NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Filmek

40 feliratkozó

több mint 5 éve
Zsellér van de Vrij Baltimore Ravens 12 761 — Слава Україні! Героям слава!
Ghostland

Kellemesen beteg horror/dráma/thriller film, ami szerintem egyáltalán nem tucathorror.

Ajánlom.

| HPL filmben való említéséért és szerepeltetéséért óriási nagy piros pont!A csavart végülis ki lehet találni, de így is oké. |

"Minél messzebb sodródik egy társadalom az igazságtól, annál jobban fogja gyűlölni azokat, akik kimondják azt." (George Orwell)

"A világ igazságtalan. Ha elfogadod ezt, cinkos lesz a neved, ha pedig megváltoztatnád, hóhér." (Sartre)

Never forget Bucha, Borodyanka, Hostomel, Irpen, Kramatorszk, Mariupol, Rubizne, Popasna, Kremenchuk, Sievierodonetsk, Chasov Yar, Vinnytsia, Mikolajiv, Olenivka, Chaplyny, Izjum, Zaporizzsja, Kijiv, Bakhmut, Pravdyne, Marinka, Kherson, Dnipro, Soledar, Avdijivka, Slovyansk, Uman, Nova Kakhovka, Kryvyi Rih, Odessa, Pervomajszkij,Lviv, Pokrovsk, Chernihiv, Kostyantynivka, Hroza, Harkiv, 2023.12.29., Odessa, Chernihiv
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
elvileg a Die Hard is kapott új szinkront
Negritis
Nézhetetlen is vele. Rickman új hangja totál idegesítő...
A BHZS meg egyik kedvencem Murphy miatt, meg a zene és a film is baszott jó 😊
De azt is az eredeti szinkronnal lehet élvezni igazán!
Még szerencse, hogy ezek megvannak mind videokazettán 😀 és azokat már lehet digitalizáltatni. Igaz, nem olcsó, de egy narrátoros Rambo, és Terminátor mindent visz! XD
Chargers LT
Én amíg ment a videò, digitalizáltam dvd lemezekre filmeket meg NHL Power Weekeket.

Az.egyik épp az eredeti szinkronos Die.Hard volt. Sőt, talán az.volt.a.tesztalany.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Törölt felhasználó
Memphis Belle, OMG, még megvan valahol a VHS. Best of.
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
elvileg a Die Hard is kapott új szinkront
Negritis
Nézhetetlen is vele. Rickman új hangja totál idegesítő...
A BHZS meg egyik kedvencem Murphy miatt, meg a zene és a film is baszott jó 😊
De azt is az eredeti szinkronnal lehet élvezni igazán!
Még szerencse, hogy ezek megvannak mind videokazettán 😀 és azokat már lehet digitalizáltatni. Igaz, nem olcsó, de egy narrátoros Rambo, és Terminátor mindent visz! XD

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
Ami most még eszembe jutott ilyen fos, amit bármikor megnézek az a Waterworld...
Hanni
erről meg nekem a Wild Wild West ugrott be Will Smith-szel, ami szintén ótvargagyi, de számos jelenetére máig emlékszem 😊
r.baggio
Azt filmet branagh viszi a hátán és a szinkron is kíváló hozzá

Az Armageddon hasonló nagy kedvencem még. Meg a memphis belle.
peach
Mind kurvajó 😀

Kieg.: Branagh és Kline.
kishaszi
Na meg Salma Hayek popsija 😛 Amúgy jó kis film az, simán élvezhető kategória.

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Chargers LT Los Angeles Chargers Florida State Seminoles 10 589 — Jedi Master
amúgy az egyik legjobb szar film most jutott eszembe: Ford Fairlane
amit megpróbáltam nézni angolul és úgy nézhetetlen 😀
Negritis
Asszem összesen 3 helyen volt siker a film, ahol jó volt a szinkronja. Ez Magyarország, Csehország, meg még valamelyik szláv terület, ha jól emlékszem 😀
kishaszi
A csengetett Mylord volt olyan még ami generációkon átívelő sikert aratott a szinkronnal, otthon viszont csúnya bukta volt.
ozibozi
Annak az idióta komornyiknak a hülye hangjával nem is csoda 😀
Ford Fairlane meg az egyik legnagyobb kultmozi, és csak az jut róla eszembe: "Idefigyelj, ha még egyszer ilyen csúnyán beszélsz, úgy pofánbaszlak, hogy nyekkensz" 😀

"Vicces gyerek vagy Sully, ezt díjazom! Téged nyírlak ki utolsónak." 😀
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Chips:
szórakoztató vígjáték, néhol a baszós-fingós vonalon de ettől még javaslom

Goosebumps:
aranyos, kiszámítható mese 1x nézős

ez meg elkapott már most:


The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Az ajándék - joel edgerton nem csak jó színész, de jó rendező is. A 90es éveket megidéző nagyon jól összerakot thriller ami pont azt adja amit vár az ember. Élvezetes kikapcsoódást. Kár, hogy egyre kevesebb ilyen műfajú és minőségű filmet csinálnak. ( tudom, európában biztos van 100)

Expedíció - számomra túl volt tolva a metaforikus ábrázolás, illetve nem hagyott teljesen behúzni, hogy alapból totál logikátlanul indulnak neki a túrának ( | miért nem megy egy fél zászló alj tankokkal, ágyúkkal meg mindennel ami kell vagy miért nem ugranak ejtőernyővel kapásból a világító tornyhoz? | ) a végéről meg az indiana jones és a kristálykoponya királysága jutott eszembe, amit nem neveznék dícséretnek. Az ex machina király volt, ezt garland sztem túltolta. Portman azért elviszi a filmet, de egyszer elég volt.

Veszett vidék - jobbra számítottam, de ahhoz jó volt, hogy kedvet kapjak pár westernhez ha időm engedni fogja

Gringo - tipikus példa, hogy a tehetség hiánya miatt, hogyan tud szétcsúszni totálisan egy film és a végén csak az marad, hogy wtf? Pedig a felütés nem rossz, a színészek jók, különösen coopley aki áthozta az elisyumból a karakterét gyakorlatilag. Nagyon megnéznék egy filmet ezzel a taggal.

Blockers - egyszer nézős marhaság, nem is értem miért akadtak ki rajta egyesek, száz alpáribb és szarabb alkotás készült már a korábbiakban. John Cena meg a vígjátékokra született, mostmár biztos 😊



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Upgrade

kurvajó film, zseniálisat alakít Logan Marshall Green
kár hogy nem hozták be mozikba
Negritis
Ja, valoban eleg allat film. Kar, hogy igazabol mar a feletol sejtheto volt, mi lesz a vege, de amugy siman lehetett volna hosszabb. Az biztos amugy, hogy nalam az ev legjobb filmjei kozott ott van.
Stez
a végső csavar | hogy Stem az ötletgazda | nekem tetszett
ahogy a befejezés is | no happy ending, vagy mégis? |

de nekem leginkább tényleg az alakítás tetszett | az a robot szerű mozgás egyből a műtét után?! epik |

az egyetlen amivel volt kis gondom az nitpicking | kicsit kevés idő telt el hogy olyan reakciója legyen arra hogy működnek a végtagjai mint amilyen volt, mármint túlzásnak érzem
van aki fel se fogja 3 hónap alatt hogy nem tud mozogni
|

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Upgrade

kurvajó film, zseniálisat alakít Logan Marshall Green
kár hogy nem hozták be mozikba
Negritis
Ja, valoban eleg allat film. Kar, hogy igazabol mar a feletol sejtheto volt, mi lesz a vege, de amugy siman lehetett volna hosszabb. Az biztos amugy, hogy nalam az ev legjobb filmjei kozott ott van.

több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
Upgrade

kurvajó film, zseniálisat alakít Logan Marshall Green
kár hogy nem hozták be mozikba

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Prérifarkas blues - hát oké, focis film, ezt is láttuk egyszer... 😀
peach
Nemà. Tökkedvenc.
Ki nem szarja le, hogy milyen a.focsi benne? 😀 az agyonistenìtett AGS pl. nálam nèzhetetlen, hiàba Pákìnó meg Foxx meg LT..

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Janek Philadelphia Eagles Florida Gators 15 560 — Apu ökölbeszorított keze
Az én ilyen "szar, de kurva jó" filmjeim a Starship Troopers és az Equilibrium.
Sobri Jóska
Előbbi a kedvenc filmem és amennyiben megérti az ember miért ilyen rájöhet, hogy az nem "szar, de kurva jó" hanem szimplán csak kurva jó 😊
peach
Annyit mondok, hogy a legutóbbi háziállatomat Cyranonak hívták.
Legendás film.

Ötödik elem pedig a családi filmünk, amiből ezer dolog égett be a mindennapjainkba. De erről már sokszor megemlékeztem itt 😀

Ami most még eszembe jutott ilyen fos, amit bármikor megnézek az a Waterworld...
Hanni
Épp ma nézik a 8 éves ikrek az ötödik elemet.

már várom mikor megmutatom nekik a magam top 100-as filmjeimet amit szépen gyüjtögetek

több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
Prérifarkas blues - hát oké, focis film, ezt is láttuk egyszer... 😀



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
amúgy remélem a "ki a faszagyerek" címét is elveszik 😀

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
A BHZS 2-nél úgy tudom azért kellett új szinkront csinálni, mert az első után záporoztak a levelek a forgalmazóhoz, hogy túlságosan trágár lett az egész.
empty taxi
Igen, volt egy ilyen indok, hogy nagyon obszcénak a szinkronok, de mondjuk erről meg eszembe jut a Célkeresztben c. film, amiben feltehetőleg Guiness rekord mennyiségű fuck hangzik el, mert Eastwood mindenre azt mondja, és a magyar szinkronban meg messze nincs ilyen jellegű pobléma, szépen el lett "kenve" a sok fakkolás, mivel a nyelv megadja rá a lehetőséget. 😊

Azt értettem már akkor is, hogy ok, ne legyen az, hogy "az különbözteti meg az őrmestert, a századostól, hogy előbbinél minden mondat basszameggel kezdődik, utóbbinál meg azzal végződik", de ekkoriban nagyon átestek a ló túldó oldalára, és bántóan érződik, hogy igenis, amikor nagyon mondja a magáét az ember, akkor bizony röpködnek a csúnya szavak. Ami lehet "bántó", de ettől életszerű, ettől igazi, ettől hangozhat jól, míg ezekkel a hülye újraszinkronokkal teljesen kivették a filmek idézőjelben nyelvi erejét is. Ki beszél úgy, hogy "mit gondolsz én min ügyködöm éppen?". Senki.

Megint BHZS 2 - amikor Billy telibeveri az egyik rendőrautót, és Foley letorkollja, mire Billy - szegény Kaszás Attila eredeti szinkronjával: "nyugi, ismerem a srácot. EGY KIS GETZI". Az újban meg: .."egy nagy marha". Üvölt a mesterkéltség belőle.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
NB2 New England Patriots 21 936 — nabege2@yahoo.com
amúgy az egyik legjobb szar film most jutott eszembe: Ford Fairlane
amit megpróbáltam nézni angolul és úgy nézhetetlen 😀
Negritis
Asszem összesen 3 helyen volt siker a film, ahol jó volt a szinkronja. Ez Magyarország, Csehország, meg még valamelyik szláv terület, ha jól emlékszem 😀
kishaszi
van még pár ilyen film, aminek itthon nagyobb sikere lett, mert szinkronnal jobb, mint az eredeti. ilyen a Ford Fairlane mellett az Utolsó cserkész is, vagy az Őrült Stone.

amúgy az egyik kedvenc filmem, a Clerks is jobb szinkronnal véleményem szerint.
deyell
Cserkèszt vagy 50x làttam. Stonet is sokszor.
Clerks is alap.
kishaszi
Cserkésszel vigyázni kell, sajnos a tévében valami utólag szinkronizált borzalom verzióval szokták adni nem az eredetivel. Legénybúcsú ugyanez.

Szerk. Shop-stonál nekem a 2. részben jobban randall szinkronja mégha a film szarabb is.
peach
Megelőztél, pont ezt akartam írni, hogy kb egy éve belefutottam a film+-on és baromi furcsa volt... Az HBO-s változatot már kívülről fújtam és totálisan kiakasztott a finomított változat.
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
A BHZS 2-nél úgy tudom azért kellett új szinkront csinálni, mert az első után záporoztak a levelek a forgalmazóhoz, hogy túlságosan trágár lett az egész.
empty taxi
pedig asszem már az eredeti magyar is eléggé le volt "butítva"

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 342 — #NoStress
elvileg a Die Hard is kapott új szinkront
Negritis
De a Macskafogóhoz legalább nem nyúltak. 😉

több mint 5 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 692 — Scream and scout
A BHZS 2-nél úgy tudom azért kellett új szinkront csinálni, mert az első után záporoztak a levelek a forgalmazóhoz, hogy túlságosan trágár lett az egész.


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 5 éve
Negritis, a vajda Denver Broncos 41 093 — The Mathematician
elvileg a Die Hard is kapott új szinkront

The Stronger you become, the Weaker you really are.

I wanted Champ to be champ!
több mint 5 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Cserkésszel vigyázni kell, sajnos a tévében valami utólag szinkronizált borzalom verzióval szokták adni nem az eredetivel. Legénybúcsú ugyanez.
peach
Majdnem mindennel így volt, sajnos. Mai napig nem tudom az okát pontosan. A Beverly Hills-i zsarunál is ez volt, 48 óra filmeknél :/
BHZS 1-ben "ki kéne nyitni a kapu" "mit gondolsz én mialófaszt csinálok?" vs. "mit gondolsz én min ügyködöm éppen"; BHZS 2-ben "micsoda lóbaszó spiné" vs. "micsoda zsiráf csaj" stb.

Die Hard 1 is eredetileg Vass Gábor - Willis, Helyey László - Rickman páros, nagyon király volt, az új szinkronban, az amúőgy egyébként sokszor zseniális Dörner volt, de itt gyenge utánzat sajnos a szöveg is, meg úgy minden, Rickmannak Széles László

Szerk. Shop-stonál nekem a 2. részben jobban randall szinkronja mégha a film szarabb is.
peach
Jobban mi ? 😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 5 éve
Bruce Las Vegas Raiders UCLA Bruins 11 453 — Sic semper tyrannis!
amúgy az egyik legjobb szar film most jutott eszembe: Ford Fairlane
amit megpróbáltam nézni angolul és úgy nézhetetlen 😀
Negritis
Asszem összesen 3 helyen volt siker a film, ahol jó volt a szinkronja. Ez Magyarország, Csehország, meg még valamelyik szláv terület, ha jól emlékszem 😀
kishaszi
van még pár ilyen film, aminek itthon nagyobb sikere lett, mert szinkronnal jobb, mint az eredeti. ilyen a Ford Fairlane mellett az Utolsó cserkész is, vagy az Őrült Stone.

amúgy az egyik kedvenc filmem, a Clerks is jobb szinkronnal véleményem szerint.
deyell
Ide sorolnám, bár én még nem láttam egy részt sem, csak részleteket, a Torrente sorozat, ami itthon kultfilm lett a szinkron miatt, máshol pedig azért mérsékeltebb sikere volt. Bár tagadhatatlan, hogy az első két rész azért hozott szépen bevételt.
több mint 5 éve
peach Atlanta Falcons 14 256 — a new hope (again)
amúgy az egyik legjobb szar film most jutott eszembe: Ford Fairlane
amit megpróbáltam nézni angolul és úgy nézhetetlen 😀
Negritis
Asszem összesen 3 helyen volt siker a film, ahol jó volt a szinkronja. Ez Magyarország, Csehország, meg még valamelyik szláv terület, ha jól emlékszem 😀
kishaszi
van még pár ilyen film, aminek itthon nagyobb sikere lett, mert szinkronnal jobb, mint az eredeti. ilyen a Ford Fairlane mellett az Utolsó cserkész is, vagy az Őrült Stone.

amúgy az egyik kedvenc filmem, a Clerks is jobb szinkronnal véleményem szerint.
deyell
Cserkèszt vagy 50x làttam. Stonet is sokszor.
Clerks is alap.
kishaszi
Cserkésszel vigyázni kell, sajnos a tévében valami utólag szinkronizált borzalom verzióval szokták adni nem az eredetivel. Legénybúcsú ugyanez.

Szerk. Shop-stonál nekem a 2. részben jobban randall szinkronja mégha a film szarabb is.

Szerkesztette: peach



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...