Autó- és motorsportok

18 feliratkozó

több mint 11 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Szabályváltozások

 sportgeza.hu/forma1/2013/01/04/mi_lesz_uj_iden_a_forma-1-ben/
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Aki még nem látta esetleg, kurvajól összevan rakva
 indavideo.hu/video/F1_2012_-_Season_Review_from_Sky_Sport_IT_-_Fino_allultimo_respiro
több mint 11 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
 www.f1hirek.hu/f1/20121221-f1-a-hazai-szakiroknal-is-alonso-a-kiraly.html

Nagyon komoly kis éves értékelés és rangsor 12 újságírótól. Czolner pickje igazán meglepő... 😀JayB
Hát igen legjobb 6 előzésből, 3 Kimié 😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
 www.f1hirek.hu/f1/20121221-f1-a-hazai-szakiroknal-is-alonso-a-kiraly.html

Nagyon komoly kis éves értékelés és rangsor 12 újságírótól. Czolner pickje igazán meglepő... 😀
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
Azt azért szögezzük le hogy nem minden Alonsoval szimpatizáló ember='köcsögggrosjean/lotus-reanult direkt lökik ki/vettel szar/red bull csal/egy igazság van a földön és az Alonso" betegségben szenvedő idiótákkal.

Grosjean-nak bőven van helye a forma1-ben és ezt idén bizonyitotta be. Felvette a versenyt egy Kimi Raikonennel, ez nem semmi. Nem mindig jöttek jól ki neki a dolgok de tavaly Hamiltonnak se, akkor neki sincs helye?JayB
Én sem ez a kategória vagyok, remélem.....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Amúgy Kubicára visszatérve:Roppant módon sajnálom, hogy véget ért a Forma1-es karrierje, mert sajnos kijelenthetjük, hogy ez így van.Rendben van, hogy nagy küzdő, meg minden, de a F1 elvárásainak nem tud megfelelni.Kívánok neki egy nagyon, nagyon hosszú, és sikerekben bővelkedő ralis karriert.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Azt azért szögezzük le hogy nem minden Alonsoval szimpatizáló ember='köcsögggrosjean/lotus-reanult direkt lökik ki/vettel szar/red bull csal/egy igazság van a földön és az Alonso" betegségben szenvedő idiótákkal. JayB
Ilyet, egy szóval sem állítottam, tiszteletben tartom azt aki másnak szurkol, nem vagyok egy véresszájú Toro Rosso fan, csak úgy vagyok vele, hogy nem csak az ún.nagy csapatokért lehet szorítani.A kicsiknek is kell a biztatás!Amúgy a csapat hivatalos neve:SCUDERIA TORO ROSSO FERRARIlaccoo74
Ezért nem is idéztelek 😊 Csak ez eléggé kezd elterjedni, rengeteg ilyen szurkoló van sajnos. Külön kedvenc kis csapatom nincs, inkább azért szurkolok hogy legyen mindegyiknek sikerélménye ha csak egy versenyen is. Hihetetlen erőfeszitések és technika kell ahhoz hogy akár egy HRT pályára guruljon és ezt is értékelni kell.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Azt azért szögezzük le hogy nem minden Alonsoval szimpatizáló ember='köcsögggrosjean/lotus-reanult direkt lökik ki/vettel szar/red bull csal/egy igazság van a földön és az Alonso" betegségben szenvedő idiótákkal. JayB
Ilyet, egy szóval sem állítottam, tiszteletben tartom azt aki másnak szurkol, nem vagyok egy véresszájú Toro Rosso fan, csak úgy vagyok vele, hogy nem csak az ún.nagy csapatokért lehet szorítani.A kicsiknek is kell a biztatás!Amúgy a csapat hivatalos neve:SCUDERIA TORO ROSSO FERRARI
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Azt azért szögezzük le hogy nem minden Alonsoval szimpatizáló ember='köcsögggrosjean/lotus-reanult direkt lökik ki/vettel szar/red bull csal/egy igazság van a földön és az Alonso" betegségben szenvedő idiótákkal.

Grosjean-nak bőven van helye a forma1-ben és ezt idén bizonyitotta be. Felvette a versenyt egy Kimi Raikonennel, ez nem semmi. Nem mindig jöttek jól ki neki a dolgok de tavaly Hamiltonnak se, akkor neki sincs helye?
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Azért, én személy szerint sajnálom, hogy Kobayashi 2013-ban nem fog versenyezni a Forma-1-ben.Szerintem volt jónéhány nagy pillanata.Egy Lotusban is el tudtam volna képzelni.laccoo74
Úgy tudom a Force Indiánál még van egy hely, és ők elvileg nem a pénzre mennek rá, szóval még van esély. Mondjuk Gro maradásával legalább a nyalonzo fanok is panszkodhatnak is egy újabb évet, szóval már majdnem mindenki jól járt.Double B
Gratuálok magas szintü hozzászólásodhoz. Én speciel Ferrari és Alonso fanként örülök, hogy marad Grosjean. Amúgy mért panaszkodnánk mert kiütötte egyszer , ráadásul nem is kipöckölte hane megy irányíthatatlan autóval neki csapódott ? Mindenki magából indul ki. Grosjean szerintem jó pilóta Rosberg szint nálam kéne neki egy Win hogy felszabaduljon és kicsit megnyugodjon.
Kombayasi meg gyakran beletud szürkülni a mezőnybe, bár elég sok peche volt, nekem kevésbé hiányozik majd mint a francia.Toca
Én 2006-tól a Toro Rossonak szurkolok, és nem Vettel miatt.Alonso tehetségét elismerem, de mint ember nem szimpatikus nekem.Nem akarok vitát generálni, nem szeretheti mindenki ugyanazt.
több mint 11 éve
Toca Minnesota Vikings 18 667 — Vikings fan
Azért, én személy szerint sajnálom, hogy Kobayashi 2013-ban nem fog versenyezni a Forma-1-ben.Szerintem volt jónéhány nagy pillanata.Egy Lotusban is el tudtam volna képzelni.laccoo74
Úgy tudom a Force Indiánál még van egy hely, és ők elvileg nem a pénzre mennek rá, szóval még van esély. Mondjuk Gro maradásával legalább a nyalonzo fanok is panszkodhatnak is egy újabb évet, szóval már majdnem mindenki jól járt.Double B
Gratuálok magas szintü hozzászólásodhoz. Én speciel Ferrari és Alonso fanként örülök, hogy marad Grosjean. Amúgy mért panaszkodnánk mert kiütötte egyszer , ráadásul nem is kipöckölte hane megy irányíthatatlan autóval neki csapódott ? Mindenki magából indul ki. Grosjean szerintem jó pilóta Rosberg szint nálam kéne neki egy Win hogy felszabaduljon és kicsit megnyugodjon.
Kombayasi meg gyakran beletud szürkülni a mezőnybe, bár elég sok peche volt, nekem kevésbé hiányozik majd mint a francia.
több mint 11 éve
Double B Indianapolis Colts 800 — In Irsay We Trust!
Azért, én személy szerint sajnálom, hogy Kobayashi 2013-ban nem fog versenyezni a Forma-1-ben.Szerintem volt jónéhány nagy pillanata.Egy Lotusban is el tudtam volna képzelni.laccoo74
Úgy tudom a Force Indiánál még van egy hely, és ők elvileg nem a pénzre mennek rá, szóval még van esély. Mondjuk Gro maradásával legalább a nyalonzo fanok is panszkodhatnak is egy újabb évet, szóval már majdnem mindenki jól járt.
több mint 11 éve
laccoo74 Chicago Bears 2 986 — Kőkorszaki maci
Azért, én személy szerint sajnálom, hogy Kobayashi 2013-ban nem fog versenyezni a Forma-1-ben.Szerintem volt jónéhány nagy pillanata.Egy Lotusban is el tudtam volna képzelni.
több mint 11 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
 f1-live.hu/hirek/hirajanlo/60079/29/hivatalos_grosjean_2013ban_is_a_lotus_versenyzoje_lesz/
Jövőre is Grosjean lesz Kimi csapattársa!Raven17
L.O.L.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 11 éve
csi77 Chicago Bears Illinois Fighting Illini 8 484 — Bears & Illinois fan
 f1-live.hu/hirek/hirajanlo/60079/29/hivatalos_grosjean_2013ban_is_a_lotus_versenyzoje_lesz/
Jövőre is Grosjean lesz Kimi csapattársa!Raven17
jó döntés!JayB
Legalább lesz, aki kiüsse Alonso-t a gyökér elől....😊

Hajrá Bad Bones!
A lányos apukáknak a legjobb!!
http://orig08.deviantart.net/fa61/f/2015/248/f/d/matt_forte_by_anyegin-d98fqaw.png
több mint 11 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 710 — Scream and scout
És mi lesz Kubicával?Matthew99
 www.hatharom.hu/article/0f3c9a-robert-kubica-nem-lat-sok-eselyt-a-visszateresre

Szerk. ezt meg most találtam 😂


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 11 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 329 — Invisible man
És mi lesz Kubicával?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
 f1-live.hu/hirek/hirajanlo/60079/29/hivatalos_grosjean_2013ban_is_a_lotus_versenyzoje_lesz/
Jövőre is Grosjean lesz Kimi csapattársa!Raven17
jó döntés!
több mint 11 éve
Raven17 Philadelphia Eagles 1 298 — ravenc177@gmail.com
 f1-live.hu/hirek/hirajanlo/60079/29/hivatalos_grosjean_2013ban_is_a_lotus_versenyzoje_lesz/
Jövőre is Grosjean lesz Kimi csapattársa!
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Benyomom a döntőre, de ez a bohóckodás most mi a fene?
És az sem túl korrekt, hogy az első két autó egyaránt inkább Grosjeannak kedvez.Schleck
szórakoztatni kell a közönséget, amíg a srácok autót cserélnek. de Terry Grant hatalmas arc 😀
több mint 11 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Benyomom a döntőre, de ez a bohóckodás most mi a fene?
És az sem túl korrekt, hogy az első két autó egyaránt inkább Grosjeannak kedvez.

több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Ez a döntő gonosz, mert mindkettőt kedvelem. Kristensen hatalmas döntő choker, viszont Le Mans miatt ne nyerjen most se. Grosjean meg szakítsa meg az F1-esek rossz sorozatát.
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Grosjean nem szarral gurigázik... JayB
beszarás mennyire ráérzett itt a kieséses szakaszban. Schuminak idén se sikerül, hihetetlen 😀shawnka
F1-ben ugyanezt csinálja, ha ráérez brutálisat tud menni egy körön, Kimit jórészt verte is időmérőkön. Remélem jövőre ha marad látunk belőle több jót mert tehetséges gyerek.
több mint 11 éve
shawnka Buffalo Bills Washington Huskies 15 132 — Tyrone Creek
Grosjean nem szarral gurigázik... JayB
beszarás mennyire ráérzett itt a kieséses szakaszban. Schuminak idén se sikerül, hihetetlen 😀
több mint 11 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Grosjean nem szarral gurigázik...