GM Javaslatok

9 feliratkozó

több mint 11 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 159 — Eagles fan
Ok, ezt jövőre bevezetjükHöri
Visszamenő hatállyal? Mármint az IRL CBA szerint már a tavalyi elsőkörösöknél is volt (no nem mintha eddig bármelyik tavalyi újoncom megérdemelné 😀)Wyatt
Nem visszamenőleges az, a mi 4 éves szerződést kapó(kapott 😊 ) elsőkörös rookiejainkra majd úgyis csak pár év múlva lesz érvényes 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Ok, ezt jövőre bevezetjükHöri
Visszamenő hatállyal? Mármint az IRL CBA szerint már a tavalyi elsőkörösöknél is volt (no nem mintha eddig bármelyik tavalyi újoncom megérdemelné 😀)

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Ok, ezt jövőre bevezetjük

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
IRL van lehetőség lehívni 5. évet 1. körösöknél, itt tervezünk ilyet?Wyatt
hát ha leírod mi a pontos menete, akkor eldöntöm van-e értelmeHöri
A top10-ben draftolt játékos maradhat még egy évet csapatánál, de csak a saját posztja 10 legjobban keresőjének átlagfizetéséért cserébe, míg a 11-32. helyen elkelt játékos posztja top3-25 keresőjének átlagáért. (Nyilván nálunk a GM-draft számítana top10-nek és további első körnek, nem az IRL)

Gsn írta:
A játékos csapata egyoldalúan élhet az opció lehívásával (tehát ha meg akarod tartani, marad is). Írásban kell tájékoztatni a játékost ennek tényéről a harmadik szezonjának utolsó alapszakaszbeli mérkőzése és a következő, negyedik év május 3-i napja között. (Tehát, ha három évig szar volt, és nem élsz vele, és az utolsó évében megdönt minden létező rekordot, akkor sem tudod magadnál tartani elvileg; a dátumot szerintem nálunk csinálhatnánk úgy, hogy az IRL harmadik szezonja végi Super Bowl után van egy hetünk eldönteni, hogy akarjuk-e megtartani plusz egy évre)

több mint 11 éve
hétszilvafás adam8 Houston Texans 2 646
Ez nem hülyeség.

több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
IRL van lehetőség lehívni 5. évet 1. körösöknél, itt tervezünk ilyet?Wyatt
hát ha leírod mi a pontos menete, akkor eldöntöm van-e értelmeHöri
asszem 4(+1 éves) szerződéseket kaptak az újoncok
a +1 évet majd ha aktuális, akkor dönti el az adott csapat, hogy lehívja-e a játékosnál, ilyenkor pedig ha úgy dönt, hogy le akarja hívni, akkor az adott játékos majd a poszt tagértékét kapja meg asszem az adott évre
én nekem valami ilyen rémlik legalábbis

több mint 11 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
IRL van lehetőség lehívni 5. évet 1. körösöknél, itt tervezünk ilyet?Wyatt
hát ha leírod mi a pontos menete, akkor eldöntöm van-e értelme

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
IRL van lehetőség lehívni 5. évet 1. körösöknél, itt tervezünk ilyet?

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Valszeg túlreagáltam, amiért bocs, csak már sok volt abból, hogy segítő szándékom ellenére be lettem találva

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egészen nyugodtan kihagyhatnál a picsába az egész hisztiből, mert már kurvára idegesít
Vagy lehet csinálni másnak isWyatt
Te hisztizel bazmeg, semmi rosszat nem írtam rád... Öcsém...

De akkor a jövőben kerülöm a neved leírását, nehogy még itt agyvérzést kapjál nekem. 😉
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Szerintem meg úgy unblock be lehetne fejezni az egészet a picsába, mert kurvára nincs semmi értelme ennek a szarakodásnak és állandó vitának.
Ratingektől függetlenül a Lions a legjobb csapat, és pont!

több mint 11 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
Amúgy Wyattnek se nagyon sikerült 😊 (vagyis csak itt már sokadjára, havégülis sikerült)fetomy
Tudomásom szerint megoldották. Megy az csak akarni kell.Delonso_
Tehát Wyatt nem PM-et írt, ahogy Stez kérte, de azt többször is, de végül megtette és sikerült, hisz igazán akarta, fake meg pm-et írt már először is, csak stez fejéből kiment, ezért fake a fasz? És ilyenkor komolyan csodálkozol, hogy nem kiabálok itt, hogy mennyire faszán igazad van?fetomy
Egészen nyugodtan kihagyhatnál a picsába az egész hisztiből, mert már kurvára idegesít
Vagy lehet csinálni másnak is

több mint 11 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Nyilván nem, ha nem emlékszik rá, de ha írtál volna is, rajtad kívül úgy tűnik mindenkinek sikerült vele kommunikálnia, nyilván te ehhez túl értelmes vagy.Delonso_
Amúgy Wyattnek se nagyon sikerült 😊 (vagyis csak itt már sokadjára, havégülis sikerült)fetomy
Tudomásom szerint megoldották. Megy az csak akarni kell.Delonso_
Tehát Wyatt nem PM-et írt, ahogy Stez kérte, de azt többször is, de végül megtette és sikerült, hisz igazán akarta, fake meg pm-et írt már először is, csak stez fejéből kiment, ezért fake a fasz? És ilyenkor komolyan csodálkozol, hogy nem kiabálok itt, hogy mennyire faszán igazad van?
több mint 11 éve
Szegecs Las Vegas Raiders 1 114 — Qui Tangit Frangitur
Nem azért, de egymás pocskondiázását nem lehetne mellőzni?
Ezzel sem jutunk előrébb...


The response must be equal to the threat.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
beirtam vmit egy javaslatra reagalva mert a csevegot nem veletlen ignoralom egy hasonloan magvas gondolatcsere utan.
azert tenyleg kulon bocsanat h mas agyatlan tamadasat nem hagyom szo nelkul es megvedem magam.
ja h tenorx es szaba problemazik ezen ? bocsi sracok nem neztem a nickeket, de igy mar ertem h miert volt kurva fontos
2 ujabb potolhatatlan javaslattal gazdagitani a topicot 😛
több mint 11 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Én is nézem, micsoda javaslatok záporoznak kettejüktől. 😀
több mint 11 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
De jól elvagytok srácok, de ezt inkább PMben vagy csevegőben.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Fake, nyomok rád egy pluszt.

Amúgy ajánlanék valamit, persze neked ez nem lesz jó, de kipróbálom hátha sikerül.
Ignoráljuk egymást, azaz nem szólunk a másikhoz sem post, sem trade semmi keretein belül. Ezzel mi is jobban járunk és a fórum is.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem, az Anyukám két éve meghalt leukémiában.

Delonso_
reszvetem, bar nyilvan nem az enyemre szorulsz ra.Fake
Megszoktam hogy csapkodsz jobbra balra, bár ettől függetlenül ritka nagy parasztság anyázni egy fórumban.Delonso_
ki anyazott ? nalam az kurvara nem igy nez ki, de ha nalad megis, sajnalom. inkabb te jatszottad ki az alszentseges moralizalo-kartyat (honnet tudhattam vna h edesanyad elhunyt, es meg inkabb h jott ez a sajnalatos eset ide ? mi koze van ehhez nekem v barmely mas forumozonak ?), de ez persze reszletkerdes, fo h engem lehessen csepulni 😀 barmit beirok barhova mar jossz is ugatni. tessek bazdmeg legalabb szolgaltattam neked ra alapos okot is, ha annyira megvagy az igazadrol gyozodve. ja meg a tobbieknek is SHOOT ME akikre folyamatosan hivatkozol, mintha a hatad mogott lenne az egesz kibaszott forum, annyira egyetertenenek veled barmiben. vicc.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nem, az Anyukám két éve meghalt leukémiában.

Delonso_
reszvetem, bar nyilvan nem az enyemre szorulsz ra.Fake
Megszoktam hogy csapkodsz jobbra balra, bár ettől függetlenül ritka nagy parasztság anyázni egy fórumban.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nem, az Anyukám két éve meghalt leukémiában.

Delonso_
reszvetem, bar nyilvan nem az enyemre szorulsz ra.
több mint 11 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Fake, én azt nem mondtam, hogy nem írtál.
Az lehet, hogy tényleg elveszett, az mea culpa. De például Wyatt csak csevegőbe írt, aztán az a sok tress miatt hozzám nem jutott el. Én egyedül azt gondolom, hogy a fentiekben nincs igazad, amiket írtam, mert azok tutira meg lettek mondva, többször is, általam is, de ugyebár még Döme által is párszor biztosan, hogy majd nyilvánossá lesznek téve az értékek.
De részemről téma lezárva, pár poszt biztosan elkészül a következő napokban.

több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nyilván nem, ha nem emlékszik rá, de ha írtál volna is, rajtad kívül úgy tűnik mindenkinek sikerült vele kommunikálnia, nyilván te ehhez túl értelmes vagy.Delonso_
anyukad ennyire elhanyagolt h ennyire hianyzik h foglalkozzanak veled ? 😀

hidd el mas is felejtett mar el vmit nem csak stez, igy az h nem emlekszik egyaltalan nem zarja ki h irtam neki.
az meg ha vkinek annyi levelezese van mint ahogyan azt nala sejtem, egyaltalan nem veletlen h elkavarodott az uzenet.
na tovabbi jo kapalast, eszembe juttattad miert nem neztem erre sem 2 hete.Fake
Nem, az Anyukám két éve meghalt leukémiában.

Pedig nagyon hiányoztál nekünk.
több mint 11 éve
Delonso_ Miami Hurricanes 7 187 — Justicar of Florida
Nyilván nem, ha nem emlékszik rá, de ha írtál volna is, rajtad kívül úgy tűnik mindenkinek sikerült vele kommunikálnia, nyilván te ehhez túl értelmes vagy.Delonso_
Amúgy Wyattnek se nagyon sikerült 😊 (vagyis csak itt már sokadjára, havégülis sikerült)fetomy
Tudomásom szerint megoldották. Megy az csak akarni kell.
több mint 11 éve
Törölt felhasználó
Nyilván nem, ha nem emlékszik rá, de ha írtál volna is, rajtad kívül úgy tűnik mindenkinek sikerült vele kommunikálnia, nyilván te ehhez túl értelmes vagy.Delonso_
anyukad ennyire elhanyagolt h ennyire hianyzik h foglalkozzanak veled ? 😀

hidd el mas is felejtett mar el vmit nem csak stez, igy az h nem emlekszik egyaltalan nem zarja ki h irtam neki.
az meg ha vkinek annyi levelezese van mint ahogyan azt nala sejtem, egyaltalan nem veletlen h elkavarodott az uzenet.
na tovabbi jo kapalast, eszembe juttattad miert nem neztem erre sem 2 hete.