San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Erik Pears és Busta Anderson is szélnek eresztve
SFGaben
vééégre Pears is eltűnt...most megérte a szezon
petey
Gonooosz 😉 de őőő nem volt Pears meggyőző... A tubás és ő.. Fantasztikus kettős volt, zokogsz mi? 😉
Josszi
Durva még belegondolni is, hogy ez a két ember kezdő volt tavaly. Már előrébb vagyunk 😊
SFGaben
abba még durvább hogy pár WR/LB és 1 QB-val már fasza csapatunk lehetne. sajnos Kap-ben eltört valami, ami nem csak az ő hibája. de nincs kizárva 4. héttől ő kezd.
viszont Driskell-t kéne játszatni többet.
petey
Ha a rosteren marad Kaep... már erről is hallani, hogy akár ki is vághatjuk az utolsó nagy hullám részeként...
Csiriba
túl sokba kerülne. most padozna egy évet, nem sérül le és úgy jobb esélye lenne neki is elmenni valahova.

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Erik Pears és Busta Anderson is szélnek eresztve
SFGaben
vééégre Pears is eltűnt...most megérte a szezon
petey
Gonooosz 😉 de őőő nem volt Pears meggyőző... A tubás és ő.. Fantasztikus kettős volt, zokogsz mi? 😉
Josszi
Durva még belegondolni is, hogy ez a két ember kezdő volt tavaly. Már előrébb vagyunk 😊
SFGaben
abba még durvább hogy pár WR/LB és 1 QB-val már fasza csapatunk lehetne. sajnos Kap-ben eltört valami, ami nem csak az ő hibája. de nincs kizárva 4. héttől ő kezd.
viszont Driskell-t kéne játszatni többet.
petey
Ha a rosteren marad Kaep... már erről is hallani, hogy akár ki is vághatjuk az utolsó nagy hullám részeként...
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Erik Pears és Busta Anderson is szélnek eresztve
SFGaben
vééégre Pears is eltűnt...most megérte a szezon
petey
Gonooosz 😉 de őőő nem volt Pears meggyőző... A tubás és ő.. Fantasztikus kettős volt, zokogsz mi? 😉
Josszi
Durva még belegondolni is, hogy ez a két ember kezdő volt tavaly. Már előrébb vagyunk 😊
SFGaben
abba még durvább hogy pár WR/LB és 1 QB-val már fasza csapatunk lehetne. sajnos Kap-ben eltört valami, ami nem csak az ő hibája. de nincs kizárva 4. héttől ő kezd.
viszont Driskell-t kéne játszatni többet.

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Erik Pears és Busta Anderson is szélnek eresztve
SFGaben
vééégre Pears is eltűnt...most megérte a szezon
petey
Gonooosz 😉 de őőő nem volt Pears meggyőző... A tubás és ő.. Fantasztikus kettős volt, zokogsz mi? 😉
Josszi
Durva még belegondolni is, hogy ez a két ember kezdő volt tavaly. Már előrébb vagyunk 😊
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Erik Pears és Busta Anderson is szélnek eresztve
SFGaben
vééégre Pears is eltűnt...most megérte a szezon
petey
Gonooosz 😉 de őőő nem volt Pears meggyőző... A tubás és ő.. Fantasztikus kettős volt, zokogsz mi? 😉

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Erik Pears és Busta Anderson is szélnek eresztve
SFGaben
vééégre Pears is eltűnt...most megérte a szezon

több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Erik Pears és Busta Anderson is szélnek eresztve
több mint 7 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
The 49ers on Sunday reportedly traded offensive lineman Brandon Thomas to the Detroit Lions for wide receiver Jeremy Kerley.
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
49ers announce they have placed WR Eric Rogers (ACL) on IR list, announce several other cuts...
... WR DiAndre Campbell, RB Kendall Gaskins, DL Darren Lake, K John Lunsford, LB Wynton McManis, G Blake Muir, G Ian Silberman wide receiver Jerome Simpson and cornerback Cleveland Wallace.
petey
2 percet kellett volna várnod és kiraktam volna én..😀
Coolearie
van aki manapság rss feed nélkül létezik? 😀

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
gyeek LSU Tigers 7 978 — Stromfeld Aurél fan
Bucknerrel mi a helyzet? Pusztít már, nem pusztít? Fog a közeli jövőben? 😊

blikk.hu : Sajnos ki vagy tiltva 9999-12-31 23:59:00-ig, mert •
Káromkodás, csúnya szavak használata, alapvető beszélgetési normák be nem tartása.
több mint 7 éve
vassadi Pittsburgh Steelers Alabama Crimson Tide 15 574
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
49ers announce they have placed WR Eric Rogers (ACL) on IR list, announce several other cuts...
... WR DiAndre Campbell, RB Kendall Gaskins, DL Darren Lake, K John Lunsford, LB Wynton McManis, G Blake Muir, G Ian Silberman wide receiver Jerome Simpson and cornerback Cleveland Wallace.
petey
2 percet kellett volna várnod és kiraktam volna én..😀

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
49ers announce they have placed WR Eric Rogers (ACL) on IR list, announce several other cuts...
... WR DiAndre Campbell, RB Kendall Gaskins, DL Darren Lake, K John Lunsford, LB Wynton McManis, G Blake Muir, G Ian Silberman wide receiver Jerome Simpson and cornerback Cleveland Wallace.

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
49ers traded CB Kenneth Acker to Chiefs for a seventh-round pick in 2018, per source.

hát várható volt. jobban bíztam benne mikor idekerült de nem tudott élni a lehetőséggel.

több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Mai meccsről mik a vélemények?
Ulvar
hát végigszenvedtem az első félidőt. kezdő D nem volt rossz, Tank végig jól nyomott, az egy hibáját leszámítva(kéz az arcba ami egy 2 és 20-at negligált) szinte tarthatatlna volt bull rushból.
ILB poszton szerintem Ray Ray lesz a befutó Bow mellé.
A pass rush végre megvolt, Blair és Rush is villogott. remélem Rush rosteren marad és nem viszik el :/
OL rendben volt, Hyde is de ő meg megint agyrázkódás. nem hiszem el hogy nem bírnak egészségesek maradni. megint hullottunk, mint a legyek.
petey
Ellington nem volt ütésálló eddig sem, és Hyde sem egy Gore.. sajnos..Fumblerdavis és Dejuan lesz a starter nemsokára ha így folytatódik..
Josszi
be kell ruházni keményen WR-re jövőre

több mint 7 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
3-13


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Mai meccsről mik a vélemények?
Ulvar
hát végigszenvedtem az első félidőt. kezdő D nem volt rossz, Tank végig jól nyomott, az egy hibáját leszámítva(kéz az arcba ami egy 2 és 20-at negligált) szinte tarthatatlna volt bull rushból.
ILB poszton szerintem Ray Ray lesz a befutó Bow mellé.
A pass rush végre megvolt, Blair és Rush is villogott. remélem Rush rosteren marad és nem viszik el :/
OL rendben volt, Hyde is de ő meg megint agyrázkódás. nem hiszem el hogy nem bírnak egészségesek maradni. megint hullottunk, mint a legyek.
petey
Ellington nem volt ütésálló eddig sem, és Hyde sem egy Gore.. sajnos..Fumblerdavis és Dejuan lesz a starter nemsokára ha így folytatódik..

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 921 — Csodabogár
Mai meccsről mik a vélemények?
Ulvar
hát végigszenvedtem az első félidőt. kezdő D nem volt rossz, Tank végig jól nyomott, az egy hibáját leszámítva(kéz az arcba ami egy 2 és 20-at negligált) szinte tarthatatlna volt bull rushból.
ILB poszton szerintem Ray Ray lesz a befutó Bow mellé.
A pass rush végre megvolt, Blair és Rush is villogott. remélem Rush rosteren marad és nem viszik el :/
OL rendben volt, Hyde is de ő meg megint agyrázkódás. nem hiszem el hogy nem bírnak egészségesek maradni. megint hullottunk, mint a legyek.

Gabi - hát nem volt világmegváltó, a TD passza se volt tökéletes de Patton behúzta.
Kap, meg látszott rajta hogy 1 éve nem játszott. nem is fecsérlek rá többet. nem tűnt úgy mint aki kezdő lenne 2 hét múlva. Driskell viszont szépen fejlődik meccsről meccsre. Ponder meg sima tábortöltelék, nem több.

szóval ahhoz képest, hogy a 3. meccsnek kéne lenni az "élesnek" szerintem elég cudarul állunk 😀 de, nincs nagy tragédia, tudtuk hogy Chipnek fel kell építeni előlről az egészet. viszont látszik hogy van valamiféle koncepció O/D oldalon. plusz a PS meccseken nincs sok gameplan, csak sima sémák. ennek ellenére Capers állandóan hozta a blitzeket 😀
ez van, ez a szezon is hosszú lesz, de legalább van hozzá edzői gárda.

Kap meg leült himnusz alatt, újabb gumincsont. itt nincs az mint az NBA-ben hogy kötelező állni. ő döntése.

több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Na, Kapernick úgy tűnik belátta, hogy lefőtt a kávé és civil rights activistnek állt 😊
Kíváncsi vagyok az utózöngére.
undisputedly
*Kaepernick
Annyi történt hogy ült a himnusz alatt..És most mindenki ezen rágja magát. Nagy cucc

több mint 7 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 721 — SuperBowl Champions 2013/2014
Na, *Kaepernick úgy tűnik belátta, hogy lefőtt a kávé és civil rights activistnek állt 😊
Kíváncsi vagyok az utózöngére.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 7 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 157
Tudható volt hogy kikapunk de hogy Gabbertet még nem adták fel postán Szibériába azon megvagyok lepődve.
Coolearie
inkább Kaep féle pictheres passzok keményen meglőve, mint Gabbert féle vaniliás alibizés..
Josszi
Egyértelmű. Nem szép a 2/6 14 yardért, de Gabbert egy szánalmas beszari faszhalmaz, akinek a játszatásában nulla upside van, csak felkúrja magát minden szurkoló, ennek ellenére week 1-on szerintem ő fog kezdeni, aztán 3-4 meccs alatt kijátssza magát a csapatból. Kaepernick meg érdemelne egy normális sanszot is, nem csak ilyen második negyedes buziságot.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Tudható volt hogy kikapunk de hogy Gabbertet még nem adták fel postán Szibériába azon megvagyok lepődve.
Coolearie
inkább Kaep féle pictheres passzok keményen meglőve, mint Gabbert féle vaniliás alibizés..

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Passzjátékot titkoljuk. Lathatatlan WR a playcall neve egyebkent.. A ki a homályabb qb a csapatban c. ellenfél altatást gyakoroltuk. Most kezdtem nézni eddig csak a statokat bongesztem 😉
Josszi
nem volt ez olyan rossz, nyomás volt Rodgersen az tetszett..
Hodges, CéDavis is jó lehet...
futást öltük, Lacyt is sikerült tartani.. OL nem rossz, tavalyhoz képest persze..
RB munka jó.. futunk futunk..
passzjáték? titkoljuk eddig 😉
maaajd...

The Amazing Racoon
több mint 7 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Tudható volt hogy kikapunk de hogy Gabbertet még nem adták fel postán Szibériába azon megvagyok lepődve.

több mint 7 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 155 — settenke1976@gmail.com
Driskel lesz kezdő QB meglássátok 😉 😛
dande
Na na, Ponderrel már nem is számolsz? 😀