San Francisco 49ers

57 feliratkozó

több mint 8 éve
Szesze New York Giants 18 956 — Giants fan
nagy meccs volt, a vereség ellenére is gratulálok a teljesítményetekhez, remélem megindultok felfelé, egyáltalán nem keltettétek szétesett csapat benyomását
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
York win with class -->
 www.ninersnation.com/2015/10/11/9504345/jed-york-bio-removes-mention-of-jim-harbaugh-as-part-of-49ers-success

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
 www.ninersnation.com/2015/10/12/9504531/idiot-49ers-fan-runs-on-field-during-giants-offensive-series

ez a csákó kell nekünk! 😀

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
biztos láttátok már..
 www.csnbayarea.com/49ers/boldin-kaepernick-sloughs-pressure-had-fun

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
bemutatkozott Tiller is Devey helyén rotációban. MM egy rakat szerencsétlenség, Kilgore lassan jöhet vissza, legalább lesz egy stabil közepünk.
már megint a védelem, ezt egy jobb gameplannel le lehetett volna hozni. Kap nyugodt volt, látszott hogy túltette magát, és az offenz is jól muzsikált.

szóval itt látszik hogy mennyire kell a minőségi OL. az utolsó drive-ban elflejtettek blokkolni valamiért. na mindegy, szezon végére csak letisztul hogy ki való ide és hogy hol kell az erősítés.

csóri Acker, jó lesz ez a srác de látszik hogy még tanulja az ipart.

ellenben ilyen tisztán hagyni az elkapókat szégyen ezen a szinten, és ez a gameplan miatt.
petey
Mondhatjuk, hogy a tavalyi drafton nem volt nagy húzás sem MM, sem Thomas. Pedig annak tartották őket. Egy jó formában lévő Kilgore kell, mint egy falat kenyér.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
bemutatkozott Tiller is Devey helyén rotációban. MM egy rakat szerencsétlenség, Kilgore lassan jöhet vissza, legalább lesz egy stabil közepünk.
már megint a védelem, ezt egy jobb gameplannel le lehetett volna hozni. Kap nyugodt volt, látszott hogy túltette magát, és az offenz is jól muzsikált.

szóval itt látszik hogy mennyire kell a minőségi OL. az utolsó drive-ban elflejtettek blokkolni valamiért. na mindegy, szezon végére csak letisztul hogy ki való ide és hogy hol kell az erősítés.

csóri Acker, jó lesz ez a srác de látszik hogy még tanulja az ipart.

ellenben ilyen tisztán hagyni az elkapókat szégyen ezen a szinten, és ez a gameplan miatt.
petey
igen, igazad van ,szegény Ackernek ez még túl magas feladat volt.. de lesz ez még jobb..

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
bemutatkozott Tiller is Devey helyén rotációban. MM egy rakat szerencsétlenség, Kilgore lassan jöhet vissza, legalább lesz egy stabil közepünk.
már megint a védelem, ezt egy jobb gameplannel le lehetett volna hozni. Kap nyugodt volt, látszott hogy túltette magát, és az offenz is jól muzsikált.

szóval itt látszik hogy mennyire kell a minőségi OL. az utolsó drive-ban elflejtettek blokkolni valamiért. na mindegy, szezon végére csak letisztul hogy ki való ide és hogy hol kell az erősítés.

csóri Acker, jó lesz ez a srác de látszik hogy még tanulja az ipart.

ellenben ilyen tisztán hagyni az elkapókat szégyen ezen a szinten, és ez a gameplan miatt.

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
 twitter.com/PFF_Jeff/status/653485114547003392
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Sajnos nem tudtuk kivédekezni az utolsó driveot, vereség lett a vége. Vereeen ellen ki kellett volna vmit találni. Pedig nagyon jót tett volna a lelkeknek, mert nem érdemtelen győzelem lett volna. Jó volt látni, hogy vannak elkapóink és volt passzjáték is. Azt mondjuk nem értem Ellingtont miért nem használtuk többet. OL még mindig a legnagyobb problémánk, de ezen a meccsen a pass rush sem ment, egyedül Lynch tud nyomást gyakorolni, az pedig kevés.CB poszton is akadtak gondok, de az emberfogással egészében is. Nem tudom, hogy ez séma kérdése, vagy egyszerűen ennyire vagyunk képesek?
SFGaben
pass rush nélkül ennyire vagyunk képesek, ha van az ellenfélnél egy OBJ és egy Verren, hiányzott Brooks hogy meglegyen a balance, de szerintem ezzel az eredménnyel sokan kiegyeztek volna a meccs előtt.. aminek örültem hogy a nr.1. run def ellen hoztunk ennyi futott yardot, hogy a be be szakadó jobb oldali OL ellenére Kaep nem teketóriázott és rendre jó megoldásokat alkalmazott, és hogy szinte mindenki lehetett célpont ma, (WR RB FB TE)
úgyhogy nekem tetszett amit láttam, csak így tovább!
Josszi
Lehetett szurkolni, volt miért izgulni a végén. Meg idegeskedni, hogy miért nem tudjuk Vereent levédekezni. De valóban voltak pozitívumok Kap játékában, ez nagyon fontos, most legalább lesz egy kis nyugalom körülötte.
több mint 8 éve
Josszi San Francisco 49ers Nevada Wolf Pack 3 305
Sajnos nem tudtuk kivédekezni az utolsó driveot, vereség lett a vége. Vereeen ellen ki kellett volna vmit találni. Pedig nagyon jót tett volna a lelkeknek, mert nem érdemtelen győzelem lett volna. Jó volt látni, hogy vannak elkapóink és volt passzjáték is. Azt mondjuk nem értem Ellingtont miért nem használtuk többet. OL még mindig a legnagyobb problémánk, de ezen a meccsen a pass rush sem ment, egyedül Lynch tud nyomást gyakorolni, az pedig kevés.CB poszton is akadtak gondok, de az emberfogással egészében is. Nem tudom, hogy ez séma kérdése, vagy egyszerűen ennyire vagyunk képesek?
SFGaben
pass rush nélkül ennyire vagyunk képesek, ha van az ellenfélnél egy OBJ és egy Verren, hiányzott Brooks hogy meglegyen a balance, de szerintem ezzel az eredménnyel sokan kiegyeztek volna a meccs előtt.. aminek örültem hogy a nr.1. run def ellen hoztunk ennyi futott yardot, hogy a be be szakadó jobb oldali OL ellenére Kaep nem teketóriázott és rendre jó megoldásokat alkalmazott, és hogy szinte mindenki lehetett célpont ma, (WR RB FB TE)
úgyhogy nekem tetszett amit láttam, csak így tovább!

The Amazing Racoon
több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Sajnos nem tudtuk kivédekezni az utolsó driveot, vereség lett a vége. Vereeen ellen ki kellett volna vmit találni. Pedig nagyon jót tett volna a lelkeknek, mert nem érdemtelen győzelem lett volna. Jó volt látni, hogy vannak elkapóink és volt passzjáték is. Azt mondjuk nem értem Ellingtont miért nem használtuk többet. OL még mindig a legnagyobb problémánk, de ezen a meccsen a pass rush sem ment, egyedül Lynch tud nyomást gyakorolni, az pedig kevés.CB poszton is akadtak gondok, de az emberfogással egészében is. Nem tudom, hogy ez séma kérdése, vagy egyszerűen ennyire vagyunk képesek?
több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
Shareece Wright off, helyette Tiller lesz rosteren. Rosszabb úgyse lehet már az O-line, akár ki is lehet próbálni.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Csiriba San Francisco 49ers Ohio State Buckeyes 2 156 — settenke1976@gmail.com
"Közben az is kiderült, hogy Tom Bradynek óriási szerepe van abban, hogy Jim Harbaugh visszatért egyetemi csapatához, a Michiganhez edzőnek. Az egyetemi évek alatt szintén a Michiganen játszó Bradyt a a korábbi csapatmenedzser kérte meg, hogy ugyan csörögjön már rá Harbaugh-ra, hogy beszéljenek kicsit a dologról. Másnap Brady két órát beszélt telefonon az edzővel, és nem sokkal később megszületett a döntés is"
Coolearie
Braadyazisten, o iranyitja a focit
ulpianus
Sőt szerintem egy gyenge pillanatában el akarta magát tiltani, de aztán rájött, hogy az csalás lenne 😀
több mint 8 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 814 — SuperLOL
"Közben az is kiderült, hogy Tom Bradynek óriási szerepe van abban, hogy Jim Harbaugh visszatért egyetemi csapatához, a Michiganhez edzőnek. Az egyetemi évek alatt szintén a Michiganen játszó Bradyt a a korábbi csapatmenedzser kérte meg, hogy ugyan csörögjön már rá Harbaugh-ra, hogy beszéljenek kicsit a dologról. Másnap Brady két órát beszélt telefonon az edzővel, és nem sokkal később megszületett a döntés is"
Coolearie
Braadyazisten, o iranyitja a focit


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
"Közben az is kiderült, hogy Tom Bradynek óriási szerepe van abban, hogy Jim Harbaugh visszatért egyetemi csapatához, a Michiganhez edzőnek. Az egyetemi évek alatt szintén a Michiganen játszó Bradyt a a korábbi csapatmenedzser kérte meg, hogy ugyan csörögjön már rá Harbaugh-ra, hogy beszéljenek kicsit a dologról. Másnap Brady két órát beszélt telefonon az edzővel, és nem sokkal később megszületett a döntés is"

több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 278 — a new hope (again)
köszönjük az elemzést 😀
Josszi
tékitizi! Ez egy ilyen év lesz, folyamatosan jönnek majd az "énmegmondtamhogyszaranájnersz".
Szopoálarc on. Ez van
diverdoc
En csak orultem egy masik ember lenyegretoro kendozetlen velemenyenek 😉) jojjenek oszt mongyak 😉
Josszi
A ninersnél már csak a topic lakói a rosszabbak, akik szezon előtt elhitték, hogy annyira mély volt a depth h simán átvészelik ennyi sztárjátékos elvesztését és jók lesznek. Bezzeg mennyien, de mennyien megmondták előre, hogy nem így lesz. És igazuk is volt!
peach


uhh, látom nem jött át az irónia senkinél. mea culpa, absz. nem akartam köcsögösködni, nem gondoltam, hogy félre érthető lesz 😊
peach
Pedig meglájkoltalak, hogy ilyen keményen beleállsz a véleményedbe! 😊
Helmut Zimmer
Evvan, ha elküldök egy fél topicot melegebbre azért jár a lájk, ha csak vicceskedni akarok azért nem 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
49ers LB Ahmad Brooks will not play vs Giants after his 40-year-old sister, Casandra, died of Lupus, per Brooks’ agent Greg Williams.
Coolearie
😕 nyugodjon békében, ilyenkor van az hogy az élet előrébbvaló, minthogy mi a csapat mérlege
petey
Sejtettem, hogy vmi hasonló egészségügyi tragédia van a háttérben. Fasz egy betegség.
Egyértelmű, hogy nem játszik. Így van rendjén.


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
Geep azt nyilatkozta lesznek változások támadóoldalon. OL,vagy 3. számú WR?
SFGaben
playekben gondolom

több mint 8 éve
SFGaben San Francisco 49ers Florida State Seminoles 1 076
Geep azt nyilatkozta lesznek változások támadóoldalon. OL,vagy 3. számú WR?
több mint 8 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 973 — Csodabogár
49ers LB Ahmad Brooks will not play vs Giants after his 40-year-old sister, Casandra, died of Lupus, per Brooks’ agent Greg Williams.
Coolearie
😕 nyugodjon békében, ilyenkor van az hogy az élet előrébbvaló, minthogy mi a csapat mérlege

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
49ers LB Ahmad Brooks will not play vs Giants after his 40-year-old sister, Casandra, died of Lupus, per Brooks’ agent Greg Williams.

több mint 8 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 775 — 49ers GM
Eastont végül elcseréltük Hodgesért + egy 6.körös pickért
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-acquire-hodges-vikings-easton-sixth-round-pick
SFGaben
Bowman utódja a volt a Penn State-ben, érdekes.
Höri
de tud játszani OT/OG-t?
petey
Oda épp Carradine-t képezzük át.
dankodavid
Menj már..Tankot? lol..
Coolearie
Tankolunk, ha már van Tankunk. Vettünk neki egy tankot is, egy Shell kútnál kapta meg, így berakhatjuk tankolós szezon alatt a Tankunk egy tankba, hogy teletankolhassa.
dankodavid
Még jó, hogy Shell kút, MOL-kúton túl sok a Tankcsapda... 😊

több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Eastont végül elcseréltük Hodgesért + egy 6.körös pickért
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-acquire-hodges-vikings-easton-sixth-round-pick
SFGaben
Bowman utódja a volt a Penn State-ben, érdekes.
Höri
de tud játszani OT/OG-t?
petey
Oda épp Carradine-t képezzük át.
dankodavid
Menj már..Tankot? lol..
Coolearie
Tankolunk, ha már van Tankunk. Vettünk neki egy tankot is, egy Shell kútnál kapta meg, így berakhatjuk tankolós szezon alatt a Tankunk egy tankba, hogy teletankolhassa.
dankodavid
You're the real MVP!

több mint 8 éve
dankodavid San Francisco 49ers 2 169
Eastont végül elcseréltük Hodgesért + egy 6.körös pickért
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-acquire-hodges-vikings-easton-sixth-round-pick
SFGaben
Bowman utódja a volt a Penn State-ben, érdekes.
Höri
de tud játszani OT/OG-t?
petey
Oda épp Carradine-t képezzük át.
dankodavid
Menj már..Tankot? lol..
Coolearie
Tankolunk, ha már van Tankunk. Vettünk neki egy tankot is, egy Shell kútnál kapta meg, így berakhatjuk tankolós szezon alatt a Tankunk egy tankba, hogy teletankolhassa.

Pulvis et umbra sumus.
több mint 8 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Eastont végül elcseréltük Hodgesért + egy 6.körös pickért
 www.csnbayarea.com/49ers/49ers-acquire-hodges-vikings-easton-sixth-round-pick
SFGaben
Bowman utódja a volt a Penn State-ben, érdekes.
Höri
de tud játszani OT/OG-t?
petey
Oda épp Carradine-t képezzük át.
dankodavid
Menj már..Tankot? lol..