Green Bay Packers - Chicago Bears

több mint 7 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 229 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Adams & Montgomery viszi az offense-t eddig 😊

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Az offense csináljon már egy TD-t faszakodás, hülye bírói ítéletek nélkül. Nagy kérés?
Old Green Bay
nem, de után én is kérem Megan Foxot meztelenül ide szobába.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Lang visszatért


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na Floyd time 😀

több mint 7 éve
Tactful Cactus Green Bay Packers 12 666
Az offense csináljon már egy TD-t faszakodás, hülye bírói ítéletek nélkül. Nagy kérés?

P-A-N-I-C
LaFleurt a kávé!
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Eszem megáll, a 3 éves Crosbys videó nagyobb örömöt okozott ma mint a csapat.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jajj felesleges időhúzás úgy is megkapja a Packers
Tomcsik
Azért a holtakba ne kössünk már bele, igen nekünk fújnak, látja mindenki, de itt szvsz valóban lennt volt.
alatriste
Egyértelmű sack, delay of game, meg a további bünti is jogos.
tüsi91
Ezek jogosak voltak nem is mondtam hogy nem...

több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Jajj felesleges időhúzás úgy is megkapja a Packers
Tomcsik
Azért a holtakba ne kössünk már bele, igen nekünk fújnak, látja mindenki, de itt szvsz valóban lennt volt.
alatriste
Egyértelmű sack, delay of game, meg a további bünti is jogos.

Bár a delay of gamenél reklamáltuk, hogy nem resetelték az órát.

Szerkesztette: tüsi91
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Hàt ez kabarè

több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jajj felesleges időhúzás úgy is megkapja a Packers
Tomcsik
Azért a holtakba ne kössünk már bele, igen nekünk fújnak, látja mindenki, de itt szvsz valóban lennt volt.
alatriste
Mondtam hogy nem? 😊

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Jajj felesleges időhúzás úgy is megkapja a Packers
Tomcsik
Azért a holtakba ne kössünk már bele, igen nekünk fújnak, látja mindenki, de itt szvsz valóban lennt volt.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tudom, nem kene eloreszaladni, de ez a jovo heti Vikings vs Bears meccs nagyon durva verengzes is lehet, plane ha marad Barkley es nem jon vissza Long... lehet hogy rogton 2 QB-t kene igazolni a heten, vagy Miller elobb-utobb tenyleg jatszani fog.
Igor
Mivel Hoyernek el van törve a karja, kétlem, hogy visszajön.
PEEtör
Cutlerre gondoltam hogy meg o se biztos lesz.

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Tudom, nem kene eloreszaladni, de ez a jovo heti Vikings vs Bears meccs nagyon durva verengzes is lehet, plane ha marad Barkley es nem jon vissza Long... lehet hogy rogton 2 QB-t kene igazolni a heten, vagy Miller elobb-utobb tenyleg jatszani fog.
Igor
JC-t sztem lesz már így.

Egyszer a Vikes védelemnek is lesz rosszabb napja. Reméljük azon a hétfőn.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Jajj felesleges időhúzás úgy is megkapja a Packers

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Tudom, nem kene eloreszaladni, de ez a jovo heti Vikings vs Bears meccs nagyon durva verengzese lehet, plane ha marad Barkley es nem jon vissza Long...
Igor
A kövi fordulóban ismét nehéz napja jön mind a két csapatnak, üröm az örömben, hogy legalább megint végigszenvedhetjük a tv-ben.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
PEEtör New Orleans Saints 1 758
Tudom, nem kene eloreszaladni, de ez a jovo heti Vikings vs Bears meccs nagyon durva verengzes is lehet, plane ha marad Barkley es nem jon vissza Long... lehet hogy rogton 2 QB-t kene igazolni a heten, vagy Miller elobb-utobb tenyleg jatszani fog.
Igor
Mivel Hoyernek el van törve a karja, kétlem, hogy visszajön.
több mint 7 éve
Igor Baltimore Ravens TCU Horned Frogs 15 784 — SHAMEFUR DISPRAY!
Tudom, nem kene eloreszaladni, de ez a jovo heti Vikings vs Bears meccs nagyon durva verengzes is lehet, plane ha marad Barkley es nem jon vissza Long... lehet hogy rogton 2 QB-t kene igazolni a heten, vagy Miller elobb-utobb tenyleg jatszani fog.

Szerkesztette: Igor

We didn't take this lightly for Johnny Unitas to share this plaza with the greatest defensive player of all time. (Steve Biscotti)

We did it our way. We made sure they started putting in rules for offense! (Ray Lewis)
több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Egy holdingot dobnak vajon a Packersre?
tüsi91
Ugyan már
Tomcsik
A TDteknél dobtak
alatriste
Jaja tényleg. Nyilván.

Nagyon jól csinálják, hogy határon vannak végig. Dehogy egyet nem dobnak be az elég fura. Nyilván bírója válogatja, hétvégén pl. a mi meccsünkön dobálták rendesen.
tüsi91
Idén asszem 4-5 holdingot dobhattak eddig ellenünk. Ahogy mondod ez is szubjektív, de nem volt jellemző ránk, bár holdingot kb 2 játékonként lehetne dobni az összes nfl meccsen...


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
gabokocka Carolina Panthers North Carolina Tar Heels 24 792 — Keep pounding
Gyalázat ez a bíráskodás baszki....

http://www.youtube.com/watch?v=BwwrLgAuvUE&feature=related
Ron Rivera: We were trying to make them systematically beat us.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Na olyan rég láttuk az O-t

több mint 7 éve
Toto21 Chicago Bears 5 247
Mi van Callahan-el egyébként? Ő kezdett, majd a punt óta nem láttam.
több mint 7 éve
tüsi91 Chicago Bears 11 021
Egy holdingot dobnak vajon a Packersre?
tüsi91
Ugyan már
Tomcsik
A TDteknél dobtak
alatriste
Jaja tényleg. Nyilván.

Nagyon jól csinálják, hogy határon vannak végig. Dehogy egyet nem dobnak be az elég fura. Nyilván bírója válogatja, hétvégén pl. a mi meccsünkön dobálták rendesen.
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Megfordulok és elütöm...

több mint 7 éve
alatriste Green Bay Packers Florida State Seminoles 11 070 — Ha nincs más hátra jöhet az Anderson vezércsel.
Adams és Cobb még valamit is érne idén, ma is már 8-8 catch, de Jordy mintha vissza se tért volna. Nagyon kéne pedig a no1 WR. De legalább a Sittonon megspórolt pénzből 1-2 zebrát tudtunk venni.


Liverpool Fc fan
több mint 7 éve
Tomcsik Chicago Bears Michigan Wolverines 7 982
Vazz ott volt a CB karja ggrr