NCAA eredménykövetés NCAA eredménykövetés - 1 aktív topik

San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
Ford, Blair and Richburg a szezonban már nem játszik. Ebben már csak az a jó, hogy kurva sok pénz lett nekik kifizetve(Ford, Rich). Fordot ki kell rúgni a picsába már, helyette Givens vagy Hyder lehetne Bosával.

C meg kell mindenképp, Richburg is mehet mert amennyit ő is sérült ilyen nincs.

Szerencsére vannak jó C-k drafton. Humphrey kibaszott nagy lenne, egy betonfal. insta felhúzná a 2 OG-t, persze kéne RG is 😀 Brunskill nem az.
petey
Hol mehet ki Humphrey?
wide open
első kör tuti, de Wyatt Davis 1000 hogy elsőre megy ki.
petey
QB vagy OL-t hoznál inkább elsőre?
wide open
mindegyik irány jó. mondjuk nem néztem meg kik lesznek OL FA-k jövőre.
plusz nem tudni kibe leszünk szerelmesek QB fronton, ha nekiáll csúszni valaki akkor tuti ráharapunk, és akár feltréd is lesz. vagy ebbél még letréd is lehet mert kell a pick.

Szerkesztette: petey

több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Ford, Blair and Richburg a szezonban már nem játszik. Ebben már csak az a jó, hogy kurva sok pénz lett nekik kifizetve(Ford, Rich). Fordot ki kell rúgni a picsába már, helyette Givens vagy Hyder lehetne Bosával.

C meg kell mindenképp, Richburg is mehet mert amennyit ő is sérült ilyen nincs.

Szerencsére vannak jó C-k drafton. Humphrey kibaszott nagy lenne, egy betonfal. insta felhúzná a 2 OG-t, persze kéne RG is 😀 Brunskill nem az.
petey
Hol mehet ki Humphrey?
wide open
első kör tuti, de Wyatt Davis 1000 hogy elsőre megy ki.
petey
QB vagy OL-t hoznál inkább elsőre?
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
Ford, Blair and Richburg a szezonban már nem játszik. Ebben már csak az a jó, hogy kurva sok pénz lett nekik kifizetve(Ford, Rich). Fordot ki kell rúgni a picsába már, helyette Givens vagy Hyder lehetne Bosával.

C meg kell mindenképp, Richburg is mehet mert amennyit ő is sérült ilyen nincs.

Szerencsére vannak jó C-k drafton. Humphrey kibaszott nagy lenne, egy betonfal. insta felhúzná a 2 OG-t, persze kéne RG is 😀 Brunskill nem az.
petey
Hol mehet ki Humphrey?
wide open
első kör tuti, de Wyatt Davis 1000 hogy elsőre megy ki.

több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Ford, Blair and Richburg a szezonban már nem játszik. Ebben már csak az a jó, hogy kurva sok pénz lett nekik kifizetve(Ford, Rich). Fordot ki kell rúgni a picsába már, helyette Givens vagy Hyder lehetne Bosával.

C meg kell mindenképp, Richburg is mehet mert amennyit ő is sérült ilyen nincs.

Szerencsére vannak jó C-k drafton. Humphrey kibaszott nagy lenne, egy betonfal. insta felhúzná a 2 OG-t, persze kéne RG is 😀 Brunskill nem az.
petey
Hol mehet ki Humphrey?
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
 twitter.com/OneBillsLive/status/1333869693493530629

fasszopó Brandt, sosem bírtam

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
Ford, Blair and Richburg a szezonban már nem játszik. Ebben már csak az a jó, hogy kurva sok pénz lett nekik kifizetve(Ford, Rich). Fordot ki kell rúgni a picsába már, helyette Givens vagy Hyder lehetne Bosával.

C meg kell mindenképp, Richburg is mehet mert amennyit ő is sérült ilyen nincs.

Szerencsére vannak jó C-k drafton. Humphrey kibaszott nagy lenne, egy betonfal. insta felhúzná a 2 OG-t, persze kéne RG is 😀 Brunskill nem az.

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
Javon Kinlaw has more INTS then Jamal Adams this season.

😀 😀 😀
petey
Nem tudom miért kell bántani Jamalt, sack leader😀
Helmut Zimmer
ja, mindig elfelejtem, hogy DE basszus

több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Kb nekünk van a legnehezebb sorsolásunk a hátralévő meccsekre a rájátszás aspiráns csapatok közül az NFC-ben. Az 5-ből 4-et hozni kellene, és ebből a Cards/Hawks egyike tuti bukó lesz. De persze először a Buffalót kellene megcsapni egy hét múlva.
Niner Empire
Bills elleni lesz a kulcs, ha nyerni tudnánk saját kézben lenne a sorsunk, két kötelező győzelemmel a Dallas és a Washington ellen. Nem egyszerű a sorsolásunk, de a Cardinalsnak is lesz még 3 csoport rangadója abból 1 ellenünk, ha abból jól jön ki a Cards akkor a Rams lehet a vetélytárs, ha kétszer kikap az Arizonatól. Őket még gyengébbnek is tartok mint Murrayéket. A matekozas mit sem ér ha nem verjük meg a Buffalot. Ezen múlhat minden. Egy győzelemmel óriási lökést adhat, ha belegondolok ettől a gyenge Eaglestől kikaptunk... most 6:5 lenne.
több mint 3 éve
Helmut Zimmer Buffalo Bills Oregon Ducks 6 208 — én ezt meguntam
Javon Kinlaw has more INTS then Jamal Adams this season.

😀 😀 😀
petey
Nem tudom miért kell bántani Jamalt, sack leader😀
több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 573
Kb nekünk van a legnehezebb sorsolásunk a hátralévő meccsekre a rájátszás aspiráns csapatok közül az NFC-ben. Az 5-ből 4-et hozni kellene, és ebből a Cards/Hawks egyike tuti bukó lesz. De persze először a Buffalót kellene megcsapni egy hét múlva.
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
A D-re nincsenek szavak, sajnos ez Saleh távozását is jelentheti..üröm az örömben.

2 helyet mentünk lefelé drafton, jelenleg 16. a csapat. nem tudom hol végzünk de kurva jó OL/DB prospectek vannak. ha meg lecsúszik hozzánk egy jó QB akkor is jók vagyunk.(Trask, Mac Jones). Lance, Fields, Wilson tuti goner.
petey
Ha hozzuk a Cowboys és Washington elleni meccset akkor ki ki meccs lehet a Cardinalssal. Szerintem leadtuk volna ezt a meccset(is), de nem kalkulált Arizona vereséggel megnyílt a kapu a rájátszásba még ha piszok nehéz is lesz.
több mint 3 éve
Klaci79 Pittsburgh Steelers Penn State Nittany Lions 21 812
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
A D-re nincsenek szavak, sajnos ez Saleh távozását is jelentheti..üröm az örömben.

2 helyet mentünk lefelé drafton, jelenleg 16. a csapat. nem tudom hol végzünk de kurva jó OL/DB prospectek vannak. ha meg lecsúszik hozzánk egy jó QB akkor is jók vagyunk.(Trask, Mac Jones). Lance, Fields, Wilson tuti goner.

több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 573
A védelem húzta be ezt a mérkőzést, és azért azt jó látni, hogy a sérültek ellenére is komoly erőt képviselnek.
Nincs igazi értéke a győzelemnek, de egy (jó) Rams verés sose rossz. 😀
több mint 3 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 371
Kinló ma nagyot játszott...

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
Javon Kinlaw has more INTS then Jamal Adams this season.

😀 😀 😀

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
 twitter.com/Rob_Lowder/status/1333204469589307392





Szerkesztette: petey

több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 36 254 — Lájkold a zsűrit!



Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Kenny91 San Francisco 49ers 321
Tartt IR
K'Waun Williams high ankle sprain, visszajövős IR-re nem mehet, akkor valszeg neki is annyi idénre.

még egy meteor hiányozna a stadion közepébe és én már csak egy kávét kérnék idénre
petey
Covid lezárás lett uram maradhat?

Fő már az a kávé ?
több mint 3 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 682 — no es importante
Fantasztikus latni, ahogy a liga kulonos hangsulyt fektet az egyenlosegre, hiszen veletlenul sem fordult elo, hogy a friscoval lejatszassak a meccset ugy, hogy a keret fele covidos, de termeszetes a ravensnek nem kell a ps-sel kiallnia! Szeretem, amikor ilyen egyertelmuen kiderul, kivel, mit lehet megcsinalni 😊
dankodavid
nektek most a hazai meccsek is ugrottak



---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 470 — Csodabogár
Fantasztikus latni, ahogy a liga kulonos hangsulyt fektet az egyenlosegre, hiszen veletlenul sem fordult elo, hogy a friscoval lejatszassak a meccset ugy, hogy a keret fele covidos, de termeszetes a ravensnek nem kell a ps-sel kiallnia! Szeretem, amikor ilyen egyertelmuen kiderul, kivel, mit lehet megcsinalni 😊
dankodavid
dehát kik is vagyunk mink 😕

több mint 3 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 214
Fantasztikus latni, ahogy a liga kulonos hangsulyt fektet az egyenlosegre, hiszen veletlenul sem fordult elo, hogy a friscoval lejatszassak a meccset ugy, hogy a keret fele covidos, de termeszetes a ravensnek nem kell a ps-sel kiallnia! Szeretem, amikor ilyen egyertelmuen kiderul, kivel, mit lehet megcsinalni 😊

Pulvis et umbra sumus.
több mint 3 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 40 841 — Így remélem megfelelek nektek.....
Mert Alex azok után visszajönne ide... aha... még akkor is meglepődnék ha más a FO gárda... akkor emberileg nézve inkább màr a Skinsnek tanítana be valakit...
több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 573
Számomra egy ideális forgatókönyv lenne, ha megszabadulnánk Garoppolótól az offseasonben (nem tudom, egy cserére mennyi esély van), az így felszabaduló nem kevés tőkéből megfizetnénk Alex Smith-t, akit elhozunk Washingtonból. Ő persze nem lenne minőségi javulás, de a majd újonnan draftolt rookie QB-nk (mert draftolunk egyet, ugye?) egy évet tanulhatna tőle.
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
csak ne az ilyen játékosok pénze miatt bukjunk más hasznos játékosokat.
gzotya
Mióta Garoppolo megkapta a nagy zsét, ő is kb a meccsek 50%-án volt csak bevethető állapotban...
Niner Empire
elötte is


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P