NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Seattle Seahawks

60 feliratkozó

több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Mondjuk ki, megvalósult az álmom... elérte a topik a teljes distopia állapotát...

Bravó, ez igen, megcsináltuk!
De hogyan is alakulhatott volna másképp, amikor olyan nehézsúlyú támogatóink voltak, mint:
-Pete Carroll nepotiznusa,
-Russell Wilson diszlexiája (muhaha),
-a More Respect szakosztály igénye a fejenként 120-150 fős család, és udvartartás eltartásához elégséges More Respectre. (külön köszönet a luxuscikk gyártóknak)

Very Special thanks to:
-Jodynak -aki, mint entitás a dolgok történése felett lebeg éteri magasságokban, és aki mindig megőrzi a higgadtságát, Pl. akkor is, amikor a csapat edzője már a 2045-ös draft pickeket árulja.
-John Schneidernek- a férfinak, aki nem felel végső soron semmiért-aki ott sem volt.
-az évek óta hengerlő out of box csapatépítési koncepciónak, különösen az OL építés terén,
-Earl Thomas középső ujjának
-7 év édesbús frusztrációjának
-Télnek Green Bayben,
- a mindenkori csapatnak, aki a rájátszás első meccsén megver minket...majd kiesik, általában csúfosan.
-a profi szakosított websitek, "ráébresztő", csak a vita íze miatt provokáló, indulatokat lágyan korbácsoló, etikus, higgadt, kimért tematizálásának.
-a félprofi szakosított websitek bújtatott profizmusának
-<3 egyház minden diakónusának, marketing, és barandtuner püspöknek aki elhitette az egykor oly szerethető 3-al, hogy ő átlényegült, mert már ő már egy brand.
-és végül a REMÉNYNEK, hogy a fél-lábú mr. Spigott igenis esélyes Tarzan szerepére, amennyiben a jövőben csak láb-nélküli jelöltek jelentkeznek....

köszi-köszi

Soraimat DELL billentyűzeten írtam
Az utolsó kérem oltsa el a villanyt!

Maradok őszinte híve:
HZ
😊

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Napi Wilson1:


Napi Wilson2
 www.cbssports.com/nfl/news/russell-wilson-on-new-seahawks-offensive-coordinator-shane-waldrons-offense-its-super-complex/
Napi Wilson- és a cáfolat:

 bleacherreport.com/articles/10005441-russell-wilson-says-he-never-requested-trade-from-seahawks-despite-agents-statement
Cancel Culture
Óriási kamu. 🙃
Mikor jöttek az első hírek a cseréről? 3-4 hónapja? Miért pont most cáfolta? Miért nem már akkor?
Valószínüleg keményen gyűrték egymást a felek az elmúlt időkben, és született valami (fél)megoldás.
Én azt gondolom, hogy az új OC-n múlik majdnem minden jövőre. Ha tudunk hozni egy stabil, modernebb és kreatív O teljesítményt, akkor lehetnek remények.
funkyparduc

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Napi Wilson- és a cáfolat:

 bleacherreport.com/articles/10005441-russell-wilson-says-he-never-requested-trade-from-seahawks-despite-agents-statement
Cancel Culture
Óriási kamu. 🙃
Mikor jöttek az első hírek a cseréről? 3-4 hónapja? Miért pont most cáfolta? Miért nem már akkor?
Valószínüleg keményen gyűrték egymást a felek az elmúlt időkben, és született valami (fél)megoldás.
Én azt gondolom, hogy az új OC-n múlik majdnem minden jövőre. Ha tudunk hozni egy stabil, modernebb és kreatív O teljesítményt, akkor lehetnek remények.
funkyparduc
Közben Justin Fields ledobálja a csillagokat a illionisi égről 😕

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
funkyparduc Seattle Seahawks 980 — Erin Elite Andrews
Napi Wilson- és a cáfolat:

 bleacherreport.com/articles/10005441-russell-wilson-says-he-never-requested-trade-from-seahawks-despite-agents-statement
Cancel Culture
Óriási kamu. 🙃
Mikor jöttek az első hírek a cseréről? 3-4 hónapja? Miért pont most cáfolta? Miért nem már akkor?
Valószínüleg keményen gyűrték egymást a felek az elmúlt időkben, és született valami (fél)megoldás.
Én azt gondolom, hogy az új OC-n múlik majdnem minden jövőre. Ha tudunk hozni egy stabil, modernebb és kreatív O teljesítményt, akkor lehetnek remények.

Nem értek semmihez! - Church of tremendous job! 🙏
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Napi Wilson- és a cáfolat:

 bleacherreport.com/articles/10005441-russell-wilson-says-he-never-requested-trade-from-seahawks-despite-agents-statement

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
Titans .... hát várható volt én személy szerint örülök hogy nem hozzánk jött és maradt a Draft Pick
szabolcs13

Én is a Titansra raktam volna, ha pénzt kell, nem is értem honnan lettünk egy időben a bukiknál MI a favoritok.
Bár PC+JS-ből egy jóideje már bármit kinézek.
akdestroyer

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Titans .... hát várható volt én személy szerint örülök hogy nem hozzánk jött és maradt a Draft Pick
szabolcs13
Én is a Titansra raktam volna, ha pénzt kell, nem is értem honnan lettünk egy időben a bukiknál MI a favoritok.
Bár PC+JS-ből egy jóideje már bármit kinézek.

több mint 2 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Titans .... hát várható volt én személy szerint örülök hogy nem hozzánk jött és maradt a Draft Pick
több mint 2 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Napok óta olvasni lehet arról, hogy adjuk Lockett-et a meglévő pickek mellé cserébe Húlióért.
Ehhez mit szólnátok?
tomz
több mint 2 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Napok óta olvasni lehet arról, hogy adjuk Lockett-et a meglévő pickek mellé cserébe Húlióért.
Ehhez mit szólnátok?
tomz
Nem látok rá nagy esélyt hisz most kapta meg a hosszú szerződését ami miatt elég sok halott pénz maradna utánna !
több mint 2 éve
Vitézlő Titoknok tomz Seattle Seahawks TCU Horned Frogs 1 200
Napok óta olvasni lehet arról, hogy adjuk Lockett-et a meglévő pickek mellé cserébe Húlióért.
Ehhez mit szólnátok?
több mint 2 éve
akdestroyer Seattle Seahawks 4 594
Gondolkoztam rajta, hogy kiégnék-e, ha bejelentenék holnap a JJ trade-t, de aztán rájöttem hogy nem.
Már 5 éve folyamatosan úgy csinálunk, mintha kurva tágra lenne tárva előttünk a csempionsip-ablak, és full win-now lennénk, miközben meg muhaha.
Szóval no surprise, ha mégis érkezik. A 23-24-es 1st round pick még szabad.
#YOLO

több mint 2 éve
peet_24 Seattle Seahawks 258
Kiváló Aldon Smith projekttel mi van? Rosteren jegyzik pl...
több mint 2 éve
gordon New England Patriots Auburn Tigers 4 524 — JAFL Tampa GM
Itt már csak az segítene ha Sobri kijelentené , hogy Wilson kiégett...az instant még két SB győzelem...
több mint 2 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Wyatt Teller!

több mint 2 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
David DeCastro-ért adnátok egy első kört, ha jövőre BigBen visszavonul és a Steelers restartol?
Willie Parker
Egy akkor mar 32 eves jatekosert, aki guard? Biztosan nem. Szerintem a 25 eves Nelsonon kivul nem nagyon van guard jelenleg a ligaban, aki megerne. Nala is ugye fontos szempont, hogy 25 eves, tehat idealis esetben tiz evre hozod, nem haromra vagy negyre.

több mint 2 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 685
David DeCastro-ért adnátok egy első kört, ha jövőre BigBen visszavonul és a Steelers restartol?
több mint 2 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
Csak éppen Wilson belülről, és nem kívülről kapta a liga-szinten extrém nyomást. Ebben benne van, a 3 meccs Donald ellen. Az 5-ös nyomások jelentős része is befelé ment, nem kifelé. Szignifikánsan extrém release timenál lódult meg a külső nyomás, tehát, amikor nem dobta el emberünk a lasztit 😊

Mennyi volt Jimmy Graham drop rateje a Saintsben? 😊

Minden felsorolt hiba magja a rendszer, ezért estünk vissza tavaly is szerintem. Tisztességes O munkával ennyi nyersanyaggal is ELÉG jó lenne a rendszer. Ha kapálózunk a Húlióért, az nekem azt jelenti, hogy a taktikánk az lesz, hogy vagy a Loki megfogja az oldalvonalon túl, lábkörömmel a pályán, vagy fel kell b@szni valamelyik hegyomlásnak, aztán az 50/50 labdákat majd lebokszolják maguknak.

Azt nem értem, hogy hogyan lehetünk mi a legjobb befutók?

Atlanta: nem hiszem, hogy a SEA adja a legtöbbet, ha igen, akkor nagy a baj. NFC-n belülre, erős csapathoz küldeni sem a legjobb ötlet
Mr Jones: mit akar? Pénzt? Nem hiszem el, hogy máshol nem kapna többet. Gyűrűt? Biztosan van olyan hely, ahol több rá a sansz
SEA/PC: látványosan akarjuk kinyalni RW seggét? Hogy itt ő a prioritás? Ennyire? Akkor miért nem AB-t hoztuk?
RW: nem kell tovább fújni a lufit, de az OL-ra köpködött, nem a WR állományra
OC: dolgozik már? ő erőlteti?
peet_24
Igazad van! Itt a play hívással is hatalmas probléma van !!! “Nem a tó a hibás ha a kacsa nem tud úszni”
Meg adtuk Lockettnek a nagy pénzt Julio is új szerződést akar majd ez így nem fér bele !
Ettől én is féltem hogy mi lehet az ajánlatunk de szerintem ha elbasszuk akkor úgy vannak vele csináljak rendesen oda adják az 22 2.köröst a 23 1.köröst és kapunk majd 23.-as 5-6 kört .... na ebben az esetben fogok falnak futni 😂😂😂😂
Én is úgy gondolom ha RW “seggét akarjàk nyalni” akkor hozzunk OL-t de ne egy olyan posztot upgrade-éljünk ami elfogadható
szabolcs13
Szerintem igazad van. Ha mi dönthetnénk a dologról szerintem meg is tudnánk egyezni. Csak a játék kedvéért :
Teljesen igazad van abban, hogy egy RT-te nagyobb szükségetek van mint juliora. Abban is, hogy ő már látványosan hanyatlik és nem ér első kört. De említetted korábban, hogy egy 22es 3. és egy 5. kör szerinted a maximum ami megfelelelő érték lenne egy tradenel, amit egy RT-ért akár el is tudnál fogadni. Van nekünk egy remek RT a kereten, bizonyos Caleb McGary. 2 éve első körös pick volt, sőt még fel is tradeltünk érte a második körből. Stabilan kezdett is két évig. Valamiért az új vezetőség nem szimpatizál vele, ezért is húztuk idén a helyére Mayfieldet a 64. választással. Szóval McGary most létszámfeletti lett kissé, jöhet érte a '22 3. és 5. kör. Deal?
peach
Cancel Culture
Ejnye. Ez irreleváns ebben a kérdésben. A kolléga kifejezetten rt-t szetetne. Azt is megtudtuk, hogy a már kiöregedett, majdhogynem egyenesen középszerűvé süllyedt julio jones ( lásd az aj green párhuzamot) max 3. körös érték jelenleg. Én csak igyekeztem kielégíteni az igényeket, hogy a megszabott értékben megkapja amit szeretne. Az, hogy ezzel a falcons milyen kurva jól járna az csak hab a tortán 😊
peach
Hát igen de csak járna mert ahogy írtam nem fogadnám el a cserét ! 😊
Ha elolvasod amit írtam én annyit adnék érted ettől függetlenül másoknak lehet magasabban az értéke én kifejezetten nem szeretne a kiöregedés szélén levő WR-eket és az a fő oka annak hogy nálam nem ér első kört már!
De mint a hozzászólásban is mondtam erre kicsi lenne az esély hogy az real life-ba ennyi lenne az értéke !

Szerkesztette: szabolcs13
több mint 2 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Csak éppen Wilson belülről, és nem kívülről kapta a liga-szinten extrém nyomást. Ebben benne van, a 3 meccs Donald ellen. Az 5-ös nyomások jelentős része is befelé ment, nem kifelé. Szignifikánsan extrém release timenál lódult meg a külső nyomás, tehát, amikor nem dobta el emberünk a lasztit 😊

Mennyi volt Jimmy Graham drop rateje a Saintsben? 😊

Minden felsorolt hiba magja a rendszer, ezért estünk vissza tavaly is szerintem. Tisztességes O munkával ennyi nyersanyaggal is ELÉG jó lenne a rendszer. Ha kapálózunk a Húlióért, az nekem azt jelenti, hogy a taktikánk az lesz, hogy vagy a Loki megfogja az oldalvonalon túl, lábkörömmel a pályán, vagy fel kell b@szni valamelyik hegyomlásnak, aztán az 50/50 labdákat majd lebokszolják maguknak.

Azt nem értem, hogy hogyan lehetünk mi a legjobb befutók?

Atlanta: nem hiszem, hogy a SEA adja a legtöbbet, ha igen, akkor nagy a baj. NFC-n belülre, erős csapathoz küldeni sem a legjobb ötlet
Mr Jones: mit akar? Pénzt? Nem hiszem el, hogy máshol nem kapna többet. Gyűrűt? Biztosan van olyan hely, ahol több rá a sansz
SEA/PC: látványosan akarjuk kinyalni RW seggét? Hogy itt ő a prioritás? Ennyire? Akkor miért nem AB-t hoztuk?
RW: nem kell tovább fújni a lufit, de az OL-ra köpködött, nem a WR állományra
OC: dolgozik már? ő erőlteti?
peet_24
Igazad van! Itt a play hívással is hatalmas probléma van !!! “Nem a tó a hibás ha a kacsa nem tud úszni”
Meg adtuk Lockettnek a nagy pénzt Julio is új szerződést akar majd ez így nem fér bele !
Ettől én is féltem hogy mi lehet az ajánlatunk de szerintem ha elbasszuk akkor úgy vannak vele csináljak rendesen oda adják az 22 2.köröst a 23 1.köröst és kapunk majd 23.-as 5-6 kört .... na ebben az esetben fogok falnak futni 😂😂😂😂
Én is úgy gondolom ha RW “seggét akarjàk nyalni” akkor hozzunk OL-t de ne egy olyan posztot upgrade-éljünk ami elfogadható
szabolcs13
Szerintem igazad van. Ha mi dönthetnénk a dologról szerintem meg is tudnánk egyezni. Csak a játék kedvéért :
Teljesen igazad van abban, hogy egy RT-te nagyobb szükségetek van mint juliora. Abban is, hogy ő már látványosan hanyatlik és nem ér első kört. De említetted korábban, hogy egy 22es 3. és egy 5. kör szerinted a maximum ami megfelelelő érték lenne egy tradenel, amit egy RT-ért akár el is tudnál fogadni. Van nekünk egy remek RT a kereten, bizonyos Caleb McGary. 2 éve első körös pick volt, sőt még fel is tradeltünk érte a második körből. Stabilan kezdett is két évig. Valamiért az új vezetőség nem szimpatizál vele, ezért is húztuk idén a helyére Mayfieldet a 64. választással. Szóval McGary most létszámfeletti lett kissé, jöhet érte a '22 3. és 5. kör. Deal?
peach
Cancel Culture
Ejnye. Ez irreleváns ebben a kérdésben. A kolléga kifejezetten rt-t szetetne. Azt is megtudtuk, hogy a már kiöregedett, majdhogynem egyenesen középszerűvé süllyedt julio jones ( lásd az aj green párhuzamot) max 3. körös érték jelenleg. Én csak igyekeztem kielégíteni az igényeket, hogy a megszabott értékben megkapja amit szeretne. Az, hogy ezzel a falcons milyen kurva jól járna az csak hab a tortán 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 2 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
hello, ha ez egy ilyen nap, akkor beszálnék én is egy remek csillagszemű kommenttel😀

a julio pletykák alapján úgy tűnhet, mintha carollék azt gondolnák, hogy már csak egy nagyobb, elit építőkocka kell az SB run-hoz, gondolom már Adamsnál is ez volt a nagy ötlet.
Szerintetek van egyáltalán olyan játékos bármelyik csapatnál ma, aki hozna egyből +2-3 wint, vagy mondjuk még plusz playoff kört a csapatnak ha megszereznék, tegyük fel, hogy ugyanezzel a fantasztikus edzői stábbal dolgozva? 😀

Mondjuk egy Kittle lendítene annyit az offensen, bővítené annyival a playbookot, hogy egyedül javítana egy nagyságrendet a csapaton, vagy a QB-n kívűl nincs 1 db játékosnak a csapatára ilyen nagy hatása (közelmúltban nem nagyon rémlik ilyen, talán Diggs?), tehát edzőváltásig nincs is nagyon miben reménykednem? 😀
Barnaby
Ezt mar probaltak, Jimmy Grahammel.
ulpianus
Hát...! A 2015-ös Russell Wilson és a 2021-es közt kb akkora a különbség, mint a jelenlegi Seattle Seahox, és a 2015-ös közt
Cancel Culture
Ha választani lehet inkább a 15 Hawks azzal a Wilsonnal mit ez így ahogy most van 😂😂
több mint 2 éve
szabolcs13 Seattle Seahawks 212
hello, ha ez egy ilyen nap, akkor beszálnék én is egy remek csillagszemű kommenttel😀

a julio pletykák alapján úgy tűnhet, mintha carollék azt gondolnák, hogy már csak egy nagyobb, elit építőkocka kell az SB run-hoz, gondolom már Adamsnál is ez volt a nagy ötlet.
Szerintetek van egyáltalán olyan játékos bármelyik csapatnál ma, aki hozna egyből +2-3 wint, vagy mondjuk még plusz playoff kört a csapatnak ha megszereznék, tegyük fel, hogy ugyanezzel a fantasztikus edzői stábbal dolgozva? 😀

Mondjuk egy Kittle lendítene annyit az offensen, bővítené annyival a playbookot, hogy egyedül javítana egy nagyságrendet a csapaton, vagy a QB-n kívűl nincs 1 db játékosnak a csapatára ilyen nagy hatása (közelmúltban nem nagyon rémlik ilyen, talán Diggs?), tehát edzőváltásig nincs is nagyon miben reménykednem? 😀
Barnaby
....Aaron Donald haha 😂
Szerintem ebbe a Hawksba annyi most a hiány pozíció mint kezdő téren mit rotációs emberek terén hogy itt egy fecske nem csinálna nyarat!
Szerintem a Carroll éra alatt itt már nem lesz SB run vagy hasonló szint de ne legyen igazam! Itt már csak az a kérdés meddig tart ez még ?!
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
hello, ha ez egy ilyen nap, akkor beszálnék én is egy remek csillagszemű kommenttel😀

a julio pletykák alapján úgy tűnhet, mintha carollék azt gondolnák, hogy már csak egy nagyobb, elit építőkocka kell az SB run-hoz, gondolom már Adamsnál is ez volt a nagy ötlet.
Szerintetek van egyáltalán olyan játékos bármelyik csapatnál ma, aki hozna egyből +2-3 wint, vagy mondjuk még plusz playoff kört a csapatnak ha megszereznék, tegyük fel, hogy ugyanezzel a fantasztikus edzői stábbal dolgozva? 😀

Mondjuk egy Kittle lendítene annyit az offensen, bővítené annyival a playbookot, hogy egyedül javítana egy nagyságrendet a csapaton, vagy a QB-n kívűl nincs 1 db játékosnak a csapatára ilyen nagy hatása (közelmúltban nem nagyon rémlik ilyen, talán Diggs?), tehát edzőváltásig nincs is nagyon miben reménykednem? 😀
Barnaby
Ezt mar probaltak, Jimmy Grahammel.
ulpianus
Hát...! A 2015-ös Russell Wilson és a 2021-es közt kb akkora a különbség, mint a jelenlegi Seattle Seahox, és a 2015-ös közt
Cancel Culture
Nyilvan! Es pont akkora a kulonbseg az emlitett Kittle es Graham kozt is.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Cancel Culture 1 649 — into the glory ride
hello, ha ez egy ilyen nap, akkor beszálnék én is egy remek csillagszemű kommenttel😀

a julio pletykák alapján úgy tűnhet, mintha carollék azt gondolnák, hogy már csak egy nagyobb, elit építőkocka kell az SB run-hoz, gondolom már Adamsnál is ez volt a nagy ötlet.
Szerintetek van egyáltalán olyan játékos bármelyik csapatnál ma, aki hozna egyből +2-3 wint, vagy mondjuk még plusz playoff kört a csapatnak ha megszereznék, tegyük fel, hogy ugyanezzel a fantasztikus edzői stábbal dolgozva? 😀

Mondjuk egy Kittle lendítene annyit az offensen, bővítené annyival a playbookot, hogy egyedül javítana egy nagyságrendet a csapaton, vagy a QB-n kívűl nincs 1 db játékosnak a csapatára ilyen nagy hatása (közelmúltban nem nagyon rémlik ilyen, talán Diggs?), tehát edzőváltásig nincs is nagyon miben reménykednem? 😀
Barnaby
Ezt mar probaltak, Jimmy Grahammel.
ulpianus
Hát...! A 2015-ös Russell Wilson és a 2021-es közt kb akkora a különbség, mint a jelenlegi Seattle Seahox, és a 2015-ös közt

Sending out an S.O.S
több mint 2 éve
ulpianus Kansas City Chiefs LSU Tigers 17 809 — SuperLOL
hello, ha ez egy ilyen nap, akkor beszálnék én is egy remek csillagszemű kommenttel😀

a julio pletykák alapján úgy tűnhet, mintha carollék azt gondolnák, hogy már csak egy nagyobb, elit építőkocka kell az SB run-hoz, gondolom már Adamsnál is ez volt a nagy ötlet.
Szerintetek van egyáltalán olyan játékos bármelyik csapatnál ma, aki hozna egyből +2-3 wint, vagy mondjuk még plusz playoff kört a csapatnak ha megszereznék, tegyük fel, hogy ugyanezzel a fantasztikus edzői stábbal dolgozva? 😀

Mondjuk egy Kittle lendítene annyit az offensen, bővítené annyival a playbookot, hogy egyedül javítana egy nagyságrendet a csapaton, vagy a QB-n kívűl nincs 1 db játékosnak a csapatára ilyen nagy hatása (közelmúltban nem nagyon rémlik ilyen, talán Diggs?), tehát edzőváltásig nincs is nagyon miben reménykednem? 😀
Barnaby
Ezt mar probaltak, Jimmy Grahammel.


Állat vagyok, ami enni kér...
több mint 2 éve
Barnaby Seattle Seahawks 28
hello, ha ez egy ilyen nap, akkor beszálnék én is egy remek csillagszemű kommenttel😀

a julio pletykák alapján úgy tűnhet, mintha carollék azt gondolnák, hogy már csak egy nagyobb, elit építőkocka kell az SB run-hoz, gondolom már Adamsnál is ez volt a nagy ötlet.
Szerintetek van egyáltalán olyan játékos bármelyik csapatnál ma, aki hozna egyből +2-3 wint, vagy mondjuk még plusz playoff kört a csapatnak ha megszereznék, tegyük fel, hogy ugyanezzel a fantasztikus edzői stábbal dolgozva? 😀

Mondjuk egy Kittle lendítene annyit az offensen, bővítené annyival a playbookot, hogy egyedül javítana egy nagyságrendet a csapaton, vagy a QB-n kívűl nincs 1 db játékosnak a csapatára ilyen nagy hatása (közelmúltban nem nagyon rémlik ilyen, talán Diggs?), tehát edzőváltásig nincs is nagyon miben reménykednem? 😀

Szerkesztette: Barnaby