Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
baxátok meg gyerekek, nekem már kifolyik a szemem ennyi létől.

Kb. Robilluma volt az ucsó, akinek a hosszú írásait örömmel olvasgattam, de már nincs ennyi enerdzsim 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A def-ben most ki a hívó? Ha Vince akkor ki volt a hívó amikor ő nem játszott?
Gyurci77
Az osztótól jobbra ülő nem? 😀
polamalu
Az nem a kisvak? Rég pókereztem 😊
bcsarli
Én meg sosem azt hiszem 😀
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A def-ben most ki a hívó? Ha Vince akkor ki volt a hívó amikor ő nem játszott?
Gyurci77
Az osztótól jobbra ülő nem? 😀
polamalu
Az nem a kisvak? Rég pókereztem 😊

több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
A def-ben most ki a hívó? Ha Vince akkor ki volt a hívó amikor ő nem játszott?
Gyurci77
Az osztótól jobbra ülő nem? 😀
több mint 5 éve
Gyurci77 Pittsburgh Steelers 127
A def-ben most ki a hívó? Ha Vince akkor ki volt a hívó amikor ő nem játszott?
több mint 5 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Szóval, Igen...2-3 támadás is átfut a védelmünkön, mint ahogy átfutott a Patriotsén, a Chiefsén több is, ahogy a denveri védelmen átfutnak, nem is ritkán, vagy ahogy mi átfutottunk a papíron jobb Bengals védelmen is.
Pontosan a mostani NE-KC meccset akartam írni, hogy milyen menetelések születtek a meccs végén.
És nem hiszem, hogy ott a gameplan már ennyire hatással lenne, inkább a begyakorolt 2 minute drill-ek és no huddle-ka meghatározóak és a védelmek kijátszása, nem feltétlenül azért mert szar a védelem, hanem mert az O-ban benne van a potenciál.

Ez a potenciál a mi O-nkban is benne van, és a védelmünk nem jobb-nem rosszabb emberállományilag, mint a nagy átlag, hanem az edzői stábnak kellene a helyes irányt-hívásokat megtalálni.

Illetve ne felejtsük el, hogy folyamatosan változik a játék képe, az irányítók megvédésével, a passzok támogatásával pontosan egy-egy olyan offense megmozdulást támogatnak, amikkel át lehet menni egy óvatlan pillanatban a pályán, ha olyan az O állomány, és a másik csapat védelme már fáradtabb, vagy nem tud időben cserélni. Nem feltétlenül a védelem vagy egy-egy ember a szar, hanem a felállás, az olvasás és a ritmus, ahogy írtátok lejjebb.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Nos, talán lesz ma időm ennek boncolgatására. De azért az nyilvánvaló, hogy ez egy elég összetett probléma.
Klaci79
Én ezt értem, megértem, fasza, csak ez nem magyarázat. Mert gyakorlatilag azt látjuk, hogy ha beindul egy drive rendesen O oldalról, azt nem tudjuk megállítani. Nincs középút szinte: vagy megállítja a védelem az ellenfelet két-három first down után vagy, két-három perc alatt átrohannak rajtuk. Két drive-ig egészen védelem kinézetük van, aztán jön egy drive és csak pislogok, hogy most mi van. Aztán megint működik egy pár drive-ig, majd megint átrohannak rajtunk. Ezt látjuk meccsről-meccsre. Én ezt nem értem, hogy honnan jön ez az inkonzisztens teljesítmény.
Szokol
Azért egy dolgot ne felejtsünk el. Ha nem néznék más csapat meccseit, akkor elég lenne a többi csapat fórumára benézni és kb ugyanezt látná az ember. Vannak persze éppen topon levő kivételek, meg a konstans nagyon gyenge csapatok szurkolói, akiknél nincs minden 5. hozzászólásban benne, hogy inkonzisztens.

Ne már, hogy éppen Neked, Nektek kelljen elmagyarázni, hogy azért, mert 3-szor átmennek a csapaton, -illetve bocsánat, csak egyszer, mert a többi azért rövidebb pálya volt- ráadásul egy Dalton-Green-Boyd-Mixon skill playerekkel tarkított jó csapat, attól még ez a védelem nem néz ki annyira rosszul/nem annyira rossz/stb-stb, mint amennyire itt tartják.

A Titans-Ravens meccsel ellentétben azért itt offense is volt a pályán, meg támadófal, akiket azért már nem vernek hülyére minden 3.4. playben.

Ebben a védelemben 6 első körös prospect, 3 2. körös, 1 3. és egy 6. körös van, tehát mindent elkövetett a FO, hogy legyen folytatása a Kiesel-Harrison-Pola....vonalat, de ha ez ilyen könnyű lenne. Csak behúztunk legalább 2 bustot...

Szóval, Igen...2-3 támadás is átfut a védelmünkön, mint ahogy átfutott a Patriotsén, a Chiefsén több is, ahogy a denveri védelmen átfutnak, nem is ritkán, vagy ahogy mi átfutottunk a papíron jobb Bengals védelmen is.

Szóval lehet túl optimista vagyok, bár igyekszem a földön lenni mindkét lábammal, de én bizony nem aggódnék annyira, mert ennyi inkonzisztencia mindenhol megtalálható.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Megfáradok hosszúkat olvasni...ott elengedtem megint, hogy UDFA nem jó, draft jó.....ott van Hilton, ott van Foster, Villanueva, ott van a 6. körös Brown....ott van Harrison a múltból....node ott van Jarvis Jones az első körös oldalon, ott van Burns és ott van Dupree, utóbbiak nem, hogy nem húzzák a csapatot, ha nem draftoltak lennének már régen ki lennének dobva....attól még, hogy húzok elöl maximum valószínűséget "vettem", de hogy be fog/tud válni valaki az NFL világában adott sémában az már más dolog. Legfőképpen nem az dönti el, hogy jó ez FO, hogy adott posztra húzok-e adott drafton, vagy nem, mert Én ezt olvasom már majdnem fél éve basszus...

Védekezési séma és CB2 jelenleg a legnagyobb bajunk és nem az ILB csak jelzem, a CB2-ben pedig első körös a pick. Tök jó a példa, eröltetve mindenáron CB-t akartunk húzni elöl, de kivitték a legjobbakat. Tessék ott van, jól csinálta az FO? Pipa a drafton a legnagyobb need juhééééj.....egy nagy túróst.....

Az már teljesen más tészta, hogy idén sem jól választottunk első körben, mert Edmunds jó eséllyel reach és ugye látjuk, hogy a második körös Bates mennyivel többet tud hozzátenni a játékhoz per ma.
több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
Nos, talán lesz ma időm ennek boncolgatására. De azért az nyilvánvaló, hogy ez egy elég összetett probléma.
Klaci79
Én ezt értem, megértem, fasza, csak ez nem magyarázat. Mert gyakorlatilag azt látjuk, hogy ha beindul egy drive rendesen O oldalról, azt nem tudjuk megállítani. Nincs középút szinte: vagy megállítja a védelem az ellenfelet két-három first down után vagy, két-három perc alatt átrohannak rajtuk. Két drive-ig egészen védelem kinézetük van, aztán jön egy drive és csak pislogok, hogy most mi van. Aztán megint működik egy pár drive-ig, majd megint átrohannak rajtunk. Ezt látjuk meccsről-meccsre. Én ezt nem értem, hogy honnan jön ez az inkonzisztens teljesítmény.
Szokol
Ez lehet simán a sakkjátszáma Butler és az OC között. Kitalál vmit, ami elkezd működni, erre reagál az OC, aminek hatására vált Butler és így tovább.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
De ha akartak volna ki tudtak volna bellnek csengetni a lovet, csak nem akartak. Szoval ennyi.
gabistar
Így van, nem akarták. Mert azt mondták, hogy nekik nem éri meg a liga legjobb futójának ennyi garantáltat adni. Így, hogy BB marad, én a magam részéről ezzel egyet is tudok érteni. Én Bellre sem haragszom (szerintem más sem), azt csinálja, amit csinálnia kell.

Az ILB kérdés ugyanez, akár drafton, akár FA-n. Adott helyen, adott pickkel nem volt olyan játékos, aki a FO szerint megérte volna, nem akartak reachelni (bár így is sikerült, csak nem ILB-ért).

Magyarul mindkét esetben racionalizáltak és nem azt csinálták, amit mondjuk most a Rams és dobtak egy all int, hanem hosszú távban gondolkodtak: Bell miatt nem dől be a sapka, az ILB kérdést pedig megoldják majd jövőre megfelelő értékű pickkel.

Az már más kérdés, hogy így hat meccs után ez az Edmunds pick továbbra is wtf.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nos, talán lesz ma időm ennek boncolgatására. De azért az nyilvánvaló, hogy ez egy elég összetett probléma.
Az utolsó két mérkőzés alapján mindenképp komoly fejlődést látunk a védelemben. Volt honnan, na. Úgy a 30. helyen állt összesítésben a védelem, most talán a 21.
De azért bontsuk az adott problémát, mert több kérdés is felvetődik. A legegyszerűbb, ha megnézzük az utolsó Bengals drive-ot. Azért így gondoltam, mert ebben benne vannak azok a hibák, amelyeken így bosszankodunk.
Tehát a Bengals 3:32-nél kezd el támadni, minden WR-en CB áll. Haden nem hagy helyt elkapásra.
3:29 2&10 Mixon kimegy WR-nek és Vince követi őt. WR-CB marad. Jön az egyszerű kereszt, Mixon kapja, nem tudja Vince-t lerázni 6yard…de ez így azért eddig rendben, viszont sajnos egy menedzselhető 3&4 jön.
3:01-nél jön a FD, pedig Sutton jobban nem is védekezhetne Uzsonnán, de megvan az 5 yard gain. Dalton passza amúgy nagyon szép volt…még 1 mp és nem tudott volna passzolni.
2:30-nál újabb játék, klasszikus felállás és jól el is van osztva. De szegény embert az ág is húzza, Burns nem elég hogy szar, most még szabálytalankodik is. DPI következtében az elkaphatatlan labdából hirtelen 13 yardot hoz a nyilvánvaló szabálytalanság.
2:25…ismét Mixon legalul és azonnal keresik is, mert Vince áll vele szemben. De az teljesen normális, hogy RB-LB párost lássunk, nincs elkapás belőle.
2:20…na itt megpróbálunk egy corner blitzet. Hilton megy Dalton felé, de a helyén azonnal megtalálja a vörös Boyd-ot. Itt azért megállnék egy szóra. Alualu és Hargrave a DL Watt, Chickillo és Vince a 3 LB. Edmunds a LOS-nál és Chickilloval együtt 5-en mennek passrushra. Nyugodt 2 másodperce van a vörösnek, hogy megtalálja Boydot. Még a kezüket sem tudják feltenni a srácok. Gyakorlatilag azzal, hogy itt elmegy Hilton blitzelni, a középső részen ezt a 10-15 yardot könnyen odaadjuk. Mindezt úgy, hogy közben Vince Green-re lép vissza, tehát ez egy újabb nehéz pillanat volt és valószínű, hogy csak az 5 emberes passrush miatt nem várt még egy mp-et Green-re Dalton. Egyébként persze ez nem egy rossz játék, bár a passrush siralmas benne, de kockáztattunk és nem nyertünk. 15 yard.
2:00…Burns nincs a pályán 3WR+1TE velük szemben 4 CB…elkaphatatlan labda…szép védekezés
1:56…ÉS ITT A BIBI…Mixon ismét kimegy WR-nek, de Vince nem követi, hanem marad hátul. Hogy mennyire nem hülyék dolgoznak a CBS-nél azonnal meglátják: Green a slotban, szemben vele Vince. Látszik némi kétségbeesés Hiltontól, de Vince egy kézmozdulattal lerendezi. Papíron erősebb 4-es ezúttal a passrushban, de 7 ember hátravonva. Vince nem tudja tartani a sebességet a liga egyik legjobb elkapójával, Davis pedig nagyon mélyen van, így már csak elkapás után fogja meg. 28 yardos játék, ez volt a támadás kulcsa. Igazából persze könnyű lenne azt mondani, hogy ez Vince vagy Davis hibája volt, de valójában a kiszámíthatóságé inkább. Mivel a passrush nem tudott odaérni, Daltonnak nem kellett izgulnia és tökéletesen bedobta. Az egyébként látszik, hogy Vince egy mozdulattal átadja Green-t Davisnek, de a fiatal safety nem elég gyors és főképp nem elég kemény.
1:25…igen jól látjátok, nagy szerencse, hogy úgy elindítja, hogy 17 mp-et még nyugodtan égethetett volna. Cserélni persze nincs idő az uptempo miatt, de most Sutton csatlakozik a passrushhoz, persze a másik oldalon Mixon könnyen megoldja. Egy rövid oldalpassz 7 yardért és máris ott a Green elkapás. Haden a hosszút védte, igazából nem tudom itt már minek…csak még több ideje lett volna az offense-nek. De az időt legalább megállították.
1:21…futójáték…én nem is értem…na ez van, ha nincs olyan ILB a pályán, akivel tudsz embert is fogni vagy QB-t siettetni. 2DL+2OLB+1ILB Watt kifelé megy, nem igazán tudom, de gondolom passzra számított, Tuitt és Heyward duplázva, Glenn röhögve megállítja Dupree-t.
Sutton viszont szabadon, de szörnyen esélytelen a szerelésre a lehajtott fejével. Edmunds olyan lyukat talál ami nem is létezik, mintha hátulról akarná megcsinálni Tuittot, ezzel legalább azt eléri, hogy a duplázásból kiemelkedő falember őt is lazán hátranyomja.
Mondjuk inkább, hogy ebben az utolsó játékban már beengedtük őket…
Szóval itt találkozhatunk minden hibával, amit a védelem összehoz. Minden persze csak akkor áll így össze, ha senki nem tud extrát nyújtani. Volt több olyan játék is, amikor 3-4 ember is hozott ilyet. De ebben a drive-ban nem.
Az, hogy Vince kerül Green mellé azért van, mert nem reagálunk elég gyorsan. Ezzel persze nem lenne baj, mert nagy területet ki tud takarni egy ILB, de ilyenkor Davisnek sokkal jobban kellene figyelni.
Másrészt teljesen kiszámítható sokszor a felállás. Lehet látni, hogy mikor zónázunk, mikor fogunk embert. Amúgy olyan szerintem nincs, hogy csak ezt vagy csak azt csinálod. Az is kiszámítható lesz, márpedig ebben a sportban ezzel tökön lövöd magad.
Amúgy például az első játékban ahol „55” coverage-et játszottunk, pont nem voltunk kiszámíthatóak. Nem is működött benne semmi. Persze 3-4 alkalommal ezt megismételni csak minőségi játékos anyaggal tudod.
A legbosszantóbb az egészben, hogy amíg Vince lekövette Mixont, nem volt nagyobb játék. A végén azonban elaludt és nem figyelte a támadók felállását. Addig tologatták Mixont, amíg Green a slotban bent tudott maradni Vince-vel. Nyilván videókon látták a korábbi meccseket és ezt kiszúrták. Büntettek is. Volt ilyen egyébként a Falcons ellen is. 2&12-nél Ridley elkapott Mata mellett egy 21 yardos játékot.
Butlernek le kell szűrnie a tanulságot, az ILB-knek meg jobban kell figyelni, az offense felállására. Mert belőlünk könnyű olvasni egyelőre. Persze ha a free safety egy komolyabb játékos lenne, jobb technikával, nagyobb erővel sokat segítene, de jelenleg ez van, nem tudunk jobbat hozni.
Klaci79
En kulsoskent nem akarom jobban szidni Butler-t mint te. 😊
Nem mondom, hogy ez a legjobb keret az NFL-ben, de ennel sokkal tobb van bennuk es ez ad bizakodasra okot. Ellene az szol hogy a stab nagyon lassan reagal. Az elso meccs es a tavalyi ev utan egyertelmu volt hogy at kell csapni agresszivba ( bar azt is varialni kellene). Megtettek +3 meccs mulva pedig kilatastalan volt a jatek kepe. Most irod 30-rol 21-re ugortatok, de fontosabb hogy a jatek kepe merfoldekkel jobb.
Ha kiszamithato vagy akkor kellenek a extra teljesitmenyekre kepes jatekosok ( AB, Bell, BB idonkent ) es ok is csak egy szintig kepesek nyerni igy, de a D ilyen nincs nalatok jelenleg. De ez nem Sacin mulik es nem is az ILB-ken most meg. Vince, Bostic, de Mosley sem kepes levedekezni Green-t stb.. fizikailag keptelenseg, ahhoz kepest a nyomas helyzetbe hozta Mixon ellen. Kepzeljetek el ha Dalton-nak annyi ideje van mint BB-nek volt. Az ne legyen mar problema hogy Green beall slot-ba. Ezekre keszulni kell es nem kell nyilvanvalonak lennie hogy LB-vel fog talalkozni. A S-k jateka/felallasa/szerepe hatareset es ez meg nem szol arrol hogy ok milyen jatekosok. Kesobb a jatekosok minosege is lehet problema meg mar most is persze, de amig nem allitjak teljesitheto feladat ele addig az egy szepitett alom hogy Sacival jobb lenne, mert nem csak az egyeni klasszisa segitene kozmetikazni a valosagot.

Anno az Oreg idejeben leultunk es jelkepes penzbe fogadtunk hogy lesz e blitz es ha igen kitol, pause a snap elott es mindenki leirta a valaszt. Nagyon jol szorakoztunk es sajnos mar elsodort minket a szel egymastol ( ezert vagyok a forumon mindenki legnagyobb banatara, de szenvedjetek ti is 😊 ), de ma biztos nem a vasas lenne a jatek targya.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Nos, talán lesz ma időm ennek boncolgatására. De azért az nyilvánvaló, hogy ez egy elég összetett probléma.
Klaci79
Én ezt értem, megértem, fasza, csak ez nem magyarázat. Mert gyakorlatilag azt látjuk, hogy ha beindul egy drive rendesen O oldalról, azt nem tudjuk megállítani. Nincs középút szinte: vagy megállítja a védelem az ellenfelet két-három first down után vagy, két-három perc alatt átrohannak rajtuk. Két drive-ig egészen védelem kinézetük van, aztán jön egy drive és csak pislogok, hogy most mi van. Aztán megint működik egy pár drive-ig, majd megint átrohannak rajtunk. Ezt látjuk meccsről-meccsre. Én ezt nem értem, hogy honnan jön ez az inkonzisztens teljesítmény.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Ahogy én látom...Bell!
Szerintem 2 pad közé fog esni, mivel senkinek sem fog kelleni!
Ahová szóba kerülhet(ne) ott vagy működik a futás (Jets) vagy inkább a fiatalokban bíznak (Colts) vagy túl magas a fizetési igénye (Eagles)!
Ha nem vesz vissza az egójából/fizetéséből/, akkor sztem húz egy DezBryantett és ennyi volt a pàlyafutása!
steelwolf
 www.youtube.com/watch?v=9v5BS8TOJsQ sok hasonlosag van a ket helyzet es kezelese kozott. De meg nekunk van tobb eselyunk arra hogy kijavitsuk...

De erdekes ahogy errol beszelnek... Jo video...Ha olvasni akarjatok itt van..

 sportsday.dallasnews.com/dallas-cowboys/cowboys/2018/10/14/michael-irvin-jerry-jones-job-add-best-available-wr-name-happens-dez-bryant

(Google translate segithet, ha eppen nemetes valaki...)
gabistar
SSS nagy kedvenc es az oszintesege udito riporterkent ( es jatekoskent is az volt)
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ahogy én látom...Bell!
Szerintem 2 pad közé fog esni, mivel senkinek sem fog kelleni!
Ahová szóba kerülhet(ne) ott vagy működik a futás (Jets) vagy inkább a fiatalokban bíznak (Colts) vagy túl magas a fizetési igénye (Eagles)!
Ha nem vesz vissza az egójából/fizetéséből/, akkor sztem húz egy DezBryantett és ennyi volt a pàlyafutása!
steelwolf
 www.youtube.com/watch?v=9v5BS8TOJsQ sok hasonlosag van a ket helyzet es kezelese kozott. De meg nekunk van tobb eselyunk arra hogy kijavitsuk...

De erdekes ahogy errol beszelnek... Jo video...Ha olvasni akarjatok itt van..

 sportsday.dallasnews.com/dallas-cowboys/cowboys/2018/10/14/michael-irvin-jerry-jones-job-add-best-available-wr-name-happens-dez-bryant

(Google translate segithet, ha eppen nemetes valaki...)
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 888 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Ahogy én látom...Bell!
Szerintem 2 pad közé fog esni, mivel senkinek sem fog kelleni!
Ahová szóba kerülhet(ne) ott vagy működik a futás (Jets) vagy inkább a fiatalokban bíznak (Colts) vagy túl magas a fizetési igénye (Eagles)!
Ha nem vesz vissza az egójából/fizetéséből/, akkor sztem húz egy DezBryantett és ennyi volt a pàlyafutása!
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Nos, talán lesz ma időm ennek boncolgatására. De azért az nyilvánvaló, hogy ez egy elég összetett probléma.
Az utolsó két mérkőzés alapján mindenképp komoly fejlődést látunk a védelemben. Volt honnan, na. Úgy a 30. helyen állt összesítésben a védelem, most talán a 21.
De azért bontsuk az adott problémát, mert több kérdés is felvetődik. A legegyszerűbb, ha megnézzük az utolsó Bengals drive-ot. Azért így gondoltam, mert ebben benne vannak azok a hibák, amelyeken így bosszankodunk.
Tehát a Bengals 3:32-nél kezd el támadni, minden WR-en CB áll. Haden nem hagy helyt elkapásra.
3:29 2&10 Mixon kimegy WR-nek és Vince követi őt. WR-CB marad. Jön az egyszerű kereszt, Mixon kapja, nem tudja Vince-t lerázni 6yard…de ez így azért eddig rendben, viszont sajnos egy menedzselhető 3&4 jön.
3:01-nél jön a FD, pedig Sutton jobban nem is védekezhetne Uzsonnán, de megvan az 5 yard gain. Dalton passza amúgy nagyon szép volt…még 1 mp és nem tudott volna passzolni.
2:30-nál újabb játék, klasszikus felállás és jól el is van osztva. De szegény embert az ág is húzza, Burns nem elég hogy szar, most még szabálytalankodik is. DPI következtében az elkaphatatlan labdából hirtelen 13 yardot hoz a nyilvánvaló szabálytalanság.
2:25…ismét Mixon legalul és azonnal keresik is, mert Vince áll vele szemben. De az teljesen normális, hogy RB-LB párost lássunk, nincs elkapás belőle.
2:20…na itt megpróbálunk egy corner blitzet. Hilton megy Dalton felé, de a helyén azonnal megtalálja a vörös Boyd-ot. Itt azért megállnék egy szóra. Alualu és Hargrave a DL Watt, Chickillo és Vince a 3 LB. Edmunds a LOS-nál és Chickilloval együtt 5-en mennek passrushra. Nyugodt 2 másodperce van a vörösnek, hogy megtalálja Boydot. Még a kezüket sem tudják feltenni a srácok. Gyakorlatilag azzal, hogy itt elmegy Hilton blitzelni, a középső részen ezt a 10-15 yardot könnyen odaadjuk. Mindezt úgy, hogy közben Vince Green-re lép vissza, tehát ez egy újabb nehéz pillanat volt és valószínű, hogy csak az 5 emberes passrush miatt nem várt még egy mp-et Green-re Dalton. Egyébként persze ez nem egy rossz játék, bár a passrush siralmas benne, de kockáztattunk és nem nyertünk. 15 yard.
2:00…Burns nincs a pályán 3WR+1TE velük szemben 4 CB…elkaphatatlan labda…szép védekezés
1:56…ÉS ITT A BIBI…Mixon ismét kimegy WR-nek, de Vince nem követi, hanem marad hátul. Hogy mennyire nem hülyék dolgoznak a CBS-nél azonnal meglátják: Green a slotban, szemben vele Vince. Látszik némi kétségbeesés Hiltontól, de Vince egy kézmozdulattal lerendezi. Papíron erősebb 4-es ezúttal a passrushban, de 7 ember hátravonva. Vince nem tudja tartani a sebességet a liga egyik legjobb elkapójával, Davis pedig nagyon mélyen van, így már csak elkapás után fogja meg. 28 yardos játék, ez volt a támadás kulcsa. Igazából persze könnyű lenne azt mondani, hogy ez Vince vagy Davis hibája volt, de valójában a kiszámíthatóságé inkább. Mivel a passrush nem tudott odaérni, Daltonnak nem kellett izgulnia és tökéletesen bedobta. Az egyébként látszik, hogy Vince egy mozdulattal átadja Green-t Davisnek, de a fiatal safety nem elég gyors és főképp nem elég kemény.
1:25…igen jól látjátok, nagy szerencse, hogy úgy elindítja, hogy 17 mp-et még nyugodtan égethetett volna. Cserélni persze nincs idő az uptempo miatt, de most Sutton csatlakozik a passrushhoz, persze a másik oldalon Mixon könnyen megoldja. Egy rövid oldalpassz 7 yardért és máris ott a Green elkapás. Haden a hosszút védte, igazából nem tudom itt már minek…csak még több ideje lett volna az offense-nek. De az időt legalább megállították.
1:21…futójáték…én nem is értem…na ez van, ha nincs olyan ILB a pályán, akivel tudsz embert is fogni vagy QB-t siettetni. 2DL+2OLB+1ILB Watt kifelé megy, nem igazán tudom, de gondolom passzra számított, Tuitt és Heyward duplázva, Glenn röhögve megállítja Dupree-t.
Sutton viszont szabadon, de szörnyen esélytelen a szerelésre a lehajtott fejével. Edmunds olyan lyukat talál ami nem is létezik, mintha hátulról akarná megcsinálni Tuittot, ezzel legalább azt eléri, hogy a duplázásból kiemelkedő falember őt is lazán hátranyomja.
Mondjuk inkább, hogy ebben az utolsó játékban már beengedtük őket…
Szóval itt találkozhatunk minden hibával, amit a védelem összehoz. Minden persze csak akkor áll így össze, ha senki nem tud extrát nyújtani. Volt több olyan játék is, amikor 3-4 ember is hozott ilyet. De ebben a drive-ban nem.
Az, hogy Vince kerül Green mellé azért van, mert nem reagálunk elég gyorsan. Ezzel persze nem lenne baj, mert nagy területet ki tud takarni egy ILB, de ilyenkor Davisnek sokkal jobban kellene figyelni.
Másrészt teljesen kiszámítható sokszor a felállás. Lehet látni, hogy mikor zónázunk, mikor fogunk embert. Amúgy olyan szerintem nincs, hogy csak ezt vagy csak azt csinálod. Az is kiszámítható lesz, márpedig ebben a sportban ezzel tökön lövöd magad.
Amúgy például az első játékban ahol „55” coverage-et játszottunk, pont nem voltunk kiszámíthatóak. Nem is működött benne semmi. Persze 3-4 alkalommal ezt megismételni csak minőségi játékos anyaggal tudod.
A legbosszantóbb az egészben, hogy amíg Vince lekövette Mixont, nem volt nagyobb játék. A végén azonban elaludt és nem figyelte a támadók felállását. Addig tologatták Mixont, amíg Green a slotban bent tudott maradni Vince-vel. Nyilván videókon látták a korábbi meccseket és ezt kiszúrták. Büntettek is. Volt ilyen egyébként a Falcons ellen is. 2&12-nél Ridley elkapott Mata mellett egy 21 yardos játékot.
Butlernek le kell szűrnie a tanulságot, az ILB-knek meg jobban kell figyelni, az offense felállására. Mert belőlünk könnyű olvasni egyelőre. Persze ha a free safety egy komolyabb játékos lenne, jobb technikával, nagyobb erővel sokat segítene, de jelenleg ez van, nem tudunk jobbat hozni.

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Gabi, erre az egyre még soha nem válaszoltál, pedig már feltették Neked párszor:

"- Mindenki látja, hogy gyenge az ILB sor, mindenki tudja, hogy Bellt jó lenne megtartani, de a kérdés a hogyan. Arra még te sem válaszoltál, hogyan kellene Bellt itt tartani úgy, hogy a sapka ne boruljon be és közben hozni egy D-vezér ILB-t (vagyis kettőt)."
bcsarli
Drafton volt eleg ilb es jobb mint vince es bostic sokkal. Ott mondtam is meg parszor hogy ott kellett volna egy jo ilb. Bellnek meg ben vissza nem vonulasa tett be. HA ben nincs most bell jatszana. De pont ben fuj bell re, amikor o es brown veszi el a penzt belltol, aki jogosan tette be a szamlat a sok ev kuzdelme utan.

Szoval ben nem kepes arra, hogy az utolso eveiben a legjobb futo legyen az oldalan es atsturkturaljak a fizeteset, de mas kepes ra. Ketto, bellel is kellett volna egy nem nagy de epphogy csak a szajat befogo szerzodest kotni, mert megdolgozott mar erte.

Szoval az fo n mult hogy meg sem probaltak egy ilbt hozni hol, ahol epitkezunk altalaban a drafton. Hoztak bosticot, de kellett volna melle egy rookie mint a mostani ufa ilbt is istenitjuk. Volt mas is a drafton aki nala jobb volt. Ha nem is saci, de vince melle jobban illett volna. Nem irok nevet, mert nem a nev a lenyegtelen. Egy olyat aki kezdo lehetett volna es lett volna benne tobb potencial mint a limitalt bostic es vinceben van.

Ezt mar leirtam joparszor. Az hogy nem hoztak az fo dontese volt. ILB t mindenki irta neednek elso neednek minden szakerto. De az fo nem hozott mert azt gondoltak majd bostic aki tavalyi szezonban serult is volt, szoval megint lutri volt igy meg jobban csak ra bizni az ilb posztot. De ok inkabb lenyilatkozzak a kotelezot.

Hogy nincs senki saci szintu. Ez szimpatia volt a csapat felol. Es jo is. CSak most isszuk a levet. Nezzetek meg a draftot, amikor setal be saci a legelejetol. Azt hitte kb ott jelenti be az utodjat. A csapat ezt nem tette. Aztan kesobb sem.

Es ez nagy hiba. Mert az ok hogy szuk a valasztek, de a ket atlagoshoz kepest ez nem igaz. Naluk egy kevesbe ertekelt draft playa is jobb lehet. De igy eselyt sem adtak ra. Mint ahogy most ez be is bizonyosodott. Vince nelkul fort es mata jobb volt es a def is jobb volt. Mert volt speed es ha kellett mata power is. De a vedelemben amit mi jatszunk a dl kozepen felallo bostic vagy vince is kikezdheto szinte barhogy. Tudjak is ezt a tobbiek ezert is allunk igy, meg hogy az offensenel is azt hittek bell nelkul is setagalopp lesz gyozni. Hat nem sajnos.

Szoval nincs depth sem, meg kezdo sincs sem a ket ilb poszton. Nem egy ilb poszton, hanem mind a ketto szinten van ket jo munkasember. Es mind a ketton segitene csak egy jo es gyors lb aki kepes tacklet csinalni.

Na ilyen hany volt a drafton? Sok. De hat saci miatt foleg szerintem bealdoztak ezt. Valamint igazolja ezt az is hogy vince is mondta hogy nem veszi at saci szerepet. O csak...

Szoval kellett a liganak az hogy saci felepuljon, mert sokan elfordultak tole igy is. Es ha saci jarni se tudott volna mint most akkor gondban lettek volna. Mert amikor tortent minden szulo es azota is ketszer meggondolja hogy jatszatja e a gyereket a sportban. Es ez akar nagyon nagy blama lehetett volna.

Szoval mint irtam korabban ha egy needed van, probald meg drafton is. Aztan ketto, ne az egesz rendszert valtoztasd meg, csak mert egy needed van es nem akarod megoldani. Ez nagy hiba. Csak egy ember kellett volna oda, meg par aprobb valtoztatas, nem egy vadiuj rendszer ami csodot is mondott.

Ha a kocsidan tonkremegy a motor, ne a kereket csereld le. Szerezz uj motort. Es ok errol lemondtak. Drafton aztan meg bostical is. Es meg jo hogy o nem serult le. Mint vince. Mert az is faktor volt. Es timmons elment jott uj erosites oda. Nem. Saci elment jott uj erosites elit oda. Nem. Szoval ahol ez megtortenik ott gyengules lesz.

Ezt irtam is. Meg mielott jott a szezon, hogy mivel lehet majd minket alazni. Szimplan a jatekos allomany es kepesseg miatt.

En sem ernek ki a szelekre. En sem birnam a te/wr eket fedezni. De mint eddzo ok lattak hogy igy lesz. Csak azt hittek nem lesz ekkora gond. Miert? Mert azt hittek itt lesz bell es az off nem lesz szetesett. Es lesz folyamatos labdabirtoklas. Es ha ez volt akkor a def is jobb volt nem jo csak jobb. Ezert nem hoztak. De ezt beneztek. Mind bellnel, mind azzal hogy nem hoztak senkit nem edmunds helyett, de pl wr helyett johetett volna ilb. Vagy masodik korben. Aki jobb mint vince es bostic. Kik ezek, kb fele prospect a top 30 ilb bol. Ennyi. Es egy jo ilb feljavitana a masik jatekat. Mint ahogy saci is elmaszkirozta vince gyengejet, def gyengejet. Es ha egy fel sacit talalnak mar jobb lenne a def. De ha nem eggyel hozzanak kettot {mint bostic es egy korabbi koros gyorsabb palyat lefedni kepes ilb}. De azzal hogy nem is akartak egyatalan egyertelmu volt a suck for saci...Defense.
gabistar
Figyu! Két dolog, amit Faragó Ricsitől hallottam:
- Megpróbáltunk felmenni Eschért, de nem tudtunk, mert jövő évi első és második kört is adni kellett volna. Volt 3 kiemelkedő prospect, akiket nem tudtunk megszerezni, a többi pedig lófasz volt. Megkérlek nézd meg - én megtettem - hogyan teljesítenek az idén draftolt ILB-k, utána folytatjuk.
- BB persze, hogy nem mond le a pénzéről, hiszem nem szoktak az irányítók lemondani a pénzükről. Átstrukturálni szokták a pénzüket, csakhogy neki már nincs hova, mert ha visszavonul, dead moneyvé alakul a garantálttá alakított rész. Ezt nyögtük évekig a steel curtain 2.0 után.

Ha nekem nem hiszel, kérdezd meg azokat, akik 50 éve követik a csapatot.
Szokol
Haha. Bar igy volna hogy ricsitol hallottad, de vigyazz mert megszakad az altalam sohasem irt betarcsazos neted. Meg nem tudsz ugyanigy valoszinuleg sem twitteren, youtube on, instan stbn sem hireket szerezni, a dehogy. De ezt sem mondtam. Egyszer sem.

Csak valaki magara vette es tovabb gondolta. De nagyon, csak hogy kotekedni tudjon. Szoval ezt ne tegyuk. Mert en is hallottam, amikor neztem en is a draftot eloben. Meg utana is a mellemagyarazasat az fo nak. Csak az fo mint uzleti egyseg, nem jotekonysagi egylet, neha ugyanugy mellemagyaraz, mint sokan masok is. Szoval nem kell mindent nekik sem elhinni. Es ha mindent tudnek en is te is, valoszinuleg mi lennenk a gm ek.

Ha meg tudnatok, hogy otthon gyorsabb es olcsobb internet van mint itt, akkor meg nevetnetek jobban ezen a betarcsazos dolgon. De mindegy. Ezt sem tudom. Meg otthon sem voltam nemreg. Ugyhogy semmit sem tudhatok...

Viccet felre teve, hiszem en is hogy brown ben es meg van tobb jatekos is akinel at lehetne/lehetett volna strukturalni a szerzodeset stb. Csak peldanak irtam. Hogy ott lehet nyerni, ahol a legtobbet fizeted ki, pont ugy ahogy mondod. Nem lemondani a penzrol atstrukturalni. Ez az fo dolga.

De ha akartak volna ki tudtak volna bellnek csengetni a lovet, csak nem akartak. Szoval ennyi. Nem kell uszitani a nepet bell ellen. Csak azert mert nem fogadta el az ajanlatukat es igy johetett a negativ kampany, hogy ha netan kiteszik a szuret ra lehessen kenni. Es ne az legyen, hogy lehet az, hogy az nfl egyik legjobb futojat nem tud egy csapat 5 ev alatt szerzodessel honoralni es megoldani a capet vele stb. Mert ez meg igy is felmerul csak kevesbe, mert bell a szemet.

Szoval igen atlehet strukturalni ahogy tettek nem is olyan reg, ketszer is. Akkor gondolta az ember, hogy a vagy jon ilb. B vagy jon bell szerzodes. De nem jott. Mindegy ertem mit mondasz nem is veled van a velemeny kulonbseg. Hanem azzal amit a csapat mond, hogy nincs jo ilb, de udfa csodas thomas jatekosunk meg megis van. Az hogy lehet? Ha ott van a csoda, korabban nincs naluk jobb? Az nem valoszinu. Mert kevesebb az esely ra, hogy egy csodat talalsz a 600. jatekos utan. Mint hogy ne lenne jobb egy akar 24. helyen huzott max 4. kiemelt lb. Es az ne lenne jobb mint bostic vagy vince.

De azt elhiszem hogy nem jott be nekik. Azt igen, de azt nem hogy nem volt egysem jo, de a mi udfank meg megis csodas. Mert a ketto kizarja egymast.

A ricsis dolgot meg felre ertitek. Egy dolgot irtam le, hogy mirol mit mond es hogy ez mennyire kirivoan nagy butasag foleg egy nfl es kommentartol. En mindig ot neztem otthon meg angolul a mi meccsunket ha nem adta a sport tv, de latszott rajta mar az elso evektol kezdve, hogy o is inkabb fan mint hozzaerto. Es ezt be is valotta. Nincs ezen mit szegyelni.

Es leirtam, hogy most mar ertem honnan jon egy ket dolog es utana meg hogy miert kernek sokan linket stb, vagy nemitjak le a tevet, hogy ha nem tudjak mashogy nezni. En vegighalgattam neztem. Nem rossz. De sok helyen jol hihetoen eloadva tudna megvezetni azt, aki mondjuk ot nezi es mashonnan nem jut hirekhez, vagy csak eleg neki az egy heti 1 meccs. Mert azert nem mindenki fog angolul meccset nezni. Foleg hogy fele orszag nemetul tud. Szoval felesleges ragozni.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Gabi, erre az egyre még soha nem válaszoltál, pedig már feltették Neked párszor:

"- Mindenki látja, hogy gyenge az ILB sor, mindenki tudja, hogy Bellt jó lenne megtartani, de a kérdés a hogyan. Arra még te sem válaszoltál, hogyan kellene Bellt itt tartani úgy, hogy a sapka ne boruljon be és közben hozni egy D-vezér ILB-t (vagyis kettőt)."
bcsarli
Drafton volt eleg ilb es jobb mint vince es bostic sokkal. Ott mondtam is meg parszor hogy ott kellett volna egy jo ilb. Bellnek meg ben vissza nem vonulasa tett be. HA ben nincs most bell jatszana. De pont ben fuj bell re, amikor o es brown veszi el a penzt belltol, aki jogosan tette be a szamlat a sok ev kuzdelme utan.

Szoval ben nem kepes arra, hogy az utolso eveiben a legjobb futo legyen az oldalan es atsturkturaljak a fizeteset, de mas kepes ra. Ketto, bellel is kellett volna egy nem nagy de epphogy csak a szajat befogo szerzodest kotni, mert megdolgozott mar erte.

Szoval az fo n mult hogy meg sem probaltak egy ilbt hozni hol, ahol epitkezunk altalaban a drafton. Hoztak bosticot, de kellett volna melle egy rookie mint a mostani ufa ilbt is istenitjuk. Volt mas is a drafton aki nala jobb volt. Ha nem is saci, de vince melle jobban illett volna. Nem irok nevet, mert nem a nev a lenyegtelen. Egy olyat aki kezdo lehetett volna es lett volna benne tobb potencial mint a limitalt bostic es vinceben van.

Ezt mar leirtam joparszor. Az hogy nem hoztak az fo dontese volt. ILB t mindenki irta neednek elso neednek minden szakerto. De az fo nem hozott mert azt gondoltak majd bostic aki tavalyi szezonban serult is volt, szoval megint lutri volt igy meg jobban csak ra bizni az ilb posztot. De ok inkabb lenyilatkozzak a kotelezot.

Hogy nincs senki saci szintu. Ez szimpatia volt a csapat felol. Es jo is. CSak most isszuk a levet. Nezzetek meg a draftot, amikor setal be saci a legelejetol. Azt hitte kb ott jelenti be az utodjat. A csapat ezt nem tette. Aztan kesobb sem.

Es ez nagy hiba. Mert az ok hogy szuk a valasztek, de a ket atlagoshoz kepest ez nem igaz. Naluk egy kevesbe ertekelt draft playa is jobb lehet. De igy eselyt sem adtak ra. Mint ahogy most ez be is bizonyosodott. Vince nelkul fort es mata jobb volt es a def is jobb volt. Mert volt speed es ha kellett mata power is. De a vedelemben amit mi jatszunk a dl kozepen felallo bostic vagy vince is kikezdheto szinte barhogy. Tudjak is ezt a tobbiek ezert is allunk igy, meg hogy az offensenel is azt hittek bell nelkul is setagalopp lesz gyozni. Hat nem sajnos.

Szoval nincs depth sem, meg kezdo sincs sem a ket ilb poszton. Nem egy ilb poszton, hanem mind a ketto szinten van ket jo munkasember. Es mind a ketton segitene csak egy jo es gyors lb aki kepes tacklet csinalni.

Na ilyen hany volt a drafton? Sok. De hat saci miatt foleg szerintem bealdoztak ezt. Valamint igazolja ezt az is hogy vince is mondta hogy nem veszi at saci szerepet. O csak...

Szoval kellett a liganak az hogy saci felepuljon, mert sokan elfordultak tole igy is. Es ha saci jarni se tudott volna mint most akkor gondban lettek volna. Mert amikor tortent minden szulo es azota is ketszer meggondolja hogy jatszatja e a gyereket a sportban. Es ez akar nagyon nagy blama lehetett volna.

Szoval mint irtam korabban ha egy needed van, probald meg drafton is. Aztan ketto, ne az egesz rendszert valtoztasd meg, csak mert egy needed van es nem akarod megoldani. Ez nagy hiba. Csak egy ember kellett volna oda, meg par aprobb valtoztatas, nem egy vadiuj rendszer ami csodot is mondott.

Ha a kocsidan tonkremegy a motor, ne a kereket csereld le. Szerezz uj motort. Es ok errol lemondtak. Drafton aztan meg bostical is. Es meg jo hogy o nem serult le. Mint vince. Mert az is faktor volt. Es timmons elment jott uj erosites oda. Nem. Saci elment jott uj erosites elit oda. Nem. Szoval ahol ez megtortenik ott gyengules lesz.

Ezt irtam is. Meg mielott jott a szezon, hogy mivel lehet majd minket alazni. Szimplan a jatekos allomany es kepesseg miatt.

En sem ernek ki a szelekre. En sem birnam a te/wr eket fedezni. De mint eddzo ok lattak hogy igy lesz. Csak azt hittek nem lesz ekkora gond. Miert? Mert azt hittek itt lesz bell es az off nem lesz szetesett. Es lesz folyamatos labdabirtoklas. Es ha ez volt akkor a def is jobb volt nem jo csak jobb. Ezert nem hoztak. De ezt beneztek. Mind bellnel, mind azzal hogy nem hoztak senkit nem edmunds helyett, de pl wr helyett johetett volna ilb. Vagy masodik korben. Aki jobb mint vince es bostic. Kik ezek, kb fele prospect a top 30 ilb bol. Ennyi. Es egy jo ilb feljavitana a masik jatekat. Mint ahogy saci is elmaszkirozta vince gyengejet, def gyengejet. Es ha egy fel sacit talalnak mar jobb lenne a def. De ha nem eggyel hozzanak kettot {mint bostic es egy korabbi koros gyorsabb palyat lefedni kepes ilb}. De azzal hogy nem is akartak egyatalan egyertelmu volt a suck for saci...Defense.
gabistar
Figyu! Két dolog, amit Faragó Ricsitől hallottam:
- Megpróbáltunk felmenni Eschért, de nem tudtunk, mert jövő évi első és második kört is adni kellett volna. Volt 3 kiemelkedő prospect, akiket nem tudtunk megszerezni, a többi pedig lófasz volt. Megkérlek nézd meg - én megtettem - hogyan teljesítenek az idén draftolt ILB-k, utána folytatjuk.
- BB persze, hogy nem mond le a pénzéről, hiszem nem szoktak az irányítók lemondani a pénzükről. Átstrukturálni szokták a pénzüket, csakhogy neki már nincs hova, mert ha visszavonul, dead moneyvé alakul a garantálttá alakított rész. Ezt nyögtük évekig a steel curtain 2.0 után.

Ha nekem nem hiszel, kérdezd meg azokat, akik 50 éve követik a csapatot.
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Tehát az ILB-t (kvázi Shazier pótlását) megoldhattuk megoldhattuk volna a draftról, de nem tettük.
6 meccs után látsz olyat akit kivihettünk volna, és most megoldaná a feladatot?
bcsarli
En nem kovetek mas csapatot. Igy ebben nem tudok nyilatkozni. Mert nem volna mervado. De az, hogy mindenki egy udfa ILB tol varja a megoldast, koztuk en is, az mar elmondja hogy mekkorat hibazott az fo. Meg ha nem is valljak be. De az uzlet es saci miatt nem is fogjak.

Es ha egy udfa is rendelkezett ilyen kepessegekkel papiron, thomas es meg ajayi is mi van a kiemelt jatekosokkal? Ok meg jobbak papiron. Es sokkal nagyobb esellyel valnak be. Nem? Valoszinusegszamitas szerint igen.

 247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Article/Steelers-GM-Kevin-Colbert-doesnt-rule-out-signing-an-ILB-120136720/

Es a draft utan mar nem csak en lattam igy. Nem veletlen van ez a cikk is. Es colbertrol. Hogy akart meg egy ilbt. Szoval ott mar tudtak...

 247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Article/Steelers-GM-Kevin-Colbert-doesnt-rule-out-signing-an-ILB-120136720/

Valamint az is hogy pl o is udfa es megis sokak szemeben mar iden jo jatekosnak nezett ki. Es ez azt is elmondja, hogy mennyire felre tudjak loni a jatekosokat ok a drafton. Nem eloszor lovunk melle lb kkel. Szoval en ezek utan mar nem bizom az ottani lb scout okban meg a velemenyukben annyira. Szoval ez a nincs jo jatekos sem igaz. Ok nem lattak olyat az megint mas. Azt is lattak hogy edmunds es az uj sema mindent megold. Es azt sem jol....De lenyegtelen. Amig nincs jo def es most az off is hullamzo addig sb be menni es ott nyerni, meg ezen agyalni csak szurkoloi almodozas. Meg sacival es haleyvel is nehez volt. Nem hogy most nelkuluk meg gyengebb def es off al is. Es ugy hogy most a spec team is meg ratett erre.

Na ezek miatt almodozni lehet. Meg kell is. De nem art ha a realitast is tudjuk. Vagy hogy most hol allunk. Es ez szerintem bell nelkul kozel sem top 10. Mert akkor a merlegunk is mas volna. Meg ben sem volna egyszer homaly egyszer eles. Mert ezek osszesege egyutt mar tul sok. De ne igy legyen.

Valamint ha be is jutunk a po ba. Ki lesz az, aki pl ne et megallitja. Vagy annyi pontot csinal neki bell nelkul? Mert nem mi az biztos. Meg bellel is megfogtak az off ot. Meg meg sacival is meg jobb defunkkel akkor is megszivattak siman oket az o offjukkal.

Most te jatek kozepen. Zona kozepen. Wr vs ILB, screen, vagy sima oldalso futassal folyamatosan szet tudna szedni minket az ne. Meg meg a jobb csapatok 2/3 a biztos.
Ha csak nem fognak ki gaz napot. De az a kovetkezo meccsre a kovetkezo valoszinuleg erosebb csapattal meg egyszer nem hinnem hogy elkovetne. Ne legyen igazam persze azt szeretnem. De...

Olyasvalakit kell megkerdezni, aki ismeri a top 20 ilbt. Es az meg tudja neked mondani, ki illet volna a rendszerunkbe. En nem nezek college focit. Igy nem tudom. De nem en voltam az eredmenykovetoben, aki azt mondta, hogy meg a harmadik korben is volt bent egy jatekos akit erdemes lett volna elhozni. ILB. Szoval azzal fozol amid van, ha a mostani legjobb ilb mondjuk elso korben 2/3 saci akkor ot viszem. Es megoldom a hianyt. Ha 1/3 akkor jon edmunds es 2 korben hozom az altalam legjobbnak itelt ilbt. De ott akar feltradevel is. Vagy ha van valaki akit jonak gondolunk, akkor ot elso korben. De mi akirol azt hisszuk hogy jo elso korben az sem valt be, igy nem mervado nekem az a szakmai velemeny hogy nincs egy jo ilb sem. Az csak politikusi hablatyolas. Es szepitese, hogy nem jott ossze az akit akartak, vagy megmagyarazasa, hogy miert nem fogunk ilb huzni. Es ennyi.

En is megtudnam magyarazni miert hibazok. De hidd el teged sem erdekelne...: )

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Tehát az ILB-t (kvázi Shazier pótlását) megoldhattuk megoldhattuk volna a draftról, de nem tettük.
6 meccs után látsz olyat akit kivihettünk volna, és most megoldaná a feladatot?

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Gabi, erre az egyre még soha nem válaszoltál, pedig már feltették Neked párszor:

"- Mindenki látja, hogy gyenge az ILB sor, mindenki tudja, hogy Bellt jó lenne megtartani, de a kérdés a hogyan. Arra még te sem válaszoltál, hogyan kellene Bellt itt tartani úgy, hogy a sapka ne boruljon be és közben hozni egy D-vezér ILB-t (vagyis kettőt)."
bcsarli
Drafton volt eleg ilb es jobb mint vince es bostic sokkal. Ott mondtam is meg parszor hogy ott kellett volna egy jo ilb. Bellnek meg ben vissza nem vonulasa tett be. HA ben nincs most bell jatszana. De pont ben fuj bell re, amikor o es brown veszi el a penzt belltol, aki jogosan tette be a szamlat a sok ev kuzdelme utan.

Szoval ben nem kepes arra, hogy az utolso eveiben a legjobb futo legyen az oldalan es atsturkturaljak a fizeteset, de mas kepes ra. Ketto, bellel is kellett volna egy nem nagy de epphogy csak a szajat befogo szerzodest kotni, mert megdolgozott mar erte.

Szoval az fo n mult hogy meg sem probaltak egy ilbt hozni hol, ahol epitkezunk altalaban a drafton. Hoztak bosticot, de kellett volna melle egy rookie mint a mostani ufa ilbt is istenitjuk. Volt mas is a drafton aki nala jobb volt. Ha nem is saci, de vince melle jobban illett volna. Nem irok nevet, mert nem a nev a lenyegtelen. Egy olyat aki kezdo lehetett volna es lett volna benne tobb potencial mint a limitalt bostic es vinceben van.

Ezt mar leirtam joparszor. Az hogy nem hoztak az fo dontese volt. ILB t mindenki irta neednek elso neednek minden szakerto. De az fo nem hozott mert azt gondoltak majd bostic aki tavalyi szezonban serult is volt, szoval megint lutri volt igy meg jobban csak ra bizni az ilb posztot. De ok inkabb lenyilatkozzak a kotelezot.

Hogy nincs senki saci szintu. Ez szimpatia volt a csapat felol. Es jo is. CSak most isszuk a levet. Nezzetek meg a draftot, amikor setal be saci a legelejetol. Azt hitte kb ott jelenti be az utodjat. A csapat ezt nem tette. Aztan kesobb sem.

Es ez nagy hiba. Mert az ok hogy szuk a valasztek, de a ket atlagoshoz kepest ez nem igaz. Naluk egy kevesbe ertekelt draft playa is jobb lehet. De igy eselyt sem adtak ra. Mint ahogy most ez be is bizonyosodott. Vince nelkul fort es mata jobb volt es a def is jobb volt. Mert volt speed es ha kellett mata power is. De a vedelemben amit mi jatszunk a dl kozepen felallo bostic vagy vince is kikezdheto szinte barhogy. Tudjak is ezt a tobbiek ezert is allunk igy, meg hogy az offensenel is azt hittek bell nelkul is setagalopp lesz gyozni. Hat nem sajnos.

Szoval nincs depth sem, meg kezdo sincs sem a ket ilb poszton. Nem egy ilb poszton, hanem mind a ketto szinten van ket jo munkasember. Es mind a ketton segitene csak egy jo es gyors lb aki kepes tacklet csinalni.

Na ilyen hany volt a drafton? Sok. De hat saci miatt foleg szerintem bealdoztak ezt. Valamint igazolja ezt az is hogy vince is mondta hogy nem veszi at saci szerepet. O csak...

Szoval kellett a liganak az hogy saci felepuljon, mert sokan elfordultak tole igy is. Es ha saci jarni se tudott volna mint most akkor gondban lettek volna. Mert amikor tortent minden szulo es azota is ketszer meggondolja hogy jatszatja e a gyereket a sportban. Es ez akar nagyon nagy blama lehetett volna.

Szoval mint irtam korabban ha egy needed van, probald meg drafton is. Aztan ketto, ne az egesz rendszert valtoztasd meg, csak mert egy needed van es nem akarod megoldani. Ez nagy hiba. Csak egy ember kellett volna oda, meg par aprobb valtoztatas, nem egy vadiuj rendszer ami csodot is mondott.

Ha a kocsidan tonkremegy a motor, ne a kereket csereld le. Szerezz uj motort. Es ok errol lemondtak. Drafton aztan meg bostical is. Es meg jo hogy o nem serult le. Mint vince. Mert az is faktor volt. Es timmons elment jott uj erosites oda. Nem. Saci elment jott uj erosites elit oda. Nem. Szoval ahol ez megtortenik ott gyengules lesz.

Ezt irtam is. Meg mielott jott a szezon, hogy mivel lehet majd minket alazni. Szimplan a jatekos allomany es kepesseg miatt.

En sem ernek ki a szelekre. En sem birnam a te/wr eket fedezni. De mint eddzo ok lattak hogy igy lesz. Csak azt hittek nem lesz ekkora gond. Miert? Mert azt hittek itt lesz bell es az off nem lesz szetesett. Es lesz folyamatos labdabirtoklas. Es ha ez volt akkor a def is jobb volt nem jo csak jobb. Ezert nem hoztak. De ezt beneztek. Mind bellnel, mind azzal hogy nem hoztak senkit nem edmunds helyett, de pl wr helyett johetett volna ilb. Vagy masodik korben. Aki jobb mint vince es bostic. Kik ezek, kb fele prospect a top 30 ilb bol. Ennyi. Es egy jo ilb feljavitana a masik jatekat. Mint ahogy saci is elmaszkirozta vince gyengejet, def gyengejet. Es ha egy fel sacit talalnak mar jobb lenne a def. De ha nem eggyel hozzanak kettot {mint bostic es egy korabbi koros gyorsabb palyat lefedni kepes ilb}. De azzal hogy nem is akartak egyatalan egyertelmu volt a suck for saci...Defense.
több mint 5 éve
altoreg79 Pittsburgh Steelers 64
Kb. így: Csiribú-csiribá....
Gabi, erre az egyre még soha nem válaszoltál, pedig már feltették Neked párszor:

"- Mindenki látja, hogy gyenge az ILB sor, mindenki tudja, hogy Bellt jó lenne megtartani, de a kérdés a hogyan. Arra még te sem válaszoltál, hogyan kellene Bellt itt tartani úgy, hogy a sapka ne boruljon be és közben hozni egy D-vezér ILB-t (vagyis kettőt)."
bcsarli
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Gabi, erre az egyre még soha nem válaszoltál, pedig már feltették Neked párszor:

"- Mindenki látja, hogy gyenge az ILB sor, mindenki tudja, hogy Bellt jó lenne megtartani, de a kérdés a hogyan. Arra még te sem válaszoltál, hogyan kellene Bellt itt tartani úgy, hogy a sapka ne boruljon be és közben hozni egy D-vezér ILB-t (vagyis kettőt)."

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Ben nyilatkozta, hogy miután AB-t megpróbálta kiütni Burfict, azt kiabálta JuJu fele, hogy ő lesz a következő...ekkora f@szt ritkán találni az nfl-ben...ez egy kincs 😀

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Más: valaki magyarázza már meg nekem, hogy a védelem a drive-ok 60-70 százalékában elfogadhatóan teljesít (lehet, hogy kap pontot, de az ellenfél érdeméből), a maradék 30-40 százalékában meg olyan süket, hogy azt rossz nézni. Rendszeresen kapunk másfél-két perces drive-okból TD-okat. Egyszerűen nem tudom ezt összerakni.

Ja, még egy dolog: ez milyen hülyeség Butlertől, hogy rendszeresen az ILB-k fogják a WR-eket? Ilyet még a világ nem látott.. Az az igazság, hogy tufák a védőid, akkor ne zónázz, ne okoskodj: állj oda a vonalra baszod, emberezz, jammeld az elkapót, aki meg maradt, az menjen az irányítóra. Egyszerűbb, mert még Bud is felfogja mit kell csinálni, meg nem váltjuk el egymást. Nem értem miért akarunk kurva okosak lenni, amikor nincs meg hozzá az állomány.
Szokol
Erre remelem lesz idom válaszolni bővebben. Sajnos a meccs óta nem tudtam írni, mert annyi a meló meg a szarsag. De egy érdekes probléma, ami megérne egy misét.
Elöljáróban annyit, hogyan azért ez a védelem messze nem reménytelen. Ha Hadent tudnánk klónozni, megoldaná a problémák nagy részét. Jelenleg viszont nincs jó megoldás a no2 CB-nél (lehetne azért próbálkozni) így viszont sérülékeny a közepe is, mert muszáj safetyt hagyni hátra. Ráadásul Ugye mivel a támadó csapat tudja, hogy mit fog csinálni, amikor meg feláll a vonalra már késő cserélni, így sajnos Green slotban bárki ellen esélyes egy nagyobb játékra, nem csak Vince ellen. (Saci ellen is az lehetne, bár ott jobbak voltak nyilván az esélyeink)
Na de igyekszem szép magyarázatot adni 😊
Klaci79
sacit ritkan, de legalabb ritkabban vertek meg a szeleken is es a te/wr coverben is. Sokkal ritkabban. Es zonaban is kevesbe. Nem volt tokeletes, mert volt tulporgese de pola szintu volt kb posztjan. Meg vince bostic meg hat kozel sem...
gabistar
Ha Bostic-ot Sacihoz akarod hasonlitani akkor banto lesz a kulonbseg, de o nem azert jott. O inkabb Timmons helyere jott es csinalja is a fo dolgat becsulettel.
new orl
En nem akartam. Mert sajnos nem egy szint es kozel sem sajnos. Bar ugy lenne.