Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
A hét végén valamikor ismét egy exkluzív interjúval jelentkezünk, vagy kettővel. Érdemes lesz néha bekukkantani az (www.steelers.hu) oldalra.
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Polamalu egy interjúban tegnap elmondta, hogy mindenképpen a Steelersből akar visszavonulni (ezt tudtuk), továbbá azt is közölte, hogy olyan szerződést szeretne már most amely a nyugdíjig szól. Most jön a meglepetés ő akár még 8 évet is érez magában, 30 évesen is élvezi a játékot, az edzéseket. Az isten adjon neki erőt és egészséget és valóban boldogítson a legjobb formájában még 8 évig minket. 😀
több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Flozell soha nem fog már LT-t játszani, mert süket a jobb fülére. Ezt az opciót hiába próbálgatjátok.kicsi joe
Akkor marad Scott v. Gilbert.
Mondjuk én kíváncsi lennék Robilluma véleményére is erről a témáról.....
több mint 12 éve
kicsi joe Pittsburgh Steelers 95
Flozell soha nem fog már LT-t játszani, mert süket a jobb fülére. Ezt az opciót hiába próbálgatjátok.
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
mckinnie ? egy évre megszolgálna.gabtsi
360 fonttal nem biztos.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
De Flozell tud LT-t. Valszeg ucsó éve lesz, sztem hajlandó lesz ócóbbért, ha jól érezte magát valóban és SB részvétel után talán abban is bízik, hogy lehet még a csapatban valami... Noha tudjuk, hogy nem fiatalodik senki.kishaszi
Tudom, hogy tud LT-t is játszani, de a fenti elmélet szerint nem ez lenne az ő posztja. Úgy lenne egy Scott-Kemo-Pouncey-Colon-Flozell falunk, de azért nem érdemes visszahozni, hogy Colon játszhasson RG-ként, mivel Legursky-val nincs gond - csak a Flozell-Kemo-Pouncey-Legu-Colon összeállítású OL-ért lenne értelme szerződtetni. Bármennyire is jól érezte itt magát, a paycutot nem akarta elfogadni, márpedig 5 milliós fizetéssel kizárt, hogy visszahozzuk.
több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
mckinnie ? egy évre megszolgálna.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
De Flozell tud LT-t. Valszeg ucsó éve lesz, sztem hajlandó lesz ócóbbért, ha jól érezte magát valóban és SB részvétel után talán abban is bízik, hogy lehet még a csapatban valami... Noha tudjuk, hogy nem fiatalodik senki.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
The Steelers might bring back one of the tackles they cut, but it won’t be Max Starks.

It appears the team has little interest in re-signing Starks, who had been their starting left tackle, because he is overweight and out of shape. It is more likely they will re-sign right tackle Flozell Adams if he doesn’t sign with another team.

If they do, it is possible they will move right tackle Willie Colon to right guard – something they have been reluctant to do because of their style of offense. But, with more teams in the AFC North playing a 4-3 defensive front, the coaches think Colon’s skills as a run blocker would be better served to help cover the defensive tackle.

Flozell így kezdhetne, de nyilván a cutolása előtti szerződésében foglaltaknál kevesebbet kapna; a kérdés, hogy belemenne-e. De ezért szerintem nem érdemes visszahozni, LT-re van szükség.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Csak jól gondoltam, hogy jön egy TE Spaeth helyére, mondjuk Grahamnek jobban örültem volna.tenorx
Gondolom a cap szempontjából Gilmore szerződtetése volt az ideális választás.
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
GrishamGrisham quiquley quiquley!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
Nem tudom ki látta már ezt a hírt:
"Steelers wideout Emmanuel Sanders out three weeks"
http://profootballtalk.nbcsports.com/2011/08/02/steelers-wideout-emmanuel-sanders-out-three-weeks/
E szerint az idén már kétszer műtött sarka csak nem akar helyrejönni. Még a végén az elkapókkal leszünk gondban? Na most Swédnek tényleg itt a lehetőség, ha ezzel nem él akkor menjen is.
A facebook oldalán ezt írta:
"Out for awhile but I WILL come back ready to KILL this season and get #7. This is a Minor setback for a major comeback. #STEELERNATION"
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Wezli ragad a röszterre azt jósolják, a kérdés hogy Johannsont FB-be vagy TE-be használjuk inkább?


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Csak jól gondoltam, hogy jön egy TE Spaeth helyére, mondjuk Grahamnek jobban örültem volna.
több mint 12 éve
Deny 5 832 — Z-O-U!!!
Várhatólag backup TE-nek érkezett a veterán John Gilmore. 31 éves, 9 évet húzott le a ligában, ez alatt 52 elkapás, 524 yard és 5 TD a mérlege. Eddig Maci és Kalóz volt (utóbbi 3 évben is Tampanál volt, és statisztikáinak nagy részét akkor hozta össze).

Warren pedig 2 évre maradt elvileg.
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Warrent is újraigazoljuk.vassadi
Viszont ő tényleg jó LS, nagyon nem árt. Láttuk mikor sérült volt mennyivel gyengébbek voltak a snappek.

több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Warrent is újraigazoljuk.
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Akkor már csak Woodley maradna hátra?kittli
Igen. Róla nem beszélnek, pedig ha a franchise taget kiváltanák egy hosszútávú szerződéssel, az is sokat segítene a cap helyzetünkön.

Eddig nem rossz az Offseasonünk.

Viszont Troy szerződés hosszabbítása a legnagyobb priorítás Ike megtartása után.
A következő Woodley hosszútávúja nem kérdés.

Gay maradásának én nem örülök, nagyon nem szeretem, nem bízok benne.
Nagyon bízok Curtis Brown gyorsan hátrébb taszítja a Deptben.

Az O fal meg nagyon félő pont lesz továbbra is. Reméljük Gilbert nagyot robbant, bár ennek kicsi az esélye.
Illetve LG poszton remélem Legu lesz a végleges megoldás én nagyon csípem.
Az OT posztokat meg remélem az okosok kitalálják hogy legyen MEGFELELŐ!!!Darth
Troy szerződéshosszabbítása fontos, de most legfőképpen a cap miatt. Igaz, hogy jövőre UFA lenne, de az ügynökén keresztül lenyilatkozta, hogy a Steelers-ből akar visszavonulni, úgyhogy szerintem akkor se lenne mitől tartanunk, ha szabadügynökké válna. Biztosra persze csak így mehetünk, de Ike után szerintem a legnagyobb prioritás inkább egy megbízható LT beszerzése/megtartása lett volna. Woodley-ról nagyon hallgatnak, de csak megkötik vele is a hosszútávút még idén.

Gay újraigazolása engem is meglepett, kicsit feleslegesnek érzem; én is remélem, hogy Curtis Brown megelőzi őt.

Az OT posztokon pedig a jelenlegi helyzetben nincs mit kitalálni, RT Colon, LT Scott - hacsak Gilbert nem hengerel újoncként, de ahogy írtad is, erre nem érdemes fogadni.
több mint 12 éve
GombiÁdám Pittsburgh Steelers 276 — Pittsburgh Steelers / ManUtd fan
Eddig nem rossz az Offseasonünk.

Viszont Troy szerződés hosszabbítása a legnagyobb priorítás Ike megtartása után.
A következő Woodley hosszútávúja nem kérdés.

Gay maradásának én nem örülök, nagyon nem szeretem, nem bízok benne.
Nagyon bízok Curtis Brown gyorsan hátrébb taszítja a Deptben.

Az O fal meg nagyon félő pont lesz továbbra is. Reméljük Gilbert nagyot robbant, bár ennek kicsi az esélye.
Illetve LG poszton remélem Legu lesz a végleges megoldás én nagyon csípem.
Az OT posztokat meg remélem az okosok kitalálják hogy legyen MEGFELELŐ!!!

több mint 12 éve
kittli Pittsburgh Steelers 2 090 — Steelers fan
Az FO állítólag csütörtökig a három említett játékos szerződésének átstrukturálása mellett Troy-jal is meg akarja kötni a hosszútávú szerződést.vassadi
Akkor már csak Woodley maradna hátra?
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Az FO állítólag csütörtökig a három említett játékos szerződésének átstrukturálása mellett Troy-jal is meg akarja kötni a hosszútávú szerződést.
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Egy tévhitet eloszlatnék. Az átstrukturált szerződés nem azt jelenti, akármit is olvastok a médiában, hogy csökkentik valakinek a fizetését. Azt jelenti, hogy idénre csökkentik a cap számát általában olyan formában, hogy egy aláírási pénzt építenek be. Ennek köszönhetően egy adott tétel a szerződés hosszában kerül elosztásra a cap viszonylatában, a valóságban viszont ez nem így történik. A végeredmény az is lehet, hogy a játékos idén több pénzt keres, mint amit keresett volna.

Nem a játékosok fizetését menedzselik a csapatok, hanem a salary cap számait.gsn
Nem a fizut csökkentik, hanem a cap hitet, szerintem ezzel mindenki tisztában van. Ugyanazt a pénzt fogják megkapni a kontraktus végén - már ha kitöltik -, csak más elosztásban. A struktúrálás szó szerintem egyértelmű😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
gsn 3 548
Egy tévhitet eloszlatnék. Az átstrukturált szerződés nem azt jelenti, akármit is olvastok a médiában, hogy csökkentik valakinek a fizetését. Azt jelenti, hogy idénre csökkentik a cap számát általában olyan formában, hogy egy aláírási pénzt építenek be. Ennek köszönhetően egy adott tétel a szerződés hosszában kerül elosztásra a cap viszonylatában, a valóságban viszont ez nem így történik. A végeredmény az is lehet, hogy a játékos idén több pénzt keres, mint amit keresett volna.

Nem a játékosok fizetését menedzselik a csapatok, hanem a salary cap számait.

Oldal: http://www.profootballbusiness.com
Hírek: http://www.twitter.com/pfbusiness
több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 117 — capitaine du château de Vienne 1487
Big Ben mellett Harrison és Keisel szerződését is átstrukturálják.vassadi
a HookiPukkiér, a szivem hasad meg, brühühűűűűűűűűűűűű - akármit is modhat Görijj, szive a helyin, Keiselt nem kell kommentelni annyira rendben van az arc. http://www.youtube.com/watch?v=sawlrzr4XNc ennek örömére, megmégezis http://www.youtube.com/watch?v=TzwxrDjJ_Y4

a lasztit jó magasra dobták Aa.Smith-nek, Vugylinak és a görögajkújóisten szamoába szakajtott fiacskájának, kőapénz? nemkőapénz? a kő nem pénz kő, a fijjug a klubbó, mellik kő-nemkő eze vagyaze kőenemkőe?

mocskosmázlia van Kolbertnek, hogy ilyen a hozzáállás - R.E.S.P.E.C.T. for players!


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 590
Big Ben mellett Harrison és Keisel szerződését is átstrukturálják.