Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Vannak már kinn értelmezhető tightendek, Luke Wilson, Logan Paulsen - csak okosan mer lökdösődés lesz a Peccel meg a Jaxxel.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Érdekes. A depot szakírói konszenzusos módon keretbe tették Holtont, Gilbertet és Skippert is. Cserébe Rogerst kivágták (vagy trade), és 8OL-es felállást prognosztizálnak Johnson kivágásával (vagyis PS-be). Nem gondolom viszont, hogy ez reális, nem hiszem, hogy 10LB-vel, de 8OL-lel megyünk neki a szezonnak. Hamarosan meglátjuk viszont, a trade-eknek ma-holnap jönni kell.
Klemó
Csikillo, Ola sérült
sutianap
Ola elvileg 2-4 hét, amiből 2 hét eltelt és Csiki sérülése nem súlyos. Egyébként Bud is kisebb sérüléssel bajlódik, így a teljes. Szeretném, ha így döntenénk, mondom, vagyis nekem tetszik a depot iránya ám.
Klemó
a depot két hete azt szajkózza, hogy nem volt specteam snapje, azt nem lesz helye. Tegnap odanyomott kettő nemgyengét, de mindegy aszonta úgy játszik, hogy ne lehessen kihagyni az 53ból, a többi Colberten meg Tomlinon múlik, ő oda tette magát.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Érdekes. A depot szakírói konszenzusos módon keretbe tették Holtont, Gilbertet és Skippert is. Cserébe Rogerst kivágták (vagy trade), és 8OL-es felállást prognosztizálnak Johnson kivágásával (vagyis PS-be). Nem gondolom viszont, hogy ez reális, nem hiszem, hogy 10LB-vel, de 8OL-lel megyünk neki a szezonnak. Hamarosan meglátjuk viszont, a trade-eknek ma-holnap jönni kell.
Klemó
Csikillo, Ola sérült
sutianap
Ola elvileg 2-4 hét, amiből 2 hét eltelt és Csiki sérülése nem súlyos. Egyébként Bud is kisebb sérüléssel bajlódik, így a teljes. Szeretném, ha így döntenénk, mondom, vagyis nekem tetszik a depot iránya ám.
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Érdekes. A depot szakírói konszenzusos módon keretbe tették Holtont, Gilbertet és Skippert is. Cserébe Rogerst kivágták (vagy trade), és 8OL-es felállást prognosztizálnak Johnson kivágásával (vagyis PS-be). Nem gondolom viszont, hogy ez reális, nem hiszem, hogy 10LB-vel, de 8OL-lel megyünk neki a szezonnak. Hamarosan meglátjuk viszont, a trade-eknek ma-holnap jönni kell.
Klemó
Csikillo, Ola sérült


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Érdekes. A depot szakírói konszenzusos módon keretbe tették Holtont, Gilbertet és Skippert is. Cserébe Rogerst kivágták (vagy trade), és 8OL-es felállást prognosztizálnak Johnson kivágásával (vagyis PS-be). Nem gondolom viszont, hogy ez reális, nem hiszem, hogy 10LB-vel, de 8OL-lel megyünk neki a szezonnak. Hamarosan meglátjuk viszont, a trade-eknek ma-holnap jönni kell.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Hosszú évek óta nem láttam ilyen gyalázatos OL-t. Félek Munchak hiánya itt fog kijönni. Akikkel eleget dolgozott, rendben lesznek, de most jól lehetett látni, ha valaki megsérül hatalmas szarban leszünk.
Klaci79
Azért szeritem a full back up az mindenhol ilyen. Van 1-2 igazi tartalék a többi meg kuka. Különben nem lenne back up.
Gyurci77
Full backup az ellenfél is....különben ha kezdők ellen csináljak ezt nem erdekel...
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hosszú évek óta nem láttam ilyen gyalázatos OL-t. Félek Munchak hiánya itt fog kijönni. Akikkel eleget dolgozott, rendben lesznek, de most jól lehetett látni, ha valaki megsérül hatalmas szarban leszünk.
Klaci79
Laci, azért azt lássuk be, hogy nem mi voltunk az a csapat, akihez érdemes volt OL depthként aláírni. Emellett ott volt Hawkins is, akit még ő draftolt ugye és dolgozott vele szépen. Nem mondom, hogy nem fog hiányozni, de azért, mert egy negyedik meccsen a totál backup srácok nem állnak össze nem kiálltsunk ördögöt...
Klemó
Ez számomra nem egy elfogadható dolog, hogy nem ide volt értelme aláírni. Volt itt egy Feiler is pl, aki nem volt nagy tehetség, de Munchak úgy tűnik focistat faragott belőle.
Korábban ilyen kontraszt a kezdők és a backupok között nem volt. Hawkins pedig állandóan sérüléssel bajlódott, így sokat vele sem lehetett foglalkozni.
Egyebkent nem azt írtam, hogy vége a szezonnak, ha már ördögöt emlegetsz, mindössze azt hogy baj lesz ha sérülések lesznek. Persze 1-2 ember meg akad, de 9 épkézláb ember itt nincs....
Klaci79
Finney, Okorafor, Banner, Johnson a négy backupunk a kezdőkön felül. Ebből lehet aztán utóbbi nem kerül rosterre, de nagyon szép campet mondhat magának azzal persze, hogy még fejlődnie kell. Node Banner éppen Okorafort kezdte el kiszorítani a 3. meccsen, Finney pedig center és/vagy guard poszton a biztos cserénk, szóval Én meg pont azt gondolom, hogy 9-ig nagyon is rendben vagyunk. Az már persze nem jó hír, hogy ezen 9 embert nem nagyon van más, aki szorongassa. Ez jogos, de erre mondtam azt, hogy nálunk a swing tackle és a guard is megvan és legfeljebb a 8-9 lineman a kérdéses, ellenben vannak olyan sorok az NFL-ben, ahol simán a kezdő hiányzik nem, hogy a backup. A drafton már 2012(!!) óta az első 3 körben nem draftoltunk támadó fánkot. Punci és Foster maradt, így idén sem kényszerültünk rá, sőt a 7. körben hoztunk ugye egy prospectet azzal, hogy közben Gilbertet elengedtük. Lehet jövőre kell majd előrébb kicsit hoznunk, hogy tartsuk a szinvonalat, de Én még nem törnél pálcát Sarrett felett, már csak azért sem, mert azért jó hyrek jönnek róla.

Szerkesztette: Klemó
több mint 4 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Hosszú évek óta nem láttam ilyen gyalázatos OL-t. Félek Munchak hiánya itt fog kijönni. Akikkel eleget dolgozott, rendben lesznek, de most jól lehetett látni, ha valaki megsérül hatalmas szarban leszünk.
Klaci79
Laci, azért azt lássuk be, hogy nem mi voltunk az a csapat, akihez érdemes volt OL depthként aláírni. Emellett ott volt Hawkins is, akit még ő draftolt ugye és dolgozott vele szépen. Nem mondom, hogy nem fog hiányozni, de azért, mert egy negyedik meccsen a totál backup srácok nem állnak össze nem kiálltsunk ördögöt...
Klemó
Ez számomra nem egy elfogadható dolog, hogy nem ide volt értelme aláírni. Volt itt egy Feiler is pl, aki nem volt nagy tehetség, de Munchak úgy tűnik focistat faragott belőle.
Korábban ilyen kontraszt a kezdők és a backupok között nem volt. Hawkins pedig állandóan sérüléssel bajlódott, így sokat vele sem lehetett foglalkozni.
Egyebkent nem azt írtam, hogy vége a szezonnak, ha már ördögöt emlegetsz, mindössze azt hogy baj lesz ha sérülések lesznek. Persze 1-2 ember meg akad, de 9 épkézláb ember itt nincs....
Klaci79
Hát reméljük 6-7 elég lesz. 😀
több mint 4 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
Hosszú évek óta nem láttam ilyen gyalázatos OL-t. Félek Munchak hiánya itt fog kijönni. Akikkel eleget dolgozott, rendben lesznek, de most jól lehetett látni, ha valaki megsérül hatalmas szarban leszünk.
Klaci79
Azért szeritem a full back up az mindenhol ilyen. Van 1-2 igazi tartalék a többi meg kuka. Különben nem lenne back up.
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Az OL teljesítményt abszte meghatározta az elejétő Dobsz, mer kettő nincs abba a fijúba - tehetség meg alkalom, egyszerűen csak leeszi a másodperceket. Teljesen megvátozott a játék mikor Rudi beszállt, onnatól volt ofenz, de igen kirívó eset az egymás utáni 3 holdingot bedobni ( na így lassult meg Rudi ) úgy hogy persze a másik oldalon teljesen szabályosan csüng a gárd Tüzér hátán pölö. Snellt is Dobsz .aszta szét, mer Rudival már jobban muzsikált, annyira nem lett volna ez ótvarszar, ha Rudi kezd teljesen más tempóba van a gyerek, mit ez a hüje kopasz.
sutianap
na ezzel mondjuk lényegében egyet lehet érteni...
több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 111 — capitaine du château de Vienne 1487
Az OL teljesítményt abszte meghatározta az elejétő Dobsz, mer kettő nincs abba a fijúba - tehetség meg alkalom, egyszerűen csak leeszi a másodperceket. Teljesen megvátozott a játék mikor Rudi beszállt, onnatól volt ofenz, de igen kirívó eset az egymás utáni 3 holdingot bedobni ( na így lassult meg Rudi ) úgy hogy persze a másik oldalon teljesen szabályosan csüng a gárd Tüzér hátán pölö. Snellt is Dobsz .aszta szét, mer Rudival már jobban muzsikált, annyira nem lett volna ez ótvarszar, ha Rudi kezd teljesen más tempóba van a gyerek, mit ez a hüje kopasz.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Hosszú évek óta nem láttam ilyen gyalázatos OL-t. Félek Munchak hiánya itt fog kijönni. Akikkel eleget dolgozott, rendben lesznek, de most jól lehetett látni, ha valaki megsérül hatalmas szarban leszünk.
Klaci79
Laci, azért azt lássuk be, hogy nem mi voltunk az a csapat, akihez érdemes volt OL depthként aláírni. Emellett ott volt Hawkins is, akit még ő draftolt ugye és dolgozott vele szépen. Nem mondom, hogy nem fog hiányozni, de azért, mert egy negyedik meccsen a totál backup srácok nem állnak össze nem kiálltsunk ördögöt...
Klemó
Ez számomra nem egy elfogadható dolog, hogy nem ide volt értelme aláírni. Volt itt egy Feiler is pl, aki nem volt nagy tehetség, de Munchak úgy tűnik focistat faragott belőle.
Korábban ilyen kontraszt a kezdők és a backupok között nem volt. Hawkins pedig állandóan sérüléssel bajlódott, így sokat vele sem lehetett foglalkozni.
Egyebkent nem azt írtam, hogy vége a szezonnak, ha már ördögöt emlegetsz, mindössze azt hogy baj lesz ha sérülések lesznek. Persze 1-2 ember meg akad, de 9 épkézláb ember itt nincs....
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hosszú évek óta nem láttam ilyen gyalázatos OL-t. Félek Munchak hiánya itt fog kijönni. Akikkel eleget dolgozott, rendben lesznek, de most jól lehetett látni, ha valaki megsérül hatalmas szarban leszünk.
Klaci79
Laci, azért azt lássuk be, hogy nem mi voltunk az a csapat, akihez érdemes volt OL depthként aláírni. Emellett ott volt Hawkins is, akit még ő draftolt ugye és dolgozott vele szépen. Nem mondom, hogy nem fog hiányozni, de azért, mert egy negyedik meccsen a totál backup srácok nem állnak össze nem kiálltsunk ördögöt...
Klemó
Gray, Prince, Morris, Hassenauer nem zavar annyira, náluk ez benne van, Most Fred Johnson is beleszürkült kicsit a meccsbe, de jobban zavar, hogy Chukwa és Banner sem vitézkedett, pedig ők csere OT-k lennének vagy legalábbis valami olyasmi.

Snell viszont hatalmas pancake-et nyomott egy play-ben. 😊 Ha jól emlékszem.

CSW fent volt, egyszer meg is célozták, de nem sikerült észrevétetnie magát. Neki azért az exempt státusz miatt nagyot kellett volna villantania, hogy rosterre kerüljön. De van még egy éve. Reméljük jövőre szerencsésebb lesz
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Hosszú évek óta nem láttam ilyen gyalázatos OL-t. Félek Munchak hiánya itt fog kijönni. Akikkel eleget dolgozott, rendben lesznek, de most jól lehetett látni, ha valaki megsérül hatalmas szarban leszünk.
Klaci79
Laci, azért azt lássuk be, hogy nem mi voltunk az a csapat, akihez érdemes volt OL depthként aláírni. Emellett ott volt Hawkins is, akit még ő draftolt ugye és dolgozott vele szépen. Nem mondom, hogy nem fog hiányozni, de azért, mert egy negyedik meccsen a totál backup srácok nem állnak össze nem kiálltsunk ördögöt...
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Nehéz a QB-król egy ilyen meccs után bármit is mondani, amikor a teljes backup OL egy kalap szar volt. Annyit persze mégis, hogy Rudolph egyértelmű numero kettes és ezt jó látni. Még azt is látom benne, hogy ha tovább fejlődik, akár első számú is legyen. (persze nem biztos, hogy itt) Dobbs kapcsán, ha kapunk egy 7. kört én dobnám, egyébként nekem ő sima cut, de nekem van olyna érzésem, hogy Hodges lesz kivágva és PS-re visszahozva (persze, ha visszajön).

Holton érdekes kérdés lesz. Ahogy DHB is cementbe kötve sokáig ott volt rosteren, pont ezért neki van ezen meccs után a legnagyobb esélye odakerülni. Mélységi célpont szép YAC lehetőséggel és gunnernek is tökéletes. Ha igazak a pletyik, akkor WR-TE cserét fontolgatunk is, így pedig ott is lehet, Én Rogerst áldoznám fel egyértelműen.

Skipper végre játszott ST-ben és nem is rosszul, 2 tackle-lel vagyis bizonyította, hogy ez nem lesz szűk keresztmetszet. Az világos, hogy van Gilbert, vagy ő lehet az aki rosteren lesz, de nekem itt van egy olyan érzésem Gilbertet visszük és PS-be kockáztatjuk Skippert. Mondom ezt, hogy a kis fantasy játékban nálam van a srác és tetszik is.

Kérdés még, hogy Layne sérülése mennyire komoly, de itt akkor lesz változás, ha mondjuk IR-re kerülne Én azt gondolom, hiszen Layne láthatóan nagyon nincs még kész inactive lenne ő a meccsek nagy részében.

Aki nekem még nagyon tetszik az Spillane. Én nagyon remélem, hogy a PS-be hozzánk ír alá, mert benne lehet még sok minden. Én azt sajnálom még nagyon, hogy Christian Scotland-Williamson (TE) sérülés miatt nem tudott bemutatkozni, mert a camp-ben nagyon jókat mondtak róla. PS-be valszinű ő is bekerül majd, így remélem jövőre meg tudja mutatni.

Egy negatív dolog viszont van. Nekem Snell nem NFL ready RB. Visszaigazol mindent, amit anno írtak róla, de Én még a third down backket sem látom benne. Láthatóan neki fogyni kellene és gyorsulni, mert ez így nagyon kevés lesz az NFL-hez.

Szerkesztette: Klemó
több mint 4 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Hosszú évek óta nem láttam ilyen gyalázatos OL-t. Félek Munchak hiánya itt fog kijönni. Akikkel eleget dolgozott, rendben lesznek, de most jól lehetett látni, ha valaki megsérül hatalmas szarban leszünk.
több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Az utolsó meccs alapján mit tippeltek kik lesznek QB-k az 53-ban?
bcsarli
Sztem maradnak. Én legalábbis hagynám őket, amíg jobbat nem találunk egészen BB visszavonulásáig. Rudolph gondolom, beelőzi Dobbs-t. Hodges-t bírom, de hacsak Dobbs-ért nem jelentkezik be valaki, nem látom, hol ragad meg. 3QB mellett nem gondolnám PS-re tolni.

Érdekes volt ez, nem az offense-ek meccse volt. Főleg az OL-t tekintve. Minden QB futott az életéért. Ill. futott volna. Vagy futtatta volna a RB-t, de... 18 futott járdot sikerült letenni az este folyamán csapat szinten. Ebben benne van Dobbs 11yard-ja is. És Tré Edmuncc -10-e is.

Pedig nem alkotott akkorát a Panthers DL-ja, inkább a LB-k ficánkoltak, és a DB blitzek ültek. Elég sok blitzet küldött a CAR DC.

Nem termett sok babér a QB-nknak a tegnapi OL mögött. Bár elengedtem a 4. negyed felét, majd pótolom.

Skipper, Spillane, Mondeaux, Kelly most is jók voltak, Holton segített magán, a többi WR nem kimondottan. Quin Blanding jól nézett ki S-ben a másik oldalon, remélem nincs komoly baja. Emlékszem, anno a drafton is figyeltem.
több mint 4 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Az utolsó meccs alapján mit tippeltek kik lesznek QB-k az 53-ban?

több mint 4 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
 topstreams.info/nfl/panthers Pittsburgh-i stream. Ha erdekel valakit. Charlie Batch es Bob Pompeani.
gabor25
kösz, kár, hogy nem néztem ide hamarabb
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Rudinak csak összejött a 3. drive-jában!
Holton megvette a jegyét az 53-ba!
#D nagyon szép dolgokat mutatott!
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 topstreams.info/nfl/panthers Pittsburgh-i stream. Ha erdekel valakit. Charlie Batch es Bob Pompeani.

Szerkesztette: gabor25
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Hanyan nezzuk ma innen?
több mint 4 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ez a preseason meccs kurvajó! 😁
több mint 4 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Régóta szerettem volna ilyen előszezont. Látszik a csapaton, hogy megvan a kellő feszültség, a mélységek kapcsán megy a csata. Lehet, hogy ezt Brown és Bell távozása hozta ki, lehet, hogy a közelgő Pats elleni első meccs felfokozott hangulata, de hogy a 3. meccsen a 2. negyed végén is úgy ment oda Heyward QB-t ölni, mint egy rosterre hajtó fiatal azt jó volt látni.

Nem gondolom ez után a meccs után, hogy lesz meglepetés WR fronton, pláne a Dupree sérülés után. OLB oldalon így minden bizonnyal 5 emberrel kell mennünk és így nem hiszem, hogy csinálnánk olyan luxust, hogy egyel több WR-t teszünk fel a rosterre. Spencer jól mozog és tetszik, de egyelőre trükkös játékokban és visszahordásban jeleskedik, ami még nem elég. A 4. meccsen kiváncsi leszek azért, mivel biztosan tesztelni fogjuk slot WR-ként is, ahogy Holton is talán több szerepet kap.

Dobbs nem nyújt szinte semmit, amiért bárki picket adna. A 4. meccstől és Hodges teljesítményétől talán sok függ, nem csodálkoznék rajta, ha megkapnák ők ketten azt a meccset, ugyanis Rudolph második számú lett, ez nekem nem kérdés.
Klemó
Switz is kb csak azert jott hogy ne abt toressuk. Es egyetertek Spencer El.

De nagy hianyozna nekem a nagy visszahordas es a trukkos jatek ereje. Es hat elkapasokban sem volt rossz a cfl ben. Azt mondtak. Igy lehet hogy o jobb lenne kr pr visszahordasokban szerintem mint switz. De elkapasokban talan switz elorebb all.

Bar nekem ugy tunt sokszor tavalyrol, hogy eppenhogycsak nem tortek kette amikor wr volt. Ez igaz lenne lehet spencerre is. De sajnalnam or.

Dupree allatkodasat Kar hogy egy serulessel jutalmazta Az elet. De egy fura. Ha eddig igy tudott jatszani. Hol volt negy evig? Ok preseason. De akkor is.

Hodges sorsara is kivancsi vagyok. Dobbs tudom elorebb jar. De a fokent futasok valamint a Neha bejovo egy ket hosszu passza nem gyozott Meg. Ellenben rudival. Es Hodges is normal qb jatekot jatszik.

Es ez jobban bejon mint dobbse. Jo lenne ot korabban is tesztelni. Bar a college eredmenyei azert mutattak hogy tud passzolni. Kar hogy picit alacsonyabb. Mert ha nem lenne Az talan Mar dobb elott mellett jarna a depth en.
több mint 4 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Tomlin nagyon komolyan szokta venni az utolsó mérkőzést (is) az újoncok szemszögéből. Több ember így szerzett magának helyet évről évre, ahogy példuául Dobbs is tavaly így szorította ki Landry Jonest is.

Elkapó oldalon, ha Spencer, Holton alkot, akkor szinte biztos vagyok benne, hogy lesz trade a WR poziból. (Eli Rogers pl.) Ha Hodges alkot, akkor pedig Dobbs izgulhat, vagy akár beérhet itt is egy trade.

Ami nagyon érdekes az Skipper helyzete. Nem játszott még ST-ben, de azért nem, mert nem tették be. Érdekes lesz ez változik-e ma. Sutton Smith szinte biztosan csakis PS jelentkező lehet, ahogy Spilaine is. A futók oldalán sem hiszem, hogy 4 futóval megyünk és itt nem is hiszek trade-et sem, szóval a PS-ért mehet talán a csata.

TE oldalon nincs elég ember, itt nincs is harc, szinte biztos, hogy itt a kivágásokat (is) figyeljük a trade lehetőségeken túl. Nem létezik, hogy ezzel a 3-assal menjünk a szezonnak.

CB és safety oldalon nem gondolom, hogy változást hoz bármi is, ami azért lássuk be eléggé fura mondás az előző időszak után. (Burns backup pozíciója legfeljebb az idény közben kérdőjeleződhet meg)