Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 3 éve
nagir New York Giants Michigan Wolverines 7 594 — Bla, bla, bla
Nálatok Marquez nagyobb zseni mint Rossi?
steelwolf
Ez a Nadal vagy Federer, vagy C.Ronaldo vs. Messi felvetés.
Egyik ösztönös zseni a másik meg zseni a munka sikerre váltásában.
Innentől csak ízlés kérdése.
Nálam Rossi is, Márquez is 10/10-es, egyik se jobb, se rosszabb a másiknál.
Én Rossis vagyok, még ezer éve vele, meg Max Biaggival kezdtem nézni (ők még vagy 20 éve össze is verekedtek valamin), de semmivel se látom Márquezt kevesebbnek, és jó nézni ahogy tolták/tolják.
Sobri Jóska
Én meg Freddie Spenceren és Kevin Schwantzon... Rossi fan vagyok, de MM nagyságát soha nem vitatnám, csak simán nem bírom a Srácot. Bár lehet inkább Apuka meg az Öcsi viselkedése dühít jobban!

Szerkesztette: nagir



ETO, A.C. Milan, Winnipeg Jets, Liverpool F.C., SF Giants, Chicago Bulls, Vale 46, MvG, Senna, Lance Armstrong, Stephen Hendry, Mike Tyson, Boris Becker, Tiger Woods FAN!!!
több mint 3 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 308 — #NoStress
Nálatok Marquez nagyobb zseni mint Rossi?
steelwolf
Ez a Nadal vagy Federer, vagy C.Ronaldo vs. Messi felvetés.
Egyik ösztönös zseni a másik meg zseni a munka sikerre váltásában.
Innentől csak ízlés kérdése.
Nálam Rossi is, Márquez is 10/10-es, egyik se jobb, se rosszabb a másiknál.
Én Rossis vagyok, még ezer éve vele, meg Max Biaggival kezdtem nézni (ők még vagy 20 éve össze is verekedtek valamin), de semmivel se látom Márquezt kevesebbnek, és jó nézni ahogy tolták/tolják.

több mint 3 éve
steelwolf Pittsburgh Steelers Oklahoma Sooners 8 860 — 2013 óta Pittsburgh Steelers fotelszurkoló!
Nálatok Marquez nagyobb zseni mint Rossi?
több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
Srácok, én értem hogy csodagyerek Marc, és hogy generációs tehetség, a legjobb a mezőnyben, de amit most is lehetett látni a versenyen a kicsúszás után, az konkrétan mintha videó játék lett volna, nem akartam elhinni. Már már az a különbség amit nem akarok elhinni. Vagy a többiek ennyire közepesek inkább? Ezt is nehéz lenne elhinni. Nincs egy ember a mezőnyben aki körönként egy másodpercen belül tudna maradni ha Marc odalép úgy igazán mint most versenytempóban? Oké hogy mióta felkerült halomra nyerte magát, de ezt a demoralizáló fölényt kb másfél éve érzem úgy igazán. Addig legalább csak a Sachsenringen meg a COTAn lehetett behúzni mint fix mezőny alázás. Most már minden pályán?
Nem emlékszem ekkora kontrasztra a prime Rossi, prime Lorenzo, prime Stoner kontra mezőny tekintetében, legfeljebb egy két versenyen .(pedig őket sem tartottam,tartom kisebb tehetségnek) Ennyire nem éreztem soha hogy mintha egy ember más kategóriát jelentene a géposztályon belül. Néha elhiszem az össze esküvés elméleteket 😀 Furcsa hogy mindenkinek vigyázni kell a gumira, Marc meg sóderbe kicsúszva, aztán őrült tempót diktálva keresztbe csúszkálva semmi. Csak furcsa😊
esanders10
És most ezzel mit akartál mondani?
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
MM is jó, de a motor is. Kb ugyanaz van mint az f1-ben, azért a gyári Hondával Marc ha megfeszül sem lehet igazándiból rosszabb 4-5. helynél. Azért a többi 10 motor nagyon le van maradva, nézd meg Quartararo-n már nem hozott sokat, illetve ez nem a Ducatti pályája. Egy Ducattinak fekvő pályán már lehet max a 7. helyre jön vissza.

slownak:


sanszosan ugyanaz
több mint 3 éve
esanders10 Denver Broncos 443
Srácok, én értem hogy csodagyerek Marc, és hogy generációs tehetség, a legjobb a mezőnyben, de amit most is lehetett látni a versenyen a kicsúszás után, az konkrétan mintha videó játék lett volna, nem akartam elhinni. Már már az a különbség amit nem akarok elhinni. Vagy a többiek ennyire közepesek inkább? Ezt is nehéz lenne elhinni. Nincs egy ember a mezőnyben aki körönként egy másodpercen belül tudna maradni ha Marc odalép úgy igazán mint most versenytempóban? Oké hogy mióta felkerült halomra nyerte magát, de ezt a demoralizáló fölényt kb másfél éve érzem úgy igazán. Addig legalább csak a Sachsenringen meg a COTAn lehetett behúzni mint fix mezőny alázás. Most már minden pályán?
Nem emlékszem ekkora kontrasztra a prime Rossi, prime Lorenzo, prime Stoner kontra mezőny tekintetében, legfeljebb egy két versenyen .(pedig őket sem tartottam,tartom kisebb tehetségnek) Ennyire nem éreztem soha hogy mintha egy ember más kategóriát jelentene a géposztályon belül. Néha elhiszem az össze esküvés elméleteket 😀 Furcsa hogy mindenkinek vigyázni kell a gumira, Marc meg sóderbe kicsúszva, aztán őrült tempót diktálva keresztbe csúszkálva semmi. Csak furcsa😊

Szerkesztette: esanders10
több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ne menjünk el szó nélkül amellett, hogy Dovi első dobogója volt a tegnapi Jerezben a Ducatival. Egyrészt ez lehet jó előjele annak, hogy a desmo idén versenyképesebb lehet mint eddig - pl Miller és Peco is kimondottan jók voltak az egész hétvégén - másrészt ha Marquez tényleg versenyeket fog kihagyni, Doviziosonak ez élete lehetősége a bajnoki címre.

Amugy is három a magyar igazság, úgyhogy zsinorban a három VB ezüst utan, most már az arany kell hogy jöjjön.
Cowboykarcsi90
És egy a ráadás! Bár nem tudom, hogy ez mennyiben érinti az olasz motoron ülő olasz motorost 😅
gdavid
Ugyan az a zászlónk csak az ővék el lett borítva. Ugyhogy Dovi majdhogynem magyar motoros.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
FLZOLI Denver Broncos 11 829 — farkas.l.zoltan@gmail.com
A hétvégi magyar nagydíj pozitívuma:

Valamelyik elmeroggyant bedobta, hogy át kéne nevezni MogyoRoad - ra 😊 Azóta ezt nem tudom elengedni, mennyivel jobb mint a Hungaroring.. 😊

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Blaney és Hamlin végig dominálja a texasi versenyt, erre az utolsó 20 körre eltűnik mindkettő esélye a balfasz Houff miatt. Az is mit keres a Cup Seriesben, nem tudom.
Mikey
Na, mindent elmond Houff kreténségéről, hogy O'Donnellék el fognak beszélgetni vele az esetről, hogy esetleg többet ne akarjon már külső ívről befordulni a pit lane-re. Keselowski pedig felvetette az ötletet, hogy nem kéne minden, bár pénzes, de tapasztalatlan emberkét engedni versenyezni a nagyok között, ill. ha valaki sokadjára is béna, mint Houff, akkor le kéne küldeni alsóbb sorozatokba tanulni.

Eleve nem értem, hogy hogyan engedhették tavaly szumma 16 - !!! - Xfinity/Truck/ARCA/K&N Series versennyel a háta mögött elindulni a nagyok között... mármint értem, mert nincs erre semmi szabályozás, mint pl. a Forma-1-ben, de ideje lesz kitalálni valamit.

Szerkesztette: Mikey
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ahogy nézem, a saját motor, ahogy elüti, az törte el a karját
diverdoc
Így van, több helyen is ezt írják. Plusz a törésnél komolyabb probléma is lehet, gyanítják hogy lebénult az orsóidege. Ez a finom motoros mozgásoknál lehet hátrány, a gázadás pont ilyen. De ezt Te biztos jobban tudod.
 p1race.hu/hir/lehet_hogy_marqueznel_nagyobb_a_gond_mint_az_elsore_tunt_20200719#comments

több mint 3 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Ahogy nézem, a saját motor, ahogy elüti, az törte el a karját


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 3 éve
dawyd728 3 690
anno egyébként Doohan nem ugyanebben a kanyarban dobta el a gépét?
slowmotion
Dede
több mint 3 éve
gdavid New England Patriots 3 885 — Patriots fan
Ne menjünk el szó nélkül amellett, hogy Dovi első dobogója volt a tegnapi Jerezben a Ducatival. Egyrészt ez lehet jó előjele annak, hogy a desmo idén versenyképesebb lehet mint eddig - pl Miller és Peco is kimondottan jók voltak az egész hétvégén - másrészt ha Marquez tényleg versenyeket fog kihagyni, Doviziosonak ez élete lehetősége a bajnoki címre.

Amugy is három a magyar igazság, úgyhogy zsinorban a három VB ezüst utan, most már az arany kell hogy jöjjön.
Cowboykarcsi90
És egy a ráadás! Bár nem tudom, hogy ez mennyiben érinti az olasz motoron ülő olasz motorost 😅

Szerkesztette: gdavid

Ott voltam Szakmázgató születésénél :cool:
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Ne menjünk el szó nélkül amellett, hogy Dovi első dobogója volt a tegnapi Jerezben a Ducatival. Egyrészt ez lehet jó előjele annak, hogy a desmo idén versenyképesebb lehet mint eddig - pl Miller és Peco is kimondottan jók voltak az egész hétvégén - másrészt ha Marquez tényleg versenyeket fog kihagyni, Doviziosonak ez élete lehetősége a bajnoki címre.

Amugy is három a magyar igazság, úgyhogy zsinorban a három VB ezüst utan, most már az arany kell hogy jöjjön.
Cowboykarcsi90
Dovi megérdemelné, de kibaszott egy pechvogel.

több mint 3 éve
Cowboykarcsi90 Dallas Cowboys 3 066 — …the quickest draw, the toughest motherfucker in these lands
Ne menjünk el szó nélkül amellett, hogy Dovi első dobogója volt a tegnapi Jerezben a Ducatival. Egyrészt ez lehet jó előjele annak, hogy a desmo idén versenyképesebb lehet mint eddig - pl Miller és Peco is kimondottan jók voltak az egész hétvégén - másrészt ha Marquez tényleg versenyeket fog kihagyni, Doviziosonak ez élete lehetősége a bajnoki címre.

Amugy is három a magyar igazság, úgyhogy zsinorban a három VB ezüst utan, most már az arany kell hogy jöjjön.

The ring dang doo, now what is that?
Its soft and round like a pussy cat!
Got a hole in the middle, and it's split in two
and that's what you call the ring dang doo!
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
Bradshaw milyen lelkesen kiabálta hogy „drivers, start your engines!” 😁
Mikey
Hatalmas arc!
Nagy kár, hogy nem Raider lett.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 641 — Cowboys fan
anno egyébként Doohan nem ugyanebben a kanyarban dobta el a gépét?
több mint 3 éve
🤘 gaben 🤘 Chicago Bears Texas Longhorns 7 844 — Deion Sanders for president!
MM a hülye egójának köszönheti a bukást.
NB2
És a ”hülye egójának” köszönheti a sikereit, vb címeit, rekordjait.
Ilyenek ezek a hülye egók...
Sobri Jóska
Nyilván ez is igaz, ugyanakkor szerintem az utóbbi években - főleg 18’-19’ben - pont azért volt ennyire sikeres mert ezt a “Marquezt” kiválóan tudta kontrolálni magában. És csak akkor “engedte elő” amikor szükség volt rá. Amikor nem akkor belátta, hogy bőven elég a második vagy a hamrmadik hely, amig kvázi minden harmadik veresenyt ugyis Ő nyer meg.

Nekem egy az egyben a 2018-as argentin nagydíj jutott az eszembe, ahol egy ugyanigy hülyére nyert versenyt nullázott le, ugyanígy mert elgorult a gyógyszere. Akkor könnyebben meguszta mert Ő nem bukott csak a 20 másodperces büntetéssel kinullázta magát.

Persze MM már bőven az a kategoria, akinek nem kell magyarázkodnia, igazából ha idén ne adj isten nem gyeri meg a VBt az sem változtat semmit a reputációján.

Egyszerűen csak meglepő számomra is, hogy képes ennyire elveszíteni a fejét a valaha volt egyik legjobb motoros.
Cowboykarcsi90
Ösztönlény nem észlény!
Legalább megint lehet versenyeket nézni.

" Szeretem a jeget, hagyjál békén. "
több mint 3 éve
Willie Parker Pittsburgh Steelers 13 646
Új bajnokot avatunk x év után?
Nem így kellett volna hoznia a sorsnak ezt, lehetett volna verseny körülmények között is eldönteni, de ezzel most egy hatalmas állóvizet kavart fel szerintem a GPben. Jobbulást Marcnak, de ha van esze most a 110%os felépülésre játszik.
Rins kiheveri, bár a szezonjának lehet neki is lőttek.
Crutch pedig, nagyon jó kérdés. Remélem látom még a GPben. 😕
Coolearie
Marquez szerintem Rossi VB rekordját mindenképpen meg akarja dönteni. 2015 is arra ment ki, hogy egyel kevesebb címet kelljen űberelnie. A friss hírek szerint komolyabb idegsérülése is lehet, ami kihathat a gázkezelésére, és akkor lehet hogy nem nyer többet. Elismerem, de nem kedvelem, viszont ilyet befejezést nem kívánok neki.
Rossi szurkolóként meg azt mondom hogy év végén vonuljon vissza a mester, mert ez már ciki.
bcsarli
Rossi olyan, mintha hobbimotorozna az elmúlt 2-3 évben...
több mint 3 éve
bcsarli, Udvari Főkóstoló Pittsburgh Steelers 8 313 — A Heinz Field-en soha sem járt, hozzá nem értő lelkes amatőr
Új bajnokot avatunk x év után?
Nem így kellett volna hoznia a sorsnak ezt, lehetett volna verseny körülmények között is eldönteni, de ezzel most egy hatalmas állóvizet kavart fel szerintem a GPben. Jobbulást Marcnak, de ha van esze most a 110%os felépülésre játszik.
Rins kiheveri, bár a szezonjának lehet neki is lőttek.
Crutch pedig, nagyon jó kérdés. Remélem látom még a GPben. 😕
Coolearie
Marquez szerintem Rossi VB rekordját mindenképpen meg akarja dönteni. 2015 is arra ment ki, hogy egyel kevesebb címet kelljen űberelnie. A friss hírek szerint komolyabb idegsérülése is lehet, ami kihathat a gázkezelésére, és akkor lehet hogy nem nyer többet. Elismerem, de nem kedvelem, viszont ilyet befejezést nem kívánok neki.
Rossi szurkolóként meg azt mondom hogy év végén vonuljon vissza a mester, mert ez már ciki.

több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Dillon nyert, én meg megyek hányni. Ennél undorítóbb végkifejletet elképzelni nem tudtam volna, erre tessék.

Rohadj meg Quin Houff!
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 535
Blaney és Hamlin végig dominálja a texasi versenyt, erre az utolsó 20 körre eltűnik mindkettő esélye a balfasz Houff miatt. Az is mit keres a Cup Seriesben, nem tudom.

Blaney hetedik alkalommal vezet 100 kör felett, és hetedjére sem tud nyerni, fasz kivan.

Remélem Reddick behúzza akkor már.
több mint 3 éve
Coolearie San Francisco 49ers 5 343 — . . .
Új bajnokot avatunk x év után?
Nem így kellett volna hoznia a sorsnak ezt, lehetett volna verseny körülmények között is eldönteni, de ezzel most egy hatalmas állóvizet kavart fel szerintem a GPben. Jobbulást Marcnak, de ha van esze most a 110%os felépülésre játszik.
Rins kiheveri, bár a szezonjának lehet neki is lőttek.
Crutch pedig, nagyon jó kérdés. Remélem látom még a GPben. 😕

több mint 3 éve
Toca Minnesota Vikings 18 634 — Vikings fan
MM a hülye egójának köszönheti a bukást.
NB2
És a ”hülye egójának” köszönheti a sikereit, vb címeit, rekordjait.
Ilyenek ezek a hülye egók...
Sobri Jóska
MM szurkolókén nekem ezt nem kell mondanod, de itt kár volt annyira tolni neki. Egy 3. hellyel is bőven istencsászár lett volna. Erre...
NB2
Mert ő nem elégszik meg ezzel az első versenyen amíg nincs ő a top1 seedben.
több mint 3 éve
NB2 New England Patriots 21 895 — nabege2@yahoo.com
MM a hülye egójának köszönheti a bukást.
NB2
És a ”hülye egójának” köszönheti a sikereit, vb címeit, rekordjait.
Ilyenek ezek a hülye egók...
Sobri Jóska
MM szurkolókén nekem ezt nem kell mondanod, de itt kár volt annyira tolni neki. Egy 3. hellyel is bőven istencsászár lett volna. Erre...