Autó- és motorsportok
21 feliratkozó
több mint 12 éve
A Mekin kívül minden csapat előrelépett az elmúlt hetekben, kivéve persze a Ferrarit..... 😕Ha ez a verseny is elmegy, akkor nem nagyon kell már találgatni vagy valami nagy csoda kell, hogy ne a kis gyökér legyen a vb.......
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
DoM-nak viszont igaza van ebben a Sutil sztárolásban és Di Resta alulértékelésben. Megint érthetetlen, hogy miről beszéltek Szujóék a Q3 előtt.SchleckA Mercedes versenytempójára nagyon kíváncsi leszek. Arra is, ha elől tudnak maradni, mekkora visszhangja lesz a röhejes büntetésnek.
több mint 12 éve
Na Rossi nyert! 😊 Ezek szerint tényleg nagyon használt amit aragonban találtak!Lorenzo meg nem ember,hihetetlen a pali,gratula neki.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 12 éve
DoM-nak viszont igaza van ebben a Sutil sztárolásban és Di Resta alulértékelésben. Megint érthetetlen, hogy miről beszéltek Szujóék a Q3 előtt.
több mint 12 éve
Button pofánvághatna már valami tervezőt a McLaren-nél.Alonso is.
Nevetséges lett a csapat.Bazzani
több mint 12 éve
Button pofánvághatna már valami tervezőt a McLaren-nél.Nevetséges lett a csapat.
több mint 12 éve
Jöhetne már Kobayashi a helyére, két hete írták, hogy már tesztel és sanszos, hogy bedobják Massa helyére..
több mint 12 éve
Olcsóbb lesz kirúgni mint mindig javítani alatta a kocsit...
több mint 12 éve
Massa megint kivégezte a Ferrarit... Zsinórban 4.
több mint 12 éve
The Pit Crew #13Csak összejött a 13. adás! 2 hét kényszerpihenő után visszatértünk, és lendületből hoztunk nektek egy 2 órás podcastet. Többek közt levontuk a következtetéseket az elmúlt 3 futamból, átbeszéltük mi várható az alapszakaszból hátralevő 10 versenyen, elhelyeztük a NASCAR-t a világban és még Kentucky-t is beharangoztuk. Persze még rengeteg minden fért ebbe az extravaganzába, de az már derüljön ki a műsorból!
Jó szórakozást!
Hallgasd meg online: www.mixcloud.com/ThePitCrew/the-pit-crew-13/
Avagy töltsd le: stream15.mixcloud.com/cloudcasts/originals/5/f/2/1/c84d-1ab9-4424-882d-bbd0fb7643b1.mp3
több mint 13 éve
Lorenzo törött kulcscsont,a minimum hogy most Assent kihagyja,de lehet belőle még több is.Ha idén se lesz bajnok Pedrosa akkor soha.
The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Első körben a juniorokat fogják megnézni, ha ők nem találtatnak megfelelőnek, akkor jöhetnek újabb nevek.Mint tudjuk a Toro Rosso létének elsődleges célja az utánpótlás kinevelése.JEV , Ricciardo kombóból lehet meg a befutó a megüresedett ülésre.KIMI csak szójáték volt.Hülkenberg jó alternatíva lenne, vagy SutilAmadeus91
A bikák szerintem nem mernék meghúzni ezt a lépést.Pont azért, amit írtál.
Esetleg Hülkenberg.laccoo74
Szerintem Di Resta is esélyes lehet.
több mint 13 éve
JEV , Ricciardo kombóból lehet meg a befutó a megüresedett ülésre.KIMI csak szójáték volt.Hülkenberg jó alternatíva lenne, vagy Sutil
A bikák szerintem nem mernék meghúzni ezt a lépést.Pont azért, amit írtál.
Esetleg Hülkenberg.laccoo74
több mint 13 éve
JEV , Ricciardo kombóból lehet meg a befutó a megüresedett ülésre.KIMI csak szójáték volt.A bikák szerintem nem mernék meghúzni ezt a lépést.Pont azért, amit írtál.
Esetleg Hülkenberg.
több mint 13 éve
www.f1-live.hu/motorsportok/hivatalos-webber-alairt-a-porschevel/ha Kimit elviszik a Red Bullhoz, akkor egy jó kocsival megeszi Vettelt, egy éven belül. (épp ezért nem fogják leigazolni)
Na, akkor most kezdődhet a keringő!KIMIt gondol a témáról?laccoo74
több mint 13 éve
www.f1-live.hu/motorsportok/hivatalos-webber-alairt-a-porschevel/Na, akkor most kezdődhet a keringő!KIMIt gondol a témáról?
több mint 13 éve
Damon Hill megmondta a frankót - még mindig nagyon bírom a pasast.www.f1hirek.hu/f1/20130625-f1-damon-hill-kimi-r-ikkonen-a-leggyorsabb-fernando-alonso-a-legteljesebb.html
több mint 13 éve
sport.hir24.hu/forma-1/2013/06/24/nyilt-lazadasra-keszul-a-red-bull/Már megijedtem, hogy tolatva indulnak majd el egy futamon........
laccoo74
Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
sport.hir24.hu/forma-1/2013/06/24/nyilt-lazadasra-keszul-a-red-bull/Pedig pont nekik kellene bekussolni, hiszen Newey gumiszabály értelmezéseiből rendre jól jöttek ki, és az FIA sem erőltette a dolgokat túlzottan.
Ebben valahogy egyet tudok érteni velük.
Vagy mindenkinek lehetőséget adnak, vagy senkinek!laccoo74
több mint 13 éve
sport.hir24.hu/forma-1/2013/06/24/nyilt-lazadasra-keszul-a-red-bull/mezei műbalhé, arra jó, hogy a sok fotelerkölcscsősz rázhassa az öklét. Ha meg is csinálják, semmit sem érnek el vele (max. maguknak egy nagyobb büntetést). A FIA nem akarja elveszteni a Mercedes-t és pont, nem tudom miért kell ebbe minden mást belemagyarázni.
Ebben valahogy egyet tudok érteni velük.
Vagy mindenkinek lehetőséget adnak, vagy senkinek!laccoo74
több mint 13 éve
sport.hir24.hu/forma-1/2013/06/24/nyilt-lazadasra-keszul-a-red-bull/Ebben valahogy egyet tudok érteni velük.
Vagy mindenkinek lehetőséget adnak, vagy senkinek!
több mint 13 éve
Huhh...leszakadt az ég, Lapierre beleállt a falba, SC van.Egy ideje megváltozott a szabályrendszer; az endurance futamokon már nem él a sisak-szabály (csak a 10 méter távolságra való elhagyás - ami max szemre lehet alkalmazva "bemondásos alapon")
Viszont tényleg, a francia levette a sisakot, el is ment az autótól, majd visszamehetett a boxba és most megszerelik a Toyotat...érdekesHabi
több mint 13 éve
Huhh...leszakadt az ég, Lapierre beleállt a falba, SC van.Viszont tényleg, a francia levette a sisakot, el is ment az autótól, majd visszamehetett a boxba és most megszerelik a Toyotat...érdekes


JT Daniels fan
több mint 13 éve
Én csak arra tudok gondolni hogy nem-e valami más egészségügyi probléma jött ki szerencsétlenen a baleset következtében vagy már előtte (elég értetlenül dobta el). Egy ilyenbe elvileg nem lehet belehalni 😕
