NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Hamilton
.
.
.
.
Bottas
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Verstappen
Leclerc
Norris
Stroll
Sainz
Ricciardo
Ocon
Vettel

😕
több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 874 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Vicc ez a Mercedes uralom! Fákk
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 635 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
A 2 Merci 1 mp-vel gyorsabb mint mindenki más

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
Q2: Gasly ezredre ugyanolyan idővel esett ki, mint amivel Stroll bejutott 😮


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Ha nincs technikai hiba, kb borítékolható a q1 5 kiesője: 2 Haas, 2 Alfa és Latifi.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Valaki vegye már meg az Eurosporttól a WSBK közvetítési jogait...
Cowboykarcsi90
Július 20-ig ócóért (kb 5e forint) lehetett eurosport playerre előfizetni. Meg is tettem. Ráraktam ES2-re, láttam ott snooker van már lőttem is be. Igaz az elejéről így is lecsúsztam 😊
De Redding győzelme meglepett, főleg, hogy Rea-t győzte le. Davies meg az elejének és a hibáinak köszönheti, hogy nem lett dobogón. Pedig a tempója meg volt hozzá.
NB2
Davies egyébként is tradicionálisan jó szokott lenni Jerezben, szerintem igen nagy fegyvertény Reddingnek hogy itt is lenyomta most.

Amugy a Snookerről most még el is kapcsoltak időben nem azzal volt a gond, hanem 14:00kor még be kellett rakni 8 perc reklámot... komolyan mintha muszáj lenne közvetíteni. A kommentálásról már ne is beszéljek. Mindegy abba hagytam a nyavajgást.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Valaki vegye már meg az Eurosporttól a WSBK közvetítési jogait...
Cowboykarcsi90
Július 20-ig ócóért (kb 5e forint) lehetett eurosport playerre előfizetni. Meg is tettem. Ráraktam ES2-re, láttam ott snooker van már lőttem is be. Igaz az elejéről így is lecsúsztam 😊
De Redding győzelme meglepett, főleg, hogy Rea-t győzte le. Davies meg az elejének és a hibáinak köszönheti, hogy nem lett dobogón. Pedig a tempója meg volt hozzá.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Redding első superbike győzelme. Jó látni hogy ilyen szépen menetel itt is az angol.

És át is veszi így a VB első helyet Lowestől.

Szerkesztette: Cowboykarcsi90

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Valaki vegye már meg az Eurosporttól a WSBK közvetítési jogait...

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 857 — Deion Sanders for president!
Pletykálják, hogy a McDonald's szponzorálásával Bubba Wallace jövőre a Chip Ganassi Racing 42-es autójába kerülhet... ez ugye a niggerezésért tavasszal kirakott Kyle Larson autója volt.

Én amúgy eléggé kedvelem Wallace-t, de ez így annyira tipikusan #blacklivesmatteres move volna Ganassitól is, a McDonald'stól is, hogy mindjárt elhányom magam. Pont Larson volt szponzora, pont Larson volt autójába beültetné az egyetlen afroamerikai versenyzőt, na ne má.
Mikey
Ebbe az irányba tart a világ, ami szánalmas. Az 50-100-200 évvel ezelőtti rabszolgaság, elnyomás sem volt egy leányálom; most meg átestek a ló túlsó oldalára!

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Pletykálják, hogy a McDonald's szponzorálásával Bubba Wallace jövőre a Chip Ganassi Racing 42-es autójába kerülhet... ez ugye a niggerezésért tavasszal kirakott Kyle Larson autója volt.

Én amúgy eléggé kedvelem Wallace-t, de ez így annyira tipikusan #blacklivesmatteres move volna Ganassitól is, a McDonald'stól is, hogy mindjárt elhányom magam. Pont Larson volt szponzora, pont Larson volt autójába beültetné az egyetlen afroamerikai versenyzőt, na ne má.
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 069 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Nem Valencia lesz hanem Portimao vagy Estoril. Szerintem amugy az előbbi.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 635 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Tháj, Maláj, Argentín GP törölve, helyette lesz egy plusz Valencia.
Coolearie
Valenciaiból eddig is 2 volt

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
Tháj, Maláj, Argentín GP törölve, helyette lesz egy plusz Valencia.
Coolearie
3 normális pálya ugrik és kapunk megint egy gokartot
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Tháj, Maláj, Argentín GP törölve, helyette lesz egy plusz Valencia.

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 651 — Vikings fan
Küldjék at Vettelt legalább jövő évi autójával barátkozhatna.
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Mostmár úgy néz ki inkább Hülkenberg az esélyes Perez pótlására.
roberto23
Imadnám, ha összehozná a dobogót 😂
Hanni
mennyi pénzetek van rá, hogy 4. lesz? 😀
több mint 3 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 571 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Mostmár úgy néz ki inkább Hülkenberg az esélyes Perez pótlására.
roberto23
Imadnám, ha összehozná a dobogót 😂
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Mostmár úgy néz ki inkább Hülkenberg az esélyes Perez pótlására.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Perez várja a 2.teszt eredményét.
Heisman Trophy
Pozitív. Valszeg pár futamra off. Gutiérrez ugrik be a helyére.

Amúgy állítólag vmi bulin vett részt, ott is kaphatta el. Ha tényleg ennyire hülye volt meg is érdemli, hogy pár futamra kiesik. Persze azért komoly baja ne legyen, reméljük hamar átvészeli.

Szerkesztette: rob3r7o

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Lando olyan sisakban lesz Silverstoneban, amit egy 6 éves rajongója tervezett neki. Hát ez mennyire kibaszott menő már 😀


shawnka
Imádom az ilyet. 😊 Amúgy van még az a szabály hogy ugyanabban a sisakfestésben kell végignyomni a szezont? Mert az mutatna igazán jól, ha ezért megbüntetnék. 😀
Mikey
Eltörölték. Idéntől nincs ilyen megkötés. 😀
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 561
Lando olyan sisakban lesz Silverstoneban, amit egy 6 éves rajongója tervezett neki. Hát ez mennyire kibaszott menő már 😀


shawnka
Imádom az ilyet. 😊 Amúgy van még az a szabály hogy ugyanabban a sisakfestésben kell végignyomni a szezont? Mert az mutatna igazán jól, ha ezért megbüntetnék. 😀
több mint 3 éve
Heisman nádor Denver Broncos Oregon Ducks 22 635 — “Sha-la-la-la-la-la, Thiiiiii-baut Pinot!“
Perez várja a 2.teszt eredményét.

NFL : Denver Broncos / NCAA : Oregon Ducks, BYU, Penn State, Iowa / Peyton Manning, Marcus Mariota
Soccer : Arsenal, Levante, Lazio, Millwall, Stuttgart
National Teams : HUN, ESP, Players : Håland, Vardy, Szoboszlai, Bardhi, Kroos, Ramsdale, Saka, Zaccagni
NBA : Mavericks [Doncic] / NHL : Ducks, Maple Leafs / MLB : Twins, Astros
F1 : Lewis Hamilton / MotoGP : Marc & Alex Marquez, Pedro Acosta (és igazából mindenki más) / NASCAR : #22 Joey Logano
Cycling : Pogacar, Meintjes, Valter, Quintana, Contador, Cras, Juan Ayuso
Darts : Nathan Aspinall, Chris Dobey, Gerwyn Price, Ricky Evans
UFC : Justin Gaethje, Cody Garbrandt, Nate Diaz, Brandon Moreno
Euroleague : Valencia Basket / Tennis : Federer, Alcaraz
több mint 3 éve
rob3r7o Denver Broncos Colorado Buffaloes 3 767 — “We will remind UEFA who Real Madrid is.”
Lando olyan sisakban lesz Silverstoneban, amit egy 6 éves rajongója tervezett neki. Hát ez mennyire kibaszott menő már 😀


shawnka
És baromi jól is néz ki a sisak. 😀 szeretem ezeket, amik eltérnek a mostani "bevett" dizájntól. Ric sisakjait is bírom, mióta a Renault-nál van. Baromi csicsásak, de legalább egyediek.

#DenverBroncos #RealMadrid #GenoaCFC #ColoradoBuffaloes #AirForceFalcons #ColoradoAvalanche #DenverNuggets #BerlinThunder

#DanielRicciardo #RafaelNadal #BradBinder #DT88 #BigBenz #PS2 #ViniJr #RossChastain
több mint 3 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 128 — Tyrone Creek
Lando olyan sisakban lesz Silverstoneban, amit egy 6 éves rajongója tervezett neki. Hát ez mennyire kibaszott menő már 😀