Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
A Mekin kívül minden csapat előrelépett az elmúlt hetekben, kivéve persze a Ferrarit..... 😕
Ha ez a verseny is elmegy, akkor nem nagyon kell már találgatni vagy valami nagy csoda kell, hogy ne a kis gyökér legyen a vb.......

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
DoM-nak viszont igaza van ebben a Sutil sztárolásban és Di Resta alulértékelésben. Megint érthetetlen, hogy miről beszéltek Szujóék a Q3 előtt.Schleck
A Mercedes versenytempójára nagyon kíváncsi leszek. Arra is, ha elől tudnak maradni, mekkora visszhangja lesz a röhejes büntetésnek.
több mint 12 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Na Rossi nyert! 😊 Ezek szerint tényleg nagyon használt amit aragonban találtak!Lorenzo meg nem ember,hihetetlen a pali,gratula neki.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
DoM-nak viszont igaza van ebben a Sutil sztárolásban és Di Resta alulértékelésben. Megint érthetetlen, hogy miről beszéltek Szujóék a Q3 előtt.

több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Button pofánvághatna már valami tervezőt a McLaren-nél.
Nevetséges lett a csapat.Bazzani
Alonso is.
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Ez a vélményem.
több mint 12 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
Button pofánvághatna már valami tervezőt a McLaren-nél.
Nevetséges lett a csapat.

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 49 072 — Whoops, looks like something went wrong.
Jöhetne már Kobayashi a helyére, két hete írták, hogy már tesztel és sanszos, hogy bedobják Massa helyére..

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 721 — Vikings fan
Olcsóbb lesz kirúgni mint mindig javítani alatta a kocsit...
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Massa megint kivégezte a Ferrarit... Zsinórban 4.
több mint 12 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
The Pit Crew #13

Csak összejött a 13. adás! 2 hét kényszerpihenő után visszatértünk, és lendületből hoztunk nektek egy 2 órás podcastet. Többek közt levontuk a következtetéseket az elmúlt 3 futamból, átbeszéltük mi várható az alapszakaszból hátralevő 10 versenyen, elhelyeztük a NASCAR-t a világban és még Kentucky-t is beharangoztuk. Persze még rengeteg minden fért ebbe az extravaganzába, de az már derüljön ki a műsorból!

Jó szórakozást!

Hallgasd meg online:  www.mixcloud.com/ThePitCrew/the-pit-crew-13/

Avagy töltsd le:  stream15.mixcloud.com/cloudcasts/originals/5/f/2/1/c84d-1ab9-4424-882d-bbd0fb7643b1.mp3
több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Lorenzo törött kulcscsont,a minimum hogy most Assent kihagyja,de lehet belőle még több is.Ha idén se lesz bajnok Pedrosa akkor soha.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
JEV , Ricciardo kombóból lehet meg a befutó a megüresedett ülésre.KIMI csak szójáték volt.
A bikák szerintem nem mernék meghúzni ezt a lépést.Pont azért, amit írtál.
Esetleg Hülkenberg.laccoo74
Hülkenberg jó alternatíva lenne, vagy SutilAmadeus91
Első körben a juniorokat fogják megnézni, ha ők nem találtatnak megfelelőnek, akkor jöhetnek újabb nevek.Mint tudjuk a Toro Rosso létének elsődleges célja az utánpótlás kinevelése.
Szerintem Di Resta is esélyes lehet.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
JEV , Ricciardo kombóból lehet meg a befutó a megüresedett ülésre.KIMI csak szójáték volt.
A bikák szerintem nem mernék meghúzni ezt a lépést.Pont azért, amit írtál.
Esetleg Hülkenberg.laccoo74
Hülkenberg jó alternatíva lenne, vagy Sutil
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
JEV , Ricciardo kombóból lehet meg a befutó a megüresedett ülésre.KIMI csak szójáték volt.
A bikák szerintem nem mernék meghúzni ezt a lépést.Pont azért, amit írtál.
Esetleg Hülkenberg.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
 www.f1-live.hu/motorsportok/hivatalos-webber-alairt-a-porschevel/

Na, akkor most kezdődhet a keringő!KIMIt gondol a témáról?laccoo74
ha Kimit elviszik a Red Bullhoz, akkor egy jó kocsival megeszi Vettelt, egy éven belül. (épp ezért nem fogják leigazolni)
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 www.f1-live.hu/motorsportok/hivatalos-webber-alairt-a-porschevel/

Na, akkor most kezdődhet a keringő!KIMIt gondol a témáról?
több mint 13 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Damon Hill megmondta a frankót - még mindig nagyon bírom a pasast.
 www.f1hirek.hu/f1/20130625-f1-damon-hill-kimi-r-ikkonen-a-leggyorsabb-fernando-alonso-a-legteljesebb.html
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
 sport.hir24.hu/forma-1/2013/06/24/nyilt-lazadasra-keszul-a-red-bull/
laccoo74
Már megijedtem, hogy tolatva indulnak majd el egy futamon........

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
 sport.hir24.hu/forma-1/2013/06/24/nyilt-lazadasra-keszul-a-red-bull/

Ebben valahogy egyet tudok érteni velük.
Vagy mindenkinek lehetőséget adnak, vagy senkinek!laccoo74
Pedig pont nekik kellene bekussolni, hiszen Newey gumiszabály értelmezéseiből rendre jól jöttek ki, és az FIA sem erőltette a dolgokat túlzottan.
több mint 13 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
 sport.hir24.hu/forma-1/2013/06/24/nyilt-lazadasra-keszul-a-red-bull/

Ebben valahogy egyet tudok érteni velük.
Vagy mindenkinek lehetőséget adnak, vagy senkinek!laccoo74
mezei műbalhé, arra jó, hogy a sok fotelerkölcscsősz rázhassa az öklét. Ha meg is csinálják, semmit sem érnek el vele (max. maguknak egy nagyobb büntetést). A FIA nem akarja elveszteni a Mercedes-t és pont, nem tudom miért kell ebbe minden mást belemagyarázni.
több mint 13 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
 sport.hir24.hu/forma-1/2013/06/24/nyilt-lazadasra-keszul-a-red-bull/

Ebben valahogy egyet tudok érteni velük.
Vagy mindenkinek lehetőséget adnak, vagy senkinek!
több mint 13 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Huhh...leszakadt az ég, Lapierre beleállt a falba, SC van.
Viszont tényleg, a francia levette a sisakot, el is ment az autótól, majd visszamehetett a boxba és most megszerelik a Toyotat...érdekesHabi
Egy ideje megváltozott a szabályrendszer; az endurance futamokon már nem él a sisak-szabály (csak a 10 méter távolságra való elhagyás - ami max szemre lehet alkalmazva "bemondásos alapon")
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
Huhh...leszakadt az ég, Lapierre beleállt a falba, SC van.
Viszont tényleg, a francia levette a sisakot, el is ment az autótól, majd visszamehetett a boxba és most megszerelik a Toyotat...érdekes


JT Daniels fan
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Én csak arra tudok gondolni hogy nem-e valami más egészségügyi probléma jött ki szerencsétlenen a baleset következtében vagy már előtte (elég értetlenül dobta el). Egy ilyenbe elvileg nem lehet belehalni 😕