Baseball

40 feliratkozó

több mint 4 éve
r.baggio Detroit Lions Washington State Cougars 61 662 — no es importante
Kedvenc MLB csapat: Athletics (deyell), Blue Jays (ZoliMP), Brewers (gamerkr), Cardinals (Al), Cubs (Shawn84), Dodgers (KeyG, slowmotion, danyly), Diamondbacks (Kampman, Löfli), Giants (nagir, zavi27), Indians (labo7), Mariners (Dzsokijuing, Maka), Marlins (adamfaragoo), Orioles (Ray_bp_Lewis, robiroboter), Padres (lol, P@trik), Phillies (dande), Pirates (Fast Willie, Gergőke), Rays (Sobri, Wester), Red Sox (Bruschi85, zemanla), Reds (Jakehomer), Tigers (Johnnyblaze), Twins (Heisman), Yankees (csebi, Darksun3, kapitnono, Matthew99, shawnka, Tito05), White Sox (baggio, Mikey)

Szerkesztette: Löfli
több mint 13 éve
Escalade Indianapolis Colts 1 034 — #want
Nem tudok betelni ezzel a videóval. Nem gondoltam, hogy végig fogja bírni a Padres, pedig nagyon úgy néz ki. Most már jusson be a két nyugati csapat, jobban megérdemlik mint a choker Braves...

több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
ismét win, a Mets ellen, pedig ez a Blanton vs. Dickey tűnt a legneccesebbnek, ma Hamels és Doc jön, ha minden jól megy, 13 meccses győzelmi szériát tudunk tartani

most már lényegében meg se kell említenem, hogy a Braves kikapott, az NL 1. hely már bőven megvanHurka
A magic number 2, szal még ennyit nyerni kell vagy bukjon a Braves 😊

több mint 13 éve
Rammer 194 — Rams fan
Megvan Wainonak a 20. győzelme, tavaly épp lemaradt róla, most megvan, nagyon örülök neki!

Csapat meg hihetetlen, én az augusztusi rémálom és a szeptemberi csodálat eleje miatt eldöntöttem hogy inkább nem húzom fel magam többet idén a meccseinken, azóta nem nézem őket a hónap eleje óta, csak minden reggel az eredményeket. Amik alapján amúgy jó döntést hoztam... Szörnyen frusztráló ez az elvesztegetett szezon így, de hát nem is érdemlünk semmit az utóbbi két hónap alapján, pedig a Reds-söpréses széria után még milyen rózsaszín volt a világ...


I know the human being and fish can coexist peacefully
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
ismét win, a Mets ellen, pedig ez a Blanton vs. Dickey tűnt a legneccesebbnek, ma Hamels és Doc jön, ha minden jól megy, 13 meccses győzelmi szériát tudunk tartani

most már lényegében meg se kell említenem, hogy a Braves kikapott, az NL 1. hely már bőven megvan
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Ennyi volt a szezonunk... 😕 Nyertek ezek a buzik ellenünk, Chacin a 2-run HR kivételével tökéletes hét inninget hozott, de Lincecum-on csak egy pontot tudtunk hozni, ezzel kikaptunk, és minden eldőlt. Ráadásul a Braves összeomlásával a SD és a SF is playoffolni fog. Mindegy, buzi aki ilyenkor már játszik, majd áprilistól jövünk. 😊


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Höhö, egyik srác megjegyezte este, hogy a Cubs-Giants-ra a fogadóirodáknál 12.5 pont az under/over ponthatár, pedig alig van pont a meccseiken, minimális átlagban szereznek és kapnak pontokat, lehet hogy eladja a Cubs a meccset... erre mi történik? 13-0-ra egész véletlen nyert a Giants... no comment.


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
Icsíro kétszáz. Tíz éve ezt csinálja! 😊Shortstop
Hihetetlen az ember. És halál szerényen adja elő magát.

off: visszatértél? 😉Matthew99
Persze, hisz más kultúrájú.

off:Annyira nem csak láttam senki sem említi meg.. Szerintem nagyobb dolog mint ötven homert ütni. Válasz mailt megkaptad?Shortstop
Az kemény, hogy ebben a ligában 10 éve hozza a szintet. Nem hiába szeretik. Közben Pujols is 40-nél tart.

off:Meg- meg. De írhatsz magadtól is 😊 Ha tudsz valamit szólj.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Icsíro kétszáz. Tíz éve ezt csinálja! 😊Shortstop
Hihetetlen az ember. És halál szerényen adja elő magát.

off: visszatértél? 😉Matthew99
Persze, hisz más kultúrájú.

off:Annyira nem csak láttam senki sem említi meg.. Szerintem nagyobb dolog mint ötven homert ütni. Válasz mailt megkaptad?
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 570 — Invisible man
Icsíro kétszáz. Tíz éve ezt csinálja! 😊Shortstop
Hihetetlen az ember. És halál szerényen adja elő magát.

off: visszatértél? 😉


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. Nincs ez elbaszva, csak másra lesz jó. A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Icsíro kétszáz. Tíz éve ezt csinálja! 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Bautista: 50!! :oGoose
tavalyi és tavalyelőtti szezonban nem tudta senki sem megcsinálni, szép teljesítmény
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Bautista: 50!! :o
több mint 13 éve
EaRl Philadelphia Eagles 598 — Chip Kelly fan
ejha, augusztus óta nem néztem MLB-t,erre most ránézek a standings-re....92-61....10 W streakkel...ideje lenne elkezdeni követni, a végén még bajnokok leszünk megint 😀
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Tegnap FJM-nap volt a Deadspinen. Felénél tartok, de már háromszor leköptem a laptopomat a röhögéstől.
http://deadspin.com/tag/fjm/

(Aki nem tudja mire számítson, barom baseballal kapcsolatos cikkek ízekre szedése. Kb. mint ahogy a Kissing Suzy Kolberen minden héten széttépik Peter King MMQB-jét.)

Jó olvasgatást. 😊
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
azt hiszemm a számok magukért beszélnek
14-1 a legutóbbi 15 meccsen, a legutóbbi 10-et megnyertük, Hamels, Oswalt és Halladay 4-0-al áll szeptemberben, Hamels ERA-ja 1 alatt van ebben a hónapban, 6 meccs az előny a Bravesel szemben ezzel a mostani sweeppel együtt
brutálisan jók vagyunk, főleg a kezdő pitcher 3-as
több mint 13 éve
Maka Jacksonville Jaguars Tulane Green Wave 2 750
Lopez 3 homerun, erre mondják azt, hogy too little, too late.

https://www.facebook.com/makamazsom/
https://twitter.com/makamazsom
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kikaptunk Arizonában. Sajnos az egész csapat kezd elkészülni az erejével. A SP-ek hullafáradtak, DLR van a legjobb formában, és ma vele is kikaptunk. Az ütők impotensek voltak, CarGo most véletlen ütött egy extra base-t, de egyébként a fájós csuklójával alig tudja tartani is az ütőt. Kurva nehéz lesz a szezon vége, és mindkét rivális győzött. :/TheMileHighCity
Megint vesztettünk. Ubaldo teljesen elkészült az erejével az év végére, a bullpen legmegbízhatóbb tagja Belisle nem különben... Legalább a SF kikapott, de a Dodgers megint lefeküdt a SD-nek, rohadt nehéz lesz innentől. Az a minimum, hogy holnap nyernünk kell, na de Francis-szel és a sérült vállával sansztalanok vagyunk. Ezután mondjuk legalább hazatérünk, de ott is jön egy Chacin-Lincecum, meg a "dead arm" Hammel, DLR is Cain ellen... Szerintem ez már a vége... 😕

Kemény, hogy az Avs 2-0-ról kapott ki 4-2-re, a Rox 4-0-ról 8-4-re, még megnéztem volna mára egy Nuggets-meccset hasonló forgatókönyvvel. 😀


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
a twinsnek megvan a tuti csoportgyőzelem mert nyertek és a CWS kikapott
9 év alatt a 6. csoportelsőség Ron Gardenhirenak, aki idén már csakcsak megnyeri az első Manager of the Yearjét az 5 második hely után
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Kikaptunk Arizonában. Sajnos az egész csapat kezd elkészülni az erejével. A SP-ek hullafáradtak, DLR van a legjobb formában, és ma vele is kikaptunk. Az ütők impotensek voltak, CarGo most véletlen ütött egy extra base-t, de egyébként a fájós csuklójával alig tudja tartani is az ütőt. Kurva nehéz lesz a szezon vége, és mindkét rivális győzött. :/


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Rajna Tennessee Titans 7 926 — Nega Scott
Series zsebben, 5 meccs tisztán az NL és a div élén, 10 meccses winning streak, Doc 20 win (28 éve az első Phillyben). Ennyi.

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 100 — 28-14
Meg is van az opener, 4 meccs tisztán, és a Braves még így is az egész NL másodikja, ha innen elbukjuk, akkor valami csúnyát csinálok. De nem fogok, mert ez sima innen.Rajna
és végre Lidge is nagyon összekapta magát
több mint 13 éve
TheMileHighCity 1 906 — Colorado Governor
Készítettem egy helyzetjelentést NL West-ről, a vége kicsit talán elborult lett. 😀

http://denversports.blog.hu/2010/09/21/nl_west_figyelo_149_meccs_utan


Denver Sports Blog
Denver Sports Blog twitter
Get In The Ring
több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 18 551
Annyira jellemző, hogy aki rossz formába kerül, az előbb-utóbb meg is sérül. Gondolok itt most pl. Floydra, de nemrég García ugyanez volt.
Nagyon keserű szájízt fog hagyni így ez a szezon maga után. És nem azért, mert csak csoportharmadik lesz a csapat, hanem amiatt, ahogyan az lesz.
több mint 13 éve
marci Indianapolis Colts 1 023
Szerintetek ez mi volt? Én úgy gondolom, hogy nem birtokolta a labdát: http://mlb.mlb.com/video/play.jsp?content_id=12255617Matthew99
Attól még hogy nem volt meg az exchange, Thome tuti out (ugyanez szokott lenni a double play-eknél, amikor kiejti a labdát a kettesen lévő védő, a kettesre érkező futó kiesik). A szabály nem tudom hogy van, de Youngot én visszaküldtem volna az egyesre, mert ő pont azért nem ment vissza, mert jelezték, hogy nem volt out.
több mint 13 éve
Ork Indianapolis Colts 1 904 — Manningless
Matthew szerencsére az a play tökmindegy lesz már, de tavaly pont az A's ellen egy győzelmet vettek el a bírók és akkor +1 meccses rájátszás kellett a Tigersel, szóval nem jó a Twinsnek velük játszani 😀

Meg is van az opener, 4 meccs tisztán, és a Braves még így is az egész NL másodikja, ha innen elbukjuk, akkor valami csúnyát csinálok. De nem fogok, mert mi nem a Mets vagyunk.Rajna
azt hittem ezt íród majd 😀