San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Saleh ismét egy odabaszós gameplant rakott össze. mint Goff 2 hete, Cam sem tudta mi a kotta.
bent tudtuk tartani a zsebben, és rávenni, hogy passzoljon. ez egy jó főpróba volt futkározós QB ellen, remélem vasárnapra megint kifőz valamit.
ráadásul úgy, hogy nem volt fent a 2 kezdő S, Sherman és K'Waun Williams a top NB-nk.

Remélem Moore több bizalmat kap Ward helyett, mert kurva jól nyomta, ha ez beválik akkor Wardon lehet spórolni.

több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Megnéztem egy pár összefoglalót.Szerencsére most Mahomes nem idegesített mert ok havas pálya de extrát nem mutatott.Ott vannak azok az irányítók akik csak dobálnak.Tòk mindegy hová és kinek(kívülről néha így látszik),hàtha talàl.Vannak a szarok.Vannak a földöntúliak(persze Mahomes is itt van függetlenül a maitól.).Brady....Brutál volt amit csinált.Ok fasza WR ek de azok a passzok Te jó Isten.Mind tudatosak.Ugyanígy Wilsonnál most amit nèzek.Profik!Carr se volt rossz,sőt!De Ő figyelmen kívūl hagyja hogy kinek passzol.Nem mindegy hogy TE vagy WR.Mintha ugyanolyan erősen dobná mindkettőnek,persze hogy a TE nem éri el.Na de mindegy.Hol van Jimmy szerintetek ebbe az egészbe?Ok séma meg minden de tényleg.Kreativitàs stb.?Mit lehet kihozni?
roppihe
ezt sosem értettem, hogy mindenki ahhoz a top5 QB-hez hasonlítja a csapatának irányítóját akikből nem terem 32. Ezen el lehet filózni, hogy Mahomes, Wilson, Rodgers stb. egy másik csapatnál másik WR-ekkel, OL-lel mire ment volna, de fölösleges.
nekünk ez van, majd ha úgy ítélik meg akkor draftolnak egy dual threat QB-t, vagy nem.
petey
Nem akarom lecserélni és mindenkivel hasonlítottam.Csupán azt nem tudom hol van és nem számokban.Nem tudom lehet e belőle kihozni többet.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
“It’s fun to be part of a team with a bunch of psychopaths, because I fit in very well here.” Kittle 😀

 www.nbcsports.com/bayarea/49ers/george-kittle-fits-very-well-jeff-wilson-49ers-psychopaths

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Gratulálok Srácok,gondolom nem bantatok, de tőlünk most csak ennyire telt.
kolok1972
köszi. van nekünk is fasza emlékünk, amikor idehozták Gabbertet és kb. hasonló színvonalat sikerült letennie.

Sok sikert nektek!

több mint 3 éve
kolok1972 New England Patriots 2 436 — Pats fan
Gratulálok Srácok,gondolom nem bantatok, de tőlünk most csak ennyire telt.

Nem igazam van, hanem véleményem. Mint itt mindenkinek.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Megnéztem egy pár összefoglalót.Szerencsére most Mahomes nem idegesített mert ok havas pálya de extrát nem mutatott.Ott vannak azok az irányítók akik csak dobálnak.Tòk mindegy hová és kinek(kívülről néha így látszik),hàtha talàl.Vannak a szarok.Vannak a földöntúliak(persze Mahomes is itt van függetlenül a maitól.).Brady....Brutál volt amit csinált.Ok fasza WR ek de azok a passzok Te jó Isten.Mind tudatosak.Ugyanígy Wilsonnál most amit nèzek.Profik!Carr se volt rossz,sőt!De Ő figyelmen kívūl hagyja hogy kinek passzol.Nem mindegy hogy TE vagy WR.Mintha ugyanolyan erősen dobná mindkettőnek,persze hogy a TE nem éri el.Na de mindegy.Hol van Jimmy szerintetek ebbe az egészbe?Ok séma meg minden de tényleg.Kreativitàs stb.?Mit lehet kihozni?
roppihe
ezt sosem értettem, hogy mindenki ahhoz a top5 QB-hez hasonlítja a csapatának irányítóját akikből nem terem 32. Ezen el lehet filózni, hogy Mahomes, Wilson, Rodgers stb. egy másik csapatnál másik WR-ekkel, OL-lel mire ment volna, de fölösleges.
nekünk ez van, majd ha úgy ítélik meg akkor draftolnak egy dual threat QB-t, vagy nem.

több mint 3 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 349
Megnéztem egy pár összefoglalót.Szerencsére most Mahomes nem idegesített mert ok havas pálya de extrát nem mutatott.Ott vannak azok az irányítók akik csak dobálnak.Tòk mindegy hová és kinek(kívülről néha így látszik),hàtha talàl.Vannak a szarok.Vannak a földöntúliak(persze Mahomes is itt van függetlenül a maitól.).Brady....Brutál volt amit csinált.Ok fasza WR ek de azok a passzok Te jó Isten.Mind tudatosak.Ugyanígy Wilsonnál most amit nèzek.Profik!Carr se volt rossz,sőt!De Ő figyelmen kívūl hagyja hogy kinek passzol.Nem mindegy hogy TE vagy WR.Mintha ugyanolyan erősen dobná mindkettőnek,persze hogy a TE nem éri el.Na de mindegy.Hol van Jimmy szerintetek ebbe az egészbe?Ok séma meg minden de tényleg.Kreativitàs stb.?Mit lehet kihozni?
roppihe
JIMMY hol van? Valahol a 15-20 hely között a jelenlegi kezdő QB-k rangsorában, de annál előrébb nem.

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Megnéztem egy pár összefoglalót.Szerencsére most Mahomes nem idegesített mert ok havas pálya de extrát nem mutatott.Ott vannak azok az irányítók akik csak dobálnak.Tòk mindegy hová és kinek(kívülről néha így látszik),hàtha talàl.Vannak a szarok.Vannak a földöntúliak(persze Mahomes is itt van függetlenül a maitól.).Brady....Brutál volt amit csinált.Ok fasza WR ek de azok a passzok Te jó Isten.Mind tudatosak.Ugyanígy Wilsonnál most amit nèzek.Profik!Carr se volt rossz,sőt!De Ő figyelmen kívūl hagyja hogy kinek passzol.Nem mindegy hogy TE vagy WR.Mintha ugyanolyan erősen dobná mindkettőnek,persze hogy a TE nem éri el.Na de mindegy.Hol van Jimmy szerintetek ebbe az egészbe?Ok séma meg minden de tényleg.Kreativitàs stb.?Mit lehet kihozni?
több mint 3 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 810 — SuperLOL
Nem lattam meg csoportot, ahol mindenkinek 30+, vagy 40+ a pontkulonbsege. Nem ertem. 20 eve nezek focit, ebbol szoktam olyan 4-6 fordulo utan kovetkezteteseket levonni, ki jut POba ki nem. Es mukodik. De ez mi? Ez a legjobb csoport. Ennyi.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 3 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 349
Na mi lesz ma? Kevés dolog szól mellettünk, mondjuk ez még jól is jöhet.
Steve Ribbed
ha futunk nyerünk, kb ennyi 😀
petey
sztem ők ugyanezt mondják
diverdoc
Futottunk nyertünk. Igazad lett. 😉

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Na mi lesz ma? Kevés dolog szól mellettünk, mondjuk ez még jól is jöhet.
Steve Ribbed
ha futunk nyerünk, kb ennyi 😀
petey
sztem ők ugyanezt mondják


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Na mi lesz ma? Kevés dolog szól mellettünk, mondjuk ez még jól is jöhet.
Steve Ribbed
ha futunk nyerünk, kb ennyi 😀

több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Hastyre kiváncsi leszek nagyon.
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Na mi lesz ma? Kevés dolog szól mellettünk, mondjuk ez még jól is jöhet.
Steve Ribbed
Természetesen nyerünk!Jimmy megmutatja az öregnek mit tud,vagy mit nem..Chips és sör nincs de van Aréna 4 és hála az égnek végülis adják.
több mint 3 éve
Steve Ribbed San Francisco 49ers 349
Na mi lesz ma? Kevés dolog szól mellettünk, mondjuk ez még jól is jöhet.

“Hogy mindenki értse őket, ők az NFL Liverpool szurkolói. A 49ers bagázs egy kibírhatatlan népség, főleg mikor megy nekik a szekér.” (Chester)
több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
A jó az, hogy Williams sérülése nem tűnik komolynak, legalábbis részt vett az edzésen. Pettisért nem várhatunk sokat, de hátha bele tudjuk őt vonni valami értelmes játékoscserébe.
Niner Empire
Egy fél Snickersért mehet is
petey
Nagyon csodálkoznék ha értelmes ellenértéket kapnánk érte, ha igen Lynch egy zseni.
több mint 3 éve
Vass49ers San Francisco 49ers Clemson Tigers 37
Kár, hogy Bill papa nem edző már, lehet adott volna érte egy második kört.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
A jó az, hogy Williams sérülése nem tűnik komolynak, legalábbis részt vett az edzésen. Pettisért nem várhatunk sokat, de hátha bele tudjuk őt vonni valami értelmes játékoscserébe.
Niner Empire
Egy fél Snickersért mehet is

több mint 3 éve
Niner Empire San Francisco 49ers 570
A jó az, hogy Williams sérülése nem tűnik komolynak, legalábbis részt vett az edzésen. Pettisért nem várhatunk sokat, de hátha bele tudjuk őt vonni valami értelmes játékoscserébe.
több mint 3 éve
roppihe San Francisco 49ers 244
Na erre kiváncsi vagyok kinek mit vagy kit ér meg Pettis.
több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
The #49ers defense is currently without these starters:
FS Jimmie Ward (quad)
SS Jaquski Tartt (groin)
CB Richard Sherman (calf)
CB K'Waun Williams (calf)
LB Kwon Alexander (ankle)
DE Dee Ford (back)
DE Nick Bosa (ACL - season)

fasz kivan már

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár


és mi lenne ha Bosa és Solly egészséges lenne 😕 K'Waun is visszatérhet a hawks ellen, ő jelenleg top NB.

Szerkesztette: petey

több mint 3 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 909 — Csodabogár
Azért az kemény volt ahogy lenullaztul Donaldot
aranytöküJimmy
Brunskill aki nem is OG, hanem inkáb OT, na ő ment nagyon AD ellen. Egyszer seggre is ültette.

Richburg legkorábban 12. hét.
Mostert high ankle sprain - 4-8 hét
Garland vádli
Tartt lágyék

több mint 3 éve
aranytöküJimmy San Francisco 49ers Penn State Nittany Lions 108
Azért az kemény volt ahogy lenullaztul Donaldot
több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Meglepődtem nagyon, hogy tudtunk ekkorát javulni a delfinek elleni blow out után. Amiket leírtatok itt az áll. Én még egy dolgot kiemelnék ami üde színfolt volt: Tetszett, ahogy Donaldot többször megfogta Tomlinson. Előtte nagyon féltem tőle.
A vudu babát meg tovább böködi valaki faszkalap........


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P