Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 4 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 803 — SuperLOL
Tyreek Hill és Jarran Reed neve is tíz betű, úgyhogy Goody majdnem telibetalálta
Fast Willie
Nem. Egyik ellen sem indult meg eljaras sem. Szoval egyiknek 6 masiknak nulla, ennek szokas szerint a vilagon semmi ertelme nincs.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 683
Tyreek Hill és Jarran Reed neve is tíz betű, úgyhogy Goody majdnem telibetalálta
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
jöhetne Corey Liuget, vag egy trade mondjuk Vernon Butlerért.
Most a tavalyi udfa Poona Ford az első ember belülre. Meg Al Woods, Jamie Meder, Nazair Jones, Demarcus Christmas


Base:
Collier(Green) - Ford - Woods - Jefferson(Jones, Jackson)

passz ellen:
Marsh - Ford(Jones) - Collier(Green) - Martin

hát reméljük Ansahval is lehet számolni már a szezon elején, mert ez így elképesztően karcsú.
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Szerintem ezek vettek valami kiszuperált szerencsekereket teleragasztották (eltiltás, vizsgálat, hagyjad, újra) táblákkal és beszívva/fújva/lőve pörgetik aztán kész. Ugyanezt a kereket szerencsére fel lehet használni idény közben a büntetéseknél (3267 dollár, duplázó, triplázó, eltiltás, újra, egyszer kimarad).


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
braxa88 Seattle Seahawks Auburn Tigers 12 521
Undorító. Kurva anyját aki ezt kitalálta.

Ansah(?) és Reed kiüli a szezon első harmadát. Ezzel nekünk kb annyi...
Vicc basszameg..

Ráadásul 6 meccs. Rengeteg.
Nézem a DCt, ez a DL így a liga leggyengébbje.

Szerkesztette: braxa88
több mint 4 éve
Oszi Seattle Seahawks 1 215
Sources: #Seahawks standout DL Jarran Reed is being suspended 6 games for a violation of the NFL's personal conduct policy for an incident from early 2017. He was not charged or arrested. His appeal was denied Friday morning.
Beki
Na itt van bakker. Most akkor ez miért 6 meccs mikor Hill meg zéró?
Matthew99
Ez már vicc ... Pedig ha nem indult rendőrségi eljárás akkor mire fel jött a tiltás?
több mint 4 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Sources: #Seahawks standout DL Jarran Reed is being suspended 6 games for a violation of the NFL's personal conduct policy for an incident from early 2017. He was not charged or arrested. His appeal was denied Friday morning.
Beki
Na itt van bakker. Most akkor ez miért 6 meccs mikor Hill meg zéró?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 4 éve
Törölt felhasználó
Sources: #Seahawks standout DL Jarran Reed is being suspended 6 games for a violation of the NFL's personal conduct policy for an incident from early 2017. He was not charged or arrested. His appeal was denied Friday morning.
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
McDowell-t két meccsre elmeszelték az eset miatt.
Fasza.
Nem elég hogy alapból vékony a DT sor, meg gyengén szoktuk kezdeni az idényt, erre még ez is...
akdestroyer
Miután március elején kivagtatok, ez már nem nektek fáj.
somoskovig
*Irónia alert* 😀

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
McDowell-t két meccsre elmeszelték az eset miatt.
Fasza.
Nem elég hogy alapból vékony a DT sor, meg gyengén szoktuk kezdeni az idényt, erre még ez is...
akdestroyer
Miután március elején kivagtatok, ez már nem nektek fáj.

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
McDowell-t két meccsre elmeszelték az eset miatt.
Fasza.
Nem elég hogy alapból vékony a DT sor, meg gyengén szoktuk kezdeni az idényt, erre még ez is...

több mint 4 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 683
Kijott egy video arrol ahogyan Malik megprobalja elvenni egy rendor fegyveret... Emlekeztetoul, o lopta meg a csapatot.

 www.tmz.com/2019/07/09/malik-mcdowell-fights-cop-after-being-tased-insane-video/
undisputedly
Az ilyenert kint a rendorok lelovik az embert, mint a kutyat, ugyhogy kis tulzassal azt is megkoszonheti, hogy egyaltalan meg el.
Stez
Igen, en is meglepodtem, de ha jol tudom ez egy kisvarosi sheriff hivatal volt. Egy LA,NY stb. varosi rendorseg eseten -akik hozza szoktak, hogy az eletukert kuzdenek-, nem hiszem, hogy megussza eles loszer nelkul.
undisputedly
Én nagy rajongója vagyok a csávónak, ezért szeretnék valami nagyon szellemes hozzászólással tisztelegni az eset előtt.
De annyira abszurd az egész, hogy egyelőre nem jut eszembe semmi. 😒
akdestroyer
Fegyvert akart szerezni a Minden Héten Háborúhoz. Kicsit komolyan vette a szlogent és/vagy a tackle-sack kombót gyakorolgatja priviben😁
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Kijott egy video arrol ahogyan Malik megprobalja elvenni egy rendor fegyveret... Emlekeztetoul, o lopta meg a csapatot.

 www.tmz.com/2019/07/09/malik-mcdowell-fights-cop-after-being-tased-insane-video/
undisputedly
Az ilyenert kint a rendorok lelovik az embert, mint a kutyat, ugyhogy kis tulzassal azt is megkoszonheti, hogy egyaltalan meg el.
Stez
Igen, en is meglepodtem, de ha jol tudom ez egy kisvarosi sheriff hivatal volt. Egy LA,NY stb. varosi rendorseg eseten -akik hozza szoktak, hogy az eletukert kuzdenek-, nem hiszem, hogy megussza eles loszer nelkul.
undisputedly
Én nagy rajongója vagyok a csávónak, ezért szeretnék valami nagyon szellemes hozzászólással tisztelegni az eset előtt.
De annyira abszurd az egész, hogy egyelőre nem jut eszembe semmi. 😒

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kijott egy video arrol ahogyan Malik megprobalja elvenni egy rendor fegyveret... Emlekeztetoul, o lopta meg a csapatot.

 www.tmz.com/2019/07/09/malik-mcdowell-fights-cop-after-being-tased-insane-video/
undisputedly
Az ilyenert kint a rendorok lelovik az embert, mint a kutyat, ugyhogy kis tulzassal azt is megkoszonheti, hogy egyaltalan meg el.
Stez
Igen, en is meglepodtem, de ha jol tudom ez egy kisvarosi sheriff hivatal volt. Egy LA,NY stb. varosi rendorseg eseten -akik hozza szoktak, hogy az eletukert kuzdenek-, nem hiszem, hogy megussza eles loszer nelkul.
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Kijott egy video arrol ahogyan Malik megprobalja elvenni egy rendor fegyveret... Emlekeztetoul, o lopta meg a csapatot.

 www.tmz.com/2019/07/09/malik-mcdowell-fights-cop-after-being-tased-insane-video/
undisputedly
Az ilyenert kint a rendorok lelovik az embert, mint a kutyat, ugyhogy kis tulzassal azt is megkoszonheti, hogy egyaltalan meg el.

több mint 4 éve
undisputedly Seattle Seahawks 11 714 — SuperBowl Champions 2013/2014
Kijott egy video arrol ahogyan Malik megprobalja elvenni egy rendor fegyveret... Emlekeztetoul, o lopta meg a csapatot.

 www.tmz.com/2019/07/09/malik-mcdowell-fights-cop-after-being-tased-insane-video/
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594


Meg azért, mert ő DangeRuss! 😀

több mint 4 éve
Borbinho Indianapolis Colts Old Dominion Monarchs 11 459 — Rent Free - Megrögzött Colts Fan
 twitter.com/BendixenNFL/status/1142708845627625472?s=19

Ha Vannett meg Dissly nem jonne rendbe, akkor kiprobalhatjatok az uj csodafegyvert TE-ben

Szerkesztette: Borbinho

"Overjoyed, the wolf devours his leg that's been torn off by a trap. Praised be the day that gave me food, he cries."
több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
 twitter.com/pacificscouting/status/1137130353070465027
Carroll szerint rendben lesz az idénynyitóra. Jó hír.
 twitter.com/PFF_Seahawks/status/1138596460788715520

Szerkesztette: akdestroyer

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
 www.fieldgulls.com/2019/6/10/18660332/seahawks-cap-space-bobby-wagner-extension-contract-jarran-reed-franchise-tag-2020-seattle

Úgy gondolom Reed szerződése lesz a legérdekesebb. Simán Wagner pénze körül kapna ő is a piacon (17-18m), kérdés hogy mi megadjuk-e ezt neki. Vitán felül szükségünk van rá/lenne is rá keret.

Kérdés, hogy ér-e ennyit, de ennél még sokkal érdekesebb, hogy fizetünk-e ekkora lóvét az egyik legjobb passrusher DT-nek, mert ez ránk nem jellemző. (Meg sok esetben visszaüt a dolog, nem véletlenül hozzák fel példaként Marcell Dareust.)

Clark elengedésével én mindenképpen az igenre nyomnék.

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Ha nyersz, kapsz citromos sort, ha en nyerek, akkor en rendeset kerek. Eme feltetelekkel en allom.
Stez
Abban mi a kockázat? Nem nem. Ha veszítesz iszol. Lehetőleg hugymeleget, csak hogy legyen tétje a dolognak. 😀

több mint 4 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 107 — capitaine du château de Vienne 1487


Szerkesztette: r.baggio


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 4 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem nem kell komolyan venni az ércet, jó jó, elnevetgélünk itt a csávón, de attól még szerintem a törzsszurkolók közül mindenki hisz benne.

Én pl továbbra is tartom, hogy az idei class legjobb értékelését elérő elkapója lesz (PFF), és erre fogadni is hajlandó vagyok bárkivel egy doboz alkoholmentes citromos sörrel.

Amúgy meg a DK hatereknek kedvéért csak úgy itthagyom: Megbízható forrásaim szerint iktriad lassan 70 napja mást se csinál 2 jags-poszt között, csak magzatpózban zokog a kispárnáján, amiért nem Metcalfot vitte a Jags 1/7-en.

Ő pedig ért hozzá, mert ő már Taven Bryant is nagyon szerette. 😛
akdestroyer
De ugye a vesztesnek kell meginnia egy húzásra? 😊
somoskovig
Annyi. Én állom, ha valaki bennevan. 😀
akdestroyer
Ha nyersz, kapsz citromos sort, ha en nyerek, akkor en rendeset kerek. Eme feltetelekkel en allom.

több mint 4 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
 youtu.be/lAqbsGYezOo

Nagy megfejtések nincsenek benne, nagyrészt már itt is kitárgyaltuk a videóban hallottakat, de aki eddig egy kő alatt élt, annak kiváló gyorstalpaló lesz.

 youtu.be/bDT0mSCcjSg

Amadi-ról is van, most kezdem nézni, kíváncsi vagyok hogy a slotba várják-e itt is.
^.^

Tartom. 😊
somoskovig
Én nem felejtem, a 17.week után itt tali. Valaki inni fog. 😀

több mint 4 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 9 759 — 49ers GM
Szerintem nem kell komolyan venni az ércet, jó jó, elnevetgélünk itt a csávón, de attól még szerintem a törzsszurkolók közül mindenki hisz benne.

Én pl továbbra is tartom, hogy az idei class legjobb értékelését elérő elkapója lesz (PFF), és erre fogadni is hajlandó vagyok bárkivel egy doboz alkoholmentes citromos sörrel.

Amúgy meg a DK hatereknek kedvéért csak úgy itthagyom: Megbízható forrásaim szerint iktriad lassan 70 napja mást se csinál 2 jags-poszt között, csak magzatpózban zokog a kispárnáján, amiért nem Metcalfot vitte a Jags 1/7-en.

Ő pedig ért hozzá, mert ő már Taven Bryant is nagyon szerette. 😛
akdestroyer
De ugye a vesztesnek kell meginnia egy húzásra? 😊
somoskovig
Annyi. Én állom, ha valaki bennevan. 😀
akdestroyer
Tartom. 😊