Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 505 — 毎日何かを学ぶ
Watt ilyentájt már megkapta a 20k dodós csekkjét, Burfict gusztustalan mozdulata kapcsán még a szokásos influenszerek mondatait sem hallom. Elmehet a büdös picsába az NFL, ha tényleg ebbe az irányba megyünk.....
Klemó
Burfict csak azért nem kapta meg korábban, mert nehezen számolták össze neki. 112 ezer dollár lett a vége...
Klaci79
Beváltottam volna ezt a 112k -t egy teljes szezonra. Esélyes, hogy így is vérfürdő lesz a következő meccs.
Razi
A 17. hétig még simán eltiltathatja magát 😋
bcsarli
Megteszi. Képes rá
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Watt ilyentájt már megkapta a 20k dodós csekkjét, Burfict gusztustalan mozdulata kapcsán még a szokásos influenszerek mondatait sem hallom. Elmehet a büdös picsába az NFL, ha tényleg ebbe az irányba megyünk.....
Klemó
Burfict csak azért nem kapta meg korábban, mert nehezen számolták össze neki. 112 ezer dollár lett a vége...
Klaci79
Beváltottam volna ezt a 112k -t egy teljes szezonra. Esélyes, hogy így is vérfürdő lesz a következő meccs.
Razi
A 17. hétig még simán eltiltathatja magát 😋

Szerkesztette: bcsarli, Udvari Főkóstoló

több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 518 — kheanton@gmail.com
Watt ilyentájt már megkapta a 20k dodós csekkjét, Burfict gusztustalan mozdulata kapcsán még a szokásos influenszerek mondatait sem hallom. Elmehet a büdös picsába az NFL, ha tényleg ebbe az irányba megyünk.....
Klemó
Burfict csak azért nem kapta meg korábban, mert nehezen számolták össze neki. 112 ezer dollár lett a vége...
Klaci79
Beváltottam volna ezt a 112k -t egy teljes szezonra. Esélyes, hogy így is vérfürdő lesz a következő meccs.
több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Watt ilyentájt már megkapta a 20k dodós csekkjét, Burfict gusztustalan mozdulata kapcsán még a szokásos influenszerek mondatait sem hallom. Elmehet a büdös picsába az NFL, ha tényleg ebbe az irányba megyünk.....
Klemó
Burfict csak azért nem kapta meg korábban, mert nehezen számolták össze neki. 112 ezer dollár lett a vége...
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 www.cbssports.com/nfl/news/2018-nfl-trade-deadline-when-it-is-what-you-need-to-know-latest-on-leveon-bell/


Na itt mar elojott az a dolog amit irtam ev eleje ota. Most irjak, hogy talan bell ahogy logikusnak tunt (ha nincs csere) akkor csak a trade deadline utan irhat talan ala. Nem is ertettem miert irt volna ala korabban, ha nem nyer vele. Mindegy.

Ezert irtam ev elejen azt, hogy vigyazzunk azzal, hogy 1 meg masodik koros picket kapunkhatunk erte, mert ha nem akarja, nem segiti a csapatot hozza hogy elcsereljek. Kiveve ha oneki is erdeke. De az hogy pl ufa legyen az lehet az egyik legnagyobb erdeke, vagy hogy nagy szerzodest kapjon. Akar meg most is pitt tol. Steelers meg most is 1st roundot ker erte persze, de iden egy masik kezdo 1000 yardos rb trade kereteben 5 koros picket kapott. Persze browns. Carlos Hyde to the Jaguars in exchange for a 2019 fifth-round draft pick. De ez lehet lejjebb viheti a bell trade arat. Meg hat amugy is fel szezon, meg egy eves eltiltas, meg nem is jatszott iden, meg stb...

Lehet conner sejt valamit, mert James Conner says Le'Veon Bell texts him supportive messages, doesn't think Bell is selfish
Conner defended Bell as Bell's standoff with the Steelers continues well into the season.

Ez is erdekesseg nekem, marmint hogy bellrol conner azt mondja hogy nem bekepzelt, vagy csak sajat hasznara gondolo... Es meg is vedi. Bar neki jol jott hogy nem jatszik...

De ha alairt volna korabban bell, akkor a csapat ki is tudott volna tolni vele hogy elcserelik barhova es mondjuk nem oda ahova akarja...Hacsak nem kotnek szerzodest a harom fel. De miutan ugy tunik erdeklodes keves van/volt, es eddig senki nem akart nagy penzt es meg korai picket is adni a mondjuk fel szezonra. Ez lehet ezutan sem valtozik.

De Van meg ido 30. aig 4 pm ig es valoszinuleg lesznek pletykak is, mint ahogy most a philly vel is van. Szoval meglatjuk.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 223
Watt ilyentájt már megkapta a 20k dodós csekkjét, Burfict gusztustalan mozdulata kapcsán még a szokásos influenszerek mondatait sem hallom. Elmehet a büdös picsába az NFL, ha tényleg ebbe az irányba megyünk.....
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Elég pesszimista voltam itt idáig a védelemmel kapcsolatban, de újra megnézve a Bengals elleni meccset azért sok pozitív dolgot is láttam. Ez a védelem egy jó Safety és egy jó belső Lb-re van egy elég jó védelemtől. Nem sok hiányzik a kirakósból. egyre jobban karcol a d line, Watt (nem elkiabálva) de kimondottan érett és produktív játékot tol, Haden szintén, a többiek is egyre jobban mozognak. Talán Burns az aki erősen átlag alatti. A támadók pedig lassan leverik a rozsdát magukról. az viszont látszik , hogy ha az O line egészséges akkor határ a csillagos ég. Egyre bizakodóbb vagyok. A csoport győzelem teljesen a mi kezünkben lehet, ugyan nem leszünk harcban a pihenő hétért a rájátszásban, de talán nem is lesz az baj.
pfefe8
Ez utóbbi megállapításodban csak azért nem vagyok biztos, mert ugye a Patriots sem a régi jelenleg és a KC meg köztudottan az erős kezdés után vissza szokott valamennyire esni. Nem érzek az AFC-ben jelenleg kiemelkedő csapatot. Ettől még persze abszolút nem lenne baj, ha pihenőhét nélkül mennénk PO-ba, sőt mindegy, csak menjünk valahogy...elvileg képesnek kell lennie ennek a csapatnak a PO-ra.
Klaci79
Ha a Chiefsnél írod, hogy erős kezdés után vissza szokott esni, akkor a Patsnél is nyugodtan megemlíthetnéd, hogy a szokásos lassú kezdés után fel szokott pörögni a csapat, amióta nem Hogan az első számú WR (és Dorsett meg Patterson a 2-3.), azóta a csapat 38, 38, 43 pontot szerzett, úgy, hogy bőven hagyott benne, mert valóban nem működik még tökéletesen a gépezet.

Viszont én emiatt nem lennék annyira nyugodt, tekintve, hogy így is három W és pontorgia ezerrel, ha ez tényleg jobb lesz még, ahogyan szokott, akkor több mint furcsa lenne, ha nem lenne kiemelkedő csapat az AFC-ben

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
Elég pesszimista voltam itt idáig a védelemmel kapcsolatban, de újra megnézve a Bengals elleni meccset azért sok pozitív dolgot is láttam. Ez a védelem egy jó Safety és egy jó belső Lb-re van egy elég jó védelemtől. Nem sok hiányzik a kirakósból. egyre jobban karcol a d line, Watt (nem elkiabálva) de kimondottan érett és produktív játékot tol, Haden szintén, a többiek is egyre jobban mozognak. Talán Burns az aki erősen átlag alatti. A támadók pedig lassan leverik a rozsdát magukról. az viszont látszik , hogy ha az O line egészséges akkor határ a csillagos ég. Egyre bizakodóbb vagyok. A csoport győzelem teljesen a mi kezünkben lehet, ugyan nem leszünk harcban a pihenő hétért a rájátszásban, de talán nem is lesz az baj.
pfefe8
Ez utóbbi megállapításodban csak azért nem vagyok biztos, mert ugye a Patriots sem a régi jelenleg és a KC meg köztudottan az erős kezdés után vissza szokott valamennyire esni. Nem érzek az AFC-ben jelenleg kiemelkedő csapatot. Ettől még persze abszolút nem lenne baj, ha pihenőhét nélkül mennénk PO-ba, sőt mindegy, csak menjünk valahogy...elvileg képesnek kell lennie ennek a csapatnak a PO-ra.
több mint 5 éve
pfefe8 Pittsburgh Steelers 1 203
Elég pesszimista voltam itt idáig a védelemmel kapcsolatban, de újra megnézve a Bengals elleni meccset azért sok pozitív dolgot is láttam. Ez a védelem egy jó Safety és egy jó belső Lb-re van egy elég jó védelemtől. Nem sok hiányzik a kirakósból. egyre jobban karcol a d line, Watt (nem elkiabálva) de kimondottan érett és produktív játékot tol, Haden szintén, a többiek is egyre jobban mozognak. Talán Burns az aki erősen átlag alatti. A támadók pedig lassan leverik a rozsdát magukról. az viszont látszik , hogy ha az O line egészséges akkor határ a csillagos ég. Egyre bizakodóbb vagyok. A csoport győzelem teljesen a mi kezünkben lehet, ugyan nem leszünk harcban a pihenő hétért a rájátszásban, de talán nem is lesz az baj.

Steelers fan
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
A Cards egyébként is hagyományosan a Steelers "fiókcsapata".
Én nagyon bírtam Lefty-t, ha nem lett volna üvegtestű, akkor komolyabb karriert tudhatna maga mögött.

több mint 5 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 311
A minapi Peterson ügy margójára, a Cards tulaj kijelentette hogy PP nem eladó. Maradjon csak, úgyis kedvelem a vörös tengert. Főleg így Leftwich-el a fedélzeten 😊

Szerkesztette: Klaci79
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Baloldaliboszorkány OC lett a pintyeknél
zzz888
A Bájron gyerek?

több mint 5 éve
zzz888 Pittsburgh Steelers 490 — zal8888@gmail.com
Baloldaliboszorkány OC lett a pintyeknél
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
De bell mint irtam korabban nem tudom miert Jonne vissza a trade deadline elott hacsak nem egyeznek meg egy tradeben a harom fel.

Ami okt 30. Es ha csak utana Jonne vissza akkor ufa lenne. Szoval ha visszajon korabban akkor annak oka kell end Hogy legyen a trade elott.

Mondjuk h eselyt adjon csapatoknak bejelentkezni. Ha meg nem jonnek akkor johet vissza Nov 1 tol.

De ez megintcsak sajat eszmefuttatas. Szoval egy ember tudja bell max meg az ugynoke.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 steelerswire.usatoday.com/2018/10/19/james-conner-on-when-leveon-bell-is-returning-no-clue/

Fo ujabb nem fizetunk Ezen a heten miatt is talan, de meg nem tudok rola h visszajott volna.

De itt meg Koran van 10 ora reggel.

Szerkesztette: gabor25
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 profootballtalk.nbcsports.com/2018/10/18/james-conner-says-leveon-bell-regularly-sends-him-supportive-texts/
több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
 247sports.com/nfl/pittsburgh-steelers/Article/Steelers-werent-obligated-to-pay-LeVeon-Bell-this-week-123454949/
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Őfelsége Le'Veon csatlakozott már a csapathoz?
steelwolf
Gabistar?

több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 885 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Őfelsége Le'Veon csatlakozott már a csapathoz?
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Persze, hogy kar lett vona.

Bar ez póláner.. nem gyött be annyira.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 39 546 — Így remélem megfelelek nektek.....
Rohaggya meg stez, de jo h letettem a soromet, mer kurvaelet h rakoptem volna a cimboram 4K tevejere, amint epp xboxozik.

Nekem egyébként határozottan az az érzésem, hogy egyetlen önálló gondolata sincs. A kinti fórumok, oldalak, sajtó legfelkapottabb csapatot érintő témáit hozza ide szakérteni. Én továbbra is több hitel adok olyanok véleményének, akik lehet hogy még nem voltak az USA-ban Pitt meccsen, de ettől még jobban értenek ehhez a sporthoz.

A holtszezonban telenyomta a fórumot minden olyan problémával ami gondot jelenthet a szezonban (megoldási javaslat nélkül) most meg csak jön tőle az "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...

Indokolatlan terjedelemben 😊
bcsarli
Na és ez miért baj?
Én is megmondtam sokszor előre, hogy Dupré lófaszt se ér, nem Haley a kerékkötő, Tomlin sokszor vakon van stb. 😀
kishaszi
Ez szep volt. A ket feketet fikazod, a feheret meg beveded. Lehet, hogy epp ezert tart itt a Le'Veon Bell-cirkusz, amit gabistar jol lat, ellentetben veletek. Mert o kozelebb van.
Stez
W
kishaszi
Kár lett volna a sörért 😛
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Rohaggya meg stez, de jo h letettem a soromet, mer kurvaelet h rakoptem volna a cimboram 4K tevejere, amint epp xboxozik.

Nekem egyébként határozottan az az érzésem, hogy egyetlen önálló gondolata sincs. A kinti fórumok, oldalak, sajtó legfelkapottabb csapatot érintő témáit hozza ide szakérteni. Én továbbra is több hitel adok olyanok véleményének, akik lehet hogy még nem voltak az USA-ban Pitt meccsen, de ettől még jobban értenek ehhez a sporthoz.

A holtszezonban telenyomta a fórumot minden olyan problémával ami gondot jelenthet a szezonban (megoldási javaslat nélkül) most meg csak jön tőle az "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...

Indokolatlan terjedelemben 😊
bcsarli
Na és ez miért baj?
Én is megmondtam sokszor előre, hogy Dupré lófaszt se ér, nem Haley a kerékkötő, Tomlin sokszor vakon van stb. 😀
kishaszi
Ez szep volt. A ket feketet fikazod, a feheret meg beveded. Lehet, hogy epp ezert tart itt a Le'Veon Bell-cirkusz, amit gabistar jol lat, ellentetben veletek. Mert o kozelebb van.
Stez
W

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 322 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Nekem egyébként határozottan az az érzésem, hogy egyetlen önálló gondolata sincs. A kinti fórumok, oldalak, sajtó legfelkapottabb csapatot érintő témáit hozza ide szakérteni. Én továbbra is több hitel adok olyanok véleményének, akik lehet hogy még nem voltak az USA-ban Pitt meccsen, de ettől még jobban értenek ehhez a sporthoz.

A holtszezonban telenyomta a fórumot minden olyan problémával ami gondot jelenthet a szezonban (megoldási javaslat nélkül) most meg csak jön tőle az "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...

Indokolatlan terjedelemben 😊
bcsarli
Kertem vagy kertem szepen hogy a csapattal foglalkozzunk ne a masik tamadasaval? Ertem. Valaki esek szerint csak ezt tud. Egy gondolatom sincs. Az a legnagyobb vicc. Mert mindenki mint koztuk te is es a media is top 5 be tette a csapatot. Es minden gondolatom sajat volt a tavalyi jatekot es vincet es vedelmet latva es hogy nem jott sehova sem elit jatekos. Egy gondolatom see jott nyaron mediabol mert nem neztem. Igy leirtam mi lesz magamtol. Szoval ezt mondhatnam hogy nagyon benezted. Itt latszik a tapasztalat hiany. Mindegy.

Csak mert eltalaltam sok dolgot megint kigyot bekat mondasz ram. Ahelyett hogy jol lattad. Ez minosit is.

De innentol inkabb a sajat dolgodat kritizald vagy a csapatot ha Mar ennyire nem lehet sehogysem szepen kerni hogy szaljatok le rolam. Muszaj mindig valakibe rugdosni igaz? Gratulalok.
gabistar
Azt vedd észre, hogy nem valakibe, hanem mindenki beléd. Ezen kellene elgondolkodni.

több mint 5 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Nekem egyébként határozottan az az érzésem, hogy egyetlen önálló gondolata sincs. A kinti fórumok, oldalak, sajtó legfelkapottabb csapatot érintő témáit hozza ide szakérteni. Én továbbra is több hitel adok olyanok véleményének, akik lehet hogy még nem voltak az USA-ban Pitt meccsen, de ettől még jobban értenek ehhez a sporthoz.

A holtszezonban telenyomta a fórumot minden olyan problémával ami gondot jelenthet a szezonban (megoldási javaslat nélkül) most meg csak jön tőle az "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...

Indokolatlan terjedelemben 😊
bcsarli
Kertem vagy kertem szepen hogy a csapattal foglalkozzunk ne a masik tamadasaval? Ertem. Valaki esek szerint csak ezt tud. Egy gondolatom sincs. Az a legnagyobb vicc. Mert mindenki mint koztuk te is es a media is top 5 be tette a csapatot. Es minden gondolatom sajat volt a tavalyi jatekot es vincet es vedelmet latva es hogy nem jott sehova sem elit jatekos. Egy gondolatom see jott nyaron mediabol mert nem neztem. Igy leirtam mi lesz magamtol. Szoval ezt mondhatnam hogy nagyon benezted. Itt latszik a tapasztalat hiany. Mindegy.

Csak mert eltalaltam sok dolgot megint kigyot bekat mondasz ram. Ahelyett hogy jol lattad. Ez minosit is.

De innentol inkabb a sajat dolgodat kritizald vagy a csapatot ha Mar ennyire nem lehet sehogysem szepen kerni hogy szaljatok le rolam. Muszaj mindig valakibe rugdosni igaz? Gratulalok.
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nos, talán lesz ma időm ennek boncolgatására. De azért az nyilvánvaló, hogy ez egy elég összetett probléma.
Az utolsó két mérkőzés alapján mindenképp komoly fejlődést látunk a védelemben. Volt honnan, na. Úgy a 30. helyen állt összesítésben a védelem, most talán a 21.
De azért bontsuk az adott problémát, mert több kérdés is felvetődik. A legegyszerűbb, ha megnézzük az utolsó Bengals drive-ot. Azért így gondoltam, mert ebben benne vannak azok a hibák, amelyeken így bosszankodunk.
Tehát a Bengals 3:32-nél kezd el támadni, minden WR-en CB áll. Haden nem hagy helyt elkapásra.
3:29 2&10 Mixon kimegy WR-nek és Vince követi őt. WR-CB marad. Jön az egyszerű kereszt, Mixon kapja, nem tudja Vince-t lerázni 6yard…de ez így azért eddig rendben, viszont sajnos egy menedzselhető 3&4 jön.
3:01-nél jön a FD, pedig Sutton jobban nem is védekezhetne Uzsonnán, de megvan az 5 yard gain. Dalton passza amúgy nagyon szép volt…még 1 mp és nem tudott volna passzolni.
2:30-nál újabb játék, klasszikus felállás és jól el is van osztva. De szegény embert az ág is húzza, Burns nem elég hogy szar, most még szabálytalankodik is. DPI következtében az elkaphatatlan labdából hirtelen 13 yardot hoz a nyilvánvaló szabálytalanság.
2:25…ismét Mixon legalul és azonnal keresik is, mert Vince áll vele szemben. De az teljesen normális, hogy RB-LB párost lássunk, nincs elkapás belőle.
2:20…na itt megpróbálunk egy corner blitzet. Hilton megy Dalton felé, de a helyén azonnal megtalálja a vörös Boyd-ot. Itt azért megállnék egy szóra. Alualu és Hargrave a DL Watt, Chickillo és Vince a 3 LB. Edmunds a LOS-nál és Chickilloval együtt 5-en mennek passrushra. Nyugodt 2 másodperce van a vörösnek, hogy megtalálja Boydot. Még a kezüket sem tudják feltenni a srácok. Gyakorlatilag azzal, hogy itt elmegy Hilton blitzelni, a középső részen ezt a 10-15 yardot könnyen odaadjuk. Mindezt úgy, hogy közben Vince Green-re lép vissza, tehát ez egy újabb nehéz pillanat volt és valószínű, hogy csak az 5 emberes passrush miatt nem várt még egy mp-et Green-re Dalton. Egyébként persze ez nem egy rossz játék, bár a passrush siralmas benne, de kockáztattunk és nem nyertünk. 15 yard.
2:00…Burns nincs a pályán 3WR+1TE velük szemben 4 CB…elkaphatatlan labda…szép védekezés
1:56…ÉS ITT A BIBI…Mixon ismét kimegy WR-nek, de Vince nem követi, hanem marad hátul. Hogy mennyire nem hülyék dolgoznak a CBS-nél azonnal meglátják: Green a slotban, szemben vele Vince. Látszik némi kétségbeesés Hiltontól, de Vince egy kézmozdulattal lerendezi. Papíron erősebb 4-es ezúttal a passrushban, de 7 ember hátravonva. Vince nem tudja tartani a sebességet a liga egyik legjobb elkapójával, Davis pedig nagyon mélyen van, így már csak elkapás után fogja meg. 28 yardos játék, ez volt a támadás kulcsa. Igazából persze könnyű lenne azt mondani, hogy ez Vince vagy Davis hibája volt, de valójában a kiszámíthatóságé inkább. Mivel a passrush nem tudott odaérni, Daltonnak nem kellett izgulnia és tökéletesen bedobta. Az egyébként látszik, hogy Vince egy mozdulattal átadja Green-t Davisnek, de a fiatal safety nem elég gyors és főképp nem elég kemény.
1:25…igen jól látjátok, nagy szerencse, hogy úgy elindítja, hogy 17 mp-et még nyugodtan égethetett volna. Cserélni persze nincs idő az uptempo miatt, de most Sutton csatlakozik a passrushhoz, persze a másik oldalon Mixon könnyen megoldja. Egy rövid oldalpassz 7 yardért és máris ott a Green elkapás. Haden a hosszút védte, igazából nem tudom itt már minek…csak még több ideje lett volna az offense-nek. De az időt legalább megállították.
1:21…futójáték…én nem is értem…na ez van, ha nincs olyan ILB a pályán, akivel tudsz embert is fogni vagy QB-t siettetni. 2DL+2OLB+1ILB Watt kifelé megy, nem igazán tudom, de gondolom passzra számított, Tuitt és Heyward duplázva, Glenn röhögve megállítja Dupree-t.
Sutton viszont szabadon, de szörnyen esélytelen a szerelésre a lehajtott fejével. Edmunds olyan lyukat talál ami nem is létezik, mintha hátulról akarná megcsinálni Tuittot, ezzel legalább azt eléri, hogy a duplázásból kiemelkedő falember őt is lazán hátranyomja.
Mondjuk inkább, hogy ebben az utolsó játékban már beengedtük őket…
Szóval itt találkozhatunk minden hibával, amit a védelem összehoz. Minden persze csak akkor áll így össze, ha senki nem tud extrát nyújtani. Volt több olyan játék is, amikor 3-4 ember is hozott ilyet. De ebben a drive-ban nem.
Az, hogy Vince kerül Green mellé azért van, mert nem reagálunk elég gyorsan. Ezzel persze nem lenne baj, mert nagy területet ki tud takarni egy ILB, de ilyenkor Davisnek sokkal jobban kellene figyelni.
Másrészt teljesen kiszámítható sokszor a felállás. Lehet látni, hogy mikor zónázunk, mikor fogunk embert. Amúgy olyan szerintem nincs, hogy csak ezt vagy csak azt csinálod. Az is kiszámítható lesz, márpedig ebben a sportban ezzel tökön lövöd magad.
Amúgy például az első játékban ahol „55” coverage-et játszottunk, pont nem voltunk kiszámíthatóak. Nem is működött benne semmi. Persze 3-4 alkalommal ezt megismételni csak minőségi játékos anyaggal tudod.
A legbosszantóbb az egészben, hogy amíg Vince lekövette Mixont, nem volt nagyobb játék. A végén azonban elaludt és nem figyelte a támadók felállását. Addig tologatták Mixont, amíg Green a slotban bent tudott maradni Vince-vel. Nyilván videókon látták a korábbi meccseket és ezt kiszúrták. Büntettek is. Volt ilyen egyébként a Falcons ellen is. 2&12-nél Ridley elkapott Mata mellett egy 21 yardos játékot.
Butlernek le kell szűrnie a tanulságot, az ILB-knek meg jobban kell figyelni, az offense felállására. Mert belőlünk könnyű olvasni egyelőre. Persze ha a free safety egy komolyabb játékos lenne, jobb technikával, nagyobb erővel sokat segítene, de jelenleg ez van, nem tudunk jobbat hozni.
Klaci79
A Steelers.hu elolvastam ma az irasod. Szeretnem ezt az oldalt de nekem azt irja ki, hogy "not secure".

Jobb lenne ha latnam a palikat is, igy nev nelkul egy par gondolat es ide mert oda nem tudok.

Video 1: a jobb S-t erdemes nezni; eleg jo nyomas
Video 2: MINDENKI jol jatszotta meg a jatekot ok is es ti is, de itt a nyomas adta meg a lehetoseget erre, mert meg 1 mp es Mixon sebessegbol elmegy es ott volt az ures palya, ami +20-25 yard. Ti nyertetek es ok is.
Video 3: Szep teljesitmeny toluk, de a vedekezes jo az emberen, nem ingyen jatek; jobb S ujra
Video 4: latszik, hogy ha nem jon a nyomas egyaltalan.

A 4 videon a 2 S ugyanugy all fel es "ugyanazt" csinaljak. A kiszamithatosag csak azert nem 100% mert nem hiszik el a tuloldalon, hogy ez igaz. Ez Butler hibaja, ahogy az is hogy nem jo helyre allnak, egy Haden-t idonkent lehet 1-1-ben hagyni es lehetne szorosabbra huzni a tobbieket. Igy nem tudnak igazan sehova besegiteni jelenleg es az nem jo. Egyenileg lehetnenek jobbak, ahogy mindenki, de ez nalam Butler hibaja.

Az Alex video: Ezt hivjuk tragedianak. 4 elkapo 4 (3) vedo szemben ILB inkabb kozepen ( csak hogy biztos ne tudja legalabb indulasnal megutni ) es egy S nagyon hatul igy eselye nincs segiteni sehova megint, odaerhetne papiron barhova de eselytelen. Itt vegre Haden ( gondolom ) 1-1-ben az egyik oldalon teljesen. A tragedia fokozasa 2 fognak 1-t, egy teljesen uresen ingyen TD-ert fut. Orulhet Butler hogy a szinten eselytelen LB-re dobtak a lasztit. Ebben a felallasban a 4 tamado kozul eleg ha 1 elveri a vedojet es vege, mert a S igy nem tud segiteni. Es a nyomas generalok felallasaban is annyi fantazia van mint csirketelepen a fejogep.

Meg egyszer sajnalom hogy ide es remelem a hosszusag meg ingerkuszob alatt ( igyekeztem ) 😊