Újra működik a regisztráció és az email küldés a feliratkozott topikokra!

Autó- és motorsportok

21 feliratkozó

több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Jól indult, aztán a következő másfél órában semmi nem történt, jövőre már félház se lesz
Kár az f1-ért, de ezek szerint nem sok mindenről maradtam le a szezonbanjjncaa
Szerintem marketing szempontbol sem volt rossz. Tavol all az egesz az amerikaiaktol es sosem fogjak megerteni a lenyeget de azert itt megtelepedhet a sorozat. Nyilvan a nascart sosem fogja lenyomni de nem is ez a cel.JayB
Marketing szempontból szerintem hatalmas öngól futballszezon közben vasárnap rendezni bármit is...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Jól indult, aztán a következő másfél órában semmi nem történt, jövőre már félház se lesz
Kár az f1-ért, de ezek szerint nem sok mindenről maradtam le a szezonbanjjncaa
Szerintem marketing szempontbol sem volt rossz. Tavol all az egesz az amerikaiaktol es sosem fogjak megerteni a lenyeget de azert itt megtelepedhet a sorozat. Nyilvan a nascart sosem fogja lenyomni de nem is ez a cel.
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Jól indult, aztán a következő másfél órában semmi nem történt, jövőre már félház se lesz
Kár az f1-ért, de ezek szerint nem sok mindenről maradtam le a szezonban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Ferrarinál vagy találnak helyet egy nitropalacknak vagy esőért imátkozhatnak esetleg Vettel kiesésnek.
több mint 13 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 9 393 — Bears & Illinois fan
Azért Webber pechszériájával iszonyat mázlija van Alonsonak. 😊

Legalább ne legyen tét nélküli a brazil túra.somoskovig
Vettelnek is kurva nagy mázlija van hogy a 2 red bull közül mindig az ausztráléban szakad el valami

szerk.: Massa meg kurvanagy tanár, rég vezetne ha nem taktikázott volna a köcsög ferka 😀eaglesmcnabb
Csak előbb kellett volna bizonyítania. 10 versenyenként egy ügyeskedés kutya kevés. A kötsög a világbajnok (gyakorlatilag kétszer kéne kiessen, talán akkor nem)

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 13 éve
eaglesmcnabb Cleveland Browns Virginia Tech Hokies 23 449 — je suis poloska
Azért Webber pechszériájával iszonyat mázlija van Alonsonak. 😊

Legalább ne legyen tét nélküli a brazil túra.somoskovig
Vettelnek is kurva nagy mázlija van hogy a 2 red bull közül mindig az ausztráléban szakad el valami

szerk.: Massa meg kurvanagy tanár, rég vezetne ha nem taktikázott volna a köcsög ferka 😀

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Myles Garrett, Jerry Jeudy, Tre Harris, Jayden Higgins és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
somoskovig Jacksonville Jaguars 12 567 — Chiefs GM
Azért Webber pechszériájával iszonyat mázlija van Alonsonak. 😊

Legalább ne legyen tét nélküli a brazil túra.

több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 539
Nem kedvencem Hamilton, de hogy minek igazolt el a Mercedesbe...
több mint 13 éve
Habi New England Patriots USC Trojans 4 829 — Patriots GM
ezt a pályát eltalálták, tetszetős. előzni is lehet, Hamilton pedig közeleg, nagyon kellene 😊


JT Daniels fan
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
Jó ez a pálya 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 24 246 — Axel Foley
A legtisztább, ha Massa lekörözésnél véletlenül kiüti Vettelt. 😛Stez
Tiszta, nem mellesleg nem is feltűnő. 😊

több mint 13 éve
Stez SMU Mustangs 49 070 — Whoops, looks like something went wrong.
A legtisztább, ha Massa lekörözésnél véletlenül kiüti Vettelt. 😛

több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
Most megcsinálhatták volna az is mint a RB hogy Massa széttör 3-4 autót Alonso előtt mint Webber, ez így konszolidáltabb 😀
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Alonso p7 tiszta oldal. Meg csak ki se csereltek Massa valtojat csak az az fia plombajat tortek fel 😀
több mint 13 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 165 — vaccpáör fan
az f1-es szezon első futama óta nem néztem versenyt, de az amerikai GP most érdekel, tényleg nehéz rajta az előzés?jjncaa
a tilke által épített modern pályákon általában az. meglátjuk, hogy drs-sel a hosszú egyenesben lesz-e elég sebességkülönbség.
több mint 13 éve
Toca Minnesota Vikings 20 720 — Vikings fan
nehéz kérdés mert még nem nagyon mentek a pályán. Néhol elég széles a pálya,viszont a sok gyors kanyarban nehéz előzni. Szerintem olyan közepes szint.
több mint 13 éve
r.baggio New York Giants UCLA Bruins 65 118 — no es importante
az f1-es szezon első futama óta nem néztem versenyt, de az amerikai GP most érdekel, tényleg nehéz rajta az előzés?


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 8 121
Az a hir jarja hogy Massanal valtotcsereltek igy Alonso elore jon egyet es ami talan fontosabb a tiszta oldalrol indulhat. Geci de ugyes 😀
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Szép szezon volt, de az utolsó 3 versenyhétvégét minél gyorsabban el kell felejteni.

Most pedig jöjjön az offseason és Zengőék szerezzenek egy (két) ütőképes autót. A BMW-vel már csak lefelé vezet az út szerintem, a Chevy-k még egy-két évig versenyképesek, a Honda jónak tűnik, a Ford is fejlődni fog. Sok a kérdés, de egy biztos: március 10., az első verseny 2013-ban.

Szép volt fiúk, szép volt Norbi!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
szétesett a rázókő 😂

több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Oriola te seggarcú paraszt!!!!!!!!!!!!!!gdavid
nem bírta el a srác a nyomást 😊

jó ez így, megvan a bajnokság!shawnka
Persze, persze! Csak elment egy dobogó, ami nagyon fontos lett volna így év végén.

De megvan a bajnoki cím!!!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
Oriola te seggarcú paraszt!!!!!!!!!!!!!!gdavid
nem bírta el a srác a nyomást 😊

jó ez így, megvan a bajnokság!
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Oriola te seggarcú paraszt!!!!!!!!!!!!!!

Sebaj, nyertünk 😀 😀 😀

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 13 éve
zsomborparrag Buffalo Bills Ohio State Buckeyes 15 702 — Tyrone Creek
CSEMPIONCSIP!
több mint 13 éve
gdavid New England Patriots 3 936 — Patriots fan
Nagy csatt, safety car. Ez nekünk jó 😊gdavid
miért?

végre beállt a tempó, elszakadt Oriolától is. most jöhet minden elölről, ráadásul a Chevyk hűtik a gumikat is.shawnka
Telnek a körök és Oriolán nagyobb lesz a nyomás a mögötte lévők miatt.gdavid
ez WTCC, itt nem számít bele a SC 😊shawnka
De igen, csak max. 2 kört adnak hozzá! Eltelt egy újabb kör, 4 lesz csak hátra.gdavid
amikor ezt írtam, akkor bíztam benne, hogy 2 kör alatt eltakarítják a bajt 😛shawnka
Nem sikerült szerencsére 😀 Már csak 3 kör!

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool: