San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár

Beki
na ezt nem láttam jönni

több mint 3 éve
Törölt felhasználó
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Egyebkent pont azon gondolkodtam, hogy Alex volt az utolso iranyitonk akit kedveltem, azota jobb esetben nem igazan szerettem, rosszabb esetben kifejezetten utaltam aki nalunk iranyitott (CJ mint mentalitas es helytallas talan kivetel)


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem volt ez jo, de volt szarabb mar. Egy-ket W meg lesz, 6-10 kornyeken zarunk, pont nem tidunk jo helyrol draftolni, de legalabb a kovetkezo schedule gyengebb lesz.
diverdoc
pedig elég fos volt 😀 OL egy vicc, McG még nagyobb vicc.
Az egész csapat egy lélektelen, semmilyen tüzet nem mutató ótvar produktumot tett le.
persze naggyá tettük a legalja hóksz védelmet, mert mi ilyen faszagyerekek vagyunk. ez nem von le semmit az érdemeikből, de mi is azt hittük a Pats után, hogy sínen vagyunk. lófaszt azt.
nagyon remélem Jed kiadja parancsba, hogy jövőre QB kell.
petey
Felreertes ne essek, nem dicsertem a csapatot😬, csak volt mar szarabb. Miami elleni borzalom utan lemondtam teljesen az evrol. Az a meccs volt niners fan eletem egyik legmegrazobb meccse vhogy. Jimmyt meg sosem tartottam jo QB nak ( emlekezz vissza evekkel ezelott mit irtam)
A mondandom lenyege inkabb a draftpozicionk volt


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Nem volt ez jo, de volt szarabb mar. Egy-ket W meg lesz, 6-10 kornyeken zarunk, pont nem tidunk jo helyrol draftolni, de legalabb a kovetkezo schedule gyengebb lesz.
diverdoc
pedig elég fos volt 😀 OL egy vicc, McG még nagyobb vicc.
Az egész csapat egy lélektelen, semmilyen tüzet nem mutató ótvar produktumot tett le.
persze naggyá tettük a legalja hóksz védelmet, mert mi ilyen faszagyerekek vagyunk. ez nem von le semmit az érdemeikből, de mi is azt hittük a Pats után, hogy sínen vagyunk. lófaszt azt.
nagyon remélem Jed kiadja parancsba, hogy jövőre QB kell.

több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Nem volt ez jo, de volt szarabb mar. Egy-ket W meg lesz, 6-10 kornyeken zarunk, pont nem tidunk jo helyrol draftolni, de legalabb a kovetkezo schedule gyengebb lesz.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
cziri66 San Francisco 49ers California Golden Bears 141
Kittle-ről van valami info?
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Oké, akkor marad a tisztes helytállás a cél idénre. Jövőre legyen mindenki egészséges, ne legyen Covid-20, draftoljunk okosan lehetőleg frencsájz QB-t, és töltsünk újra pár pozit, aztán fussunk neki.

több mint 3 éve
Kenny91 San Francisco 49ers 321
Faith elvtársak! péntek hajnalban aki igazi mazó az velem együtt nézi majd ahogy elverjük a Packerst
Josszi
Akkor jobban fogunk jatszani? 😀 Akkor csatlakozok
több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
A Packerst meg tudjuk verni, és örülök, hogy nem Garoppolót kell majd akkor is a pályán látni. A Pettis féle kick return fumble után feladtam a tegnap esti szurkolást, de amit előtte Garoppolo letett az asztalra, az egy nagy lóf@sz volt. Bokasérülés ide-vagy oda, de ez botrány. Ha annyira nem jó a bokája, akkor padozzon, és gyógyuljon fel teljesen, mert így haszontalan. Ha nem olyan rossz azért a bokája, de mégis gátolja őt, és ő tudja, hogy nem mennek neki a 10 yardon túli pontos passzok, akkor meg ne vállalkozzon olyanokra. Shanny-t sem értem, hogy ha nem bíziki meg benne, akkor minek küldi fel a pályára a szerencsétlent? Mintha akkora vezér volna, hogy a jelenléte bármiféle boostot jelentene a többieknek.

Mullens beállásával valahogy egyértelműen előjöttek a Hawks defense alapvető hibái. Nincs értelme olyanról beszélni, hogy mi lett volna, ha Nick kezd, de ez akkor is baromira bosszantó ezt látni.
több mint 3 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Faith elvtársak! péntek hajnalban aki igazi mazó az velem együtt nézi majd ahogy elverjük a Packerst

The Amazing Racoon
több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
nem akarom ezt a toketlen jimmyt jovore a keretben latni,amikor olcson kivaghato. ha nem tamogatjak agyon futassal es neki kell TD-t csinalni teleszarja a gatyat. Semmi koze ennek a serulesehez,nem a mozgasaval van baj hanem hogy vakon van. Egyertelmu h shanny se bizik benne. Mellette takarodhat ford,kwon,coleman es sherman is. utobbi sajnalatos,de a fasznak fizetjuk ezeket h az orvosnot dugjak csak...

itt vannak olyan tehetsegek mint kittle,warner,deebo,aiyuk,bosa jo lenne ha kapnanak rendes qb-t. Az se erdekel ha 1 rakas jovo evi pickbe kerul egy talent qb. fasznak azis ha minden evben DT jon elsokent,es 3bol 1 val be...
gaborik
Szánalmas ez a pali és van aki védi mikor a hülye is látja hogy fogalma sincs milyen rendezvényen van.
több mint 3 éve
gaborik San Francisco 49ers 514
nem akarom ezt a toketlen jimmyt jovore a keretben latni,amikor olcson kivaghato. ha nem tamogatjak agyon futassal es neki kell TD-t csinalni teleszarja a gatyat. Semmi koze ennek a serulesehez,nem a mozgasaval van baj hanem hogy vakon van. Egyertelmu h shanny se bizik benne. Mellette takarodhat ford,kwon,coleman es sherman is. utobbi sajnalatos,de a fasznak fizetjuk ezeket h az orvosnot dugjak csak...

itt vannak olyan tehetsegek mint kittle,warner,deebo,aiyuk,bosa jo lenne ha kapnanak rendes qb-t. Az se erdekel ha 1 rakas jovo evi pickbe kerul egy talent qb. fasznak azis ha minden evben DT jon elsokent,es 3bol 1 val be...

| nincs itt semmi beszoptad |
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Ha valaki esetleg meg nincs feliratkozva erre a csatornára ajánlom, viszont egy kis csemege a holnapi meccs elött:
 www.youtube.com/watch?v=FhJ6IABveQI
Kenny91
jaja, jonnydel kurvajó

több mint 3 éve
wide open San Francisco 49ers Oklahoma Sooners 158
Sherman játszik?
steelwolf
Nem. Állítólag 11.hét körül tér vissza.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 903 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Sherman játszik?
több mint 3 éve
Kenny91 San Francisco 49ers 321
Ha valaki esetleg meg nincs feliratkozva erre a csatornára ajánlom, viszont egy kis csemege a holnapi meccs elött:
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Jordan Reed visszatéréséről van vmi hír?
empty taxi
Ma este 10-ig lehet aktiválni többek között őt is IR-ről. Lynch szerint ő még nem 100 hogy holnap lesz. GB ellen nagyobb az esély.

több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Jordan Reed visszatéréséről van vmi hír?
empty taxi
A héten már edzegetett, de remélem, hogy nem sietik el a visszatérését. Én arra tippelek, hogy a csütörtöki GB meccsen fog beöltözni először. Legalábbis nagyon remélem. 😊
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 718 — Scream and scout
Jordan Reed visszatéréséről van vmi hír?


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 349
Zach Wilson egy 2.körben jövőre? Nagyon tetszik a srác játéka.
aranytöküJimmy
Rommá adnám ha lecsapna rá Lynch, de sajnos igen kevés az esély rá.

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár


Wilson és Aiyuk 😊

több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Zach Wilson egy 2.körben jövőre? Nagyon tetszik a srác játéka.
több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
Lehet, Coleman lejön az IR-ről, de az nem egyenértékű még azzal, hogy teljesen rendben is van. De persze legyen egészséges, és fusson 100 yardot a Hawks ellen! 😀
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 946 — Csodabogár
Vagyis perpill két egészséges futónk van összvissz? 😀 Az elég karcsú, pláne úgy, hogy Deebo is inkább a földön szerzi a yardokat, nem pedig a levegőben.
Niner Empire
3. Hasty, Jet, Coleman