsvxNGTInunxk8

Letang stoke-ot kapott 😕 Jól van a körülményekhez képest. Lehet még idén visszatérhet
polamalu
Épp ma bosszankodtam az egészen...gyógyuljon meg amúgy, meg minden jót neki, de hogy ezt a nyugdíjasklubbot már nagyon robbantani kellene, az biztos....Malkin több korongot ad már el, mint a Bauer basszus...elképesztő
Klaci79
A Bauer nem gyárt és ad el korongot. Ha hiszed, ha nem a világ egyik legnagyobb korong gyártója itt van a szomszédunkban. Szlovákiában. Bár az NHL korongjait az USA-ban a top ligákban az Inglasco korongjait használják. Én pl BAUER koronggal nem is hiszem, hogy találkoztam. Sherwood-al igen, de a Sherwood alapítója az Inglasco tulajának apukája
polamalu
bevallom, legkevésbé sem érdekel, hogy ki gyárt és ki nem korongot...de akárki is csinálja, kevesebbet ad el, mint Malkin 😕
Klaci79
Értettem én 😀 De most éppen ilyen flow van. Majd a PO-ra összeáll minden, azért az NHL-ben sokkal több idő van, sokkal több meccs. Nyugi. Bajnok az a csapat ebben a felállásban úgysem lesz már.
több mint 1 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 369
Bár nem Steelers :  www.nhl.com/penguins/news/kris-letang-out-indefinitely-after-having-stroke/c-338219704?partnerId=pit-fb-penguins&fbclid=IwAR1JRPdf1D3qe3JwRovZpr4jaOe90lZDwFmoIeHupYb4ETsvxNGTInunxk8

Letang stoke-ot kapott 😕 Jól van a körülményekhez képest. Lehet még idén visszatérhet
polamalu
Épp ma bosszankodtam az egészen...gyógyuljon meg amúgy, meg minden jót neki, de hogy ezt a nyugdíjasklubbot már nagyon robbantani kellene, az biztos....Malkin több korongot ad már el, mint a Bauer basszus...elképesztő
Klaci79
A Bauer nem gyárt és ad el korongot. Ha hiszed, ha nem a világ egyik legnagyobb korong gyártója itt van a szomszédunkban. Szlovákiában. Bár az NHL korongjait az USA-ban a top ligákban az Inglasco korongjait használják. Én pl BAUER koronggal nem is hiszem, hogy találkoztam. Sherwood-al igen, de a Sherwood alapítója az Inglasco tulajának apukája
polamalu
bevallom, legkevésbé sem érdekel, hogy ki gyárt és ki nem korongot...de akárki is csinálja, kevesebbet ad el, mint Malkin 😕
több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ

több mint 1 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Kéne vmi route tree meg passing chart a meccsről vizuális formában, mert egyes drive-okban tök más volt, mint eddig.
Willie Parker
több mint 1 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 810
Kéne vmi route tree meg passing chart a meccsről vizuális formában, mert egyes drive-okban tök más volt, mint eddig.
több mint 1 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 675 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Bár nem Steelers :  www.nhl.com/penguins/news/kris-letang-out-indefinitely-after-having-stroke/c-338219704?partnerId=pit-fb-penguins&fbclid=IwAR1JRPdf1D3qe3JwRovZpr4jaOe90lZDwFmoIeHupYb4ETsvxNGTInunxk8

Letang stoke-ot kapott 😕 Jól van a körülményekhez képest. Lehet még idén visszatérhet
polamalu
Remélem rendben lesz minden és vissza tud térni. Nagy kedvencem lett.

" class="embed">