NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 885 — Csodabogár
Boldog Karácsonyt kedves topiklakók! 😊

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Áldott, Békés Karácsonyt Kívánok Mindenkinek!
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton


Srácok!

Mindenkinek Áldott, Békés, Boldog Karácsonyt!


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 885 — Csodabogár
na, megajándékozzuk Goffot az első győzelmével? 😀 ha már Kari lesz

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Összefoglaltam az évet:
"Olyan, mint egy középiskolás osztálykirándulás: Chip bácsi felrak egy rakat sihedert a buszra, aztán mivel elég húsosak, a hakni mészárszékről mészárszékre folytatja útját. Annyira minden elképzelés nélküli a nyugati parti csapat, hogy lassan azokat az alapokat is elfelejtik, amit főiskolán beléjük vertek. Például a hogyan csináljunk szerelést egy futón, és mondjuk ezt egymás után ötször. Nem csoda, ha ebben az esetben az atlantai támadók majd 250 jardot futkorásznak össze. A Falcons már a rájátszásra tekingethet, a 49ers pedig a bányászbéka feneke alól figyel, ahonnét jövőre illene már előkeveredniük. Reménytelen tűnik, mintha a kilátástalanságnak nyitnánk dimenziókaput."By444


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/12/22/mike-shanahan-on-coaching-smarter-to-hire-my-son-than-me/


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
M.Rush a Jaguarshoz került, itt nem kapott lehetőséget a bizonyításra nem értem miért. Smelter pedig felkerült az 53-as keretbe.
SFGaben
csipgéniuszkelly nemérezte benne a tűzet..

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 885 — Csodabogár
Ward, Patton IR

vitz már ez
2 meccs 2 meccs....
petey
Ki tudunk állni? Csak, mert szerintem felesleges.
dankodavid
ugyan, már csak 2 burleszk maradt amin lehet sírva röhögni

több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Ward, Patton IR

vitz már ez
2 meccs 2 meccs....
petey
Ki tudunk állni? Csak, mert szerintem felesleges.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 885 — Csodabogár
Ward, Patton IR

vitz már ez
2 meccs 2 meccs....

több mint 7 éve
Amadeus von Dollárbaloldal Las Vegas Raiders West Virginia Mountaineers 31 967
 twitter.com/boom_king26/status/810992859234996225
 twitter.com/49ers/status/810991072889470977
SFGaben
jézusom. Jar-Jar Armstrong.

criminal lawyer or criminal lawyer?
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
M.Rush a Jaguarshoz került, itt nem kapott lehetőséget a bizonyításra nem értem miért. Smelter pedig felkerült az 53-as keretbe.

Szerkesztette: SFGaben
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 885 — Csodabogár
akkor megvan az egyik backup ILB

több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Gratula

Nagy fogas 😀

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 twitter.com/boom_king26/status/810992859234996225
 twitter.com/49ers/status/810991072889470977

Szerkesztette: SFGaben
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Ja btw nem tudom megvan-e, hogy miután kibasszuk (büntibe küldjük irgum burgum, ez még is csak egy komoly frencsájz)Hodges-t, sikerül mondjuk Betheaval és Brooksal meg Sunserivel ILB-t játszatni. Brooks 8-9 éve ILB-t játszott, meg Betheanak is van gimiből emléke erről a posztról. Sunserit meg nem nagyon ismerem, de elviekben safety edzőtárs. Who the fuck is depth chart???
diverdoc
Már szezonközben magyarázta a kucu h rotáció így meg úgy.. Már akkor pikkelt rá sztem.. Gondolom köpi a szotyit és arra gondol hogy egy ilyen kis malacarc aki nfl ben még nem ért el semmit ne keménykedjen. De csípp nem felejt.. 😉

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 885 — Csodabogár
Nem elég ez a szar szezon, még ez is:

 uploads.disquscdn.com/images/cb33255e1bdfa1ce40524a1d14c496514a3c5fafa2a2dff127323c87287c38a7.jpg?w=600&h=803
Vrij6
írok is Tibibácsinak hogy szeretnék találkozni Jed Yorkkal négyszemközt....

több mint 7 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Nem elég ez a szar szezon, még ez is:


"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 7 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 556 — Apu ökölbeszorított keze
Csere M Kendricksert?
Ő feher es Chip kedvence mi meg nezegetjuk a Hicks Hodges duot..

több mint 7 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487
Ja btw nem tudom megvan-e, hogy miután kibasszuk (büntibe küldjük irgum burgum, ez még is csak egy komoly frencsájz)Hodges-t, sikerül mondjuk Betheaval és Brooksal meg Sunserivel ILB-t játszatni. Brooks 8-9 éve ILB-t játszott, meg Betheanak is van gimiből emléke erről a posztról. Sunserit meg nem nagyon ismerem, de elviekben safety edzőtárs. Who the fuck is depth chart???
diverdoc
Nem azért hoztuk Hodgest hogy ő lesz Bowman új párja?
Coolearie
igen de kiderült, hogy néger


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Ja btw nem tudom megvan-e, hogy miután kibasszuk (büntibe küldjük irgum burgum, ez még is csak egy komoly frencsájz)Hodges-t, sikerül mondjuk Betheaval és Brooksal meg Sunserivel ILB-t játszatni. Brooks 8-9 éve ILB-t játszott, meg Betheanak is van gimiből emléke erről a posztról. Sunserit meg nem nagyon ismerem, de elviekben safety edzőtárs. Who the fuck is depth chart???
diverdoc
Nem azért hoztuk Hodgest hogy ő lesz Bowman új párja?

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ja btw nem tudom megvan-e, hogy miután kibasszuk (büntibe küldjük irgum burgum, ez még is csak egy komoly frencsájz)Hodges-t, sikerül mondjuk Betheaval és Brooksal meg Sunserivel ILB-t játszatni. Brooks 8-9 éve ILB-t játszott, meg Betheanak is van gimiből emléke erről a posztról. Sunserit meg nem nagyon ismerem, de elviekben safety edzőtárs. Who the fuck is depth chart???

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nekem még meglehet a matrica, csak az utolsó két meccset kell hozni 😊 Ha jól emlékszem én voltam a legpesszimistább a 3-13 tippemmel. És ez optimistán még meglehet 😊
Azért, az az első negyed nagyon ott volt tegnap. Megint volt 3 negyed amikor pontot nem szereztünk és esélyünk sem volt rá. 550 yardot szoptunk, megint 200 y felett futottak.
Édes jó Istenem, hogy sikerült ilyen ligaalját ebből a csapatból összehozni! Amikor ráközelítettek Baalkera tényleg egy szívlapáttal csapkodtam volna legszívesebben.

Szerkesztette: diverdoc


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Azert sokat elarul a csapatunk helyzeterol, hogy game day es nincs egy hozzaszolas sem. Mondjuk sok biztatot nehez is lenne mondani. Meg 3 meccs szenvedes ebbol a szezonbol aztan new hope
diverdoc
napok óta nincs, én próbálkozom csak 😀 de erről beszéltem, amikor azt mondtam már nem is izgat, annyira nihil van.
szerencsére Steve megmondja a tutit 😊 imádjuk
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/12/15/steve-young-thinks-yorks-care-more-about-money-than-winning/
petey
Most először nem néztem élőben a meccset, várom az utolsó mérkőzést és Baalke menesztését. Az mondjuk szíven ütne, ha még egy évet le kellene húzni ezzel a felállással.
több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Azert sokat elarul a csapatunk helyzeterol, hogy game day es nincs egy hozzaszolas sem. Mondjuk sok biztatot nehez is lenne mondani. Meg 3 meccs szenvedes ebbol a szezonbol aztan new hope
diverdoc
napok óta nincs, én próbálkozom csak 😀 de erről beszéltem, amikor azt mondtam már nem is izgat, annyira nihil van.
szerencsére Steve megmondja a tutit 😊 imádjuk
 profootballtalk.nbcsports.com/2016/12/15/steve-young-thinks-yorks-care-more-about-money-than-winning/
petey
Mondjuk en Youngot spec annyira nem😁, de jelennyilatkozatat igen


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P