Autó- és motorsportok

17 feliratkozó

több mint 10 éve
empty taxi Los Angeles Chargers Georgia Bulldogs 28 314 — Pray 4 Eriksen!
Vicces verseny volt, h Hamiltonnál és Alonsonál és beütött a krach az külön öröm számomra. Kobayashi megint állat volt, ez így nagyon funk. Amit sajnálok az Perez kiesése 😕 Jah és két dolog már biztos így 2 verseny alapján: 1. A Sauber bánik a legjobban a gumikkal 2. A Renault-é a legjobb rajtautomatika

cause every little word can hurt us, we pull away and lose on purpose

New York Averages
több mint 10 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
és állítólag a saját flexibilis szárnyunk is elkészül egy hónapon belül

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
JéBé Green Bay Packers 6 004
Kínára elvileg már tele lesz a ferka új cuccokkal amiket pénteken már teszteltek is, ODACSAPUNK TE KIS TEJFÖLÖSKÉPŰ! :p
több mint 10 éve
Ja egyébként a legizgalmasabb jelenetek tényleg azért voltak mert Alonsonak nem működött a DRS, viszont azért ahhoz kellett az is, h Hamilton -valószínűleg gumi problémák miatt- jóval lassabb volt, mint lehetett volna. Normál körülmények között DRS nélkül még olyan előzések se lennének mint így voltak...Black_Adder
nekem ebben az nem tetszik, hogy oké vannak előzések, de mindegyik a célegyenes végén. Most abban mi az izgalmas, hogy tudod jól, hogy mikor, hol és hogyan fog elmenni mellette? Mert szerintem semmi izgalom nincs benne. persze embere válogatja. Alonso-Hamilton adok-kapokja viszont annál jobban tetszett, mégha szarul sült is el...eaglesmcnabb
Jaja,meg szerintem eleve ahhoz kell a legkisebb versenyzői kvalitás,hogy egy hosszú egyenes végén sebesség fölényből berakd valaki mellé az autót.

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 10 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 16 859 — TODDHERREMANS79
Ja egyébként a legizgalmasabb jelenetek tényleg azért voltak mert Alonsonak nem működött a DRS, viszont azért ahhoz kellett az is, h Hamilton -valószínűleg gumi problémák miatt- jóval lassabb volt, mint lehetett volna. Normál körülmények között DRS nélkül még olyan előzések se lennének mint így voltak...Black_Adder
nekem ebben az nem tetszik, hogy oké vannak előzések, de mindegyik a célegyenes végén. Most abban mi az izgalmas, hogy tudod jól, hogy mikor, hol és hogyan fog elmenni mellette? Mert szerintem semmi izgalom nincs benne. persze embere válogatja. Alonso-Hamilton adok-kapokja viszont annál jobban tetszett, mégha szarul sült is el...

Wales , Portugália, Franciaország, in that order
több mint 10 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 191 — Tremendous job (12-20)
Ja egyébként a legizgalmasabb jelenetek tényleg azért voltak mert Alonsonak nem működött a DRS, viszont azért ahhoz kellett az is, h Hamilton -valószínűleg gumi problémák miatt- jóval lassabb volt, mint lehetett volna. Normál körülmények között DRS nélkül még olyan előzések se lennének mint így voltak...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 10 éve
egyébként nekem a Ferrari és a versenyzői közötti kapcsolatról egy régi vicc jut eszembe,amikor Jóska megy a temetőben éjfélkor és találkozik a kísértettel:
Kísértet: - Mi van a hátadon?
Jóska: - Semmi.
Kísértet: - Akkor nesze egy púp!

több mint 10 éve
Minden esetre én még bízom a Ferrariban (bár tisztában vagyok vele, hogy a szezon hátralevő részében is ugyanazok a balfasz olaszok lesznek a csapatban, mint eddig.)
Időmérőn egyenlőre még nem lesz tényező a csapat, de versenyen előrébb léptünk egy lépcsőfokot, bár még így is bár lépcsőháznyi hátrányban vagyunk...

több mint 10 éve
Duff Seattle Seahawks 2 570
Hamilton Alonso fightnál látszott kell a fasznak DRS meg KERS. Alonsonak nem müködött a DRS, mind2 autó egyenlő volt, így milyen jó kis kiegyenlített csata volt. Gyakorlatilag ha a mögötted lévő ember benyomja ezeket a szarságokat esélytelen védekezni. Ok, h van előzés, de az se nagyon izgalmas ha már a kanyar előtt tudod itt ugyis elözés lesz. Arrol, h Alonso nekiment Hamnek, egyik se tehetett. Egyik túl lassú volt, másik meg túl gyors, nem számított rá.

Petrov mutatványánál majdnem lefordultam az ágyról 😂 😂

Most meg még inkább úgy gondolom valamit itt kamuzik ez a FosBull. Bemondják, h nincs kers az autókában, azt ezen felbuzdulva javít a német kis szar 1sec-et. Na menjenek a picsába... Valamit sunyulnak az biztos, undorító...

A végeredmény meg valóban elbaszott lett 😀 Bár azért Button megérdemelte...
több mint 10 éve
Na fasza Reanult két verseny két dobogó csak így tovább.

Azért az durva, hogy Vettel két futam után már 24 ponttal vezet.FViktor93
Igen és ma ráadásul nem is volt olyan "könnyű" dolga mint kéthete,mind az időmérőn mind a versenyen,mégis hibátlan volt most is,eddig abszolut megérdemelten áll ott ahol áll.Cowboykarcsi
Vitathatatlan, sok ilyen nem fér bele. Aki üldözni akarja annak minimum konstans dobogósnak kell lennie. Vettel és az energiaital autó is kiegyensúlyozottabb annál hogy túl sok pontot bukjanak rendszeresen.
több mint 10 éve
Na fasza Reanult két verseny két dobogó csak így tovább.

Azért az durva, hogy Vettel két futam után már 24 ponttal vezet.FViktor93
Igen és ma ráadásul nem is volt olyan "könnyű" dolga mint kéthete,mind az időmérőn mind a versenyen,mégis hibátlan volt most is,eddig abszolut megérdemelten áll ott ahol áll.

több mint 10 éve
FViktor93 New England Patriots 2 170
Na fasza Renault két verseny két dobogó csak így tovább.

Azért az durva, hogy Vettel két futam után már 24 ponttal vezet.
több mint 10 éve
Édes istenem cutolnám mind2 Ferrari pilótát...Hanni
Én az összes balfaszt cutolnám a csapattól.
szvsz a pilóták kihozzák a maxot amit lehet, Alonso most kicsit rosszul mérte fel a helyzetet, de amit a szerelők művelnek hétről-hétre az valami gyalázat. Kijön az első kiállásnál Massa Alonso elől, mire visszajönnek Alonso 7. Massa 14. hogy a faszomba lehet 9 mp-ig cserélni azt a kibaszott kereket nem értem... Retkes olaszok, amíg ott volt egy francia, minden működött, ami most van az tiszta fejetlenség.
Alonso meg a legjobb pilóta, a mai hibája ellenére is. Massa is kihozta a maxot a kocsiból, hibája nagyon nem volt, jól rajtolt megint, ügyesen versenyzett.

több mint 10 éve
Jó verseny volt otálisan elbaszott végeredménnyel..JayB
+1

több mint 10 éve
Jó verseny volt otálisan elbaszott végeredménnyel..
több mint 10 éve
Sebii Seattle Seahawks Oregon Ducks 2 843
NA ez egész jó kis verseny volt. Örülök a Renault újabb dobogójának. Rosberg sajnos megint szenvedett.
több mint 10 éve
Matthew99 New Orleans Saints 7 400 — Invisible man
Sziasztok küldeném Petrovnak az I believe i can fly című számot, köszi 😀Hanni
😂 😂 😂

A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 10 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 5 643 — RIP us.
Sziasztok küldeném Petrovnak az I believe i can fly című számot, köszi 😀
több mint 10 éve
Petrov 😂
több mint 10 éve
😂 😂

több mint 10 éve
Hát szerintem meg kúrvára nem,egyszerűen nem számított rá hogy ennyire lassú Hamilton,de persze tudjuk mennyire objektív vagy Alonsoval kapcsolatban.Cowboykarcsi
Most mi olyat mondtam amivel Alonsot bántottam? Két Alonso fan elismerte, hogy a spanyol hibázott szóval nem értem miért esel nekem. Igen nem csípem a spanyolt, de ha elolvastad a hszem láthatod, hogy tetszett amit csinált és sajnálom, hogy ez lett a vége.FViktor93
Nem estem neked és láttam mit irt BA és JayB,de ezzel együtt szerintem az ilyet úgyhívják hogy verseny baleset,egyikőjük sem volt hibás,Hamilton védekezett ahogy tudott és szabályos is volt,Alonso pedig egyszerűen nem tudhatta hogy ott Hamilton be fog lassulni.Cowboykarcsi
Igen versenybaleset, de Alonsonak türelmesebbnek kellet volna lennie és nincs baj, ezért gondolom, hogy Alonso a hibás ezért.
több mint 10 éve
Na ennyi lett volna Alonsonak is ha műküdik a legegyszerűbb alkatrész az autón...
több mint 10 éve
Ezt azért ne fogjuk már arra. Ez Alonsoé 100% túlkockáztatta van ilyen. Nekem tetszett, bevállalta, végre valaki mert test-test ellen menni.FViktor93
Hát szerintem meg kúrvára nem,egyszerűen nem számított rá hogy ennyire lassú Hamilton,de persze tudjuk mennyire objektív vagy Alonsoval kapcsolatban.Cowboykarcsi
Most mi olyat mondtam amivel Alonsot bántottam? Két Alonso fan elismerte, hogy a spanyol hibázott szóval nem értem miért esel nekem. Igen nem csípem a spanyolt, de ha elolvastad a hszem láthatod, hogy tetszett amit csinált és sajnálom, hogy ez lett a vége.FViktor93
Nem estem neked és láttam mit irt BA és JayB,de ezzel együtt szerintem az ilyet úgyhívják hogy verseny baleset,egyikőjük sem volt hibás,Hamilton védekezett ahogy tudott és szabályos is volt,Alonso pedig egyszerűen nem tudhatta hogy ott Hamilton be fog lassulni.

több mint 10 éve
Az a kibaszott hátsószárny ha nem romlik el...JayB
Ezt azért ne fogjuk már arra. Ez Alonsoé 100% túlkockáztatta van ilyen. Nekem tetszett, bevállalta, végre valaki mert test-test ellen menni.FViktor93
Most mi olyat mondtam amivel Alonsot bántottam? Két Alonso fan elismerte, hogy a spanyol hibázott szóval nem értem miért esel nekem. Igen nem csípem a spanyolt, de ha elolvastad a hszem láthatod, hogy tetszett amit csinált és sajnálom, hogy ez lett a vége.
több mint 10 éve
Szerintem ha van DRS akkor is nehéz dolga lett volna. Hamilton nagyon oda tette magát. De elismerem, hogy úgy talán könnyebb a dolga. De legalább végre volt akció.