Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 4 éve
csipkelli 3 270
Amugy személy szerint én sem birom Szujót, de azt nem tudom kinek szúrhatta ennyire a szemét.
Cowboykarcsi90
Nem raksz ki valakit így, csak mert nem tetszik a pofája. Szerintem partimódban érkezett meg az FP3-ra 😀
több mint 4 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Amugy személy szerint én sem birom Szujót, de azt nem tudom kinek szúrhatta ennyire a szemét.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 4 éve
csipkelli 3 270
Helyszínen a kommentátorok, péntekről szombatra kirúgták. Érdekes.
több mint 4 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
 www.instagram.com/p/BxUZGN8gYdh/?igshid=11vhum3h6jb2s&fbclid=IwAR193zwh83-lu43NEFSK-YBRB3fs_ZDsG4aq3_dM4Ojt2I53yBR-RX2cvPQ
több mint 4 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Srácok, minden másodperce kincs. 😀 😀 😀

több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 931
több mint 4 éve
gamerkr Green Bay Packers 10 223 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
Ennek a nagy futamnak mi ertelme, nem vagyok autosport fan, de statikus 1 helyen allsz aztan elmennek elotted parszor.
ZoliMP
pont ez jutott eszembe először.
Anno még talán 2004-ben, amikor a Minardi parádézott Baumgartnerékkel a Kós Károly sétányon, kinn voltunk. Az nagy élmény volt.
Megragadt ez a dolog, nem sikerült fejleszteni az "élményen" sokat.

több mint 4 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 856 — Deion Sanders for president!
Ennek a nagy futamnak mi ertelme, nem vagyok autosport fan, de statikus 1 helyen allsz aztan elmennek elotted parszor.
ZoliMP
3-4 évesen egész jó program

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 4 éve
YoungZeeZee 7 931
Ennek a nagy futamnak mi ertelme, nem vagyok autosport fan, de statikus 1 helyen allsz aztan elmennek elotted parszor.
több mint 4 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 690 — Cowboys fan
Repül a rohadt idő 252525. rész. Ma 25 éve halt meg Ayrton Senna. 😕 (25 éve + 1 napja meg Ratzenberger)
iktriad
lájkolnám, de hát ez nem az a téma.
amikor a Forma-1 még autóverseny volt...
több mint 4 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 76 936 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Repül a rohadt idő 252525. rész. Ma 25 éve halt meg Ayrton Senna. 😕 (25 éve + 1 napja meg Ratzenberger)
több mint 4 éve
Mr.Breaker 1 870
Amúgy a Ferrari meddig akarja maga előtt görgetni ezt a sz*rkupacot és a 4. Mercedes kettős győzelem után mi lenne, ha nem tolnák még mindig fullba a kretént és beismernék, hogy idén is jobb autót épített a Merci. Képesek még most is lenyilatkozni, hogy megvolt a tempó, főleg a közepeseken. Na ja még jó, hogy megvolt, csak 8 mp-t kaptak azon a gumin, amikor igazán számított...
De így legalább nem kell hallgatni a szezon második felében a sok hatert, hogy XY pilóta tolatva behúzta volna a címet ezzel a Ferrarival. 😊
több mint 4 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Ferrari 😂



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Hihetetlen a Ferrari hányszor tudja még lábon lőni magát. 😀
Most is nyilván az egész hétvégén gyorsabb pilótájuk a falba rakja magát a Q2-ben, sokszorosan megszívatva magukat. Az elhúzódó gumifal javításával pont annyira hűljön vissza a pálya ami miatt már ne tudják ideálisan felmelegíteni a gumikat és még szélárnyékkal se tudják húzni egymást, így sima Merci 1-2 megint.
Bottas viszont szépet ment megint, futamon kéne neki jobban összeszednie magát valahogy és akkor a Ferrari nélkül is valamennyire izgalmas lehetne a meccs elől.

Hosszú futam lesz holnap, itt ér az egyik legkevesebbet a pole pozíció, még talán Leclerc-et sem lehet leírni a 9.helyről a közepes gumikkal, Bakuban még onnan is lehet nyerni bőven egy kis szerencsével, de ha holnap is Merci 1-2 lesz, akkor bátran ki lehet jelenteni, hogy ennek a szezonnak is annyi, ha még eddig bárkinek is volt ezzel kapcsolatban egy kis reménye.

Ami viszont rohadtul undorító még mindig az a Mercedes kommunikációja évről évre, futamról futamra...

Szerkesztette: Mr.Breaker
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Le kellett fújni az edzést mert az aknafedlapokat át kell nézni, Russel ajtóját szétvágta az egyik.
Komolytalan.
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Én mondtam 😀 😛
Cowboykarcsi90
dühös voltam MM-re, egy vegytiszta győzelmet dobott el
Rossi azért már kezd durván peches lenni, mindig valaki megelőzi 😊
NB2
A pechet ugy hivják hogy öregedés. 25 évesen(kb mint mondjuk most Marquez) valahogy nem vot soha ezzel peche, hogy valaki mindig megelőzi.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Én mondtam 😀 😛
Cowboykarcsi90
dühös voltam MM-re, egy vegytiszta győzelmet dobott el
Rossi azért már kezd durván peches lenni, mindig valaki megelőzi 😊
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Én mondtam 😀 😛

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Na egy Rins gyôzelem valaki? 😀

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 5 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Most akartam irni hogy ennyire unalmas folenyt mint amit Marquez csinal az hanyinger, erre elesik. Remelem maskor is.

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Nem hiszem, hogy azért tartották kint addig Leclerc-et, hogy mozgó akadály legyen Bottas-nak. Megpróbáltak átállni 1 kiállásra, nem véletlenül mondták neki, hogy innentől akkor a B-terven vagyunk, de látták ez nem fog működni, így jött ki ez a se eleje, se vége taktika, ha csak simán lekövetik Verstappen-éket, tempóból megtudták volna oldani, de megint túlgondolta a Ferrari.
Mr.Breaker
Nvm, most láttam csak a nyilatkozatokat, tényleg az volt a terv, hogy Leclerc mozgó sikánként feltartja Bottas-t. 😒
Mr.Breaker
Kínában biztos van realitása, kb egy 4 sávos autópályának felel meg a pálya



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Nem hiszem, hogy azért tartották kint addig Leclerc-et, hogy mozgó akadály legyen Bottas-nak. Megpróbáltak átállni 1 kiállásra, nem véletlenül mondták neki, hogy innentől akkor a B-terven vagyunk, de látták ez nem fog működni, így jött ki ez a se eleje, se vége taktika, ha csak simán lekövetik Verstappen-éket, tempóból megtudták volna oldani, de megint túlgondolta a Ferrari.
Mr.Breaker
Nvm, most láttam csak a nyilatkozatokat, tényleg az volt a terv, hogy Leclerc mozgó sikánként feltartja Bottas-t. 😒
több mint 5 éve
Mr.Breaker 1 870
Azért ha félretesszük a Vettel-Ferrari utálatot, akkor ez csapat szinten nem lett volna egy rossz lépés, sőt logikus is. Leclerc-et nem kérték egyből, hogy engedje el, volt 3-4 kör mikor mondták neki, hogy most nyomhatja ami a csövön kifér, de igazából akkor sem tudta leszakítani magáról Vettel-t. Az elengedéssel tovább nem várhattak, ha Bottas után akartak menni mert már távolodott tőlük nagyon. A helycsere után látszott, hogy minimálisan, de Vettel a gyorsabb csak bele-bele hibázott azért ért fel rá Leclerc mindig. Így utólag nyilván teljesen fölösleges volt az a helycsere, mert esélytelenek voltak ma a Merci tempójához, de ezt akkor 10 körrel a futam megkezdése után nem tudhatták pontosan. De még ettől az elengedéstől független is meg kellett volna lennie biztosan a 3-4 helynek, csak jött megint a Ferrari legendás taktikai gépezete. Nem hiszem, hogy azért tartották kint addig Leclerc-et, hogy mozgó akadály legyen Bottas-nak. Megpróbáltak átállni 1 kiállásra, nem véletlenül mondták neki, hogy innentől akkor a B-terven vagyunk, de látták ez nem fog működni, így jött ki ez a se eleje, se vége taktika, ha csak simán lekövetik Verstappen-éket, tempóból megtudták volna oldani, de megint túlgondolta a Ferrari.
több mint 5 éve
Toca Minnesota Vikings 18 650 — Vikings fan
Azért tegyük hozzá, hogy Vettel egész hétvégén gyorsabb volt LeClercnél a Ferrari nem azzal kreténkedte el hogy elé engedték Vettel ez egy logikus döntés volt.
Viszont
A.
Ha Vettel gyorsabb nem várom meg azt hogy 10 körön át lekoptatja a gumiját...
B.
Oké nem volt gyorsabb akkor hívják ki LecClecet hamarabb
C.
2-3 tizeddel gyorsabb Ferrari átlagtempója versenyen mint az RBnek és sikerül, összehozniuk 5 mp hátrány. TAPS
több mint 5 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 483 — Bears & Illinois fan
Tök mindegy ki a főnök, vagy a 2. pilóta, a Ferrari ugyan azt a gyökér taktikát alkalmazza, mint a Kimis időkbe. Áldozzuk be a 2. számú versenyét teljesen, hátha lelasítják a mérföldekkel gyorsabb Mercedest annyira, hogy majd Vettelke talán elkapja, ezt már eljátszották Kimivel is, legalább 5-6x és sose sikerült csak Kimi még hátrébb esett. Most megint ugyan ez a baromság jött, végerdemény? Vettel ugyan úgy esélytelen volt Merci ellen, de legalább a 4. helyet is elbukták Leclercel a semmiért. Kíváncsi vagyok még hányszor próbálják meg ezt a brilliáns stratégiát...

Abba meg egyetértek Peachel, hogy remélem Vettel soha az életbe nem lesz VB a Ferrarival pont az ilyenek miatt, előző futamon Leclerc volt a gyorsabb, mit mondtak neki? Maradjál le (csak szerencsée Charles nem akar Barichello2 lenni) most fordítva van és egyből jön a Charles, Sebastian is faster than you szöveg...
Raven17
A Ferrari régebb óta alkalmazza, ha nem ist ezt, de a második versenyzőt legyakni taktikát...... 2001, 2002 és ami a leggázabb 2005-ben is. Az első kettőnél kb a kanyarban sem volt senki a vb versenyben, 2005-ben meg ők nem voltak ott és mégis csak Schumacher létezett.

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png