Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Rohaggya meg stez, de jo h letettem a soromet, mer kurvaelet h rakoptem volna a cimboram 4K tevejere, amint epp xboxozik.

Nekem egyébként határozottan az az érzésem, hogy egyetlen önálló gondolata sincs. A kinti fórumok, oldalak, sajtó legfelkapottabb csapatot érintő témáit hozza ide szakérteni. Én továbbra is több hitel adok olyanok véleményének, akik lehet hogy még nem voltak az USA-ban Pitt meccsen, de ettől még jobban értenek ehhez a sporthoz.

A holtszezonban telenyomta a fórumot minden olyan problémával ami gondot jelenthet a szezonban (megoldási javaslat nélkül) most meg csak jön tőle az "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...

Indokolatlan terjedelemben 😊
bcsarli
Na és ez miért baj?
Én is megmondtam sokszor előre, hogy Dupré lófaszt se ér, nem Haley a kerékkötő, Tomlin sokszor vakon van stb. 😀
kishaszi
Ez szep volt. A ket feketet fikazod, a feheret meg beveded. Lehet, hogy epp ezert tart itt a Le'Veon Bell-cirkusz, amit gabistar jol lat, ellentetben veletek. Mert o kozelebb van.
Stez
W

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nekem egyébként határozottan az az érzésem, hogy egyetlen önálló gondolata sincs. A kinti fórumok, oldalak, sajtó legfelkapottabb csapatot érintő témáit hozza ide szakérteni. Én továbbra is több hitel adok olyanok véleményének, akik lehet hogy még nem voltak az USA-ban Pitt meccsen, de ettől még jobban értenek ehhez a sporthoz.

A holtszezonban telenyomta a fórumot minden olyan problémával ami gondot jelenthet a szezonban (megoldási javaslat nélkül) most meg csak jön tőle az "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...

Indokolatlan terjedelemben 😊
bcsarli
Kertem vagy kertem szepen hogy a csapattal foglalkozzunk ne a masik tamadasaval? Ertem. Valaki esek szerint csak ezt tud. Egy gondolatom sincs. Az a legnagyobb vicc. Mert mindenki mint koztuk te is es a media is top 5 be tette a csapatot. Es minden gondolatom sajat volt a tavalyi jatekot es vincet es vedelmet latva es hogy nem jott sehova sem elit jatekos. Egy gondolatom see jott nyaron mediabol mert nem neztem. Igy leirtam mi lesz magamtol. Szoval ezt mondhatnam hogy nagyon benezted. Itt latszik a tapasztalat hiany. Mindegy.

Csak mert eltalaltam sok dolgot megint kigyot bekat mondasz ram. Ahelyett hogy jol lattad. Ez minosit is.

De innentol inkabb a sajat dolgodat kritizald vagy a csapatot ha Mar ennyire nem lehet sehogysem szepen kerni hogy szaljatok le rolam. Muszaj mindig valakibe rugdosni igaz? Gratulalok.
gabistar
Azt vedd észre, hogy nem valakibe, hanem mindenki beléd. Ezen kellene elgondolkodni.

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nekem egyébként határozottan az az érzésem, hogy egyetlen önálló gondolata sincs. A kinti fórumok, oldalak, sajtó legfelkapottabb csapatot érintő témáit hozza ide szakérteni. Én továbbra is több hitel adok olyanok véleményének, akik lehet hogy még nem voltak az USA-ban Pitt meccsen, de ettől még jobban értenek ehhez a sporthoz.

A holtszezonban telenyomta a fórumot minden olyan problémával ami gondot jelenthet a szezonban (megoldási javaslat nélkül) most meg csak jön tőle az "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...

Indokolatlan terjedelemben 😊
bcsarli
Kertem vagy kertem szepen hogy a csapattal foglalkozzunk ne a masik tamadasaval? Ertem. Valaki esek szerint csak ezt tud. Egy gondolatom sincs. Az a legnagyobb vicc. Mert mindenki mint koztuk te is es a media is top 5 be tette a csapatot. Es minden gondolatom sajat volt a tavalyi jatekot es vincet es vedelmet latva es hogy nem jott sehova sem elit jatekos. Egy gondolatom see jott nyaron mediabol mert nem neztem. Igy leirtam mi lesz magamtol. Szoval ezt mondhatnam hogy nagyon benezted. Itt latszik a tapasztalat hiany. Mindegy.

Csak mert eltalaltam sok dolgot megint kigyot bekat mondasz ram. Ahelyett hogy jol lattad. Ez minosit is.

De innentol inkabb a sajat dolgodat kritizald vagy a csapatot ha Mar ennyire nem lehet sehogysem szepen kerni hogy szaljatok le rolam. Muszaj mindig valakibe rugdosni igaz? Gratulalok.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nos, talán lesz ma időm ennek boncolgatására. De azért az nyilvánvaló, hogy ez egy elég összetett probléma.
Az utolsó két mérkőzés alapján mindenképp komoly fejlődést látunk a védelemben. Volt honnan, na. Úgy a 30. helyen állt összesítésben a védelem, most talán a 21.
De azért bontsuk az adott problémát, mert több kérdés is felvetődik. A legegyszerűbb, ha megnézzük az utolsó Bengals drive-ot. Azért így gondoltam, mert ebben benne vannak azok a hibák, amelyeken így bosszankodunk.
Tehát a Bengals 3:32-nél kezd el támadni, minden WR-en CB áll. Haden nem hagy helyt elkapásra.
3:29 2&10 Mixon kimegy WR-nek és Vince követi őt. WR-CB marad. Jön az egyszerű kereszt, Mixon kapja, nem tudja Vince-t lerázni 6yard…de ez így azért eddig rendben, viszont sajnos egy menedzselhető 3&4 jön.
3:01-nél jön a FD, pedig Sutton jobban nem is védekezhetne Uzsonnán, de megvan az 5 yard gain. Dalton passza amúgy nagyon szép volt…még 1 mp és nem tudott volna passzolni.
2:30-nál újabb játék, klasszikus felállás és jól el is van osztva. De szegény embert az ág is húzza, Burns nem elég hogy szar, most még szabálytalankodik is. DPI következtében az elkaphatatlan labdából hirtelen 13 yardot hoz a nyilvánvaló szabálytalanság.
2:25…ismét Mixon legalul és azonnal keresik is, mert Vince áll vele szemben. De az teljesen normális, hogy RB-LB párost lássunk, nincs elkapás belőle.
2:20…na itt megpróbálunk egy corner blitzet. Hilton megy Dalton felé, de a helyén azonnal megtalálja a vörös Boyd-ot. Itt azért megállnék egy szóra. Alualu és Hargrave a DL Watt, Chickillo és Vince a 3 LB. Edmunds a LOS-nál és Chickilloval együtt 5-en mennek passrushra. Nyugodt 2 másodperce van a vörösnek, hogy megtalálja Boydot. Még a kezüket sem tudják feltenni a srácok. Gyakorlatilag azzal, hogy itt elmegy Hilton blitzelni, a középső részen ezt a 10-15 yardot könnyen odaadjuk. Mindezt úgy, hogy közben Vince Green-re lép vissza, tehát ez egy újabb nehéz pillanat volt és valószínű, hogy csak az 5 emberes passrush miatt nem várt még egy mp-et Green-re Dalton. Egyébként persze ez nem egy rossz játék, bár a passrush siralmas benne, de kockáztattunk és nem nyertünk. 15 yard.
2:00…Burns nincs a pályán 3WR+1TE velük szemben 4 CB…elkaphatatlan labda…szép védekezés
1:56…ÉS ITT A BIBI…Mixon ismét kimegy WR-nek, de Vince nem követi, hanem marad hátul. Hogy mennyire nem hülyék dolgoznak a CBS-nél azonnal meglátják: Green a slotban, szemben vele Vince. Látszik némi kétségbeesés Hiltontól, de Vince egy kézmozdulattal lerendezi. Papíron erősebb 4-es ezúttal a passrushban, de 7 ember hátravonva. Vince nem tudja tartani a sebességet a liga egyik legjobb elkapójával, Davis pedig nagyon mélyen van, így már csak elkapás után fogja meg. 28 yardos játék, ez volt a támadás kulcsa. Igazából persze könnyű lenne azt mondani, hogy ez Vince vagy Davis hibája volt, de valójában a kiszámíthatóságé inkább. Mivel a passrush nem tudott odaérni, Daltonnak nem kellett izgulnia és tökéletesen bedobta. Az egyébként látszik, hogy Vince egy mozdulattal átadja Green-t Davisnek, de a fiatal safety nem elég gyors és főképp nem elég kemény.
1:25…igen jól látjátok, nagy szerencse, hogy úgy elindítja, hogy 17 mp-et még nyugodtan égethetett volna. Cserélni persze nincs idő az uptempo miatt, de most Sutton csatlakozik a passrushhoz, persze a másik oldalon Mixon könnyen megoldja. Egy rövid oldalpassz 7 yardért és máris ott a Green elkapás. Haden a hosszút védte, igazából nem tudom itt már minek…csak még több ideje lett volna az offense-nek. De az időt legalább megállították.
1:21…futójáték…én nem is értem…na ez van, ha nincs olyan ILB a pályán, akivel tudsz embert is fogni vagy QB-t siettetni. 2DL+2OLB+1ILB Watt kifelé megy, nem igazán tudom, de gondolom passzra számított, Tuitt és Heyward duplázva, Glenn röhögve megállítja Dupree-t.
Sutton viszont szabadon, de szörnyen esélytelen a szerelésre a lehajtott fejével. Edmunds olyan lyukat talál ami nem is létezik, mintha hátulról akarná megcsinálni Tuittot, ezzel legalább azt eléri, hogy a duplázásból kiemelkedő falember őt is lazán hátranyomja.
Mondjuk inkább, hogy ebben az utolsó játékban már beengedtük őket…
Szóval itt találkozhatunk minden hibával, amit a védelem összehoz. Minden persze csak akkor áll így össze, ha senki nem tud extrát nyújtani. Volt több olyan játék is, amikor 3-4 ember is hozott ilyet. De ebben a drive-ban nem.
Az, hogy Vince kerül Green mellé azért van, mert nem reagálunk elég gyorsan. Ezzel persze nem lenne baj, mert nagy területet ki tud takarni egy ILB, de ilyenkor Davisnek sokkal jobban kellene figyelni.
Másrészt teljesen kiszámítható sokszor a felállás. Lehet látni, hogy mikor zónázunk, mikor fogunk embert. Amúgy olyan szerintem nincs, hogy csak ezt vagy csak azt csinálod. Az is kiszámítható lesz, márpedig ebben a sportban ezzel tökön lövöd magad.
Amúgy például az első játékban ahol „55” coverage-et játszottunk, pont nem voltunk kiszámíthatóak. Nem is működött benne semmi. Persze 3-4 alkalommal ezt megismételni csak minőségi játékos anyaggal tudod.
A legbosszantóbb az egészben, hogy amíg Vince lekövette Mixont, nem volt nagyobb játék. A végén azonban elaludt és nem figyelte a támadók felállását. Addig tologatták Mixont, amíg Green a slotban bent tudott maradni Vince-vel. Nyilván videókon látták a korábbi meccseket és ezt kiszúrták. Büntettek is. Volt ilyen egyébként a Falcons ellen is. 2&12-nél Ridley elkapott Mata mellett egy 21 yardos játékot.
Butlernek le kell szűrnie a tanulságot, az ILB-knek meg jobban kell figyelni, az offense felállására. Mert belőlünk könnyű olvasni egyelőre. Persze ha a free safety egy komolyabb játékos lenne, jobb technikával, nagyobb erővel sokat segítene, de jelenleg ez van, nem tudunk jobbat hozni.
Klaci79
A Steelers.hu elolvastam ma az irasod. Szeretnem ezt az oldalt de nekem azt irja ki, hogy "not secure".

Jobb lenne ha latnam a palikat is, igy nev nelkul egy par gondolat es ide mert oda nem tudok.

Video 1: a jobb S-t erdemes nezni; eleg jo nyomas
Video 2: MINDENKI jol jatszotta meg a jatekot ok is es ti is, de itt a nyomas adta meg a lehetoseget erre, mert meg 1 mp es Mixon sebessegbol elmegy es ott volt az ures palya, ami +20-25 yard. Ti nyertetek es ok is.
Video 3: Szep teljesitmeny toluk, de a vedekezes jo az emberen, nem ingyen jatek; jobb S ujra
Video 4: latszik, hogy ha nem jon a nyomas egyaltalan.

A 4 videon a 2 S ugyanugy all fel es "ugyanazt" csinaljak. A kiszamithatosag csak azert nem 100% mert nem hiszik el a tuloldalon, hogy ez igaz. Ez Butler hibaja, ahogy az is hogy nem jo helyre allnak, egy Haden-t idonkent lehet 1-1-ben hagyni es lehetne szorosabbra huzni a tobbieket. Igy nem tudnak igazan sehova besegiteni jelenleg es az nem jo. Egyenileg lehetnenek jobbak, ahogy mindenki, de ez nalam Butler hibaja.

Az Alex video: Ezt hivjuk tragedianak. 4 elkapo 4 (3) vedo szemben ILB inkabb kozepen ( csak hogy biztos ne tudja legalabb indulasnal megutni ) es egy S nagyon hatul igy eselye nincs segiteni sehova megint, odaerhetne papiron barhova de eselytelen. Itt vegre Haden ( gondolom ) 1-1-ben az egyik oldalon teljesen. A tragedia fokozasa 2 fognak 1-t, egy teljesen uresen ingyen TD-ert fut. Orulhet Butler hogy a szinten eselytelen LB-re dobtak a lasztit. Ebben a felallasban a 4 tamado kozul eleg ha 1 elveri a vedojet es vege, mert a S igy nem tud segiteni. Es a nyomas generalok felallasaban is annyi fantazia van mint csirketelepen a fejogep.

Meg egyszer sajnalom hogy ide es remelem a hosszusag meg ingerkuszob alatt ( igyekeztem ) 😊
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
 coub.com/view/8yzwu
több mint 5 éve
Vaspor Pittsburgh Steelers 83
Srácok! Komolyan mondom, mindenkit szeretek..lazuljatok le
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Nekem egyébként határozottan az az érzésem, hogy egyetlen önálló gondolata sincs. A kinti fórumok, oldalak, sajtó legfelkapottabb csapatot érintő témáit hozza ide szakérteni. Én továbbra is több hitel adok olyanok véleményének, akik lehet hogy még nem voltak az USA-ban Pitt meccsen, de ettől még jobban értenek ehhez a sporthoz.

A holtszezonban telenyomta a fórumot minden olyan problémával ami gondot jelenthet a szezonban (megoldási javaslat nélkül) most meg csak jön tőle az "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...

Indokolatlan terjedelemben 😊
bcsarli
Na és ez miért baj?
Én is megmondtam sokszor előre, hogy Dupré lófaszt se ér, nem Haley a kerékkötő, Tomlin sokszor vakon van stb. 😀
kishaszi
Ez szep volt. A ket feketet fikazod, a feheret meg beveded. Lehet, hogy epp ezert tart itt a Le'Veon Bell-cirkusz, amit gabistar jol lat, ellentetben veletek. Mert o kozelebb van.
Stez
A kohászok között mindenki fekete. Idővel.☻

Brathahood'💪
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Nekem egyébként határozottan az az érzésem, hogy egyetlen önálló gondolata sincs. A kinti fórumok, oldalak, sajtó legfelkapottabb csapatot érintő témáit hozza ide szakérteni. Én továbbra is több hitel adok olyanok véleményének, akik lehet hogy még nem voltak az USA-ban Pitt meccsen, de ettől még jobban értenek ehhez a sporthoz.

A holtszezonban telenyomta a fórumot minden olyan problémával ami gondot jelenthet a szezonban (megoldási javaslat nélkül) most meg csak jön tőle az "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...

Indokolatlan terjedelemben 😊
bcsarli
Na és ez miért baj?
Én is megmondtam sokszor előre, hogy Dupré lófaszt se ér, nem Haley a kerékkötő, Tomlin sokszor vakon van stb. 😀
kishaszi
Ez szep volt. A ket feketet fikazod, a feheret meg beveded. Lehet, hogy epp ezert tart itt a Le'Veon Bell-cirkusz, amit gabistar jol lat, ellentetben veletek. Mert o kozelebb van.

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha mindenki lenémítja, csak magának fog írni. Ennyire egyszerű. Ő is boldog és mi is 😀
Dodó
Pontosan ezert irtam. Es meg mindig megy a gabi igy ugy miutan megkertem mindenkit szepen h hagyjak abba. De nem.
gabistar
Már ne haragudj, hogy említettelek, de neked szokásod egy csomó hozzászólásodban egy csomó kérdést feltenni. Én megpróbáltam megválaszolni pár kérdésedet, nem bántásból. Némítani pedig nem szokásom senki a robotokon kívül, mert érdekel más véleménye, bármennyire negatív, megosztó, vagy unalmas is.

A hozzászólásaidban is csak néhány dolog zavar: állandóan ismétled ugyanazt, visszatérsz már ezerszer átrágott dolgokra, amiket hellyel-közzel meg tudtunk válaszolni, kikéred a véleményeket, de hajtod a saját igazad tovább (esetenként megsértődsz ezen, de ez személy szerint engem nem érint), illetve kicsit szerkeszd már a mondandódat, mert tényleg kifolyik a szemem vagy nem veszem a fáradságot, hogy végigolvassam.

Én örülök, hogy a Steeler Nation tagja vagy, nincs veled semmi bajom, csak légyszíves köss kompromisszumot olyan ügyekben, amire innen 1000 mérföldről (vagy mennyi) amúgy sincs ráhatásunk, legfeljebb okoskodunk egyet vagy megpróbáljuk kitalálni és megMAGYARÁZNI a döntések okait.

Üdv
Fast Willie
Tedd ugy ahogy jonak latod. En a szemelyeskedo uszito es Gabi igy ugy dolgokra nem fogok idot v energiat pazarolni. Es csak arra kerek mindenkit Aki Meg most is gabizik as nezzen magaba es hogy en hanyszor mondtam valakire hogy troll. Vagy hogy ember ezt te tenyleg komolyan gondolod uristen stb. Erre nem pazarolok energiat. Ennyi. Koszonom.
gabistar
Itt most epp azt mondta hogy neki te is a tarsasag tagja vagy es leszel. Az irasaid szerkesztese meg egy korrekt keres, eleve ekezetek nelkul jopar roviditessel neha nehez elolvasni. nalam detto 😊
new orl
Igen tudom mit irt. Es mivel epito kritika igy irtam hogy ugy teszi ahogy jonak latja. Es El is olvastam ot es valaszoltam is neki.

A tobbi dologra mondtam h az uszito, szemelyeskedo es egyeb dolgokra nem fogok valaszolni vagy olvasni.. . Es neki valaszoltam is.

Ugy latszik barmit irok felreertes a vege. Egy szoval nem mondtam h o ne blokkoljon ha nem akar. Remelem igy erthetobb. Vagy tiszta a kep. De nem hinnem h o felreertene.

De ha az volnek is itt vagyok. Kerdezz nyugodtan.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Ha mindenki lenémítja, csak magának fog írni. Ennyire egyszerű. Ő is boldog és mi is 😀
Dodó
Pontosan ezert irtam. Es meg mindig megy a gabi igy ugy miutan megkertem mindenkit szepen h hagyjak abba. De nem.
gabistar
Már ne haragudj, hogy említettelek, de neked szokásod egy csomó hozzászólásodban egy csomó kérdést feltenni. Én megpróbáltam megválaszolni pár kérdésedet, nem bántásból. Némítani pedig nem szokásom senki a robotokon kívül, mert érdekel más véleménye, bármennyire negatív, megosztó, vagy unalmas is.

A hozzászólásaidban is csak néhány dolog zavar: állandóan ismétled ugyanazt, visszatérsz már ezerszer átrágott dolgokra, amiket hellyel-közzel meg tudtunk válaszolni, kikéred a véleményeket, de hajtod a saját igazad tovább (esetenként megsértődsz ezen, de ez személy szerint engem nem érint), illetve kicsit szerkeszd már a mondandódat, mert tényleg kifolyik a szemem vagy nem veszem a fáradságot, hogy végigolvassam.

Én örülök, hogy a Steeler Nation tagja vagy, nincs veled semmi bajom, csak légyszíves köss kompromisszumot olyan ügyekben, amire innen 1000 mérföldről (vagy mennyi) amúgy sincs ráhatásunk, legfeljebb okoskodunk egyet vagy megpróbáljuk kitalálni és megMAGYARÁZNI a döntések okait.

Üdv
Fast Willie
Tedd ugy ahogy jonak latod. En a szemelyeskedo uszito es Gabi igy ugy dolgokra nem fogok idot v energiat pazarolni. Es csak arra kerek mindenkit Aki Meg most is gabizik as nezzen magaba es hogy en hanyszor mondtam valakire hogy troll. Vagy hogy ember ezt te tenyleg komolyan gondolod uristen stb. Erre nem pazarolok energiat. Ennyi. Koszonom.
gabistar
Itt most epp azt mondta hogy neki te is a tarsasag tagja vagy es leszel. Az irasaid szerkesztese meg egy korrekt keres, eleve ekezetek nelkul jopar roviditessel neha nehez elolvasni. nalam detto 😊
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha mindenki lenémítja, csak magának fog írni. Ennyire egyszerű. Ő is boldog és mi is 😀
Dodó
Pontosan ezert irtam. Es meg mindig megy a gabi igy ugy miutan megkertem mindenkit szepen h hagyjak abba. De nem.
gabistar
Már ne haragudj, hogy említettelek, de neked szokásod egy csomó hozzászólásodban egy csomó kérdést feltenni. Én megpróbáltam megválaszolni pár kérdésedet, nem bántásból. Némítani pedig nem szokásom senki a robotokon kívül, mert érdekel más véleménye, bármennyire negatív, megosztó, vagy unalmas is.

A hozzászólásaidban is csak néhány dolog zavar: állandóan ismétled ugyanazt, visszatérsz már ezerszer átrágott dolgokra, amiket hellyel-közzel meg tudtunk válaszolni, kikéred a véleményeket, de hajtod a saját igazad tovább (esetenként megsértődsz ezen, de ez személy szerint engem nem érint), illetve kicsit szerkeszd már a mondandódat, mert tényleg kifolyik a szemem vagy nem veszem a fáradságot, hogy végigolvassam.

Én örülök, hogy a Steeler Nation tagja vagy, nincs veled semmi bajom, csak légyszíves köss kompromisszumot olyan ügyekben, amire innen 1000 mérföldről (vagy mennyi) amúgy sincs ráhatásunk, legfeljebb okoskodunk egyet vagy megpróbáljuk kitalálni és megMAGYARÁZNI a döntések okait.

Üdv
Fast Willie
Tedd ugy ahogy jonak latod. En a szemelyeskedo uszito es Gabi igy ugy dolgokra nem fogok idot v energiat pazarolni. Es csak arra kerek mindenkit Aki Meg most is gabizik as nezzen magaba es hogy en hanyszor mondtam valakire hogy troll. Vagy hogy ember ezt te tenyleg komolyan gondolod uristen stb. Erre nem pazarolok energiat. Ennyi. Koszonom.
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Ha mindenki lenémítja, csak magának fog írni. Ennyire egyszerű. Ő is boldog és mi is 😀
Dodó
Pontosan ezert irtam. Es meg mindig megy a gabi igy ugy miutan megkertem mindenkit szepen h hagyjak abba. De nem.
gabistar
Már ne haragudj, hogy említettelek, de neked szokásod egy csomó hozzászólásodban egy csomó kérdést feltenni. Én megpróbáltam megválaszolni pár kérdésedet, nem bántásból. Némítani pedig nem szokásom senki a robotokon kívül, mert érdekel más véleménye, bármennyire negatív, megosztó, vagy unalmas is.

A hozzászólásaidban is csak néhány dolog zavar: állandóan ismétled ugyanazt, visszatérsz már ezerszer átrágott dolgokra, amiket hellyel-közzel meg tudtunk válaszolni, kikéred a véleményeket, de hajtod a saját igazad tovább (esetenként megsértődsz ezen, de ez személy szerint engem nem érint), illetve kicsit szerkeszd már a mondandódat, mert tényleg kifolyik a szemem vagy nem veszem a fáradságot, hogy végigolvassam.

Én örülök, hogy a Steeler Nation tagja vagy, nincs veled semmi bajom, csak légyszíves köss kompromisszumot olyan ügyekben, amire innen 1000 mérföldről (vagy mennyi) amúgy sincs ráhatásunk, legfeljebb okoskodunk egyet vagy megpróbáljuk kitalálni és megMAGYARÁZNI a döntések okait.

Üdv
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha mindenki lenémítja, csak magának fog írni. Ennyire egyszerű. Ő is boldog és mi is 😀
Dodó
Pontosan ezert irtam. Es meg mindig megy a gabi igy ugy miutan megkertem mindenkit szepen h hagyjak abba. De nem.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Félreértés ne essék, a végére nálam is sok kérdőjel maradt, ami TH felé irányul, de azért lerakott dolgokat az asztalra.
Nem lehet elvitatni, hogy azért szabott egy dinkanddunk O-t Ben védelmére, ami elég jól bevált. Az persze igaz, hogy sok kérdőjeles hívás, sokkal kevésbé kreatív O felirhato neki, amire én is számítottam, ez csalódás volt.
Én azt gondolom nem ő volt a fék, de tén, hogy amikor szintet kellett volna lépni, akkor nem tudott konzisztenssé válni a teljesitmény. Ugyanakkor én nem éreztem gyengébbnek az O-t még Whizhez képest sem, mert akkoriban is a D vitte a csapatot. (Persze ez bonyolultabb, csak nem akarok belekezdeni egy-egy csapategység boncolgatásával járó összkép elemzésbe, mert kevés a szakmai tudásom hozzá.)

Én abban látok némi saját szemszögből hibá, hogy szerintem a mai fociban, az ennyire gyorsan változó feltételek mellett szerintem a Steelers-szokás szerinti "hagyjuk dolgozni" az emberkéket felfogás már divatja múlt. Szerintem igenis többet, többször kellene változtatni, belenyúlni a rendszerbe. Ez lehetett volna TH esetén, de BA esetén is.
Nem biztos, hogy bejött volna, de ha meg se próbáljuk, akkor esélyt sem adunk.
A Pats ellenpélda, de ott Belipapa zsenialitása miatt, meg persze TB miatt féligmeddig mindegy mi változik, ezek mindig tudnak adott állománnyal olyat húzni, ami működik.

Nekem egyébként határozottan az az érzésem, hogy egyetlen önálló gondolata sincs. A kinti fórumok, oldalak, sajtó legfelkapottabb csapatot érintő témáit hozza ide szakérteni. Én továbbra is több hitel adok olyanok véleményének, akik lehet hogy még nem voltak az USA-ban Pitt meccsen, de ettől még jobban értenek ehhez a sporthoz.

A holtszezonban telenyomta a fórumot minden olyan problémával ami gondot jelenthet a szezonban (megoldási javaslat nélkül) most meg csak jön tőle az "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...

Indokolatlan terjedelemben 😊
bcsarli
Na és ez miért baj?
Én is megmondtam sokszor előre, hogy Dupré lófaszt se ér, nem Haley a kerékkötő, Tomlin sokszor vakon van stb. 😀
kishaszi
Csak raksz melle érveket is. Legalább lehet vitázni, mert nem értünk mindig egyet. De amikor valaki csak a vita miatt vitázik. Az olyan mint amikor a szorgalom hulyeseggel párosul..
Amúgy Haley volt a fék, csak más kérdés: nem biztos, hogy ezzel a váltással megoldódik.
Klaci79

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Szerintem a támadóegység döglődése most nem Bell hiányán, hanem Ben Roethlisberger formáján múlik. Ha ő hozza, amire képes, akkor elég egy Conner a haladáshoz, ha pedig nem hozza, amire képes és futás központúvá válunk, akkor Bell is kevés.

A defense már nehezebb ügy, ott sémagondok vannak bőven, illetve tényleg nagyon lassan reagálunk a változtatás indokoltságát okozó bajokra.

Ettől függetlenül ütős ILb-t nem tudsz a szabadügynök piacról normális áron leakasztani (mert kevés van és drága a mi pénzügyi lehetőségeinkhez), a sokhelyes draft felmozgás egy kétséges draft-prospectért pedig nem érte meg nekünk.

Szóval tekerni kellett már a sémánkon Shazier kiesése miatt is, de Butler nagyon lassan építkezik ebben, ami nyilvánvalóan káros, ezt sztem mindenki látja. De ezzel az egységgel - viszonylag közepes teljesítménnyel - is nyerhetünk, ha az O hozza a képességei szerinti elvártat. HA hozni tudja.

Jó lenne persze még egy életképes corner, de a capünkbe nem nagyon fér bele egy PP szintű zseni. Bashaud Breeland még talán elment volna pénzügyileg, de nála meg a teljesítmény a kérdéses és kétséges. Ennél a kategóriánál drágábban nem hiszem, hogy tudunk szerezni back-et jelenleg.

Gabitól az a kijelentés volt a leghihetetlenebb, hogy Ben-nek kellene átstrukturálnia Bell-hez. Hova ember? Mindjárt visszavonul, utána meg öt évig nyögnénk a Halott Pénzt.
Fast Willie
Minden szavaddal egyetértek!
Ez azért is fontos, mert én már voltam meccsen a Heinz Fielden 😉😂😂
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
...
Na és ez miért baj?
Én is megmondtam sokszor előre, hogy Dupré lófaszt se ér, nem Haley a kerékkötő, Tomlin sokszor vakon van stb. 😀
{option}
De Téged szeretünk 😊
bcsarli
XD

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 730
Szerintem a támadóegység döglődése most nem Bell hiányán, hanem Ben Roethlisberger formáján múlik. Ha ő hozza, amire képes, akkor elég egy Conner a haladáshoz, ha pedig nem hozza, amire képes és futás központúvá válunk, akkor Bell is kevés.

A defense már nehezebb ügy, ott sémagondok vannak bőven, illetve tényleg nagyon lassan reagálunk a változtatás indokoltságát okozó bajokra.

Ettől függetlenül ütős ILb-t nem tudsz a szabadügynök piacról normális áron leakasztani (mert kevés van és drága a mi pénzügyi lehetőségeinkhez), a sokhelyes draft felmozgás egy kétséges draft-prospectért pedig nem érte meg nekünk.

Szóval tekerni kellett már a sémánkon Shazier kiesése miatt is, de Butler nagyon lassan építkezik ebben, ami nyilvánvalóan káros, ezt sztem mindenki látja. De ezzel az egységgel - viszonylag közepes teljesítménnyel - is nyerhetünk, ha az O hozza a képességei szerinti elvártat. HA hozni tudja.

Jó lenne persze még egy életképes corner, de a capünkbe nem nagyon fér bele egy PP szintű zseni. Bashaud Breeland még talán elment volna pénzügyileg, de nála meg a teljesítmény a kérdéses és kétséges. Ennél a kategóriánál drágábban nem hiszem, hogy tudunk szerezni back-et jelenleg.

Gabitól az a kijelentés volt a leghihetetlenebb, hogy Ben-nek kellene átstrukturálnia Bell-hez. Hova ember? Mindjárt visszavonul, utána meg öt évig nyögnénk a Halott Pénzt.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 324 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nekem egyébként határozottan az az érzésem, hogy egyetlen önálló gondolata sincs. A kinti fórumok, oldalak, sajtó legfelkapottabb csapatot érintő témáit hozza ide szakérteni. Én továbbra is több hitel adok olyanok véleményének, akik lehet hogy még nem voltak az USA-ban Pitt meccsen, de ettől még jobban értenek ehhez a sporthoz.

A holtszezonban telenyomta a fórumot minden olyan problémával ami gondot jelenthet a szezonban (megoldási javaslat nélkül) most meg csak jön tőle az "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...

Indokolatlan terjedelemben 😊
bcsarli
Na és ez miért baj?
Én is megmondtam sokszor előre, hogy Dupré lófaszt se ér, nem Haley a kerékkötő, Tomlin sokszor vakon van stb. 😀
kishaszi
De Téged szeretünk 😊

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Nekem egyébként határozottan az az érzésem, hogy egyetlen önálló gondolata sincs. A kinti fórumok, oldalak, sajtó legfelkapottabb csapatot érintő témáit hozza ide szakérteni. Én továbbra is több hitel adok olyanok véleményének, akik lehet hogy még nem voltak az USA-ban Pitt meccsen, de ettől még jobban értenek ehhez a sporthoz.

A holtszezonban telenyomta a fórumot minden olyan problémával ami gondot jelenthet a szezonban (megoldási javaslat nélkül) most meg csak jön tőle az "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...

Indokolatlan terjedelemben 😊
bcsarli
Na és ez miért baj?
Én is megmondtam sokszor előre, hogy Dupré lófaszt se ér, nem Haley a kerékkötő, Tomlin sokszor vakon van stb. 😀
kishaszi
Csak raksz melle érveket is. Legalább lehet vitázni, mert nem értünk mindig egyet. De amikor valaki csak a vita miatt vitázik. Az olyan mint amikor a szorgalom hulyeseggel párosul..
Amúgy Haley volt a fék, csak más kérdés: nem biztos, hogy ezzel a váltással megoldódik.
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Nekem egyébként határozottan az az érzésem, hogy egyetlen önálló gondolata sincs. A kinti fórumok, oldalak, sajtó legfelkapottabb csapatot érintő témáit hozza ide szakérteni. Én továbbra is több hitel adok olyanok véleményének, akik lehet hogy még nem voltak az USA-ban Pitt meccsen, de ettől még jobban értenek ehhez a sporthoz.

A holtszezonban telenyomta a fórumot minden olyan problémával ami gondot jelenthet a szezonban (megoldási javaslat nélkül) most meg csak jön tőle az "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...

Indokolatlan terjedelemben 😊
bcsarli
Na és ez miért baj?
Én is megmondtam sokszor előre, hogy Dupré lófaszt se ér, nem Haley a kerékkötő, Tomlin sokszor vakon van stb. 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Több helyről olvasom, de semmi konkrét dolog nincs (meg) Patrick Peterson nevet a Steelers-el összefüggésben. Elég szép fizetési igénye van, de most Bell által azért felszabadult nemi cash. Bár állítólag első kort kellene adni érte és ez nem szokasunk.
Klaci79
Ahogy néztem az első reakciókat erre semmi alapja nincs....Hadent tartsuk meg magunknak, ez lenne nekem az első prioritás és emellett draft és addig is FA középmezőny. Szerintem az FO is hasonlóan gondolkodik. Azt viszont azért látni kell, hogy rendben vagyunk nickel CB-kben (Hilton, Sutton) és ugye elit az egyik külső CB is, vagyis azért teljesen máshol vagyunk, mint pár évvel ezelőtt. Ha ugyanis a másik oldalon is megbízható (értsd: kevesebb hibával játszó) CB játszik majd sokkal többet tudnánk emberezni hatékonyan, lejjebb merészkedhet a safety, besegítendő a középső területekre.
Klemó
Haden és Hilton. Valóban beváltak. Honan is jöttek? (Nem a mi draftunkról) "a név kötelez" Burns és Sutton. Ők a legutóbbi büszkeségeink. Kettőből egy összejönne talán, egyiknek a mentális része van meg a másiknak a fizikai tehetsége. Sutton nekem még unfinished product. Egyelőre még mindig Keenan Lewis a legjobb általunk draftolt DB, amióta követem a draftot. Be kéne látni, nem megy nekünk ez, igenis hozzunk drága, érett, bizonyított FA-t CB-be, mert nekünk túl sok ehhez a DB kócsunk a staff-ban. S-ben nagyobb a baj, ott még a kezdő FA sem működik.

De a PP hír kacsa valóban.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 314
Több helyről olvasom, de semmi konkrét dolog nincs (meg) Patrick Peterson nevet a Steelers-el összefüggésben. Elég szép fizetési igénye van, de most Bell által azért felszabadult nemi cash. Bár állítólag első kort kellene adni érte és ez nem szokasunk.
Klaci79
Ahogy néztem az első reakciókat erre semmi alapja nincs....Hadent tartsuk meg magunknak, ez lenne nekem az első prioritás és emellett draft és addig is FA középmezőny. Szerintem az FO is hasonlóan gondolkodik. Azt viszont azért látni kell, hogy rendben vagyunk nickel CB-kben (Hilton, Sutton) és ugye elit az egyik külső CB is, vagyis azért teljesen máshol vagyunk, mint pár évvel ezelőtt. Ha ugyanis a másik oldalon is megbízható (értsd: kevesebb hibával játszó) CB játszik majd sokkal többet tudnánk emberezni hatékonyan, lejjebb merészkedhet a safety, besegítendő a középső területekre.
Klemó
Hat igen, én se látom nagy ertelmet a dolognak, de akkor Te is olvastad. Haden tavaly ennyiért óriási húzás volt. Első kort baromira sajnálnék érte. Viszont Allent kipróbálnám CB2 poszton.
több mint 5 éve
Szokol Pittsburgh Steelers 6 872 — Steelers fan
Azért egy dolgot ne felejtsünk el. Ha nem néznék más csapat meccseit, akkor elég lenne a többi csapat fórumára benézni és kb ugyanezt látná az ember. Vannak persze éppen topon levő kivételek, meg a konstans nagyon gyenge csapatok szurkolói, akiknél nincs minden 5. hozzászólásban benne, hogy inkonzisztens.

Ne már, hogy éppen Neked, Nektek kelljen elmagyarázni, hogy azért, mert 3-szor átmennek a csapaton, -illetve bocsánat, csak egyszer, mert a többi azért rövidebb pálya volt- ráadásul egy Dalton-Green-Boyd-Mixon skill playerekkel tarkított jó csapat, attól még ez a védelem nem néz ki annyira rosszul/nem annyira rossz/stb-stb, mint amennyire itt tartják.

A Titans-Ravens meccsel ellentétben azért itt offense is volt a pályán, meg támadófal, akiket azért már nem vernek hülyére minden 3.4. playben.

Ebben a védelemben 6 első körös prospect, 3 2. körös, 1 3. és egy 6. körös van, tehát mindent elkövetett a FO, hogy legyen folytatása a Kiesel-Harrison-Pola....vonalat, de ha ez ilyen könnyű lenne. Csak behúztunk legalább 2 bustot...

Szóval, Igen...2-3 támadás is átfut a védelmünkön, mint ahogy átfutott a Patriotsén, a Chiefsén több is, ahogy a denveri védelmen átfutnak, nem is ritkán, vagy ahogy mi átfutottunk a papíron jobb Bengals védelmen is.

Szóval lehet túl optimista vagyok, bár igyekszem a földön lenni mindkét lábammal, de én bizony nem aggódnék annyira, mert ennyi inkonzisztencia mindenhol megtalálható.
Klaci79
Félreértettél. Az nem gond, hogy kapunk pontokat. Azzal is tisztában vagyok, hogy a változó szabálykörnyezet miatt már nem várható el a védelmektől, hogy rendszeresen 10, de akár 20 pont alatt tartsa az ellenfeleket.

Nekem az az érthetetlen, hogy úgymond könnyű TD-kat engedünk. Működik a mi jelenlegi szintünkhöz képest viszonylag minden faszául, aztán egyszer csak beüt a krach és másfél-két perc alatt végigszaladnak rajtunk. Szerintem a Bengals három TD-drive-ja összesen nem tartott 6 percig. Ezen a három drive-on kívül viszont elfogadható, sőt jó teljesítményt nyújtott a védelem (persze kellettek a dropok is).
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 227
Több helyről olvasom, de semmi konkrét dolog nincs (meg) Patrick Peterson nevet a Steelers-el összefüggésben. Elég szép fizetési igénye van, de most Bell által azért felszabadult nemi cash. Bár állítólag első kort kellene adni érte és ez nem szokasunk.
Klaci79
Ahogy néztem az első reakciókat erre semmi alapja nincs....Hadent tartsuk meg magunknak, ez lenne nekem az első prioritás és emellett draft és addig is FA középmezőny. Szerintem az FO is hasonlóan gondolkodik. Azt viszont azért látni kell, hogy rendben vagyunk nickel CB-kben (Hilton, Sutton) és ugye elit az egyik külső CB is, vagyis azért teljesen máshol vagyunk, mint pár évvel ezelőtt. Ha ugyanis a másik oldalon is megbízható (értsd: kevesebb hibával játszó) CB játszik majd sokkal többet tudnánk emberezni hatékonyan, lejjebb merészkedhet a safety, besegítendő a középső területekre.
több mint 5 éve
Dodó Pittsburgh Steelers 251
Ha mindenki lenémítja, csak magának fog írni. Ennyire egyszerű. Ő is boldog és mi is 😀