Pittsburgh Steelers

73 feliratkozó

több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
..
AB lerakott az elso eveben egy 5.-6. WR-i szamokat. A 2. eveben lerakott egy faszat ( de attol nem nevezned minden idok legjobbjanak, 1108 yard 2 TD ) es erre megkapott egy hosszutavut. Boven a rookie szerzodeseben, ahol tulfizettek onkent es dalolva mindenfele kenyszer nelkul, mert a FO latta a potencialt es igy konnyebb volt vele a kesobbiekben targyalni es anyagilag sem jartak rosszul.
no
Azért ez nem teljesen így volt... Volt ott egy wr1 Mike Wallace aki épp holdoutolt a nagy pénzért, kvázi őt oktatták AB hosszútávújával (és Ward is akkor vonult vissza, és előtte bustolt Sweed).
kriSTEELan
Akkor is az esetek tobbsegeben maradt volna a rookie szerzodesen. | A szerzodeset meg magaert kapta nem pedig Wallace oktatasa miatt, akit ki sikerult oktatni mert egy piszok szerzodest kapott. | Semmi nem kenyszeritette a FO-t hogy adjanak neki papirt.
no
Az a baj, hogy nem vagy benne. Wallace kapta ezt a szerződést, mivel kevesellte, odaadták AB-nek, és Wallace mehetett a piacra. AB első évét nézni pedig nagy hülyeség, mivel 6. körös rookie-ként 5. WR volt a rosteren.

Ha javasolhatom, előbb tanulmányozd alaposabban az esetet, mielőtt írnál róla.


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Kicsit akkor "offolok"

Berhe-t leigazoltuk. ST playa tehát akkor Golden helyett pipa és talán valami upgrade is. Emellett azért is örülök, mert legalább nem lesz külön egy túlgondolt ST-be is való okosság a 4. kör környékén.

Persze ettől még simán lehet safety első körben nyilván.
több mint 6 éve
yooker New York Giants 7 333 — Expect the Best !
Juju szerinten fog, ha hozza ezt a hozzaallast, amit eddig, es dolgozik tovabb, valamint a palyan is bizonyit.
Stez
jah!hát a pályán aztán többszörösen is bizonyít..Burfict k.o majd a kiütött ellenfél gúnyolása és aztán a következő meccsen azzal való ünneplés is rendkívül szimpatikus hozzáállás! érdekes hogy ennek ellenére ő közönség kedvenc míg Bell aki a pénzét szeretné ő meg egy szemét!
értem én végül is , csak ezek után nehezebb azért elfogadni a különleges Steelers mentalitás meg egyebekről szóló dolgokat...
és azt ne mondja senki hogy jaj persze az csúnya dolog volt de amúgy olyan aranyos a srác fátylat rá, mert akkor legyen Belltől is függetlenítve a negatív része és maradjon ő is jó fej! nálam kb 100x szarabb fej ő mint Bell de ez csak egy vélemény!
remélem még lehetett követni m it is akartam! 😊
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Neki volt már egy-kettő


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A támadónak, vagy neki? 😛

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Berhe kb. egy dologban volt hasznos, nagyot tud ütni a támadón. Addig amíg nem lesz agyrázkódása.


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 6 éve
polamalu Pittsburgh Steelers 4 509 — 毎日何かを学ぶ
BREAKING: Steelers sign former Giants safety Nat Berhe, who will replace Robert Golden.

 www.steelersdepot.com/2018/04/free-agent-s-nat-berhe-announces-hes-signing-with-steelers/
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Én is egyetértek, nem ér 17 milliót, ne is adjunk neki, jövőre engedjük el. De a szurkolókat nem értem. Tessék szeretni azt a játékost aki magár ölti a Steelers mezét és mindent megtesz a csapatért. Lehet, hogy az első 4 meccsen szar volt tavaly, de nélküle nem jutottunk volna el 13-3-ig és a továbbjutás sem rajta múlt. Úgyhogy nekem csak az nem tetszik, hogy most ő a közellenség...nem akar 13 millióért maradni, hát próbálkozzon máshol, de ettől még nem gondolnám, hogy gazember lenne. És ezt nem kezelik jól a szurkolók
Klaci79
Azért mert vki Steelers-mezben van, egyáltalán nem kell szeretni. Én pl kifejezetten utálom Bellt a személyisége miatt (pl nem üzengetek médián keresztül a csapatnak, mert ettől nem csapatember többek között és nem baszok ki a csapattal az értelmetlen holdouttal). Ettől még a játéka egyedülálló és azt szeretem, de őt legkevésbé sem.

AB igenis 2 évet várt a (teljesítményének megfelelő) pénzére. Merthogy amit kapott, azt klasszisokkal teljesítette túl. Jelezte, hogy szeretne nagyobbat, közölték vele, hogy nálunk QB-n kívül senki nem kap újat, csak amikor már 1 év hátra belőle. Ő ezt tudomásul vette és teljesített tovább holdout és üzengetések nélkül. Ne ez az, amikor vki alázatos és csapatember. A Steelers jutalmazta is, mindig előre hozott neki néhány millát.

Nem tudom volt-e: Ridley marad 1 évre.
Soldados
Ward holdout? Ugyanigy? Es ott sem lehetett tudni mi lesz a vege. Meg is semmi gondja nem volt egyikunknek sem, hogy milyen steelerses. Bar bell tenyleg gazabb, de mas is csinalta nem csak o. Mert o megteheti.
több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha Cooks ér 1. (+6.) kört, akkor Bell is. Minimum hasonlóért vigyékvegyék pls...
kriSTEELan
Lemaradtál az elmúlt 12 oldalról.
Összefoglalom: Bell-t nem vinni nem akarják, hanem a Steelers nem akarja megtartani normális áron. 😉
Azért az nem kicsit nyomja le az árat, ha úgy kínálsz valamit, hogy ha neked nem kell és nem akarod megtartani.
Sobri Jóska
Es meg az is, hogy itt jatszhat egy evet bennel. Es majd eldol mi lesz. Most miert lenne jo nekunk, (ha jatszik az utolso eveben es nem uli ki,) hogy nem engedjuk meg neki hogy a killer bees fennt legyen a palyan? Miert nem mennenk neki a tuti biztos elit rb vel a szezonnak egy draft korai bizonytalan pick, akar rb pick miatt? Akirol nem is tudni mi lesz vele, hogy tanul bele a jatekba, jo lesz e, nem ejti el a labdakat es teljesen nagy szintet kell lepnie. Szoval hol eri meg a tuti biztosat feladni egy mi lesz ha ra? Csak egy korai koros pick ert?
.
.
gabistar
Egyértelműen több esélyünk van Bellel Sb-t nyerni, viszont legutóbb se rajta múlott... Az meg, hogy nekünk ér-e annyit az ő hozzáadott értéke, meg egyáltalán lesz-e miből megfizetni, azt nem én döntöm el. Nekem nem ér ennyit.
kriSTEELan
Ertelek, arra probaltam ravilagitani most, hogy Tag van rajta, es az nem is rossz ar. Tavaly kert mar ennyit. Igy ertettem, hogy most iden felesleges elcserelnunk. Mert ha nem jatszik ideny kezdetetol, akkor nem kap mashol sem hosszutavut (ha kiulne a week 10 ig vagy meddig).

Ha jatszik es nem jol, akkor lehet lejjebb megy az ara. Jovore, meg eldonthetjuk, megint hogy ki mit er meg nekunk. Szoval ezert mondta most az fo hogy reszukrol most mas dolgok a fontosak. Ez most nincs teriteken.

Szoval mi ezzel a taggel ha jatszik es kibirja a szezont es nem fesztivalozik, akkor contract eveben megint nyujtania kellene. Ami nem rossz hir nekunk.

Vs egy 1. koros lutri csere draft cetli es ki tudja milyen rb. Ezt akartam kihozni. Az hogy mit kap majd az vagy jovore derul ki, vagy ha netan elcsereljuk stb (de erre latok legkevesebb eselyt most)... De a draftig az o dolga le van tudva. Ha jol tudom jul 16 ig.

July 16: This is the final day that the Steelers could sign Bell to a longterm deal for the 2018 season. If the two sides haven't come to terms by 4 p.m. on this date, Bell would have no choice but to play under the franchise tag or retire, an option he publicly said he would consider if he is forced to play under the tag in 2018.

Szoval addig meg meghozhatjak a hosszu tavut. Avagy tag alatt jatszik. Avagy visszavonul. Avagy elcsereljuk.

Ha hoznak korai koroset rbt, akkor ott lesz erdekes a draft utan a tema, mert ha nem akkor addig nem sok minden fontos dolgot kell eroltetni (kiveve ha elcsereljuk, de erre keves az esely). Es csak akkor jonne fel a tema megint. Es lenne Izgis. Mert most mar a hataridok elmultak, a kovetkezo fontos dontes ott lesz, vagy a drafton.

Es a hatarido elott lesz a fesztival megint, Ha lesz. Igy meglatjuk. : )

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Juju szerinten fog, ha hozza ezt a hozzaallast, amit eddig, es dolgozik tovabb, valamint a palyan is bizonyit.
Stez
jovore meglatjuk. En meglepodnek.

Szerkesztette: no
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Juju szerinten fog, ha hozza ezt a hozzaallast, amit eddig, es dolgozik tovabb, valamint a palyan is bizonyit.

több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
Az egyetlen bibi a mondandodban csak annyi, hogy az NFL-ben korlatozzak, mikor kaphat valaki eloszor szerzodest, Smith pedig meg ket evig nem is targyalhat. Es a jobb jatekosok amugy legtobbszor mar egy evvel a szerzodes lejarta elott kapnak ujat.Igy Brown is kapott. Az meg, hogy epp utana brutalisan felmentek a penzek, pech. O sirt a penzert, de miutan elkussoltattak, eleg szepet nyujtott a palyan, megdolgozott az emelesert. Nem holdoutolt, es nem jott elo harom havonta a fesztival. Ugyhogy nem hasonlitanam Bellhez.
Stez
En nem mondtam hogy ez lesz. Sot azt mondom, hogy a legritkabb esetben kap valaki ennyire koran, mint AB. De mivel az lett mondva hogy o vart a penzere, amit idoben pont ellentetesen tortent es ekkor jott hogy a teljesitmenyehez kepest. Erre irtam egy direkt blod dolgot, hogy a teljesitmeny sok jatekosnal megvan es megsem kapnak ennyivel hamarabb papirt. De a teljesitmenyt nezve Bell az elso fel eveben megkaphatta volna ha AB az etalon. Ju-Ju mar az elsoben es ha var meg egy evet es hozza ezt akkor se fog hosszabbitast kapni. Vagy szerinted igen?

Bell eleg szepet nyujtott a palyan az elso pillanattol fogva csak ot nem kussoltattak el. Ennyi.
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
..
AB lerakott az elso eveben egy 5.-6. WR-i szamokat. A 2. eveben lerakott egy faszat ( de attol nem nevezned minden idok legjobbjanak, 1108 yard 2 TD ) es erre megkapott egy hosszutavut. Boven a rookie szerzodeseben, ahol tulfizettek onkent es dalolva mindenfele kenyszer nelkul, mert a FO latta a potencialt es igy konnyebb volt vele a kesobbiekben targyalni es anyagilag sem jartak rosszul.
no
Azért ez nem teljesen így volt... Volt ott egy wr1 Mike Wallace aki épp holdoutolt a nagy pénzért, kvázi őt oktatták AB hosszútávújával (és Ward is akkor vonult vissza, és előtte bustolt Sweed).
kriSTEELan
Akkor is az esetek tobbsegeben maradt volna a rookie szerzodesen. | A szerzodeset meg magaert kapta nem pedig Wallace oktatasa miatt, akit ki sikerult oktatni mert egy piszok szerzodest kapott. | Semmi nem kenyszeritette a FO-t hogy adjanak neki papirt.
több mint 6 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Az egyetlen bibi a mondandodban csak annyi, hogy az NFL-ben korlatozzak, mikor kaphat valaki eloszor szerzodest, Smith pedig meg ket evig nem is targyalhat. Es a jobb jatekosok amugy legtobbszor mar egy evvel a szerzodes lejarta elott kapnak ujat.Igy Brown is kapott. Az meg, hogy epp utana brutalisan felmentek a penzek, pech. O sirt a penzert, de miutan elkussoltattak, eleg szepet nyujtott a palyan, megdolgozott az emelesert. Nem holdoutolt, es nem jott elo harom havonta a fesztival. Ugyhogy nem hasonlitanam Bellhez.

Szerkesztette: Stez

több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
..
AB lerakott az elso eveben egy 5.-6. WR-i szamokat. A 2. eveben lerakott egy faszat ( de attol nem nevezned minden idok legjobbjanak, 1108 yard 2 TD ) es erre megkapott egy hosszutavut. Boven a rookie szerzodeseben, ahol tulfizettek onkent es dalolva mindenfele kenyszer nelkul, mert a FO latta a potencialt es igy konnyebb volt vele a kesobbiekben targyalni es anyagilag sem jartak rosszul.
no
Azért ez nem teljesen így volt... Volt ott egy wr1 Mike Wallace aki épp holdoutolt a nagy pénzért, kvázi őt oktatták AB hosszútávújával (és Ward is akkor vonult vissza, és előtte bustolt Sweed).

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Persze hogy első évében 5-6 WR számokat hozott, mert akkor még Ward-Wallace-Sanders-Moose minden szempontból előtte volt, így játékhívásban is nyilván a biztos kezekre ment a rendszer, és nem a rookiera.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
no Baltimore Ravens 6 657
..
AB igenis 2 évet várt a (teljesítményének megfelelő) pénzére. Merthogy amit kapott, azt klasszisokkal teljesítette túl. Jelezte, hogy szeretne nagyobbat, közölték vele, hogy nálunk QB-n kívül senki nem kap újat, csak amikor már 1 év hátra belőle. Ő ezt tudomásul vette és teljesített tovább holdout és üzengetések nélkül. Ne ez az, amikor vki alázatos és csapatember. A Steelers jutalmazta is, mindig előre hozott neki néhány millát.

Nem tudom volt-e: Ridley marad 1 évre.
[/quote]AB lerakott az elso eveben egy 5.-6. WR-i szamokat. A 2. eveben lerakott egy faszat ( de attol nem nevezned minden idok legjobbjanak, 1108 yard 2 TD ) es erre megkapott egy hosszutavut. Boven a rookie szerzodeseben, ahol tulfizettek onkent es dalolva mindenfele kenyszer nelkul, mert a FO latta a potencialt es igy konnyebb volt vele a kesobbiekben targyalni es anyagilag sem jartak rosszul. Termeszetes folyamat hogy ez a szerzodes a vegen mar olcso volt mind a tobbiekehez kepest, mind a teljesitmenyehez es ennek szellemeben megint egy evvel hamarabb kapott egy hosszutavut ( uveggomb nelkul megmondhato ha a cap ilyen utemben megy fel akkor a 4. eveben nem o lesz a legdragabb WR).

Kimondhato, hogy ez a ritkabb eset hogy ennyire ido elott kotnek valakivel hosszutavut. 99%-ban a rookie szerzodes lejartakor targyalnak a hosszutavurol.

Vagy ha at akarom forditani akkor Bell-t az elso szezonja felenel kellett volna megdobni egy papirral a teljesitmenye utan.

Elso 5 ev
1: -5341 yard 28 TD 1068 y/a AB
2: -7996 yard 42 TD 1599 y/a Bell
1:- 10029 yard 59 TD 1253 y/a 8 ev alatt AB
De hagyjuk Bell-t.

Ju-Ju hosszutavuja biztos uton van, mert a teljesitmenye jobb mint AB-nak a 2. evere, 917 yard 7 TD es o qva jo gyerek. Gondolom lenne felhuzott szemoldok ha kapna jovore egy 10-11m/ ev szerzodest 5 evre? Egyet megigerek, ha megkapja es az 4. eve utan kap egy uj hosszutavut megint akkor nala sem lesz holdout ( valoszinuleg azert, mert o is csapatember)
több mint 6 éve
Soldados Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 12 174 — Defense wins the Championship!
Én is egyetértek, nem ér 17 milliót, ne is adjunk neki, jövőre engedjük el. De a szurkolókat nem értem. Tessék szeretni azt a játékost aki magár ölti a Steelers mezét és mindent megtesz a csapatért. Lehet, hogy az első 4 meccsen szar volt tavaly, de nélküle nem jutottunk volna el 13-3-ig és a továbbjutás sem rajta múlt. Úgyhogy nekem csak az nem tetszik, hogy most ő a közellenség...nem akar 13 millióért maradni, hát próbálkozzon máshol, de ettől még nem gondolnám, hogy gazember lenne. És ezt nem kezelik jól a szurkolók
Klaci79
Azért mert vki Steelers-mezben van, egyáltalán nem kell szeretni. Én pl kifejezetten utálom Bellt a személyisége miatt (pl nem üzengetek médián keresztül a csapatnak, mert ettől nem csapatember többek között és nem baszok ki a csapattal az értelmetlen holdouttal). Ettől még a játéka egyedülálló és azt szeretem, de őt legkevésbé sem.

AB igenis 2 évet várt a (teljesítményének megfelelő) pénzére. Merthogy amit kapott, azt klasszisokkal teljesítette túl. Jelezte, hogy szeretne nagyobbat, közölték vele, hogy nálunk QB-n kívül senki nem kap újat, csak amikor már 1 év hátra belőle. Ő ezt tudomásul vette és teljesített tovább holdout és üzengetések nélkül. Ne ez az, amikor vki alázatos és csapatember. A Steelers jutalmazta is, mindig előre hozott neki néhány millát.

Nem tudom volt-e: Ridley marad 1 évre.

Szerkesztette: Soldados


The best franchise in the National Football League! Six-pack in SIXburgh! Thank you, Chief!
több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Ha Cooks ér 1. (+6.) kört, akkor Bell is. Minimum hasonlóért vigyékvegyék pls...
kriSTEELan
Lemaradtál az elmúlt 12 oldalról.
Összefoglalom: Bell-t nem vinni nem akarják, hanem a Steelers nem akarja megtartani normális áron. 😉
Azért az nem kicsit nyomja le az árat, ha úgy kínálsz valamit, hogy ha neked nem kell és nem akarod megtartani.
Sobri Jóska
Es meg az is, hogy itt jatszhat egy evet bennel. Es majd eldol mi lesz. Most miert lenne jo nekunk, (ha jatszik az utolso eveben es nem uli ki,) hogy nem engedjuk meg neki hogy a killer bees fennt legyen a palyan? Miert nem mennenk neki a tuti biztos elit rb vel a szezonnak egy draft korai bizonytalan pick, akar rb pick miatt? Akirol nem is tudni mi lesz vele, hogy tanul bele a jatekba, jo lesz e, nem ejti el a labdakat es teljesen nagy szintet kell lepnie. Szoval hol eri meg a tuti biztosat feladni egy mi lesz ha ra? Csak egy korai koros pick ert?
.
.
gabistar
Egyértelműen több esélyünk van Bellel Sb-t nyerni, viszont legutóbb se rajta múlott... Az meg, hogy nekünk ér-e annyit az ő hozzáadott értéke, meg egyáltalán lesz-e miből megfizetni, azt nem én döntöm el. Nekem nem ér ennyit.

több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Ha Cooks ér 1. (+6.) kört, akkor Bell is. Minimum hasonlóért vigyékvegyék pls...
kriSTEELan
Lemaradtál az elmúlt 12 oldalról.
Összefoglalom: Bell-t nem vinni nem akarják, hanem a Steelers nem akarja megtartani normális áron. 😉
Azért az nem kicsit nyomja le az árat, ha úgy kínálsz valamit, hogy ha neked nem kell és nem akarod megtartani.
Sobri Jóska
Viszont ez az NFL, ahol mindig van olyan kétségbeesett frencsájz akinek semmi se drága... 😉 Én rájuk gondoltam.

több mint 6 éve
gabor25 Pittsburgh Steelers 5 144
Ha Cooks ér 1. (+6.) kört, akkor Bell is. Minimum hasonlóért vigyékvegyék pls...
kriSTEELan
Lemaradtál az elmúlt 12 oldalról.
Összefoglalom: Bell-t nem vinni nem akarják, hanem a Steelers nem akarja megtartani normális áron. 😉
Azért az nem kicsit nyomja le az árat, ha úgy kínálsz valamit, hogy ha neked nem kell és nem akarod megtartani.
Sobri Jóska
Es meg az is, hogy itt jatszhat egy evet bennel. Es majd eldol mi lesz. Most miert lenne jo nekunk, (ha jatszik az utolso eveben es nem uli ki,) hogy nem engedjuk meg neki hogy a killer bees fennt legyen a palyan? Miert nem mennenk neki a tuti biztos elit rb vel a szezonnak egy draft korai bizonytalan pick, akar rb pick miatt? Akirol nem is tudni mi lesz vele, hogy tanul bele a jatekba, jo lesz e, nem ejti el a labdakat es teljesen nagy szintet kell lepnie. Szoval hol eri meg a tuti biztosat feladni egy mi lesz ha ra? Csak egy korai koros pick ert?

Ben nek van lehet 1 eve, es ezt nem lehet egy 1-2 ev mulva talan jo rb re bizni a lutri drafton, csak egy draft cetliert vs tuti jo rb csak azert mert penzt ker. Ezert ment ra a tag. Fo tudja, ok vannak lepeselonyben. Bell meg azt teszi amit fo diktal. Ha elmergesedik, huznak ra egy rbt, de azert most elengedni, amikor jatszana nekunk meg egy evet ha minden jol megy all pro szinten mint tette eddig miert erne meg?

Csak kerdes? Mivel lenne jobb egy masik ugyanilyen elso koros srac, aki ugyanigy ha be jon, o is sokat kerhet kesobb. Ez az nfl. Itt ha bevalnak az emberek penzt kernek, ha nem kivagjak oket. Ha atlagosak keveset keresnek, ha elitek, verik a falat meg tobb penzert. Ez uzlet. Pont mint mindenhol. Ertem, hogy tul sok a media figyelem, meg a korites, de ha belegondoljuk magunkat, o nem iranyitja a jovojet. Kerte ne kapjon taget. Taget kapott 2x. Jol kereshet, de egy serules es ennek lottek. Tudom nem irt ala egy zsiros szerzodest, de mi van, ha tenyleg er annyit mint kb brown a meccseken, mint futo es elkapasokkal is szamito orokos missmatch jatekos? Mi van ha ugyanannyit profital ab belole, mint bell ab bol?

Mas. A bizonytalansagara bellnek az fo azt mondta, most bellel targyalas letudva masra fokuszalnak, majd elmennek vacsizni egy korai koros rb vel. Na ha valakinek a fonoke ugyanigy csinalna, nekunk hogy esne. Nem jol. Itt megy a matek sakk csavaras ki enged mit mikor mennyit uzlet az uzlet stb.

Ha nincs saci serulese, mar megadtak volna neki, ha nincs saci serulese, bell sem ker annyi garantaltat. De meglatta, hogy egy rossz utkozes es az egesz eddigi elete munkaja megy le a mosdon. Es ameddig bir addig akar jo penzt kapni. Nekunk ha nem jo, akkor meg kell erteni. Es elengedni. De nem veletlen hogy mar masodszor targyalunk vele, es az sem hogy mar 2. taget kapta. Mert fo is tudja, hogy mire kepes bell. De azt is hogy mi a kockazata. Ezt realisan beloni a legnehezebb.

Szerkesztette: gabor25
több mint 6 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 420 — #NoStress
Ha Cooks ér 1. (+6.) kört, akkor Bell is. Minimum hasonlóért vigyékvegyék pls...
kriSTEELan
Lemaradtál az elmúlt 12 oldalról.
Összefoglalom: Bell-t nem vinni nem akarják, hanem a Steelers nem akarja megtartani normális áron. 😉
Azért az nem kicsit nyomja le az árat, ha úgy kínálsz valamit, hogy ha neked nem kell és nem akarod megtartani.

több mint 6 éve
kriSTEELan Pittsburgh Steelers 304
Ha Cooks ér 1. (+6.) kört, akkor Bell is. Minimum hasonlóért vigyékvegyék pls...

több mint 6 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
 m.steelers.com/news/asked-and-answered/article-4/Asked-and-Answered-April-3/a7b546ce-9e74-46e4-94f8-6df6e768858a

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 6 éve
Klemó Pittsburgh Steelers 5 234
Közben ha minden igaz Nat Berhe volt/van nálunk, vagyis a "rakéta"....Ő klasszikus FS, amolyan kamikaze jellegű. Részfeladatokra és ST-ben lehet érdekes. Mindenesetre örülük, hogy Wilcox mellett feltűnt más név is, mert már kezdtem elhinni, hogy megtartanánk ennyi pénzért (ráadásul)...

Szerkesztette: Klemó