Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Folytatva a Bell témát.

Tegnap is írtam, h véleményem szerint a front jól döntött a második taggel, ill kényszerhelyzetben volt.

Gondolom nem akarták, h egy ilyen kaliberű támadófegyver csak úgy a piacra menjen, s akár potenciális, feljövő v tényleges riválishoz írjon alá. Vagy nem akartak egy Deebo-féle revans signingot, ha ráeszmél emberünk, hogy túlmérte magát a piacon. (Gondolom lett volna sírás-rívás, ha gyűrű reményében, némi diszkonttal aláír egy contenderhez).

Vagyis ha (legalább részben) nem vagy velünk, akkor ne légy ellenünk. Most ezt toljuk neki egy évvel, ami egy 30hoz közeledő playernek jobban fáj, mint egy franchise-nak (rövidtávon).

Tegnap no felhozta az emberi aspektusát a tag-nek (hiszen gazdaságilag még emészthető volt). Értem, hogy mire gondol, de ilyen szempontokat nem többször eltiltott, "szerződésrebellis" és ganxta style embereknél kell elővenni, hanem legendáknál. Nálunk felemás ez a legendakezelés, vannak fájó pontok (nekem Pola), de azért nagyrészt jól kezeljük (Ward, Miller, Joey Porter kezének megfogása).

Bell tagelése amúgy sem volt mindennapos, mert kevés korszakos stìlusú v perfect rendszerfit RB áll elő ilyen életút mellett ilyen igényekkel.
több mint 5 éve
prérifarkas Pittsburgh Steelers 597
Nem akarok megmondó ember lenni, ahogy én látom a dolgot:

Bell:
A támadósorban van potenciál, fel is szívhatják magukat Bell esete kapcsán és eleve reális igény volt, hogy pótolni kell Bell-t, ha nem is most de 1-2 két év, vagy akár sérülés esetén hamarabb.
Sokkal többet várok Haley távozása miatt, hogy Big Ben mit tud alkotni, ha nincs a vircsaftja Haley-vel, mennyire lesz ütőképesebb az O, és átbillen-e a mérleg a majdnem sikerült-ből a sikerültbe.

Shazier:
Mindenki szeretné ha nálunk játszana, de nem hogy 1-2 éven belül, de soha nem fog játszani szerintem és ez tragédia 😕

Így most sokkal fontosabb, hogy a D-t is helyre rakják, mert a védelmek nyerik a Super Bowl-t.
Akár Butler, akár Tomlin állása is függhet ez miatt.
Big B
Érdekes, magam is megfeledkeztem róla, az edző cserét senki nem említi semmilyen szinten, pedig lehet számít az is, "kicsit". Talán másképp használja az ember anyagát és nem két játékos viszi a támadások 80 - 90 % - át.

Harcra Fel Győzni Kell!!
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Jelenleg az ügynöke tanácsait követve csinálja azt amit. Azt viszont be fogja látni Csengettyű barátom, hogy minél inkább húzza annál inkább lesz problémája utána. Nem kicsi sérülésveszély van abban (is), hogy teljes utó és előszezont és fele idényt kihagyva belecsöppen az NFL világába újra. Ennél már az is jobb kétségtelen, ha tényleg kihagyja az idényt, bár az emberünk amilyen pénzéhes ezt nem fogja megtenni.

Emellett azért azt látni kell, hogy nem véletlen, hogy 4 napja nincs új tweetje. Szerintem azután, hogy látta mennyire elfordultak tőle a csapattársak az ügynöke nyilatkozata után most megy a fejvakarás rendesen. Ha ugyanis azt gondolta kiül 3-4 meccset és minden megy tovább, most láthatja ez nem olyan egyszerű. Ha negatív a mérlegünk azért, ha meg pozitív, akkor azért. Itt most neki nagyon nehéz lesz visszajönni a csapatba.

Szerkesztette: Klemó
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Amúgy tiszteletreméltó h EarlThomas is hisztezett, de most h jön a szezon beállt a sorba!
Bell meg sehol!
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Csengő saga jelen pillanatban hol tart?
ThundersNFL
Holdoutol, a csapat nem veszi vissza a taget, ezért week 11-ig kell jelentkeznie, hogy jövőre FA lehessen, különben marad az eredeti fr tag alatt változatlan kondíciókkal
több mint 5 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 808
Pörög a topik rendesen, aminek szívből örülök.😁

1) Sobri azt írta, hogyha kellemetlenségeket okozott a delikvens, akkor jegeled a fekete pontjai miatt. Nos Bellnél most van a jegelés, miszerint a csapatvezetés ad 1) nem vágott hozzá magas garantáltat, ad 2) nem ül fel a hisztinek és a zsarolásnak.

Emberünk tavaly megmondta az éves átlagkereset igényét, a csapat ezt hosszútávon megadta volna neki, ő egy újabb jó év után többet akart biztosra, erre fuckot kapott. Pénzügyileg szerencsés és a capbe még kalkulálható módon a fr tag értéke ebbe a tartományba esett. Most megy a huzavona, sztem Colberték ezt két éve tudták előre.

Bocs, majd este folyt.köv....
több mint 5 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 866 — !SuPeR6BoWL!
Csengő saga jelen pillanatban hol tart?

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 5 éve
Razi Pittsburgh Steelers Minnesota Golden Gophers 521 — kheanton@gmail.com
 twitter.com/RamonFoster/status/1037383552911003648/photo/1?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1037383552911003648&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.behindthesteelcurtain.com%2F2018%2F9%2F6%2F17824098%2Framon-foster-debuts-his-2018-photoshop-skills-by-poking-fun-at-leveon-bell-steelers-holdout-news

HEHE😀
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Pont a Patrioták a példa, hogy közel sem a védelem abszolút erőssége vezet SB-be és ott nyerésre. A tavalyi abszolút pontcsúcsot hozó SB után pedig főleg nem gondolnám, hogy ezt indokolni kell. A tavalyi PO előtt, ha igaz lenne a "védelem nyeri az SB-t", akkor a Vikingek lettek volna a nyerők messze magasan. No ehelyett láttuk mekkora zakót akasztott rájuk az Eagles.

Ettől még fontos a D (is), de sokkal inkább a playmaking ability az, amely meghatározó azt gondolom. Shazier kiesése nálunk pont ebben kritikus és sokkal kevésbé abban, hogy milyen stoppokat lehetett nyomni vele.
Klemó
Azert mert a liga ugy latja hogy 93-87 eredmenyeknel az embereket jobban megmozgatja a jatek es eltol mindent ebbe az iranyba az nem vesz erdemi szerepet a D-tol. Azert igy az O lesz a parades, de a megkozelites ugyanaz marad a csapatok reszerol. Az egyik 20 ponttal tobbet szeretne adni az atlagtol, mig a masik 20 ponttal kevesebbet szeretne kapni es igy epitik fel a csapataikat. Mindkettovel lehet nyerni ha a masik egysege legalabb hozza az atlagosat.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 913 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
 m.facebook.com/NFL/photos/a.131239636262/10156664362146263/?type=3&source=48
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nem akarok megmondó ember lenni, ahogy én látom a dolgot:

Bell:
A támadósorban van potenciál, fel is szívhatják magukat Bell esete kapcsán és eleve reális igény volt, hogy pótolni kell Bell-t, ha nem is most de 1-2 két év, vagy akár sérülés esetén hamarabb.
Sokkal többet várok Haley távozása miatt, hogy Big Ben mit tud alkotni, ha nincs a vircsaftja Haley-vel, mennyire lesz ütőképesebb az O, és átbillen-e a mérleg a majdnem sikerült-ből a sikerültbe.

Shazier:
Mindenki szeretné ha nálunk játszana, de nem hogy 1-2 éven belül, de soha nem fog játszani szerintem és ez tragédia 😕

Így most sokkal fontosabb, hogy a D-t is helyre rakják, mert a védelmek nyerik a Super Bowl-t.
Akár Butler, akár Tomlin állása is függhet ez miatt.
Big B
Istenem, hogy ez a marhaság 2018-ban még mindig él
Wyatt
Csak nezopont kerdese. A dontoben egy mocskosulszar vedelmu csapat kikapott egy szimplan szartol. Az a csapat nyert aki tud 3 ora alatt produkalni egy 3 and out-ot. Persze a masik oldalrol is lehet nezni. 😊
new orl
Elég az elmúlt két SB-t nézni, tiszta sor, hogy a Pats az #1 D miatt nyert a Falcons ellen egy kevés pontot engedő meccsen és az Eagles D is leradírozta a mi támadósorunkat. Ezt a játékot még mindig nem a védelem nyeri, bármennyire is közkedvelt ez a tévhit, hanem a jobb csapat.

Úgy lehet igazságtartalma a tézisnek, hogy szar védelemmel NEM tudsz bajnoki címet nyerni, hiába kurva jó a támadósorod, viszont fordítva több az esély (tehát ha marha jó a védelmed és időnként mutat valamit a támadósorod), de teljesen kuka támadósorral tied lehet a legjobb védelem, akkor is cseszheted
Wyatt
Teljesen felreertettel. A Falcons es a sasok ellen is az O-ek dominaltak. Ez nem kerdes. Ettol meg az is igaz hogy a jobb D-u csapatok nyertek. Egy olyan parharcban ahol mindket O allandoan pontot csinal, ott az akarmilyen szar D ( relativ ertelemben) ha egyszer eleri hogy ne csinaljon a masik pontot akkor nyerni fog. Ezert irtam, hogy nezopont kerdese. Valaki szerint a jobb O nyert valaki szerint a jobb D ( attol meg mindketto szar volt ) A ti szempontotokbol nezve 1., azert nem nyertetek mert az O nem volt elegge dominans ( vicces lenne ezt leirni), 2., a D-tek semmit nem tudott csinalni ( ellenben a sasoke egy nagyon picit tudott).

De osszesegeben a jo csapatok nyernek, de azok kozul a donto faktor sok minden lehet.
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 410 — #NoStress
Bell a jelenkor legjobb/legsokoldalúbb/leghatékonyabb/legértékesebb futója.
Ezt tudja ő, tudjuk mi, csak a Steelers nem akarja akceptálni.
Megtehetik.
Meglátjuk mi sül ki belőle.
Hajrá Bell!
Sobri Jóska
Csak azt képzeli magáról, hogy ő a legjobb, legsokoldalúbb, stb. Maximum egy Gurley féle szerződést fog kapni, de már az is necces lesz neki egy év múlva. Nem vesz tudomást a posztja értékéről és az ő helyzetéről. A számtalan fekete pontjáról a pályafutása alatt.
pfefe8
Kevés értékesebb poszt van az NFL-ben, mint egy olyan elkapó futóé, mint Bell. Az ilyen játékosok tudnak azok az x-faktorok lenni, akik meccseket döntenek el.
A sokoldalúság, a verszatilitás olyan plusz egy játékos esetén, amivel SB-kat lehet nyerni. (Lásd Pats.)

A fekete pontokról meg annyit, hogyha te üzletember, cégvezető, csapatvezető, edző vagy, és van egy alkalmazottad, játékosod, akinek a múltjában fekete pontok vannak, akkor két dolgot tehetsz:
1, arra következtetsz ezen fekete pontokból, hogy a jövőben is kellemetlenséget okoznak számodra, és elengeded, kivágod, jegeled a delikvenst,
vagy
2, úgy döntesz, hogy a múlt az a múlt, és ignorálod a fekete pontokat, tiszta lappal indítod az embert, mintha nem is lennének fekete pontjai.
Tehát legitim a búcsú is meg a bizalom is.
Egyedül az a mentalitás, hogy "megtartom, de parázok", ami haszontalan, káros, rossz.
Mint amikor félrekúr a csajod, és se kibaszni nem tudod, se lenyelni a békát, hanem együtt maradtok, de ezen agyalsz, beszólogatsz, parázol, hogy megint megtörténik és megmérgezi a napjaitokat a rossz döntésed, aminek a kivitelezésére alakalmatlan vagy.
Sobri Jóska
Mondjuk hogy félrekúr a csaj, aki egyébként remekül vezeti a háztartást, süt-főz-mos-vasal-takarít rád, és még az ágyban is jó.

A megoldásod: házasságot már nem tervezel vele, de azért nem rakod ki amíg nem találsz egy hasonlót (vagy jobbat) 😊 Mi ezzel a probléma?

Nem kötsz hosszútávút, de két évig még használod fr.taggel. Ugyanez.
Jan
Igen.
Ez pont a 2, pontom. 😊
Ha használni akarod, akkor kit érdekel, hogy félrekúrt/van fekete pontja?

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Pont a Patrioták a példa, hogy közel sem a védelem abszolút erőssége vezet SB-be és ott nyerésre. A tavalyi abszolút pontcsúcsot hozó SB után pedig főleg nem gondolnám, hogy ezt indokolni kell. A tavalyi PO előtt, ha igaz lenne a "védelem nyeri az SB-t", akkor a Vikingek lettek volna a nyerők messze magasan. No ehelyett láttuk mekkora zakót akasztott rájuk az Eagles.

Ettől még fontos a D (is), de sokkal inkább a playmaking ability az, amely meghatározó azt gondolom. Shazier kiesése nálunk pont ebben kritikus és sokkal kevésbé abban, hogy milyen stoppokat lehetett nyomni vele.
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem akarok megmondó ember lenni, ahogy én látom a dolgot:

Bell:
A támadósorban van potenciál, fel is szívhatják magukat Bell esete kapcsán és eleve reális igény volt, hogy pótolni kell Bell-t, ha nem is most de 1-2 két év, vagy akár sérülés esetén hamarabb.
Sokkal többet várok Haley távozása miatt, hogy Big Ben mit tud alkotni, ha nincs a vircsaftja Haley-vel, mennyire lesz ütőképesebb az O, és átbillen-e a mérleg a majdnem sikerült-ből a sikerültbe.

Shazier:
Mindenki szeretné ha nálunk játszana, de nem hogy 1-2 éven belül, de soha nem fog játszani szerintem és ez tragédia 😕

Így most sokkal fontosabb, hogy a D-t is helyre rakják, mert a védelmek nyerik a Super Bowl-t.
Akár Butler, akár Tomlin állása is függhet ez miatt.
Big B
Istenem, hogy ez a marhaság 2018-ban még mindig él
Wyatt
Csak nezopont kerdese. A dontoben egy mocskosulszar vedelmu csapat kikapott egy szimplan szartol. Az a csapat nyert aki tud 3 ora alatt produkalni egy 3 and out-ot. Persze a masik oldalrol is lehet nezni. 😊
new orl
Elég az elmúlt két SB-t nézni, tiszta sor, hogy a Pats az #1 D miatt nyert a Falcons ellen egy kevés pontot engedő meccsen és az Eagles D is leradírozta a mi támadósorunkat. Ezt a játékot még mindig nem a védelem nyeri, bármennyire is közkedvelt ez a tévhit, hanem a jobb csapat.

Úgy lehet igazságtartalma a tézisnek, hogy szar védelemmel NEM tudsz bajnoki címet nyerni, hiába kurva jó a támadósorod, viszont fordítva több az esély (tehát ha marha jó a védelmed és időnként mutat valamit a támadósorod), de teljesen kuka támadósorral tied lehet a legjobb védelem, akkor is cseszheted

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
Nem akarok megmondó ember lenni, ahogy én látom a dolgot:

Bell:
A támadósorban van potenciál, fel is szívhatják magukat Bell esete kapcsán és eleve reális igény volt, hogy pótolni kell Bell-t, ha nem is most de 1-2 két év, vagy akár sérülés esetén hamarabb.
Sokkal többet várok Haley távozása miatt, hogy Big Ben mit tud alkotni, ha nincs a vircsaftja Haley-vel, mennyire lesz ütőképesebb az O, és átbillen-e a mérleg a majdnem sikerült-ből a sikerültbe.

Shazier:
Mindenki szeretné ha nálunk játszana, de nem hogy 1-2 éven belül, de soha nem fog játszani szerintem és ez tragédia 😕

Így most sokkal fontosabb, hogy a D-t is helyre rakják, mert a védelmek nyerik a Super Bowl-t.
Akár Butler, akár Tomlin állása is függhet ez miatt.
Big B
Istenem, hogy ez a marhaság 2018-ban még mindig él
Wyatt
Csak nezopont kerdese. A dontoben egy mocskosulszar vedelmu csapat kikapott egy szimplan szartol. Az a csapat nyert aki tud 3 ora alatt produkalni egy 3 and out-ot. Persze a masik oldalrol is lehet nezni. 😊
több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Nem akarok megmondó ember lenni, ahogy én látom a dolgot:

Bell:
A támadósorban van potenciál, fel is szívhatják magukat Bell esete kapcsán és eleve reális igény volt, hogy pótolni kell Bell-t, ha nem is most de 1-2 két év, vagy akár sérülés esetén hamarabb.
Sokkal többet várok Haley távozása miatt, hogy Big Ben mit tud alkotni, ha nincs a vircsaftja Haley-vel, mennyire lesz ütőképesebb az O, és átbillen-e a mérleg a majdnem sikerült-ből a sikerültbe.

Shazier:
Mindenki szeretné ha nálunk játszana, de nem hogy 1-2 éven belül, de soha nem fog játszani szerintem és ez tragédia 😕

Így most sokkal fontosabb, hogy a D-t is helyre rakják, mert a védelmek nyerik a Super Bowl-t.
Akár Butler, akár Tomlin állása is függhet ez miatt.
Big B
Istenem, hogy ez a marhaság 2018-ban még mindig él

több mint 5 éve
Big B Pittsburgh Steelers 62
Nem akarok megmondó ember lenni, ahogy én látom a dolgot:

Bell:
A támadósorban van potenciál, fel is szívhatják magukat Bell esete kapcsán és eleve reális igény volt, hogy pótolni kell Bell-t, ha nem is most de 1-2 két év, vagy akár sérülés esetén hamarabb.
Sokkal többet várok Haley távozása miatt, hogy Big Ben mit tud alkotni, ha nincs a vircsaftja Haley-vel, mennyire lesz ütőképesebb az O, és átbillen-e a mérleg a majdnem sikerült-ből a sikerültbe.

Shazier:
Mindenki szeretné ha nálunk játszana, de nem hogy 1-2 éven belül, de soha nem fog játszani szerintem és ez tragédia 😕

Így most sokkal fontosabb, hogy a D-t is helyre rakják, mert a védelmek nyerik a Super Bowl-t.
Akár Butler, akár Tomlin állása is függhet ez miatt.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 341 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Csak azoknak akik unjak vagy nem ertik miert tema meg mindig as ilb. Ime. Nem en vagyok....  www.behindthesteelcurtain.com/2018/9/4/17813396/have-the-steelers-solved-their-linebacker-conundrum-or-is-it-window-dressing-jon-bostic-lj-fort
gabistar
1., Állandóan ezzel jössz, gondolod mi nem vagyunk tisztában azzal, hogy ILB poszton bizony erősítésre szorulunk?
2., Éppen úgy, mint hosszú hozzászólásaidban, itt sincs megoldás. Nyilván azért mert ezt nem lehet egyik napról a másikra megoldani. Az egész drafton nem volt Shazier szintű ILB, de lehet még hasonló se.
Továbbmegyek a piacon se volt idén olyan ILB, akiért mehettünk volna. Amikor volt, mondjuk Hightower, akkor mentünk, de most nem volt.
Én nem tudom hány bőrt tudsz még erről a témáról lehúzni, de lelki szemeim előtt sajnos látom, hogy egy sikertelenebb szakasz után még megkapjuk bőven a miért nincs egy rendes ILB mantrát.
Összességében csak annyit akarok kihozni ebből, hogy felesleges szócséplés 2 naponta leírni mindezeket, mert nem volt semmi lehetősége a FO-nak megoldani. Ha felcserélnek 1/22-re méregdrágán, arra sincs semmi garancia, hogy stabilabbak lennénk.
Klaci79
vow. Ezt nem en irtam hanem a behind the steel curtain. Mar ideznem sem lehet? Es mindig azt irjatok ilb poszton meg voltunk meg a sema valtas miatt nem is kell mar senki. Szoval ezek alapjan ugy gondolom, hogy nem igazan.

Amugy meg a hurraoptimizmusbol meg abbol, hogy uj semaval, meg hogy majd magatol minden megoldodik stb, meg azzal, hogy majd saci visszajon es egyeb bolcsessegekbol meg nekem volt eleg, de megsem szekaltam senkit vele mint ti teszitek.

Amikor kaptatok orvosi diagnozist egy szakembertol, hogy sacinak, az is csoda lesz ha jar. Meg meg ezer helyrol. Es 99% ban vege a karrierjenek. Ekkor meg jottek a draft elott meg meg utan is hogy visszater erre az idenyre, meg egyre biztatobb egyeb suletlensegek stb. Mindegy. Az aztan nem volt mantrazas. Szegeny megirtak, nagyon nagy szerencse kell neki, hogy jarni tudjon, de itt mar azt irtatok, hogy jatszik iden.

lol. Mantraztatok, hogy nem kell ilb es pont ezert. Mantraztatok hogy saci visszajon idenre. Mantrazzatok hogy nem volt jo lb, de ugyanakkor egy udfa lb meg zsenialis es csodat vartok tole, meg hogy milyen jo. Erdekes kettosseg.

Nem volt jo lb, de udfa thomas meg megis zsenialis. Szoval korabban biztos nem volt meg jobb bent? Senkisem tudja, de mindig azt mantrazzatok hogy nem volt jo lb a drafton. Ezt az ido donti el. Es biztos hogy volt jo ilb bent, ha mar thomas is jo, akkor 1 biztos hogy volt. Haha.

Mantraztatok es most is hogy mindig minden rendben van magatol, vagy hogy az fo altalaban tevedhetetlen. Na akkor most mi is a helyzet?

Mas. Amugy butler mit is csinalt amiota elment coach dad? Azt is mantraztatok hogy vegre butler kell hogy legyen a dc, mert vele sokkal jobbak leszunk. Lettunk? Legtobb korai koros draft pick oda ment megis...

Hanyszor volt top 3-top 5 ben a def csapat. Hanyszor volt jo az egyseg? Azt is mantraztatok minden evben hogy vegre most jo a def, csak egy embernyire vagyunk sbtol amikor ez sem volt igaz. Egyszer sem leptunk tul a sajat arnyekunkon, mert siman megvertek. New engalnd ellen nem is kellene palyara lepnunk kb 2000 ota ugyis egyertelmu, kb minden evben mi lesz.

De contender a csapat, Amikor a palyan nem ez volt. Csak egy jo offense, es egy kozepes def, aki barkitol ki tudott kapni es playoffban mindig kevesek voltak. Lassan 8 eve. Saci kiesese utan meg borzalmas def. Szoval ezt is lehet mantrazni. Mindig contenderek vagyunk csak van masik 10 ugyanilyen csapat. Aki contender stb.

En is tudok ilyeneket felhozni. Ti ezt mantrazzatok. En meg azt amit latok, hogy meg mindig nincs megoldva es azt hogy nem is akartak. Es most nem en hoztam fel hanem a webportal. Szoval nem csak en mantrazom lol. Ezert mertem beidezni. Mert aki csak ezt olvasna, az meg el is hinne, hogy nem is volt ilb need. Meg jo ember stb. Meg nem is kellett.

Remelem idenre vegre osszeall a kep a def oldalon is es az uj emberekkel, mert jo lenne ha mar tenyleg alakitananak valamit es nem csak az offnak kellene nyerni, mert addig sb be se jutunk, nem hogy ott nyerunk pl atlanta, new england es egyeb eros offense ellen.

Vegezetul, elmondtam mar szazszor, hogy soha sem mondtam, hogy csereljunk fel. Soha nem mondtam, hogy csak az elso korben lehet ilbt talalni. Ezt csak hozza irjatok. Azt irtam hogy jo lett volna, a leheto legjobb saci utodot megtalalni. Ha nem volt bent az elso korben, akkor a masodikban vagy a harmadikban es hogy biztos van a 340 millio lakos kozul ebben az evben is lb aki jo. De nem. Nincs. Es meg egy udfa thomas is bizonyitja hogy vannak....
gabistar
Ne haragudj Gabi, de olyan mintha ellenünk szurkolnál, csak azért hogy majd leírhasd hogy "én megmondtam, én megmondtam, én megmondtam"...

több mint 5 éve
Jan Pittsburgh Steelers 4 942 — Steelers fan
Bell a jelenkor legjobb/legsokoldalúbb/leghatékonyabb/legértékesebb futója.
Ezt tudja ő, tudjuk mi, csak a Steelers nem akarja akceptálni.
Megtehetik.
Meglátjuk mi sül ki belőle.
Hajrá Bell!
Sobri Jóska
Csak azt képzeli magáról, hogy ő a legjobb, legsokoldalúbb, stb. Maximum egy Gurley féle szerződést fog kapni, de már az is necces lesz neki egy év múlva. Nem vesz tudomást a posztja értékéről és az ő helyzetéről. A számtalan fekete pontjáról a pályafutása alatt.
pfefe8
Kevés értékesebb poszt van az NFL-ben, mint egy olyan elkapó futóé, mint Bell. Az ilyen játékosok tudnak azok az x-faktorok lenni, akik meccseket döntenek el.
A sokoldalúság, a verszatilitás olyan plusz egy játékos esetén, amivel SB-kat lehet nyerni. (Lásd Pats.)

A fekete pontokról meg annyit, hogyha te üzletember, cégvezető, csapatvezető, edző vagy, és van egy alkalmazottad, játékosod, akinek a múltjában fekete pontok vannak, akkor két dolgot tehetsz:
1, arra következtetsz ezen fekete pontokból, hogy a jövőben is kellemetlenséget okoznak számodra, és elengeded, kivágod, jegeled a delikvenst,
vagy
2, úgy döntesz, hogy a múlt az a múlt, és ignorálod a fekete pontokat, tiszta lappal indítod az embert, mintha nem is lennének fekete pontjai.
Tehát legitim a búcsú is meg a bizalom is.
Egyedül az a mentalitás, hogy "megtartom, de parázok", ami haszontalan, káros, rossz.
Mint amikor félrekúr a csajod, és se kibaszni nem tudod, se lenyelni a békát, hanem együtt maradtok, de ezen agyalsz, beszólogatsz, parázol, hogy megint megtörténik és megmérgezi a napjaitokat a rossz döntésed, aminek a kivitelezésére alakalmatlan vagy.
Sobri Jóska
Mondjuk hogy félrekúr a csaj, aki egyébként remekül vezeti a háztartást, süt-főz-mos-vasal-takarít rád, és még az ágyban is jó.

A megoldásod: házasságot már nem tervezel vele, de azért nem rakod ki amíg nem találsz egy hasonlót (vagy jobbat) 😊 Mi ezzel a probléma?

Nem kötsz hosszútávút, de két évig még használod fr.taggel. Ugyanez.
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hogy áll amúgy most fel a D alapból?
Heyward, Hargrave, Tuitt
Dupree, Bostic, Williams, Watt
Haden, Burns, Davis, Burnett?

Ez alapból egy átlagos személyzet, ebből Butlernek kell kihoznia többet. A DC amúgy is bassza a csőröm, remélem ez az év vízválasztó lesz neki: vagy teljesít vagy csere!
Szokol
Valami lesz, azt mutatja a rosteren a 6db S is (ha így marad) kíváncsi leszek hogy fest majd éles meccsen a Dollar meg a Seminoles csomag és mire hívjuk be.

De hozzám a Löbó iskola a "stop the run first and see what they've got" mindig is közel állt. A Falunk meglehet hozzá, főleg, ha Cula összekapja magát és placcot tud foglalni középen. Én jobban fázok az OLB-ktől mint az ILB-ktől, mögöttük csak CB-k vannak, előbbiek mögött S-k. És a Williams-Bostic páros pont ebben lehet jó.

Lehet nem volt upgrade elérhető, de azért bevallom, én rápróbálkoztam volna Shaquem Griffin-re a 4-5. körben. Most épp kezd a SEA-ben.
Spy
Már Shazier is kicsit vékony volt a 3-4-es ILB szerepre (nem véletlen, hogy a blokkokról leválás az egyik fő gondja), Griffin még nála is könnyebb/alacsonyabb.
somoskovig
És hendikepesebb is, nem?

Wyatt
Ez szerintem kevésbé számít, bár valóban jobb olyan rendszerbe tenni, ahol nm falemberekkel kell birkóznia belső futások ellen egy kézzel, hanem szabadon kergetheti a labdát.
somoskovig
Nem olvastam végig, lehet nem is ILB-ben kezd 😊 De egy valami lejön a videón, hogy orra van a labdához, és playmaker mentalitása. Kiderül, ez elég-e ezen a szinten, de egy középső-hátsó köröst megér a próbacseresznye. Draft előtt is szóba került, de elképesztőnek tűnt a játéksebessége college tape-en, megvallom NFL-ben még nem láttam.

Én örültem volna neki mondjuk Marcus Allen helyett akár, de most már kívánom, ne legyen igazam.
Spy
4-3-ban WLB poszton kezd, az nagyon más.
somoskovig
nálunk max. hybrid lehetett volna, vagy SS, OLB-nek kicsi, esetleg sub pack. ILB sztem pl. Dollarban lehetne ILB hozzáteszem, jövőre Allen is az lehet méretei alapján. ha beválik a personnel.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Hogy áll amúgy most fel a D alapból?
Heyward, Hargrave, Tuitt
Dupree, Bostic, Williams, Watt
Haden, Burns, Davis, Burnett?

Ez alapból egy átlagos személyzet, ebből Butlernek kell kihoznia többet. A DC amúgy is bassza a csőröm, remélem ez az év vízválasztó lesz neki: vagy teljesít vagy csere!
Szokol
Valami lesz, azt mutatja a rosteren a 6db S is (ha így marad) kíváncsi leszek hogy fest majd éles meccsen a Dollar meg a Seminoles csomag és mire hívjuk be.

De hozzám a Löbó iskola a "stop the run first and see what they've got" mindig is közel állt. A Falunk meglehet hozzá, főleg, ha Cula összekapja magát és placcot tud foglalni középen. Én jobban fázok az OLB-ktől mint az ILB-ktől, mögöttük csak CB-k vannak, előbbiek mögött S-k. És a Williams-Bostic páros pont ebben lehet jó.

Lehet nem volt upgrade elérhető, de azért bevallom, én rápróbálkoztam volna Shaquem Griffin-re a 4-5. körben. Most épp kezd a SEA-ben.
Spy
Már Shazier is kicsit vékony volt a 3-4-es ILB szerepre (nem véletlen, hogy a blokkokról leválás az egyik fő gondja), Griffin még nála is könnyebb/alacsonyabb.
somoskovig
És hendikepesebb is, nem?

Wyatt
Ez szerintem kevésbé számít, bár valóban jobb olyan rendszerbe tenni, ahol nm falemberekkel kell birkóznia belső futások ellen egy kézzel, hanem szabadon kergetheti a labdát.
somoskovig
Nem olvastam végig, lehet nem is ILB-ben kezd 😊 De egy valami lejön a videón, hogy orra van a labdához, és playmaker mentalitása. Kiderül, ez elég-e ezen a szinten, de egy középső-hátsó köröst megér a próbacseresznye. Draft előtt is szóba került, de elképesztőnek tűnt a játéksebessége college tape-en, megvallom NFL-ben még nem láttam.

Én örültem volna neki mondjuk Marcus Allen helyett akár, de most már kívánom, ne legyen igazam.
Spy
4-3-ban WLB poszton kezd, az nagyon más.

több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Hogy áll amúgy most fel a D alapból?
Heyward, Hargrave, Tuitt
Dupree, Bostic, Williams, Watt
Haden, Burns, Davis, Burnett?

Ez alapból egy átlagos személyzet, ebből Butlernek kell kihoznia többet. A DC amúgy is bassza a csőröm, remélem ez az év vízválasztó lesz neki: vagy teljesít vagy csere!
Szokol
Valami lesz, azt mutatja a rosteren a 6db S is (ha így marad) kíváncsi leszek hogy fest majd éles meccsen a Dollar meg a Seminoles csomag és mire hívjuk be.

De hozzám a Löbó iskola a "stop the run first and see what they've got" mindig is közel állt. A Falunk meglehet hozzá, főleg, ha Cula összekapja magát és placcot tud foglalni középen. Én jobban fázok az OLB-ktől mint az ILB-ktől, mögöttük csak CB-k vannak, előbbiek mögött S-k. És a Williams-Bostic páros pont ebben lehet jó.

Lehet nem volt upgrade elérhető, de azért bevallom, én rápróbálkoztam volna Shaquem Griffin-re a 4-5. körben. Most épp kezd a SEA-ben.
Spy
Már Shazier is kicsit vékony volt a 3-4-es ILB szerepre (nem véletlen, hogy a blokkokról leválás az egyik fő gondja), Griffin még nála is könnyebb/alacsonyabb.
somoskovig
És hendikepesebb is, nem?

Wyatt
Ez szerintem kevésbé számít, bár valóban jobb olyan rendszerbe tenni, ahol nm falemberekkel kell birkóznia belső futások ellen egy kézzel, hanem szabadon kergetheti a labdát.
somoskovig
Nem olvastam végig, lehet nem is ILB-ben kezd 😊 De egy valami lejön a videón, hogy orra van a labdához, és playmaker mentalitása. Kiderül, ez elég-e ezen a szinten, de egy középső-hátsó köröst megér a próbacseresznye. Draft előtt is szóba került, de elképesztőnek tűnt a játéksebessége college tape-en, megvallom NFL-ben még nem láttam.

Én örültem volna neki mondjuk Marcus Allen helyett akár, de most már kívánom, ne legyen igazam.
több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Hogy áll amúgy most fel a D alapból?
Heyward, Hargrave, Tuitt
Dupree, Bostic, Williams, Watt
Haden, Burns, Davis, Burnett?

Ez alapból egy átlagos személyzet, ebből Butlernek kell kihoznia többet. A DC amúgy is bassza a csőröm, remélem ez az év vízválasztó lesz neki: vagy teljesít vagy csere!
Szokol
Valami lesz, azt mutatja a rosteren a 6db S is (ha így marad) kíváncsi leszek hogy fest majd éles meccsen a Dollar meg a Seminoles csomag és mire hívjuk be.

De hozzám a Löbó iskola a "stop the run first and see what they've got" mindig is közel állt. A Falunk meglehet hozzá, főleg, ha Cula összekapja magát és placcot tud foglalni középen. Én jobban fázok az OLB-ktől mint az ILB-ktől, mögöttük csak CB-k vannak, előbbiek mögött S-k. És a Williams-Bostic páros pont ebben lehet jó.

Lehet nem volt upgrade elérhető, de azért bevallom, én rápróbálkoztam volna Shaquem Griffin-re a 4-5. körben. Most épp kezd a SEA-ben.
Spy
Már Shazier is kicsit vékony volt a 3-4-es ILB szerepre (nem véletlen, hogy a blokkokról leválás az egyik fő gondja), Griffin még nála is könnyebb/alacsonyabb.
somoskovig
És hendikepesebb is, nem?

Wyatt
Ez szerintem kevésbé számít, bár valóban jobb olyan rendszerbe tenni, ahol nm falemberekkel kell birkóznia belső futások ellen egy kézzel, hanem szabadon kergetheti a labdát.

több mint 5 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Hogy áll amúgy most fel a D alapból?
Heyward, Hargrave, Tuitt
Dupree, Bostic, Williams, Watt
Haden, Burns, Davis, Burnett?

Ez alapból egy átlagos személyzet, ebből Butlernek kell kihoznia többet. A DC amúgy is bassza a csőröm, remélem ez az év vízválasztó lesz neki: vagy teljesít vagy csere!
Szokol
Valami lesz, azt mutatja a rosteren a 6db S is (ha így marad) kíváncsi leszek hogy fest majd éles meccsen a Dollar meg a Seminoles csomag és mire hívjuk be.

De hozzám a Löbó iskola a "stop the run first and see what they've got" mindig is közel állt. A Falunk meglehet hozzá, főleg, ha Cula összekapja magát és placcot tud foglalni középen. Én jobban fázok az OLB-ktől mint az ILB-ktől, mögöttük csak CB-k vannak, előbbiek mögött S-k. És a Williams-Bostic páros pont ebben lehet jó.

Lehet nem volt upgrade elérhető, de azért bevallom, én rápróbálkoztam volna Shaquem Griffin-re a 4-5. körben. Most épp kezd a SEA-ben.
Spy
Már Shazier is kicsit vékony volt a 3-4-es ILB szerepre (nem véletlen, hogy a blokkokról leválás az egyik fő gondja), Griffin még nála is könnyebb/alacsonyabb.
somoskovig
És hendikepesebb is, nem?

Amúgy meg Bell nagyon jól csinálja, ne is játsszon, hogy végre mindenki észrevegye, hogy a klasszisokkal rosszabb támadósorban lévő David Johnson legalább olyan jó, mint ő, de megkockáztatom, hogy elkapásban simán jobb is

több mint 5 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 774 — 49ers GM
Hogy áll amúgy most fel a D alapból?
Heyward, Hargrave, Tuitt
Dupree, Bostic, Williams, Watt
Haden, Burns, Davis, Burnett?

Ez alapból egy átlagos személyzet, ebből Butlernek kell kihoznia többet. A DC amúgy is bassza a csőröm, remélem ez az év vízválasztó lesz neki: vagy teljesít vagy csere!
Szokol
Valami lesz, azt mutatja a rosteren a 6db S is (ha így marad) kíváncsi leszek hogy fest majd éles meccsen a Dollar meg a Seminoles csomag és mire hívjuk be.

De hozzám a Löbó iskola a "stop the run first and see what they've got" mindig is közel állt. A Falunk meglehet hozzá, főleg, ha Cula összekapja magát és placcot tud foglalni középen. Én jobban fázok az OLB-ktől mint az ILB-ktől, mögöttük csak CB-k vannak, előbbiek mögött S-k. És a Williams-Bostic páros pont ebben lehet jó.

Lehet nem volt upgrade elérhető, de azért bevallom, én rápróbálkoztam volna Shaquem Griffin-re a 4-5. körben. Most épp kezd a SEA-ben.
Spy
Már Shazier is kicsit vékony volt a 3-4-es ILB szerepre (nem véletlen, hogy a blokkokról leválás az egyik fő gondja), Griffin még nála is könnyebb/alacsonyabb.