Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Clemons visszatért! ennek én örülök 😊
funkyparduc
Bennett-Avril-Clemons-Clark, eddig rendben volnánk. Most már tényleg jöjjön az OT draft első körben!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Clemons visszatért! ennek én örülök 😊

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 8 éve
GiantsMLBhunter New York Giants Ole Miss Rebels 1 290
 docs.google.com/spreadsheets/d/1JceRx8oTBgGB_k22v7Tv7xLj0w0DL_NBUEdaO_ctWLE/edit#gid=0

Sziasztok ti jöttök a 26 pickkel! szurkolói mock draft

Pick után írjátok a ti nick neveteket, zárójelbe! Hajrá
több mint 8 éve
balintbaba Detroit Lions Florida Gators 3 499 — James Baldberry - he BALD!
A kedvenc játékosomnak egy napon van a születésnapja apáméval. What a coincidence : D
Hanni
Lehet Sherman az apád.

https://preview.redd.it/z5qmlvsup1881.jpg?width=640&crop=smart&auto=webp&s=0e28b674dcfbb87f51fc461e1c6844401608920c
több mint 8 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
A kedvenc játékosomnak egy napon van a születésnapja apáméval. What a coincidence : D
több mint 8 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews


Happy Birthday Mr. Sherman!

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
A long snappereket viszont sorra küldik el, először Gresham, utána egy eddig 0 meccset játszó East nevű srácot. Inkább nem erőltetek be egy 1/26ra long snapper poént. Greshamért kár, viszonylag régóta itt játszott és elég megbízható és szimpatikus figura volt.
Nadal17
Gresham már drága volt, és orraejtette Ryant. East helyére meg az elküldése előtti napon jött Drew Ferris. Tartaléknak ott van a frissen igazolt falember Sowell, akinek annyira jól ment az eredeti posztján, hogy elkezdte magát átképezni long snapperré. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
A long snappereket viszont sorra küldik el, először Gresham, utána egy eddig 0 meccset játszó East nevű srácot. Inkább nem erőltetek be egy 1/26ra long snapper poént. Greshamért kár, viszonylag régóta itt játszott és elég megbízható és szimpatikus figura volt.
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Ezek után szerintem 1.körben DTt viszünk. Max CBt.
braxa88
Carroll azt mondta, a Sherman-Lane-Shead hármas bőven jó és minden korábbinál rugalmasabban alkalmazható ahhoz, hogy a drafton ne kelljen aggódni a CB-poszt miatt. Hármójukon kívül további hét cornerback van rosteren most.
tejbegrrr!!!
Carroll tulajdonképpen azt is mondta, az O fal rendben van, sőt még Irvin helye is rendben van (Clark), így valóban csak a DT marad első körben, vagy senki, mert hátrébb tradelünk.
Aguirre
RW-nak ezt majd csak a TC első napján fogják elárulni, biztos ami biztos.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ezek után szerintem 1.körben DTt viszünk.
braxa88
már csak az a kérdés, hogy támadni vagy védekezni fog

több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
szomorkodnánk, ha egy nr 1 receiver jönne első körben és egy RB-k a 2.-ban??? 😀
SeaSzilaHawk
bármi ami nem OL szomorú lenne
RB meg 5.kör után kéne csak
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
szomorkodnánk, ha egy nr 1 receiver jönne első körben és egy RB-k a 2.-ban??? 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
BigBaltazar Seattle Seahawks 1 202 — A remény az optimisták fegyvere a valóság ellen
Ezek után szerintem 1.körben DTt viszünk. Max CBt.
braxa88
Carroll azt mondta, a Sherman-Lane-Shead hármas bőven jó és minden korábbinál rugalmasabban alkalmazható ahhoz, hogy a drafton ne kelljen aggódni a CB-poszt miatt. Hármójukon kívül további hét cornerback van rosteren most.
tejbegrrr!!!
Carroll tulajdonképpen azt is mondta, az O fal rendben van, sőt még Irvin helye is rendben van (Clark), így valóban csak a DT marad első körben, vagy senki, mert hátrébb tradelünk.
Aguirre
Hát akkor csak én néztem a cseh 2-őt?

Ezek után azon sem lepődnék meg, hogyha tényleg letrade lenne az első körben.

Go Hawks! Go Hawks! Go Hawks!
több mint 8 éve
Aguirre Seattle Seahawks 341
Ezek után szerintem 1.körben DTt viszünk. Max CBt.
braxa88
Carroll azt mondta, a Sherman-Lane-Shead hármas bőven jó és minden korábbinál rugalmasabban alkalmazható ahhoz, hogy a drafton ne kelljen aggódni a CB-poszt miatt. Hármójukon kívül további hét cornerback van rosteren most.
tejbegrrr!!!
Carroll tulajdonképpen azt is mondta, az O fal rendben van, sőt még Irvin helye is rendben van (Clark), így valóban csak a DT marad első körben, vagy senki, mert hátrébb tradelünk.
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Ezek után szerintem 1.körben DTt viszünk. Max CBt.
braxa88
Carroll azt mondta, a Sherman-Lane-Shead hármas bőven jó és minden korábbinál rugalmasabban alkalmazható ahhoz, hogy a drafton ne kelljen aggódni a CB-poszt miatt. Hármójukon kívül további hét cornerback van rosteren most.

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Schneider esti nyilatkozata szerint ha ma kezdődne a szezon, akkor Gilliam és Sowell harcolnának az LT posztért, Webb RT, Glowinski pedig RG. Britt és Lewis gondolom kirobbanthatatlan.
Nadal17
megnéztem én is az interjú+ amit Carroll mondott. hát győnyörű lesz. Ezek után szerintem 1.körben DTt viszünk. Max CBt.
több mint 8 éve
tejbegrrr!!! Seattle Seahawks Washington Huskies 943
Ápoljuk a régi sérelmeket: az NFL hatperces szezonösszefoglalójába Baldwin Green Bay elleni TD-jével és a rájátszásmeccsekkel bírtunk bekerülni. Mondjuk, hogy ez arányos, vagy így jött ki a lépés, meg az elmúlt években szerepeltünk eleget. De hogy Wilsonra egyetlen kocka ne jusson, miközben olyan szezont produkált, amilyet, miközben Luck, aki kb. három meccsen ha játszott, befért, ez kizárólag gonosz összeesküvés eredménye lehet. 😊

“George is having the off-season of his life, because it’s the only one he has ever really had,” Carroll said of Fant.
több mint 8 éve
Nadal17 Seattle Seahawks 586
Schneider esti nyilatkozata szerint ha ma kezdődne a szezon, akkor Gilliam és Sowell harcolnának az LT posztért, Webb RT, Glowinski pedig RG. Britt és Lewis gondolom kirobbanthatatlan.
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
@SeaSzilaHawk

Ezt toltuk tavaly. Az eredmény az lett, hogy az első x fordulóban minősíthetetlen volt a fal, majd a rajatszasban, Po ellenfelek ellen szintúgy. A Panthers konkrétan legyalulta a falunkat (amíg számított).

Amugy budget fal is lehet jó, ha minden évben oda draftolsz az 1. vagy 2. cetliddel, és nem Brittet húzod.

Ergó idén az első négy pickbol (1.,2.,3.,3.,) ha hozunk egy OT-t és egy G-t, akik be is valnak, akkor már egy átlagosan szar / átlagos fal kihozhato.
undisputedly
épp ezt magyarázom én is... hogy szar fallal is jók voltunk és nem feltétlenül a fal miatt nem nyertünk (véleményem szerint a D-nek is ugyanannyi, ha nem több része van a buktában, mert nem hozták az extrát és az kell ennek a csapatnak)... nyilván az lenne a cél, h minél kevésbé legyen szar és ahhoz jobb játékosok kellenek, de nem fogunk pénzt ölni bele... szóval vagy a kukázott Ofalemberek kell hogy jobbak legyenek, mint a jelenlegiek vagy tényleg draftolni kell és nem Britt szintet húzni... de én még mindig nem hiszem, hogy első két körben OL-t húznánk. Utána meg ha mennek Cable feje után, aki azt mondja, h kb 2.kör után mindegy, h kit húzol, ha elég nagy és ügyes akkor ugyanonnan kezdi a tanítást mindegy , h OL vagy DL volt a collegeben. És jelenleg ez a helyzet, ha ebben hisznek, akkor legyen... de amint láttuk az évek során sok hibával is dolgoznak, de mégis a jó döntések nagyon nagy mértékben felülmúlják a rossz döntéseket és ez a fontos...

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 715 — SuperBowl Champions 2013/2014
@SeaSzilaHawk

Ezt toltuk tavaly. Az eredmény az lett, hogy az első x fordulóban minősíthetetlen volt a fal, majd a rajatszasban, Po ellenfelek ellen szintúgy. A Panthers konkrétan legyalulta a falunkat (amíg számított).

Amugy budget fal is lehet jó, ha minden évben oda draftolsz az 1. vagy 2. cetliddel, és nem Brittet húzod.

Ergó idén az első négy pickbol (1.,2.,3.,3.,) ha hozunk egy OT-t és egy G-t, akik be is valnak, akkor már egy átlagosan szar / átlagos fal kihozhato.

Szerkesztette: undisputedly
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
Jó,azért ne menjünk el nso irányba. Kb azt mondod, hogy soha senki ne kerdojelezzen meg semmit, mert nem erthetunk hozzá. 😊

Azért azt lássuk be, hogy nem ersebeszetrol van szó, hanem fociról. 😊

És igen, ha konstansan, évek óta szar az O-fal, és agyonverik az irányítod, akkor ott valami el lett qrva. Nem kell hozzá nfl edzőnek lenned, hogy megmondd. Sőt,még nfl játékosnak sem.

Persze,hogy tudatos. Pont erről beszélek. Azért, hogy legyen egy Graham pl, felaldoztuk a falat és látszik, hogy ezzel kvázi kidobtak egy évet.
undisputedly
nem feltétlenül ezt mondom, hanem hogy nem látunk a falak mögé, mert kb akik a csapattal együtt élnek (riporterek, beat writerek stb.) sem tudják sokszor, hogy egy döntést miért hoznak, mi áll a háttérben... szóval nekünk még annyi insightunk sincs, mint nekik. Nehéz megítélni egy-egy move-ot, ezért mondom, h a hosszú távot nézd, és ne ragadj le egy-egy dolognál... persze lehet véleményt formálni, már csak azért is, mert legalább beszélünk róla... de ha azt nézzük, hogy a csapat mit teljesít/ett, akkor nagyon de nagyon boldogak lehetünk... és ugye tudjuk a cap mire jó... épp arra, h ne lehessenek szupercsapatok... ne legyenek Realok meg Barcelónák... amint látom, hogy kb a topik is ketté oszlik ami az Ofalunkat illeti... van aki többre tartja a falat, de én meg azok táborában vagyok, akik szerint, inkább a D legyen megoldva és azon kívül O oldalon a playmakerek legyenek rendben... a falon tudunk spórolni. Én is szeretném, ha nagyon jó falunk lenne, de érzésem szerint meg PC filozófiáját ismerve, a D-re építünk... az a legfontosabb és O oldalon meg az explosive plays... arra meg playmakerek kellenek és nem lehet szavunk, mert bejött... na jó, tovább nem szaporítom a szót, mert még a végén kirúgnak 😀
SeaSzilaHawk
Van benne igazság, de azt is tudjuk, hogy a dolgok egy hajszálon múlnak a Hox-nál is, ez pedig RW egészsége. Láttunk néhány dolgot az elmúlt szezonban, hogy pl. csak Romo esetét említsem. Agyonverték, mehetett is a szezon a kukába, de majdnem ugyanígy járt a Steelers Big Bennel, a Ravens Flaccoval. Szóval azért egy átlagos fal csak kellene, mert RW nélkül mindenki tudja hogy nem vagyunk ugyanaz a csapat.

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
SeaSzilaHawk Seattle Seahawks Oregon Ducks 1 265 — 12th man
Jó,azért ne menjünk el nso irányba. Kb azt mondod, hogy soha senki ne kerdojelezzen meg semmit, mert nem erthetunk hozzá. 😊

Azért azt lássuk be, hogy nem ersebeszetrol van szó, hanem fociról. 😊

És igen, ha konstansan, évek óta szar az O-fal, és agyonverik az irányítod, akkor ott valami el lett qrva. Nem kell hozzá nfl edzőnek lenned, hogy megmondd. Sőt,még nfl játékosnak sem.

Persze,hogy tudatos. Pont erről beszélek. Azért, hogy legyen egy Graham pl, felaldoztuk a falat és látszik, hogy ezzel kvázi kidobtak egy évet.
undisputedly
nem feltétlenül ezt mondom, hanem hogy nem látunk a falak mögé, mert kb akik a csapattal együtt élnek (riporterek, beat writerek stb.) sem tudják sokszor, hogy egy döntést miért hoznak, mi áll a háttérben... szóval nekünk még annyi insightunk sincs, mint nekik. Nehéz megítélni egy-egy move-ot, ezért mondom, h a hosszú távot nézd, és ne ragadj le egy-egy dolognál... persze lehet véleményt formálni, már csak azért is, mert legalább beszélünk róla... de ha azt nézzük, hogy a csapat mit teljesít/ett, akkor nagyon de nagyon boldogak lehetünk... és ugye tudjuk a cap mire jó... épp arra, h ne lehessenek szupercsapatok... ne legyenek Realok meg Barcelónák... amint látom, hogy kb a topik is ketté oszlik ami az Ofalunkat illeti... van aki többre tartja a falat, de én meg azok táborában vagyok, akik szerint, inkább a D legyen megoldva és azon kívül O oldalon a playmakerek legyenek rendben... a falon tudunk spórolni. Én is szeretném, ha nagyon jó falunk lenne, de érzésem szerint meg PC filozófiáját ismerve, a D-re építünk... az a legfontosabb és O oldalon meg az explosive plays... arra meg playmakerek kellenek és nem lehet szavunk, mert bejött... na jó, tovább nem szaporítom a szót, mert még a végén kirúgnak 😀

“The white tight end, baby! He’s always there when you need him.”

“The white tight end. He’s American Express. He’s everywhere you want him to be. Don’t leave home without him.”
több mint 8 éve
garrett27 Seattle Seahawks 2 645 — Seahawks fan
post fa mock:

26: R1P26 OT JACK CONKLIN MICHIGAN STATE
56: R2P25 OL JOE HAEG NORTH DAKOTA STATE
90: R3P27 DT CHRIS JONES MISSISSIPPI STATE
98: R3P35 RB KENYAN DRAKE ALABAMA
125: R4P26 DT JIHAD WARD ILLINOIS
172: R5P32 CB KEIVARAE RUSSELL NOTRE DAME
216: R6P40 OLB ANTWIONE WILLIAMS GEORGIA SOUTHERN
226: R7P4 QB NATE SUDFELD INDIANA
248: R7P26 WR NELSON SPRUCE COLORADO


én kiegyeznék vele 😀
braxa88
Én is, de kíváncsi vagyok hány találatod lesz a tippmixen!

I treasure my remark to my grandson who asked, “Grandpa, were you a hero in the war?” Grandpa said, “No… but I served in a company of heroes”.
több mint 8 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
post fa mock:

26: R1P26 OT JACK CONKLIN MICHIGAN STATE
56: R2P25 OL JOE HAEG NORTH DAKOTA STATE
90: R3P27 DT CHRIS JONES MISSISSIPPI STATE
98: R3P35 RB KENYAN DRAKE ALABAMA
125: R4P26 DT JIHAD WARD ILLINOIS
172: R5P32 CB KEIVARAE RUSSELL NOTRE DAME
216: R6P40 OLB ANTWIONE WILLIAMS GEORGIA SOUTHERN
226: R7P4 QB NATE SUDFELD INDIANA
248: R7P26 WR NELSON SPRUCE COLORADO


én kiegyeznék vele 😀
több mint 8 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 734 — Keep pounding
Jól kell megfogalmazni a szabályt. Azért elég jól megállapítható sok esetben, hogy nem a játékostárs megjátszása, hanem a sack elkerülése az irányító célja a labda eldobásával. Jelenleg ezen passzoknak csupán a töredéke jár zászlóval, mivel zseben kívül oda dobja ahova akarja. Ha már ezt a kitételt kiveszik, azzal nagyot lépünk előre. És végre lenne egy olyan szabálymódosítás, ami nem a támadóknak, hanem a védőknek kedvezne. De ez itt már masszív off 😊

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.