Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla
Huh, azért nagy mákja volt a litván srácnak...
 racingline.hu/forma-1/kimi-raikkonen-nemes-celra-is-bevetette-magangepet/2020/12/29/?amp



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 584 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Valakinek van valami tapasztalata a Magyar nagydíj helyszíni megtekintéséről! Konkrétan legjobb hely/ár érték érdekelne!
Valahogy nem látom értelmét h a célegyenesben lássam őket, de a kanyaroknál meg lehet h túl távol lennénk!
steelwolf
Én 5+ alkalommal voltam Gold 4-ben. Nem F1en ugyan, de szerintem a verseny fajtája lényegtelen. Drága tudom, de ugyanazt látod mint az egyenes goldokról, csak még egy kicsit többet 😃 (pl marha látványosak a fékezés végére vörösen izzó féktárcsák, és visszaváltások "effektjei", stb stb). Nyilván amit előttem írtak, az probléma lehet, de egy fehér vizes lepedő vagy egy esőkabát megold mindent (égtem már, és áztam is szarrá kint).
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Valakinek van valami tapasztalata a Magyar nagydíj helyszíni megtekintéséről! Konkrétan legjobb hely/ár érték érdekelne!
Valahogy nem látom értelmét h a célegyenesben lássam őket, de a kanyaroknál meg lehet h túl távol lennénk!
steelwolf
En kétszer voltam anno Silver 1-ben szerintem jó volt és nem volt olyan drága, pálya aránylag nagy részét látod.
Nyilván ha megteheted márcsak a box miatt is inkább a rajtracsot mondanám.
Silver 3 tűnik meg érdekesnek de ott hely függő.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valakinek van valami tapasztalata a Magyar nagydíj helyszíni megtekintéséről! Konkrétan legjobb hely/ár érték érdekelne!
Valahogy nem látom értelmét h a célegyenesben lássam őket, de a kanyaroknál meg lehet h túl távol lennénk!
steelwolf
Eddig ha 10-szer nem voltam egyszer se, de én egy kivételével a célegyenesben ültem, igaz drága, de fedett. Azért is fontos ez, mert a magyar nagydíj híres arról hogy vagy geci meleg van, vagy esik mint a rohadt élet. Próbáltunk utolsó kanyarba ülni, az olcsó a füvön, de meg lehet halni benne. Szóval ajánlott a fedett hely. Meg persze oda a legkönnyebb eljutni. Igazából a valenciai MotoGP-n kívül nem nagyon ültem célegyenesen kívül, mondjuk a Ricardo Tormo-ban az a király, hogy szinte az egész pályát látod kb 2 kanyar kivételével, meg ha nem esik mint 2018-ban akkor az idő is jó. Ismerősök ültek a Hungaroringen kanyarban, igazából a pénzen múlik minden, és a kanyarokban is látod őket, igaz sok előzés nem lesz. Én tartom hogy a célegyenes még mindig a legjobb, utolsó kanyart meg kerüld. Utoljára mondjuk 2016-ban voltam, azóta nem volt lehetőségem sajnos, hátha idén, mondjuk nekem a főcél a spanyol nagydíj lesz haverokkal vonattal.
Heisman
Köszi!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 704 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Valakinek van valami tapasztalata a Magyar nagydíj helyszíni megtekintéséről! Konkrétan legjobb hely/ár érték érdekelne!
Valahogy nem látom értelmét h a célegyenesben lássam őket, de a kanyaroknál meg lehet h túl távol lennénk!
steelwolf
Eddig ha 10-szer nem voltam egyszer se, de én egy kivételével a célegyenesben ültem, igaz drága, de fedett. Azért is fontos ez, mert a magyar nagydíj híres arról hogy vagy geci meleg van, vagy esik mint a rohadt élet. Próbáltunk utolsó kanyarba ülni, az olcsó a füvön, de meg lehet halni benne. Szóval ajánlott a fedett hely. Meg persze oda a legkönnyebb eljutni. Igazából a valenciai MotoGP-n kívül nem nagyon ültem célegyenesen kívül, mondjuk a Ricardo Tormo-ban az a király, hogy szinte az egész pályát látod kb 2 kanyar kivételével, meg ha nem esik mint 2018-ban akkor az idő is jó. Ismerősök ültek a Hungaroringen kanyarban, igazából a pénzen múlik minden, és a kanyarokban is látod őket, igaz sok előzés nem lesz. Én tartom hogy a célegyenes még mindig a legjobb, utolsó kanyart meg kerüld. Utoljára mondjuk 2016-ban voltam, azóta nem volt lehetőségem sajnos, hátha idén, mondjuk nekem a főcél a spanyol nagydíj lesz haverokkal vonattal.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Valakinek van valami tapasztalata a Magyar nagydíj helyszíni megtekintéséről! Konkrétan legjobb hely/ár érték érdekelne!
Valahogy nem látom értelmét h a célegyenesben lássam őket, de a kanyaroknál meg lehet h túl távol lennénk!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Las Vegas, Nev. native Noah Gragson will take over the driving duties of the No. 62 Chevrolet Camaro ZL1 1LE for Beard Motorsports at least for the Daytona 500, CATCHFENCE.com has learned.Jayski.com
Yes, yes, yes! Hát most napokig vigyorogni fogok.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 613 — Bla, bla, bla



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Jövőre Pérez szurkoló (is) leszek, hogy rendre előzze meg a kisgyereket. 😊
Mikey
Nemfogja. Az az autó szvsz teljesen max-ra van optimalizálva
peach
Én azt sem értem miert van mindenki hasra esve Pereztől. Csak mert 190.-re nyert egy futamot a Merci B-vel?
Nyilván Albonnál jobb, de top5 pilótába se fér be.
Toca
Én mondjuk pont nem vagyok hasraesve tőle, akárki került volna Verstappen mellé, szurkolnék neki, hogy nyomja le.


Jövőre Pérez szurkoló (is) leszek, hogy rendre előzze meg a kisgyereket. 😊
Mikey
Nemfogja. Az az autó szvsz teljesen max-ra van optimalizálva
peach
A szurkolás ritkán alapszik észérveken.
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Jövőre Pérez szurkoló (is) leszek, hogy rendre előzze meg a kisgyereket. 😊
Mikey
Nemfogja. Az az autó szvsz teljesen max-ra van optimalizálva
peach
Én azt sem értem miert van mindenki hasra esve Pereztől. Csak mert 190.-re nyert egy futamot a Merci B-vel?
Nyilván Albonnál jobb, de top5 pilótába se fér be.
több mint 3 éve
iktriad Jacksonville Jaguars 77 126 — GoT Survivor, GM Game 2018, NBA Fantasy 2020 winner
😊 😊 😊
több mint 3 éve
peach Atlanta Falcons 14 262 — a new hope (again)
Jövőre Pérez szurkoló (is) leszek, hogy rendre előzze meg a kisgyereket. 😊
Mikey
Nemfogja. Az az autó szvsz teljesen max-ra van optimalizálva



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
Jövőre Pérez szurkoló (is) leszek, hogy rendre előzze meg a kisgyereket. 😊
több mint 3 éve
ThundersNFL a Paraszt New England Patriots 13 811 — !SuPeR6BoWL!
Na a Red Bullnál észben voltak...már csak legyen versenyképes verdájuk...

Draft


2001-2003-2004-2014-2016-2018
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Pacsi a Red Bullnak, Perez érkezik.
csipkelli
made my day

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
csipkelli 3 287
Pacsi a Red Bullnak, Perez érkezik.
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 884 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
több mint 3 éve
KoporShow Kansas City Chiefs Auburn Tigers 1 174 — Forum Reader
bár év végén belehúzott Albon, de egyértelmű, hogy Perez jönne nálam a helyére
VB állásban is előrébb van, ráadásul egy szarabb autóval, nem kérdés a dolog
NB2
Úgy van előrébb a Vb-n, hogy még futamokat is hagyott ki a korona miatt!!



"Nem kell hogy valódi legyen...Elég ha annak tűnik"

PC still means Personal Computer for me!

A rat born in stable is not a horse.

,, Nem az internet tetté beteggé az embereket, az internet csak rávilágított, mennyi beteg ember van. "
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
2 versenyző verte nullára csapattársát idomerokon. Nem nehéz kitalálni kik ok

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
esanders10 Denver Broncos 450
Le voltak tekerve a mercik, mint az kiderült. Furcsa is volt h pont egy merci pályán, egy ilyen szezonban verik meg őket itt.

Sajnos, akármennyire örültem Max miatt, ugyanezt játsszák már tavaly óta(sőt, 6-7 éve) Hatalmas az előnyük, félévkor lekapcsolják az adott évi fejlesztést, amikor már lehet tudni h zsebben mind2 cím. Tudják így évről évre görgetni az előnyüket.

Mi meg elkezdünk hinni a második félév alapján, hogy na talán most, aztán jön az évadnyitó és a lesújtó felismerés.
Ráadásul a Red Bull 17 óta elég érdekes módon mindig lassacskán kezd, szóval jövőre elég hamar megint tisztán fogunk látni. Namindegy, ezt az egy évet valahogy kibekkeljük 😀
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 971 — nabege2@yahoo.com
bár év végén belehúzott Albon, de egyértelmű, hogy Perez jönne nálam a helyére
VB állásban is előrébb van, ráadásul egy szarabb autóval, nem kérdés a dolog
több mint 3 éve
csebi New York Giants Notre Dame Fighting Irish 21 037 — Lucas Scott
Hamiltonnak el kéne engednie Albont. Hátha megtartják 😀
csipkelli
Ez nekem is eszembe jutott

Mi vagyunk a homok a gépezetben, a bot a küllők között, a tüske a köröm alatt. Mi vagyunk, akikbe beletörik a fog és a bicska, és beleszorul a fejsze is. Mi vagyunk az a Dávid, akit jobb, ha elkerül, a Góliát. A párttal, a néppel egy az utunk, a jelszavunk munka és béke.
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 597
10 éve, mikor Alonso egy Petrov mögött vesztette el a VB címet, mert szar a pálya, nem képesek ezek a megalomán arabok átépíteni ezt a méregdrága szart, az valami kritikán aluli.
dawyd728
De sok pénzt hoz az F1-nek, szóval minden fasza.