Baseball

40 feliratkozó

több mint 3 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 841 — No es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: r.baggio
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 930
Hoy nez ki egy 40-es roster az mlb-ben posztonkent?pl hany 1b 2b jatekos van?
A neten altalanost talaltam csak h pitcher, insider, oursider.
Persze itt kevergetik a kartyakat de nagyjabol tudtok mondani egy szamot?

Az utosorrend es a vedekezo jatekosok kozott nincs osszefugges nem?tehat nem azoknam KELL vedekezni akik utnek is nem?
YoungZeeZee
40-es keret nagy általánosságban kb. 15+ dobó, infield posztonként legalább 2-2 játékos, a többiek outfielderek. De ha rákeresel az "(x csapat) depth chart" kifejezésre, tűpontosan megkapod, hol kikből áll a negyvenes keret.

A második kérdésedre meg: dehogynem ugyanazok védekeznek az inning alján, akik az inning tetején ütnek. Szerintem nézz meg egy meccset 😀
robiroboter
Kerestem de a csapatok hivatalos oldalan nem volt ott h 1b 2b ss.

Koszi.nezegetem csak sajnos nem tudok kb semmilyen esemenyt vegignezni egyeb dolgok miatt.sokszor csak hatter a sport.
több mint 3 éve
robiroboter 2 009 — Let's go O's!
Hoy nez ki egy 40-es roster az mlb-ben posztonkent?pl hany 1b 2b jatekos van?
A neten altalanost talaltam csak h pitcher, insider, oursider.
Persze itt kevergetik a kartyakat de nagyjabol tudtok mondani egy szamot?

Az utosorrend es a vedekezo jatekosok kozott nincs osszefugges nem?tehat nem azoknam KELL vedekezni akik utnek is nem?
YoungZeeZee
40-es keret nagy általánosságban kb. 15+ dobó, infield posztonként legalább 2-2 játékos, a többiek outfielderek. De ha rákeresel az "(x csapat) depth chart" kifejezésre, tűpontosan megkapod, hol kikből áll a negyvenes keret.

A második kérdésedre meg: dehogynem ugyanazok védekeznek az inning alján, akik az inning tetején ütnek. Szerintem nézz meg egy meccset 😀

Adam Jones Theory of Everything: Sometimes you suck.
több mint 3 éve
YoungZeeZee 7 930
Hoy nez ki egy 40-es roster az mlb-ben posztonkent?pl hany 1b 2b jatekos van?
A neten altalanost talaltam csak h pitcher, insider, oursider.
Persze itt kevergetik a kartyakat de nagyjabol tudtok mondani egy szamot?

Az utosorrend es a vedekezo jatekosok kozott nincs osszefugges nem?tehat nem azoknam KELL vedekezni akik utnek is nem?
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Kluber pedig a Yankeesben, wow.
Mikey
Judge is aláírta a 2. arbitration évét 10,1 milliót kap idén.
Egész sok minden történt most egyszerre a több hónapos unalom után 😁


több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Kluber pedig a Yankeesben, wow.
több mint 3 éve
Gergőke Pittsburgh Steelers Michigan State Spartans 2 654 — Pittsburgh Pirates, Penguins and Chicago Bulls fan!
Mi meg úgyfest, hogy hosszabítunk 1 évre 800.000 dollárért Kyle Crick-kel, Adam Fraziert pedig tradeblockra raktuk. Mindeközben meg úgy fest, hogy a nemzetközi piacról megszereztük Shalin Polancot. Aki 16 éves, Dominikai, elvileg outfielden nyomja. A baseball America - nál a nemzetközi osztály 8. legjobbja volt, míg az MLB Pipeline szerint 11. Ja és semmi köze Gregory Polancohoz.

Úgy látom Cherington nagyon a farm system megerősítésén dolgozik. Gyakorlatilag az összes trade és megmozdulása ebbe az irányba mutat,ami hosszútávon kifizetődő lehet, ha farmsystem edzői garnitúrája olyan, hogy képes MLB szinten jó játékosokat kinevelni. Mindenesetre Hayes bíztató kezdet.

Amúgy arra is nagyon kíváncsi vagyok, hogy az 1/1-re kit vinné Cherington. Nagyon sok szakinál olvastam Kumar Rockert a Vanderbillt pit here. Hát nagyon kíváncsi lennék rá. Ugye ott van Priester, aki szintén 1.körös volt, tavaly draftoltuk Mlodzinskit 2 körben. Szóval megy a próbálkozás, hogy rendbe tegyük a rotációt. Most elvileg Taillon is visszatért, Keller hátha tovább fejlődik.

Nagyon kéne egy igazán jó pitcher, akiért lehet lelkesedni mondjuk Gerrit Cole után. Bár én nála is jobban kedveltem annak idején Francisco Lirianot, aki 2013-ban come Back players of the year is volt. Soha nem fogom feledni azt a szezont. Hosszú évek után visszatérés a PO-ba, majd a wild card körben kiütni a Redset hazai pályán. Rég volt...

" class="embed">
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Yoelqui Céspedes, MLB.com’s No. 1 international prospect -- and the younger half-brother of free-agent outfielder Yoenis Céspedes -- has agreed to a deal with the White Sox for $2.05 million, according to industry sources.whitesox.com
Jó kubai játékosból sosem elég!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Lemahieu 6 év 90 millióért marad
kapitnono
Nem 5 év 110-et akart?
Matthew99
Azt hallottam én is, meg évi 25 öt, de ha ez is elég volt akkor még jobb 😁
kapitnono
Persze öröm van. Csak nem értettem. Ha az elején mondja hogy tovább akar maradni kevesebbért akkor nem izgulunk ilyen sokáig.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Lemahieu 6 év 90 millióért marad
kapitnono
Nem 5 év 110-et akart?
Matthew99
Azt hallottam én is, meg évi 25 öt, de ha ez is elég volt akkor még jobb 😁


több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Lemahieu 6 év 90 millióért marad
kapitnono
Nem 5 év 110-et akart?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
Lemahieu 6 év 90 millióért marad


több mint 3 éve
slowmotion Dallas Cowboys 22 689 — Cowboys fan
több mint 3 éve
Shawn84 Philadelphia Eagles North Carolina Tar Heels 8 507
Lehetséges, hogy Willson Contreras jön a Marlinsba, hát meglepődnék ha igy lenne, de azért örülnék neki. 😀
adamfaragoo
Felszámolják a Cubsot? Bryantet láttam már Yankeesbe írva.
Matthew99
Hoyer szerint erősek leszünk, és nincs rebuild. Majd elment tárgyalni Bryantről és Contrerasról. Pénzmentő akció vagy mi van? Úgy tudom már van pénz Bryant hosszabbítására, igaz elég szarul játszott tavaly, és egyre többet sérült. Jó lenne ha valami kezdő szintű játékos is érkezne a távozók helyére. Contreras helyére mondjuk Jason Castrot írták a minap, de ha már lehet választani én Contrerast tartanám meg és Bryantet cserélném.
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man
Lehetséges, hogy Willson Contreras jön a Marlinsba, hát meglepődnék ha igy lenne, de azért örülnék neki. 😀
adamfaragoo
Felszámolják a Cubsot? Bryantet láttam már Yankeesbe írva.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 368
Lehetséges, hogy Willson Contreras jön a Marlinsba, hát meglepődnék ha igy lenne, de azért örülnék neki. 😀
több mint 3 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 560
Liam Hendriks a White Soxban, óó jeeeee.
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 368

Matthew99
Ha Kim Ng nem áll neki csinálni valamit, a szokásosnál is simábban leszünk utolsók idén.😀
több mint 3 éve
P@trik Cleveland Browns Texas Longhorns 2 611 — #HUNGarrettCardCollector #HunBelieveland #Padres
A hírek szerint hosszabbított a Padres Fernando Tatissal.
11 év - $320M!!!
több mint 3 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 328 — Invisible man


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 3 éve
Darksun3 1 248 — Yankees fan
RIP Tommy Lasorda 😕

DS!

http://jenkikhaza.blogspot.hu/

If you don't know where you are going, you might wind up someplace else.
/Yogi Berra/
több mint 3 éve
adamfaragoo Miami Dolphins 1 368
Ezt most csak úgy feldobta a twitter 😀 De van benne valami 😀

több mint 3 éve
Jakehomer Carolina Panthers Kentucky Wildcats 21 446 — Panthers fan
Világéletemben Mets szurkoló voltam!
labo7
Együttérzést várva írtad? 😀

Perception is reality.
több mint 3 éve
kapitnono New Orleans Saints Ohio State Buckeyes 8 071 — WHO DAT!!!!
SS Francisco Lindor and RHP Carlos Carrasco are reportedly headed to New York, per MLB Network's Jon Heyman.

Ha igaz a Dolen család minden tagjától kezdve, Chris Antonetti át Mike Chernoffig mindenki elmehet a jó büdős...
zsutu
Lehetett sejteni már tavaly is hogy menni fog, idén már bőven volt annyi pletyka hogy biztos valaki tényleg elviszi.


több mint 3 éve
labo7 San Francisco 49ers Wisconsin Badgers 372
Világéletemben Mets szurkoló voltam!
több mint 3 éve
zsutu Cleveland Browns 782
SS Francisco Lindor and RHP Carlos Carrasco are reportedly headed to New York, per MLB Network's Jon Heyman.

Ha igaz a Dolen család minden tagjától kezdve, Chris Antonetti át Mike Chernoffig mindenki elmehet a jó büdős...