Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 12 éve
gamerkr Green Bay Packers 11 943 — The sharif don't like it - welcome to the casbah club
ez már szánalmas ...

több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Grosjean mit fogott meg.

Vergne*
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Na jó ezt most intsék le, mielőtt valaki tényleg meghal.
több mint 12 éve
Matthew99 New Orleans Saints 10 487 — Invisible man
De hogy Vettelt sose éri semmi ilyen utol...


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 12 éve
Geeri Miami Dolphins 2 962 — geeri93@citromail.hu
Vettelel megyek lottózni, vicc ami folyik itt. A Pirelli is, a gumi a Lotust a keménységgel szopatja, de úgy simán lerohad a Merciről.

Massa is... de ilyen Vettelel nem lesz, majd csak ha már mindegy. Pirelli inkább maradt volna a seggén, mostmár le nem mossák magukról, hogy elrontották az idei évet. Ha úgy hagyják akkor a FIA a hülye hogy ilyet kér tőlük, így lefekszenek a Red Bullnak, miközben a gumi minősége semmivel sem jobb.

Mindig jövőre!
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Vajon a Red Bull ezek után is csesztetni fogja a Mercedeseket a Pirelli teszt miatt?iktriad
De ez nem a teszt kérdése. Ebben Szujó is hülyeséget mondott. A teszten azt tudják nézni, hogy mennyi idő alatt kopik el a gumi és ezt nagyjából belőni. De ezek most konkrétan szerkezeti hibásak, erre rá kellett volna jönniük az öt éves Renault-val is, vagy mi a halállal próbálgatják ezeket.

több mint 12 éve
Boston New England Patriots Boston College Eagles 2 350 — dart@freestart.hu
Azt hiszem addig nem nézek forma 1-et amíg ez a retek gyártja a gumikat...

Do your job
több mint 12 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Asszem most kellene megállítani, mielőtt meghal valaki...

több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Ez (életveszélyes) vicc.iktriad
le kéne fújni, mert valaki előbb-utóbb belehal.
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Ez (életveszélyes) vicc.
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
faszom...
több mint 12 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Pirelli...

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 12 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 86 016 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
Vajon a Red Bull ezek után is csesztetni fogja a Mercedeseket a Pirelli teszt miatt?
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
Rosberg mit csinált a rajtnál?
több mint 12 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Norbinak lassu defektje volt az elso utkozes utan. Nem magatol rakta falra.
több mint 12 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
A Mekin kívül minden csapat előrelépett az elmúlt hetekben, kivéve persze a Ferrarit..... 😕
Ha ez a verseny is elmegy, akkor nem nagyon kell már találgatni vagy valami nagy csoda kell, hogy ne a kis gyökér legyen a vb.......csi77
Komolyan mondom muszáj minden rohadt edzés/ verseny után leírni, hogy ha elemgy Vettel nyer, kurva sok van még ...Toca
Igen, mert így érzem, ráadásul visszafelé fejlődik a Ferka. Amúgy igazad van, de én már most pesszimista vagyok.....

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 12 éve
catattack 3 520
A 2009-es pengébb volt... 😀



Amúgy volt Norbinak szarabb futama! Nekem legalább is szarabb, ha látom, hogy csak szenved az autóval...
több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Az Engstler-Rescue Car esetnél ajánlom a korlát melletti pályamunkás figyelését, epic ahogy megtapsolja a BMW-t. 😀

több mint 12 éve
balu10 New York Giants 4 293 — Giants fan
Norbi élete legszarabb versenyét futotta ma?Schleck
Volt már neki szar futama, de ennyire szar talán nem. Ezt a kocsit így ránézésre nem lehet 15 perc alatt javítani, így a második futamon mehet a mezőny végéről...

több mint 12 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Norbi élete legszarabb versenyét futotta ma?

több mint 12 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Mondjuk Rossinak nagyon hajtania is kell, mert Crutchlow igen jó Tech 3-nál...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 15 973 — a new hope (again)
Nah di resta megszìvta, mehet a rajtrács végére....



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 20 721 — Vikings fan
A Mekin kívül minden csapat előrelépett az elmúlt hetekben, kivéve persze a Ferrarit..... 😕
Ha ez a verseny is elmegy, akkor nem nagyon kell már találgatni vagy valami nagy csoda kell, hogy ne a kis gyökér legyen a vb.......csi77
Komolyan mondom muszáj minden rohadt edzés/ verseny után leírni, hogy ha elemgy Vettel nyer, kurva sok van még ...
több mint 12 éve
resistance is futile Las Vegas Raiders Michigan Wolverines 34 831
több mint 12 éve
toxique Las Vegas Raiders 1 440 — A Cowboys szimpatizáns
Na Rossi nyert! 😊 Ezek szerint tényleg nagyon használt amit aragonban találtak!Lorenzo meg nem ember,hihetetlen a pali,gratula neki.Cowboykarcsi
Így van! Az egyik szerelő megtalálta a Yamakka elejét! 😊 Állítólag az volt a baj, hogy a Doki eddig fordítva ült a motoron és hát... tolatva - ugyebár - nem lehet versenyt nyerni 😀. A Yamakka felépítéséből adódóan eddig senkinek sem tűnt fel a dolog, egészen addig, amíg az ismeretlen objektum egyik vége le nem égette a szóban forgó szerelő karjáról a szőrt. Miután kizárásos alapon lokalizálták a motor végeit, csak üléspozit kellett rajta változtatni és... Voila! Most, hogy nem kell folyamatosan tolatni, máris versenyképes lett a bicikli! 😊

Továbbra is azt gondolom, hogy Lorenzo nyeri a vb.-t idén (is). Az akaratereje (és az orvosok tudása) lenyűgöző, hiszen 36 órával a műtétje után már motoron feszíteni és az 5. helyre behozni... nem kis teljesítmény (15mp-re Rossitól)! Pedro már megint a régi formájában csavarta, de legalább emlékeztetett minket régi erényeire. Nem írnám le, hiszen az a tavalyi év 2. felében mutatott stílus-váltás nagyon komoly volt. Ha idén hamarabb változtat, akkor komolyan ott lehet...