Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Wilson ugye Wisnconsinra (is) járt egyetemre, tegnap nyilatozta h ott már megtapasztalta a hideget, havat, ilyesmit. nem lehet belőle gond. a széllel már ugye inkább.Ja és kesztyű nélkül játszik majd
Ha megfogjuk APt akkor nem tudom elképzelni, h mivel tudná a Vikings megnyerni a meccset, akkor kéne egy hatalmas extra Teddytől és az amugy tökjó védelmüktől, STtő. Amúgy miért ne fognánk meg APt, a legjobb futás elleni védelem a Seahawksé.
Győzelmet várok, csalódott lennék ha nem nyernénk (főleg az első @MIN meccs után).

Szerkesztette: braxa88
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Did Not Participate:
(TE) Luke Willson (concussion)

Full Participation:
(RB) Marshawn Lynch (abdomen)
(SS) Kam Chancellor (pelvis)
(WR) Tyler Lockett (hip)
(DE) Michael Bennett (toe)
(T) Russell Okung (calf)
(G) JR Sweezy (concussion)
(CB) Jeremy Lane (oblique)
(DT) Jordan Hill (toe)

így csak Willson játéka kérdéses. de ha megnézzük a névsort, akkor azt mondom őt tudjuk leginkább pótolni (nameg Sweezyt 😀 )
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
😊
https://scontent.cdninstagram.com/v/t51.2885-15/12479344_1547663852192483_543381559_n.jpg?stp=c216.0.648.648a_dst-jpg_s640x640&_nc_cat=111&ccb=1-7&_nc_sid=18de74&_nc_ohc=6J_x3toetaoAb4LZeBZ&_nc_ht=scontent.cdninstagram.com&oh=00_AfA6znd63yDbfjyGtNP5aKkvj90saZTcS6K3gzdGoFM26A&oe=6628AC83
Stephen Hauschka on Instagram: "One of a few trips to the freezer this week to collect K balls to get ready for Sunday ❄️❄️ 4F!"
8,698 likes, 255 comments - stephenhauschka4January 7, 2016 on : "One of a few trips to the freezer this week to collect K balls to get ready for Sunday ❄️❄️ 4F!".
több mint 8 éve
peach Atlanta Falcons 14 254 — a new hope (again)
Szóval néhány hurkagyurkát leszámítva megállapíthatjuk, hogy a liga nagy része kemény gyerek, mert történjék bármi, mindig felveszik a kesztyűt... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lynch full edzést tol ma!
vasárnapra reméljük az igazi Lynchet kapjuk vissza.
braxa88
Biztos takarékon fogják játszatni.
Oszi
a meccstől függ szerintem
több mint 8 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Lynch full edzést tol ma!
vasárnapra reméljük az igazi Lynchet kapjuk vissza.
braxa88
Biztos takarékon fogják játszatni.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Lynch full edzést tol ma!
vasárnapra reméljük az igazi Lynchet kapjuk vissza.
több mint 8 éve
Ka'deemCarey25 Arizona Cardinals 277
Az elkapók közül viszont nem tudom van-e olyan aki nem kesztyűzik? Szerintem nincs. Látva a múltkori kisfilmet a mai kesztűk képességeiről, ezen nem is csodálkozom 😊
[/quote]https://m.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=QdEW41Ezojg
Floyd is kesztyű nélkül mutatta be a hét egyik elkapását asszem ő pl mindig kesztyű nélkül tolja máskor is láttam már így játszani.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Sose figyeltem külön ezt (de úgy rémlik régebben több ilyen volt), itt azt írják van néhány játékos, aki kesztyű nélkül játszik (játszott).
Aguirre
 celebritiesfans.s3-website-us-west-2.amazonaws.com/media-celebs/pictures/shaun_alexander.jpg

több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
-20 és akkor mi van? A Vikingek bírják jobban, ebben bíznak, de nem ártana ránézni a térképre, hol van Seattle. Igaz, hogy a Golf áramlat javít valamelyest, de akkor is Alaszka-Alsóról beszélünk. Nem lesz gond, csak ne fújják stikában nagyon keményre a labdákat a Vikingek, mert az fájósat tud ütni!
garrett27
Golf áramlat, lol, na de mindegy, van ám magyar nyelvű wiki oldal is, ráadásul ott még szerepel is, hogy december, januárban 2-3 fok szokott lenni, pluszban. XD

 hu.wikipedia.org/wiki/Seattle

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
szerintem minden játékos kesztyűben játszik az nflben (kivéve a QBkat persze), a WRek meg pláne
braxa88
Sose figyeltem külön ezt (de úgy rémlik régebben több ilyen volt), itt azt írják van néhány játékos, aki kesztyű nélkül játszik (játszott).
 www.reddit.com/r/nfl/comments/3notk0/is_there_any_current_wide_receivers_who_dont_wear/
 www.stack.com/a/athletes-who-dont-wear-gloves
Pl. Dallas Clark, Eric Berry, Eric Weddle, Ryan Clark - jó WR-ek közül utoljára talán Tim Brown,
de régebben volt olyan meccs, ahol pl. AP is kesztyű nélkül játszott.
több mint 8 éve
vpi New England Patriots Rutgers Scarlet Knights 3 578 — Patriot
-20 és akkor mi van? A Vikingek bírják jobban, ebben bíznak, de nem ártana ránézni a térképre, hol van Seattle. Igaz, hogy a Golf áramlat javít valamelyest, de akkor is Alaszka-Alsóról beszélünk. Nem lesz gond, csak ne fújják stikában nagyon keményre a labdákat a Vikingek, mert az fájósat tud ütni!
garrett27
 hu.wikipedia.org/wiki/Golf-áramlat
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-20 és akkor mi van? A Vikingek bírják jobban, ebben bíznak, de nem ártana ránézni a térképre, hol van Seattle. Igaz, hogy a Golf áramlat javít valamelyest, de akkor is Alaszka-Alsóról beszélünk. Nem lesz gond, csak ne fújják stikában nagyon keményre a labdákat a Vikingek, mert az fájósat tud ütni!
garrett27
nem a golf
de seattleben nem nagyon van -20. egyértelműen szar lesz ez nekünk (is), de meg kell vele birkozni.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
-20 és akkor mi van? A Vikingek bírják jobban, ebben bíznak, de nem ártana ránézni a térképre, hol van Seattle. Igaz, hogy a Golf áramlat javít valamelyest, de akkor is Alaszka-Alsóról beszélünk. Nem lesz gond, csak ne fújják stikában nagyon keményre a labdákat a Vikingek, mert az fájósat tud ütni!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Sonics Seattle Seahawks Washington Huskies 488 — Seahawks fan
Mínusz 20 fok?! Hát az kemény lesz... főleg ha lesz mellé egy kis szél is.
Nem is tudom hirtelen, hogy ilyen hidegre fel lehet-e készülni. Lehet, hogy hűtőházban kellene edzeni a héten?!

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
vasárnap tértünk ugye vissza a vesztes SB helyszínére, Bevell milyen játékot hívott első playre? persze h ezt:
 cdn.streamable.com/video/mp4/5gen.mp4
több mint 8 éve
peterk2005 udvari bolond Indianapolis Colts Stanford Cardinal 23 597 — The only discipline that lasts, is self discipline
Biztosan jelent valami előnyt, mert Manning a műtétje óta hidegben kesztűben nyomta. (Tavaly óta konstansan, de előtte csak hidegben.)

Az elkapók közül viszont nem tudom van-e olyan aki nem kesztyűzik? Szerintem nincs. Látva a múltkori kisfilmet a mai kesztűk képességeiről, ezen nem is csodálkozom 😊


“Pressure is something you feel when you don't know what the hell you're doing.” (Peyton Manning)
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 649 — Vikings fan
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Nem.is arról van szó, hogy melyik csapatnak kedvezőbb,de pl elkapoknak szerintem itt már kesztyű kell. -10 fokban már 2-3 percre is veszelyes szabadon hagyni a kezeket. Iranyitorol nem.is beszélve.
undisputedly
szerintem minden játékos kesztyűben játszik az nflben (kivéve a QBkat persze), a WRek meg pláne
braxa88
Nálunk ő is.
Toca
Akkor biztosan valami évtizedes emlekkep zavart be.
undisputedly
Azt hiszem egyedül ő tolja kesztyűben az NFL-ben, ezt szokta meg, próbálta nélküle de nem ment. Mondjuk nem tudom -20-nál mennyi előnyt jelent.
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Nem.is arról van szó, hogy melyik csapatnak kedvezőbb,de pl elkapoknak szerintem itt már kesztyű kell. -10 fokban már 2-3 percre is veszelyes szabadon hagyni a kezeket. Iranyitorol nem.is beszélve.
undisputedly
szerintem minden játékos kesztyűben játszik az nflben (kivéve a QBkat persze), a WRek meg pláne
braxa88
Nálunk ő is.
Toca
Akkor biztosan valami évtizedes emlekkep zavart be.
több mint 8 éve
Toca Minnesota Vikings 18 649 — Vikings fan
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Nem.is arról van szó, hogy melyik csapatnak kedvezőbb,de pl elkapoknak szerintem itt már kesztyű kell. -10 fokban már 2-3 percre is veszelyes szabadon hagyni a kezeket. Iranyitorol nem.is beszélve.
undisputedly
szerintem minden játékos kesztyűben játszik az nflben (kivéve a QBkat persze), a WRek meg pláne
braxa88
Nálunk ő is.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Nem.is arról van szó, hogy melyik csapatnak kedvezőbb,de pl elkapoknak szerintem itt már kesztyű kell. -10 fokban már 2-3 percre is veszelyes szabadon hagyni a kezeket. Iranyitorol nem.is beszélve.
undisputedly
szerintem minden játékos kesztyűben játszik az nflben (kivéve a QBkat persze), a WRek meg pláne
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Cary Williamst leigazolta a Washington. 😊
tejbegrrr!!!
A GB tovabb is ment akkor, felesleges lejatszani.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
Go Vikings! Minnesota Vikings 2 424 — Bowl Winner
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Egy kedves barátom ot él már egy ideje, szerinte nem a hideg a legnagyobb gond, hanem ami gyakran vele jár, ilyen k*rva csípős szél, amiben a -20 fok is -40-nek tűnik. Kicsit reménykedem, hogy ilyen lesz az idő.😊

http://www.youtube.com/watch?v=8vGskTXt6LM
http://www.youtube.com/watch?v=w9KGzIexZu0
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
-17 fok körülire jósolják a hőmérséklet a meccsen.
undisputedly
az hideg
braxa88
a vikingek meg bírják a hideget😀 De a halászsasok is elélnek szibériában 😊
Oszi
Nem.is arról van szó, hogy melyik csapatnak kedvezőbb,de pl elkapoknak szerintem itt már kesztyű kell. -10 fokban már 2-3 percre is veszelyes szabadon hagyni a kezeket. Iranyitorol nem.is beszélve.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Cary Williamst leigazolta a Washington. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.