Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Conner szenzációs volt egész meccsen, de azt viszont el kell mondani, hogy egy megnyert meccset "hozott vissza" azzal a fumble-lal. Ez pedig nagy hiba akkor is, ha az összes többi rendben volt. De talán jó is így, mert így a földön marad a következő meccsen is.
Klemó
Conner bitang jó volt... persze hiba volt a fumbli, viszont, ha jól láttam Garrett okozta a fumblit, aki még jó néhány Connernél jóval tapasztaltabb embernek fog igen komoly gondot okozni.

Amúgy tökéletesen egyetértek veled abban, hogy sem Bennek, sem AB84-nek nem volt elég a pre-seasonben egy pár drive. Rozsdás volt nagyon mind a kettő.

Másrészt a D kibaszottul nagyot játszott. 6 TO ellenére meccsben tartottak minket. Watt egy vadállat, elképesztően nagyot játszott és szerintem Dupree is jobban festett.

Végezetül annyit, hogy b@zdmeg Chris eső ide vagy oda 42 yardról rohadtul illett volna a póznák közé helyezni.

Szerkesztette: Gergőke

" class="embed">
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Node ez a meccs Watt meccse volt. Te jóég....3 sack egy meccsen csak egy bizonyos 92-es számú csávónak sikerült a Tomlin érában...és a végén a blokkolt punt....all pro teljesítmény volt... az egyébként "katasztrófa" D-ben. Bocs Gabi, de ezt muszáj volt.. 😊

(Sean Davis élete meccsét nyomta, de csak zárójelesen fér Watt mellé a neve)
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Conner szenzációs volt egész meccsen, de azt viszont el kell mondani, hogy egy megnyert meccset "hozott vissza" azzal a fumble-lal. Ez pedig nagy hiba akkor is, ha az összes többi rendben volt. De talán jó is így, mert így a földön marad a következő meccsen is.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
A D és az ST behozta az X-et a csapatnak...ennyit röviden...persze az ST-ből azért Boswellt vegyük ki, mert eső ide, vagy oda, azért talán illett volna ezt berakni.

Az időjárás nyilván nem kedvezett nekünk, hiszen a preziós pasz játékunkat nek játszhattuk és ugye RB poszton is új fiúval álltunk fel. Ettől még 6 labdát nem lehet eladni....ráadásul a 6kat OT-ban saját térfélen....Conner viszont bizonyította, hogy lehet rá számítani.

Ugyanez volt tavaly is, csak akkor egy jóval gyengébb Browns ellen játszottunk. Bennek nem elég 2-3 drive az előszezonban, ahogy Brownnak sem. Utóbbi sérült is volt, de előbbi nyugodtan játszhatott volna.
több mint 5 éve
The terrible towel Pittsburgh Steelers 521 — Steelers fan
Nincs itt semmi látnivaló, idèn előrehoztuk a szokásos èvi egy idegenbeli faszkodásunkat 😀
több mint 5 éve
geleven Pittsburgh Steelers 136
Kíváncsian várom, hogy mit láttak a szakértőbb társak. Ez O részről iszonyú gyenge volt... Az esőben lett ennyire rozsdás BB?
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
30 milla garantáltat itt is kapott volna Bell, de lehet többet is, mert csak annyit hallottam, hogy 30 millát az első két évben megkap.
Igaz itt 4 éves lett volna a szerződése, kicsit több /éves átlaggal...
És most ezért szarozunk itt évek óta...
Klaci79
DJ tavalyi evet kihagyta ( csak a tenyek kedveert) es Bell tobbre tartja magat DJ-nel es ezert szaroztok vele evek ota. Hogy tobbet er-e azt meg dontse el mindenki maga. De mar mindegy.
new orl
Kicsit demagók szöveggel élve... lehet csak két csapat nem írna alá vele lehet 4 éves 17 milla (perév) környékit évente....giga garantálttal.....ez a Steelers és a Pats.....asszem 11 gyűrű a bizonyíték, hogy ki csinálja jól úgy business as usual. Egyébként pedig nincs kétségem, hogy lesz csapat aki elviszi temérdek pénzért és lehet jól is jár, lehet, hogy ezzel SB-t nyer. Ez is benne van, meg az is, hogy átlagos, vagy szar OL mögött szétütik az első évében.
Klemó
Kicsit csak.
Nem ertelek, jott egy szerzodes amihez lehet hasonlitani akinel Bell jobb szerintem ( Bell szerint meg biztos ), van vele is kockazat. Ennyi. Meg mindig nem irtam, hogy a FO rosszul csinalta.
Nekem sincs ketsegem, hogy nagyon sokert elvittek volna es meg igy is soker fog elkelni.
10 eve nyertetek utoljara szoval mikor a gyururol beszelunk akkor ti miert csinaljatok jol? | De amugy jol csinaljatok 😊, de az erv eleg santitos lett |
new orl
Basszus, ki mondta, hogy a CARDS bármit is jó csinált ezzel a hosszabbítással?? Egy tavalyi év végén megsérült RB-nek odadobni 30 milla garantáltat, még ha 3 évre is, hülyeség. No és azért nem csináljuk ezt, mert senkinek nem fizetünk insurance policyt, pláne nem egy RB-nek. No és azért nem, mert egy RB-t nagyban egy fal (is) meghatároz, így nagy eséllyel lehet pótolni.

Conner eddig bőven 100 yard felett futásban.....mindeközben.....2TD-vel és elkapott yardokkal.....ettől még lehet szar éve, de pont ez az, amiről beszélünk/beszéltünk itt. Pont. Asszem kivégeztük...
Klemó
Nem tudom ki mondta. Miert engem kerdezel? Ettol meg ezt kapta es Bell jobb. Ennyi. Viszonyitani tokeletes neki es egy hasonloan gondolkodo csapatot szeretne maganak. | Most mar tenyleg utoljara. 1. Bell a legjobb RB a ligaban, es jo nezni a jatekat. 2. Megertem es semmikeppen nem tamadom a FO-t mert nem er nekik annyit amennyit Bell ker maganak. 3. A szurkolok utalatat nem ertem meg mert alkudozik. |

Conner siman jo lehet, senki nem vitatta hogy jo kell hogy mukodjon, sot jo kell hogy legyen. Egy Kubiak alatt nevenincs futok evrol evre 1000 yardot hoztak, nalatok nem is kell egy fantasztikus rendszer egy kis tulzassal csak be kell kuldeni valakit. Lesz majd meccs mikor a fal nem lesz dominans vagy BB lesz bamba es akkor talan fog hianyozni Bell. Barkit ki lehet venni nalatok, egy jo fal a QB-WR kettost is meghatarozza. A lenyeg hogy nem ezen fog mulni az biztos, mert mar egy jo ideje Top 3 QB, Top1 WR, Top1 RB, Top3 OL es nem sikerult. Es nem a WR2 hianya miatt nem. Hiaba ertek egyet abban, hogy altalanossagban az O alul, mig a D felul teljesitett, ettol meg az O tette tobbet a kalapba. Nyerhettek ugyis, hogy az O hozza magat esetleg felul teljesit ( ez konnyen johet Bell, sot AB nelkul is ) vagy a D tobbet tud nyujtani.
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Na most akkor Bell dörzsöli a tenyerét, vagy nem? 😊

több mint 5 éve
xtaki Pittsburgh Steelers 3 241
nemtom mit mondjak. Benny Hill show zenet kovetel az egesz.
A D tobbe kevesbe jo volt, talan csak a futas-t nem tudtak jol levedekezni.
Semmikepp nem a D-n ment el a meccs.

Viszont az O olyan ergya volt, amit reg nem lattam. Nem lattam egyetlen egy tudatos play-t sem. Inkabb ahogy esik ugy puffan alapon lett valami.

BB ala, fole, melle dobalta. Amikor ketsegbeesett akkor AB-t probalta, de neki sem ment ma.
JJ-t az utolso negyedben meg sem celozta.
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Én iszonyat büszke vagyok erre a D-re....5 eladott labdával tartották a lelket, majd amikor kiment egy playmaker CB-nk, akkor egy pick. Bármi is lesz is a vége ez férfimunka volt.

A Head Office viszont elgondolkodhat, hogy egy előszezont miként lehet így lejátszani Brown és Ben pihentetése mellett.....5 eladott labda egy meccsen brutális....ekkora terhet nem lehet rakni egy D-re.....

Go Steelers, Goo !
több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
30 milla garantáltat itt is kapott volna Bell, de lehet többet is, mert csak annyit hallottam, hogy 30 millát az első két évben megkap.
Igaz itt 4 éves lett volna a szerződése, kicsit több /éves átlaggal...
És most ezért szarozunk itt évek óta...
Klaci79
DJ tavalyi evet kihagyta ( csak a tenyek kedveert) es Bell tobbre tartja magat DJ-nel es ezert szaroztok vele evek ota. Hogy tobbet er-e azt meg dontse el mindenki maga. De mar mindegy.
new orl
Kicsit demagók szöveggel élve... lehet csak két csapat nem írna alá vele lehet 4 éves 17 milla (perév) környékit évente....giga garantálttal.....ez a Steelers és a Pats.....asszem 11 gyűrű a bizonyíték, hogy ki csinálja jól úgy business as usual. Egyébként pedig nincs kétségem, hogy lesz csapat aki elviszi temérdek pénzért és lehet jól is jár, lehet, hogy ezzel SB-t nyer. Ez is benne van, meg az is, hogy átlagos, vagy szar OL mögött szétütik az első évében.
Klemó
Kicsit csak.
Nem ertelek, jott egy szerzodes amihez lehet hasonlitani akinel Bell jobb szerintem ( Bell szerint meg biztos ), van vele is kockazat. Ennyi. Meg mindig nem irtam, hogy a FO rosszul csinalta.
Nekem sincs ketsegem, hogy nagyon sokert elvittek volna es meg igy is soker fog elkelni.
10 eve nyertetek utoljara szoval mikor a gyururol beszelunk akkor ti miert csinaljatok jol? | De amugy jol csinaljatok 😊, de az erv eleg santitos lett |
new orl
Basszus, ki mondta, hogy a CARDS bármit is jó csinált ezzel a hosszabbítással?? Egy tavalyi év végén megsérült RB-nek odadobni 30 milla garantáltat, még ha 3 évre is, hülyeség. No és azért nem csináljuk ezt, mert senkinek nem fizetünk insurance policyt, pláne nem egy RB-nek. No és azért nem, mert egy RB-t nagyban egy fal (is) meghatároz, így nagy eséllyel lehet pótolni.

Conner eddig bőven 100 yard felett futásban.....mindeközben.....2TD-vel és elkapott yardokkal.....ettől még lehet szar éve, de pont ez az, amiről beszélünk/beszéltünk itt. Pont. Asszem kivégeztük...
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Kurva jó páros lesz az AB-JuJu duó!
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/40256397_2148640988499703_5002171158793042968_n.jpg?stp=c193.0.580.580a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=110&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=a4RMagr3I2kQ7kNvgGbi2jS&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AYAqqBAqD0-k8HRktsGA_5Rf5HyNp4_eM7lxkVFPdF2t-w&oe=664F5680
Ryan Shazier on Instagram: "You Know What Time‼️ Week One ☝️ We Here To Steal The Show‼️ Here We Go Steelers 🦁🦁🦁"
82K likes, 360 comments - shazier on September 9, 2018: "You Know What Time‼️ Week One ☝️ We Here To Steal The Show‼️ Here We Go Steelers 🦁🦁🦁".
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én azt gondolom, hogy a csapatnál innentől nincs Bell kérdés, csak akkor, ha visszajön. Addig pedig Conner-Ridley-Samuel az RB triónk. Ráaádul ahogy hallom ez a sztori nem hogy rombolná, de erősíti a csapategységet is, szóval nincs mire reagálni, ellentében a Harrison üggyel. Sokkal inkább akkor lesz ügy, amikor visszatér és be kell(ene) illeszteni. De ebben Tomlinnál szerintem nincs jobb edző, meg fogja a csapat ezt oldani.

Valóban nehéz trade partnert találni, mivel nincs garancia arra, hogy év végén nem vágja át az ippeg aktuális csapatát (is). Ezen felül 3. kör környékén kapunk comp picket érte, így nem fogjuk elengedni csak úgy. Ráadásképpen pedig minden egyes hét plusz 900k a CAP-be többletként, vagyis a fentieket figyelembe véve nekünk most nincs ügy.
Klemó
Gyerekek, röviden mi volt ez a Harrison ügy? Erről lemaradtam.
bcsarli
Állítólag ígéretet kapott, több játékidőre az edzői gárdától, ám ez nem igazán jött össze, sőt. Erre próbálkozott, hogy engedjék el, ez sem jött össze, erre nekiállt belesz.rni a ventillátorba meg az egészbe. Végül már locker room cancer-ként tekintettek rá mint utóbb kiderült, a híres munkamorálját szünetre tette, hogy elküldettessen.

Végül összejött neki és a NE-vel majdnem a gyűrű is. Nem szép, méltatlan történet, az eleje kissé Bell-szerű nem akarunk, de nem engedünk, a vége inkább Blount-szerű gyűrűvel büntetünk történet. De a gyűrű neki nem jött össze.

Újabb legenda, akivel nem sikerült szépre a búcsú. (Hozzátezsem, a történelem azt sugallja, BB is járhat így) Nem jeleskedünk a családtagoktól való elválásban.
Spy
Erre emlékszem, azt hittem volt valami friss sztori vele kapcsolatban.

több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
30 milla garantáltat itt is kapott volna Bell, de lehet többet is, mert csak annyit hallottam, hogy 30 millát az első két évben megkap.
Igaz itt 4 éves lett volna a szerződése, kicsit több /éves átlaggal...
És most ezért szarozunk itt évek óta...
Klaci79
DJ tavalyi evet kihagyta ( csak a tenyek kedveert) es Bell tobbre tartja magat DJ-nel es ezert szaroztok vele evek ota. Hogy tobbet er-e azt meg dontse el mindenki maga. De mar mindegy.
new orl
Kicsit demagók szöveggel élve... lehet csak két csapat nem írna alá vele lehet 4 éves 17 milla (perév) környékit évente....giga garantálttal.....ez a Steelers és a Pats.....asszem 11 gyűrű a bizonyíték, hogy ki csinálja jól úgy business as usual. Egyébként pedig nincs kétségem, hogy lesz csapat aki elviszi temérdek pénzért és lehet jól is jár, lehet, hogy ezzel SB-t nyer. Ez is benne van, meg az is, hogy átlagos, vagy szar OL mögött szétütik az első évében.
Klemó
Kicsit csak.
Nem ertelek, jott egy szerzodes amihez lehet hasonlitani akinel Bell jobb szerintem ( Bell szerint meg biztos ), van vele is kockazat. Ennyi. Meg mindig nem irtam, hogy a FO rosszul csinalta.
Nekem sincs ketsegem, hogy nagyon sokert elvittek volna es meg igy is soker fog elkelni.
10 eve nyertetek utoljara szoval mikor a gyururol beszelunk akkor ti miert csinaljatok jol? | De amugy jol csinaljatok 😊, de az erv eleg santitos lett |
több mint 5 éve
Spy Pittsburgh Steelers 2 335
Én azt gondolom, hogy a csapatnál innentől nincs Bell kérdés, csak akkor, ha visszajön. Addig pedig Conner-Ridley-Samuel az RB triónk. Ráaádul ahogy hallom ez a sztori nem hogy rombolná, de erősíti a csapategységet is, szóval nincs mire reagálni, ellentében a Harrison üggyel. Sokkal inkább akkor lesz ügy, amikor visszatér és be kell(ene) illeszteni. De ebben Tomlinnál szerintem nincs jobb edző, meg fogja a csapat ezt oldani.

Valóban nehéz trade partnert találni, mivel nincs garancia arra, hogy év végén nem vágja át az ippeg aktuális csapatát (is). Ezen felül 3. kör környékén kapunk comp picket érte, így nem fogjuk elengedni csak úgy. Ráadásképpen pedig minden egyes hét plusz 900k a CAP-be többletként, vagyis a fentieket figyelembe véve nekünk most nincs ügy.
Klemó
Gyerekek, röviden mi volt ez a Harrison ügy? Erről lemaradtam.
bcsarli
Állítólag ígéretet kapott, több játékidőre az edzői gárdától, ám ez nem igazán jött össze, sőt. Erre próbálkozott, hogy engedjék el, ez sem jött össze, erre nekiállt belesz.rni a ventillátorba meg az egészbe. Végül már locker room cancer-ként tekintettek rá mint utóbb kiderült, a híres munkamorálját szünetre tette, hogy elküldettessen.

Végül összejött neki és a NE-vel majdnem a gyűrű is. Nem szép, méltatlan történet, az eleje kissé Bell-szerű nem akarunk, de nem engedünk, a vége inkább Blount-szerű gyűrűvel büntetünk történet. De a gyűrű neki nem jött össze.

Újabb legenda, akivel nem sikerült szépre a búcsú. (Hozzáteszem, a történelem azt sugallja, BB is járhat így) Nem jeleskedünk a családtagoktól való elválásban.

Szerkesztette: Spy
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Én ezzel a videóval kívánok mindenkinek jó szezont és Super Bowl győzelmet! 😊

 www.youtube.com/watch?v=1y35MKTwvfo
steelwolf
Ez a lájkvadász kommentek halálcsillaga, főleg egy steelerses közösségben 😀
akdestroyer
Ez csak történelem, és egy szenzációs pick six!
több mint 5 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 342 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Én azt gondolom, hogy a csapatnál innentől nincs Bell kérdés, csak akkor, ha visszajön. Addig pedig Conner-Ridley-Samuel az RB triónk. Ráaádul ahogy hallom ez a sztori nem hogy rombolná, de erősíti a csapategységet is, szóval nincs mire reagálni, ellentében a Harrison üggyel. Sokkal inkább akkor lesz ügy, amikor visszatér és be kell(ene) illeszteni. De ebben Tomlinnál szerintem nincs jobb edző, meg fogja a csapat ezt oldani.

Valóban nehéz trade partnert találni, mivel nincs garancia arra, hogy év végén nem vágja át az ippeg aktuális csapatát (is). Ezen felül 3. kör környékén kapunk comp picket érte, így nem fogjuk elengedni csak úgy. Ráadásképpen pedig minden egyes hét plusz 900k a CAP-be többletként, vagyis a fentieket figyelembe véve nekünk most nincs ügy.
Klemó
Gyerekek, röviden mi volt ez a Harrison ügy? Erről lemaradtam.

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
30 milla garantáltat itt is kapott volna Bell, de lehet többet is, mert csak annyit hallottam, hogy 30 millát az első két évben megkap.
Igaz itt 4 éves lett volna a szerződése, kicsit több /éves átlaggal...
És most ezért szarozunk itt évek óta...
Klaci79
DJ tavalyi evet kihagyta ( csak a tenyek kedveert) es Bell tobbre tartja magat DJ-nel es ezert szaroztok vele evek ota. Hogy tobbet er-e azt meg dontse el mindenki maga. De mar mindegy.
new orl
Kicsit demagók szöveggel élve... lehet csak két csapat nem írna alá vele lehet 4 éves 17 milla (perév) környékit évente....giga garantálttal.....ez a Steelers és a Pats.....asszem 11 gyűrű a bizonyíték, hogy ki csinálja jól úgy business as usual. Egyébként pedig nincs kétségem, hogy lesz csapat aki elviszi temérdek pénzért és lehet jól is jár, lehet, hogy ezzel SB-t nyer. Ez is benne van, meg az is, hogy átlagos, vagy szar OL mögött szétütik az első évében.
több mint 5 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 603
Én ezzel a videóval kívánok mindenkinek jó szezont és Super Bowl győzelmet! 😊

 www.youtube.com/watch?v=1y35MKTwvfo
steelwolf
Ez a lájkvadász kommentek halálcsillaga, főleg egy steelerses közösségben 😀

több mint 5 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Én azt gondolom, hogy a csapatnál innentől nincs Bell kérdés, csak akkor, ha visszajön. Addig pedig Conner-Ridley-Samuel az RB triónk. Ráaádul ahogy hallom ez a sztori nem hogy rombolná, de erősíti a csapategységet is, szóval nincs mire reagálni, ellentében a Harrison üggyel. Sokkal inkább akkor lesz ügy, amikor visszatér és be kell(ene) illeszteni. De ebben Tomlinnál szerintem nincs jobb edző, meg fogja a csapat ezt oldani.

Valóban nehéz trade partnert találni, mivel nincs garancia arra, hogy év végén nem vágja át az ippeg aktuális csapatát (is). Ezen felül 3. kör környékén kapunk comp picket érte, így nem fogjuk elengedni csak úgy. Ráadásképpen pedig minden egyes hét plusz 900k a CAP-be többletként, vagyis a fentieket figyelembe véve nekünk most nincs ügy.
több mint 5 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 915 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Én ezzel a videóval kívánok mindenkinek jó szezont és Super Bowl győzelmet! 😊

több mint 5 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 677 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Én aztán tényleg komálom Bell egyetemista kora óta, de most már én is azt mondom, hogy lehet, hogy jobb lenne talán eltradelni, mert ez most már tényleg kezd a csapat rovására menni, és elsősorban azért mégis Steelers fan lennék vagy mifene 🙂
Gergőke
szerintem kvázi lehetetlen értelmes trade-partnert találni, hiszen nem lehet Bellel hosszú távú szerződést kötni a szezon végéig (csak új egyéveset), így nem nagyon van olyan csapat, aki értelmes ellenértéket adna érte
katonadani
Igazad van, de szép lassan eljutottam én is oda, hogy akármennyire komálom a faszi játékát egy marék molylepkéért oda adnám vkinek, mert amit csinál az már csak rombolja a csapatot.

" class="embed">
több mint 5 éve
new orl Baltimore Ravens 610
30 milla garantáltat itt is kapott volna Bell, de lehet többet is, mert csak annyit hallottam, hogy 30 millát az első két évben megkap.
Igaz itt 4 éves lett volna a szerződése, kicsit több /éves átlaggal...
És most ezért szarozunk itt évek óta...
Klaci79
DJ tavalyi evet kihagyta ( csak a tenyek kedveert) es Bell tobbre tartja magat DJ-nel es ezert szaroztok vele evek ota. Hogy tobbet er-e azt meg dontse el mindenki maga. De mar mindegy.
több mint 5 éve
katonadani Philadelphia Eagles 453
Én aztán tényleg komálom Bell egyetemista kora óta, de most már én is azt mondom, hogy lehet, hogy jobb lenne talán eltradelni, mert ez most már tényleg kezd a csapat rovására menni, és elsősorban azért mégis Steelers fan lennék vagy mifene 🙂
Gergőke
szerintem kvázi lehetetlen értelmes trade-partnert találni, hiszen nem lehet Bellel hosszú távú szerződést kötni a szezon végéig (csak új egyéveset), így nem nagyon van olyan csapat, aki értelmes ellenértéket adna érte