NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

NFL csevegő

82 feliratkozó

több mint 12 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 18 655 — Csodabogár
 imgur.com/a/9H0Hv

10 perce ezen nyerítek.gabtsi
Ettől végre jobb kedvem lett. Zseniális. 😀Vrijbloed
 profootballmock.com/

😀

"Angry Tony Romo Throws Shoe At Dez Bryant, Is Intercepted By Charles Tillman

October 1, 2012

Moments after a humiliating 34-18 defeat to the Chicago Bears on Monday Night, a furious Tony Romo hurled one of his Nike sneakers at WR Dez Bryant, only to see a streaking Charles Tillman step in front of Bryant and intercept the footwear.


Bryant would have just dropped it anyway."

- LOL

több mint 12 éve
sutianap Pittsburgh Steelers Pittsburgh Panthers 13 291 — capitaine du château de Vienne 1487
Azér hoztam fel a kék madarat, a TO egy álom, igen sokat hoz, de nem lehet rá stabilan alapozni, túl sok faktoron múlik, ugyanis át kell birtokolni a labdát. Nomármost Pola szálldogálhat ugyanannyit a légben, Réjréj kanalazhat szintén ugyanannyit mégse tudja senki biztosítani, hogy egyrészt a hajasbabának meg lesz az elkapás, másrészt hogy a kirántásból Luiz egyből hónaláveszi, vagy ippeg lilához közelebb pottyan. A másik ha lejön az ellennek a (húha) pléjmékkerség akkor simán áthívja, másik oldalra, közelebbre, duplázgat és volt-nincs kékmadár. Ha meg nagyon a beszerzésre akarunk ráfutni, akkor kiszorozva be kell vállani a nagyjátékok beszopkodását. Csikánó 11 interszepsönre ráépül 17 benyalt +20, Szentlajos 8/9, Tompabé 6/23, Alkony 7/9, és ezekbül simán lehet ilyen, mint a Fehérhollós 3/18 de nállunk van 4/1 tehát Dikkbácsi nem engedi slucc, túl kockázatos a vetés. A fámblikat meg kiszámolod te!sutianap
Első látásra nem lehet a TO-re alapozni, de mégis kell. Btw szerintem nagyon sokat gyakorolják, még a kutya vacsorájának tűnő fumble recovery-t is.
Fumble számolgatás helyett másra figyeltem.
A PO-ba jutott csapatok átlagosan 27,33 labdát szereztek, 21-et adtak el, a TO különbségük értelemszerűen 6,33. A többi húsz csapaté (a "sikertelenek" ) rendre 24,1, majd 27,85, végül -3,75. A legrelevánsabb különbség az utolsónál található (ebben nagyjából kétszer akkora a szerepe a támadóknak, mint a védőknek!), a TO ráció TOP10-e közül nyolc PO-ba jutott. (Btw ha ebben a TO témában (is 😀 ) világ bénájának tűnő két csapat nem kerül PO-ba, még egyértelműbb lenne a kép. Vagy nevezzük őket a szerencse kegyeltjeinek. A nézők szerencséje meg az volt, hogy rögtön egymással játszottak.)
A túlzott TO szerzési törekvésnek tényleg nagy veszélye a big play. (BB nyilatkozta épp a héten a hat labdaszerzés után, hogy első a tackle, csak utána gondolkodhat a játékos TO-re.) Erről a Saints szurkolók tudnának hosszas elemzéseket írni. S még mindig nem szokott le róla a Saints Def., a GB ellen pont emiatt kapták meg a big play mellé bónusznak a TD-t is.
A big play megakadályozása nagyon fontos, ez nem kérdés. De szerintem nem ér (ugyan)annyit, mint a TO.
tomi-tomi
Én a másik irányból nézem, de te vagy a statisztikus, nem egy idényen belül vizsgált TO összevetés érdekel, mert asszem egyértelmű, hogy akinek jobb, az jobb pozícióba van, mert kurva sokat ér a fordítás. Hanem arra lennék kíváncsi, hogy egy csapatnak idényeken át, hogyan sikerül ezt kivitelezni. Mert ha mondjuk ráfekszenek és megyen, jövőre meg az ég áldásával lepöttyen a TO teljesítmény 20%-okcsát, akkor mindjárt a sikertelen kategóriában vannak, s nyelik a jardot, mint kacsa a nokedlit. Maradjunk csak a Hollóknál, szerinted a 18 benyelt +20-ra kirakott 3 szerelés hogyan kozmetikázza le a passzvédekezésüket, azon, hogy ebbűl mondjuk ötben a rosszul forduló labda vagy milliméterek döntötték el azt, hogy gyakorlatice minden meccsen berántanak egy teljes pálya előnyt. Akkor igenis le kell csapkodni a bogyót a földre, s igenis a Sztíl DC a megfelelő irányba indult el, csak akkor el kell hagyni az O futásait mert mindkét csapat nem ölheti le az órát, mert egyszerre csak egynek lehet kedvező. Hagyják ellenünk a passzt a francba és futkározzanak, de nem nagyokat, csak szép kicsiket, kontroll, kontroll, kontroll. A kék madár meg énekeljen másnak.


Aki nem hiszi, annak utánajárnak
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Azér hoztam fel a kék madarat, a TO egy álom, igen sokat hoz, de nem lehet rá stabilan alapozni, túl sok faktoron múlik, ugyanis át kell birtokolni a labdát. Nomármost Pola szálldogálhat ugyanannyit a légben, Réjréj kanalazhat szintén ugyanannyit mégse tudja senki biztosítani, hogy egyrészt a hajasbabának meg lesz az elkapás, másrészt hogy a kirántásból Luiz egyből hónaláveszi, vagy ippeg lilához közelebb pottyan. A másik ha lejön az ellennek a (húha) pléjmékkerség akkor simán áthívja, másik oldalra, közelebbre, duplázgat és volt-nincs kékmadár. Ha meg nagyon a beszerzésre akarunk ráfutni, akkor kiszorozva be kell vállani a nagyjátékok beszopkodását. Csikánó 11 interszepsönre ráépül 17 benyalt +20, Szentlajos 8/9, Tompabé 6/23, Alkony 7/9, és ezekbül simán lehet ilyen, mint a Fehérhollós 3/18 de nállunk van 4/1 tehát Dikkbácsi nem engedi slucc, túl kockázatos a vetés. A fámblikat meg kiszámolod te!sutianap
Első látásra nem lehet a TO-re alapozni, de mégis kell. Btw szerintem nagyon sokat gyakorolják, még a kutya vacsorájának tűnő fumble recovery-t is.
Fumble számolgatás helyett másra figyeltem.
A PO-ba jutott csapatok átlagosan 27,33 labdát szereztek, 21-et adtak el, a TO különbségük értelemszerűen 6,33. A többi húsz csapaté (a "sikertelenek" ) rendre 24,1, majd 27,85, végül -3,75. A legrelevánsabb különbség az utolsónál található (ebben nagyjából kétszer akkora a szerepe a támadóknak, mint a védőknek!), a TO ráció TOP10-e közül nyolc PO-ba jutott. (Btw ha ebben a TO témában (is 😀 ) világ bénájának tűnő két csapat nem kerül PO-ba, még egyértelműbb lenne a kép. Vagy nevezzük őket a szerencse kegyeltjeinek. A nézők szerencséje meg az volt, hogy rögtön egymással játszottak.)
A túlzott TO szerzési törekvésnek tényleg nagy veszélye a big play. (BB nyilatkozta épp a héten a hat labdaszerzés után, hogy első a tackle, csak utána gondolkodhat a játékos TO-re.) Erről a Saints szurkolók tudnának hosszas elemzéseket írni. S még mindig nem szokott le róla a Saints Def., a GB ellen pont emiatt kapták meg a big play mellé bónusznak a TD-t is.
A big play megakadályozása nagyon fontos, ez nem kérdés. De szerintem nem ér (ugyan)annyit, mint a TO.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
tomi-tomi 5 058 — Patriots fan
Lehet buta a kérdés: de a Rams fake field TD-nél Amendola hol álldogált? Nem vették észre, hogy a right sideline-nál sétálgat?
És gondolom arra dobhatta be a zászlót a side judge, hogy illegal motion?danyly
illegal substitution-re lett bedobva a zászló, de mint a bírók nagyszerűen észrevették, Amendola az előző játéknál is a pályán volt, és a 4. kísérlet megkezdése előtt nem is hagyta el azt (itt a trükk, a Rams úgy tett, mintha lecserélték volna, de nem)jjncaa
Aha, értem. Akkor úgy tett Amendola mint aki sétál lefelé az oldalvonal felé a csapathoz, de közben nem.
Nem semmi trükk volt.
Köszi a választ.danyly
Most nézegettem régebbi videókat. Volt honnan tanulnia a Rams-nek, 2004-ben pont ellenük csinálta meg a Pats ugyanezt ugyanígy, Troy Brown kapta el Vinatieri passzát. ( www.youtube.com/watch?v=El1xnpu_mtk&feature=player_embedded#t=135s)
Érdemes tovább nézni, BB elmeséli, hogy elég régi trükk és viszonylag sokszor használják.

"A nem kreatív elme fel tudja ismerni a rossz válaszokat, de a rossz kérdések felismeréséhez kreatív elme szükségeltetik."(Anthony Jay)
több mint 12 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
 imgur.com/a/9H0Hv

10 perce ezen nyerítek.gabtsi
Ettől végre jobb kedvem lett. Zseniális. 😀
több mint 12 éve
Szabler 1 360 — Tristero Courier
How Did the Pigskin Get Its Shape?

 blogs.smithsonianmag.com/design/2012/10/how-did-the-pigskin-get-its-shape/?utm_source=facebook.com&utm_medium=socialmedia&utm_campaign=20121005&utm_content=designdecodedpigskin

The “pigskin” is not made of pig skin but is, in fact, made from cowhide. Of course, popular speculation has it that the leather exterior of the football was once made from the tanned skin of a pig, but it’s more likely that the football was made from a pig’s bladder. We may never know. Equally mysterious is the shape of the ball

Report all obscene mail to your Potsmaster!
több mint 12 éve
noel New York Giants 203 — bELIeve
sziasz. ha valakit érdekel vasárnap délután a giants-browns pesten, nagyban, eredeti nyelven, tessék idekettyinteni:  www.facebook.com/events/106556379501707/
több mint 12 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Megint két 25-ös játékos van a 'skinsben. Még jó, hogy Grantnek rövid a haja.
több mint 12 éve
Tony Adams Indianapolis Colts 5 515 — Colts Fan
Rodgers reakciója mindent visz.😀
több mint 12 éve
atapapa New Orleans Saints LSU Tigers 10 029 — #neverpunt
 imgur.com/a/9H0Hv

10 perce ezen nyerítek.gabtsi
Biztos hogy kamu? 😛

több mint 12 éve
Duff Seattle Seahawks 3 110
 imgur.com/a/9H0Hv

10 perce ezen nyerítek.gabtsi
Vick belépője után Eli beszólásánál röhögtem föl! 😊csi77
Nekem Romo, meg Wilson belépése/leoltása tetszett leginkább 😀
több mint 12 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Beszarás. 😀
több mint 12 éve
zavi27 Las Vegas Raiders Clemson Tigers 4 845 — Amerikai sportok rajongója
 imgur.com/a/9H0Hv

10 perce ezen nyerítek.gabtsi
Vick belépője után Eli beszólásánál röhögtem föl! 😊csi77
Ebben minden benne volt, tenyleg jo volt!
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 682 — Bears & Illinois fan
 imgur.com/a/9H0Hv

10 perce ezen nyerítek.gabtsi
Vick belépője után Eli beszólásánál röhögtem föl! 😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
Wyatt New England Patriots 26 306
 imgur.com/a/9H0Hv

10 perce ezen nyerítek.gabtsi
Én csak most láttam, épp akartam linkelni, zseniális 😀

több mint 12 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
 imgur.com/a/9H0Hv

10 perce ezen nyerítek.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Szidtuk pl. Chandler Jones-t is, de mindig rá kell döbbenni, hogy valamiért más a college, mint a profi ligajjncaa
És valamit tudnak a csapatok scoutjai 😛tenorx
Például testközelből megnézni az adott játékost


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
Szidtuk pl. Chandler Jones-t is, de mindig rá kell döbbenni, hogy valamiért más a college, mint a profi ligajjncaa
És valamit tudnak a csapatok scoutjai 😛
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Szidtuk pl. Chandler Jones-t is, de mindig rá kell döbbenni, hogy valamiért más a college, mint a profi liga


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 369 — Wrath of Khan
4. hét értékelése a PFFtől:

Rookie of the year verseny
Team of the week
Had a bad day csapat

Ami kurva érdekes az Harrison Smith, mindenki hogy szidta draft alatt/előtt.
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lehet buta a kérdés: de a Rams fake field TD-nél Amendola hol álldogált? Nem vették észre, hogy a right sideline-nál sétálgat?
És gondolom arra dobhatta be a zászlót a side judge, hogy illegal motion?danyly
illegal substitution-re lett bedobva a zászló, de mint a bírók nagyszerűen észrevették, Amendola az előző játéknál is a pályán volt, és a 4. kísérlet megkezdése előtt nem is hagyta el azt (itt a trükk, a Rams úgy tett, mintha lecserélték volna, de nem)jjncaa
Aha, értem. Akkor úgy tett Amendola mint aki sétál lefelé az oldalvonal felé a csapathoz, de közben nem.
Nem semmi trükk volt.
Köszi a választ.

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
r.baggio Washington Commanders Vanderbilt Commodores 61 928 — no es importante
Lehet buta a kérdés: de a Rams fake field TD-nél Amendola hol álldogált? Nem vették észre, hogy a right sideline-nál sétálgat?
És gondolom arra dobhatta be a zászlót a side judge, hogy illegal motion?danyly
illegal substitution-re lett bedobva a zászló, de mint a bírók nagyszerűen észrevették, Amendola az előző játéknál is a pályán volt, és a 4. kísérlet megkezdése előtt nem is hagyta el azt (itt a trükk, a Rams úgy tett, mintha lecserélték volna, de nem)


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 12 éve
danyly Miami Dolphins Georgia Bulldogs 8 439 — Dolphins fan
Lehet buta a kérdés: de a Rams fake field TD-nél Amendola hol álldogált? Nem vették észre, hogy a right sideline-nál sétálgat?
És gondolom arra dobhatta be a zászlót a side judge, hogy illegal motion?

Az életben nem az tragédia, ha valaki nem éri el a célját. A tragédia az, ha valakinek nincs célja.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
galuskahulud

6.hét:
10.12.,2:20-TNF-PIT-at-TEN,
10.14.,22:25-NYG-at-SF,
10.16.,2:30-DEN-at-SD.
Minden meccse élő, minden meccs Sport2!

7.hét:
10.21., vasárnap-22:25-Jets-at-Patriots,
10.23.-2:30-MNF-Lions-at-Bears.
Minden meccs élő, minden meccs Sport2!

8.hét:
10.28.,vasárnap-21:25-Giants-at-Cowboys,
10.30.-MNF-2:30-49ers-at-Cardinals.
Óraállítás miatt a vasárnap nem biztos,hogy élő,de Sport2!Höri
Ez most már felháborító, ez már idén a második lesz 😕Wyatt
Na addigra tuti Tebow lesz a kezdő 😛dande
Lényegtelen sima gatyázás lesz és a Pats szurkolók valszeg jól szórakoznak majd. 😕
több mint 12 éve
dande2 Philadelphia Eagles Penn State Nittany Lions 41 078 — Így remélem megfelelek nektek.....
galuskahulud

6.hét:
10.12.,2:20-TNF-PIT-at-TEN,
10.14.,22:25-NYG-at-SF,
10.16.,2:30-DEN-at-SD.
Minden meccse élő, minden meccs Sport2!

7.hét:
10.21., vasárnap-22:25-Jets-at-Patriots,
10.23.-2:30-MNF-Lions-at-Bears.
Minden meccs élő, minden meccs Sport2!

8.hét:
10.28.,vasárnap-21:25-Giants-at-Cowboys,
10.30.-MNF-2:30-49ers-at-Cardinals.
Óraállítás miatt a vasárnap nem biztos,hogy élő,de Sport2!Höri
Ez most már felháborító, ez már idén a második lesz 😕Wyatt
Na addigra tuti Tebow lesz a kezdő 😛