Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Segítek JC: ne hidd, tudd! 😉
Bár a hitben pont az a szép, ha nem látod. Tamásnak könnyű volt, ugyebár.kishaszi
+1
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na, hétvégén M.A.S.H. és Dutyi dili nézés volt megint! Kurvanagyok😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sobri: ne jelentsd már ki nekem, hogy Isten nem létezik. Rossz olvasni hívő szemeimnek. OFF (nem akarok vallási vitát generálni)JC6
Segítek JC: ne hidd, tudd! 😉
Bár a hitben pont az a szép, ha nem látod. Tamásnak könnyű volt, ugyebár.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://comment.blog.hu/2011/11/07/a_soha_veget_nem_ero_film_is_nyert_a_film_on




több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Én is néztem, aztán mikor negyedszerre jött rá, hogy vírus kell az idegeneknek, kikapcsoltam. Biztos sokat ivott a mozigépész. 😊Zolika
Nekem a védelmi miniszter négyszeri kirúgása tetszett a legjobban 😀Stez
Megnyugtatásként....hétfőn újra megpróbálják leadni. 😊Greengo
-Imádkozzunk!
-De én nem vagyok zsidó!
-Senki nem lehet tökéletes!




több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 585 — Eagles fan
Ééés, megint visszaugrott! 😀
Negyedszerre is! 😀
VIcces 😊 Egyébként manapság ez nem szokatlan, állítólag a Farkasokkal Táncolót is elbaszták, de a tegnapi Nagy zűr Kis korzikánt is

na megszakították a filmet, kiírták a szereplőket, mint ha vége lenne... fasza 😂 😂
film+ hatalmas 😂Stez
Én is néztem, aztán mikor negyedszerre jött rá, hogy vírus kell az idegeneknek, kikapcsoltam. Biztos sokat ivott a mozigépész. 😊Zolika
Nekem a védelmi miniszter négyszeri kirúgása tetszett a legjobban 😀Stez
Megnyugtatásként....hétfőn újra megpróbálják leadni. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Duna tévén 20 órától lesz John Wayne klasszikus westernje (talán a műfaj egyik legjobbja is), az "Üldözők/The Searchers.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Film+-on FÜggetlenség napja, nagy film!
Mondjuk kurva vicces, mert valami gubanc van náluk, ugyanis a filmből már harmadszorra adnak le egymás után 15 percet, ugyanazt a 15 percet kb. 😀
Először vicces volt, feltűnt, hogy már volt az előbb ez a pár jelenet, majd most reklám volt és ismét elkezdték leadni ugyanonnan elölről, ahonnan előtte is. 😀
Vicces, 45 perce megy ugyanaz a 8-10 jelenet 😀Stez
Mostanában a TV6 rászokott arra, hogy nem a jelenet végén teszi be a reklámot, hanem bármikor, amikor kedve szottyan, akár egy párbeszédben elhangzó mondat felénél.




több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Sobri: ne jelentsd már ki nekem, hogy Isten nem létezik. Rossz olvasni hívő szemeimnek. OFF (nem akarok vallási vitát generálni)JC6
Miért, létezik?
Te is hívő vagy, és nem tudó.
Abban hiszünk, amit nem tudunk. Hiszen ha tudnánk, nem lenne szükség hitre. Hiszel abban, hogy síkfelületen a háromszög belső szögeinek összege 180 fok? Vagy abban, hogy Oroszország fővárosa Moszkva? Nem, mert ezeket tudod.
De ne pörögj erre rá nagyon, ha létezik tök mindegy, mit mondok, nem oszt nem szoroz, ha meg nem, akkor igazam is van.
Ha meg nem akarsz vitát indítani, miért nem PM-ben írsz?

Sobri: ne jelentsd már ki nekem, hogy Isten nem létezik. Rossz olvasni hívő szemeimnek. OFF (nem akarok vallási vitát generálni)JC6
Sobri a majomtól származik.szaba
Én maximálisan szarok rá, hogy honnan származok, az érdekel, ami történik vagy történni fog. Tudom, hülyeség nem ezeréves, idejétmúlt dolgokkal foglalkozni, de nekem eddig bejött.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Sobri: ne jelentsd már ki nekem, hogy Isten nem létezik. Rossz olvasni hívő szemeimnek. OFF (nem akarok vallási vitát generálni)JC6
Miért, létezik?
Te is hívő vagy, és nem tudó.
Abban hiszünk, amit nem tudunk. Hiszen ha tudnánk, nem lenne szükség hitre. Hiszel abban, hogy síkfelületen a háromszög belső szögeinek összege 180 fok? Vagy abban, hogy Oroszország fővárosa Moszkva? Nem, mert ezeket tudod.
De ne pörögj erre rá nagyon, ha létezik tök mindegy, mit mondok, nem oszt nem szoroz, ha meg nem, akkor igazam is van.
Ha meg nem akarsz vitát indítani, miért nem PM-ben írsz?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ééés, megint visszaugrott! 😀
Negyedszerre is! 😀
VIcces 😊 Egyébként manapság ez nem szokatlan, állítólag a Farkasokkal Táncolót is elbaszták, de a tegnapi Nagy zűr Kis korzikánt is

na megszakították a filmet, kiírták a szereplőket, mint ha vége lenne... fasza 😂 😂
film+ hatalmas 😂Stez
Én is néztem, aztán mikor negyedszerre jött rá, hogy vírus kell az idegeneknek, kikapcsoltam. Biztos sokat ivott a mozigépész. 😊Zolika
Nekem a védelmi miniszter négyszeri kirúgása tetszett a legjobban 😀

több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 860
Ééés, megint visszaugrott! 😀
Negyedszerre is! 😀
VIcces 😊 Egyébként manapság ez nem szokatlan, állítólag a Farkasokkal Táncolót is elbaszták, de a tegnapi Nagy zűr Kis korzikánt is

na megszakították a filmet, kiírták a szereplőket, mint ha vége lenne... fasza 😂 😂
film+ hatalmas 😂Stez
Én is néztem, aztán mikor negyedszerre jött rá, hogy vírus kell az idegeneknek, kikapcsoltam. Biztos sokat ivott a mozigépész. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😂 😂 😂
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sobri: ne jelentsd már ki nekem, hogy Isten nem létezik. Rossz olvasni hívő szemeimnek. OFF (nem akarok vallási vitát generálni)JC6
Sobri a majomtól származik.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sobri: ne jelentsd már ki nekem, hogy Isten nem létezik. Rossz olvasni hívő szemeimnek. OFF (nem akarok vallási vitát generálni)
több mint 12 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Sziasztok!
Tudtok nekem amerikai focival kapcsolatos filmeket mondani? (Ezeken kívűl: Csontdaráló, Minden héten háború, Ace Ventura 1)bfrenk
Úgy látom a Brian éneke se a linkelt cikkben se itt nem került említésre 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Igaz annak, aki a vallás azon részét, mint a kereszténység egyik új formája - amit a film is bemutat - elutasítja, illetve ateiste, az nyugodt szívvel odasorolja a filmet, ahova jj.
Egyébként a szinkron nagyon gáz, ahogy a Titánoknál is...JC6
Szerintem is jó film, bár isten nem is létezik. És még így is. 😊
(A szinkron mindenhol gáz, ahol a qb = hátvéd.)Sobri Jóska
Ha Tebow ezt hallaná...Toca
Ő hívő, nem inkvizítor.

Egyébként itt jegyzem meg, hogy egy film élvezeti értéke semmi relevanciát nem mutat az abban megfogalmazott világnézeti, tudományos, filozófiai, stb. dolgokkal.
Nem csak azért tetszhet egy isten létével kalkuláló film, mert az ember hívő, hiszen ha ez így összefüggne, akkor csak a bűnözők élvezhetnék mondjuk a Született gyilkosokat vagy a Ponyvaregényt, és a tisztességes emberek meg nem? Vagy csak az ufókat idegen értelmes lényekhez kapcsolóknak tetszhetne a Harmadik típusú találkozás, a Függetlenség napja, vagy akár a Paul? Szerintem nagyon nem.
Egy film felvet egy szempontot, egy ötletet, egyfajta gondolatkísérletet és ha azt következetesen végigviszi, megvalósítja, akkor lehet jó film, tetszetős, szórakoztató film, függetlenül attól, hogy a néző egyetért e a szereplőkkel mindig mindenben.
A Facing the Giants szerintem egy jó film, mivel ha elfogadod, hogy van isten, vagy legalábbis bizonyos emberek ezt hihetik, akkor jól ki van dolgozva, meg van valósítva, szórakoztat.
Kb, ha elhiszed a Jurassic park elején, hogy lehet dinót csinálni, akkor nem kell a film minden percében megkérdőjelezni ezt az eljárást, hanem az a lényeg, hogy az ebből fakadó lehetőségeket korrektül végigviszi, vagy ha elfogadod azt az abszurditást, hogy létezik az Erő, és ez csak a véred midichlorian szintjétől függ, akkor lehet fasza a Star Wars is. Kb. ez van a Facing The Giants-al is. Ha az indító abszurditást (isten, vallás, stb) elfogadod, akkor simán tetszhet.

több mint 12 éve
Toca Minnesota Vikings 18 548 — Vikings fan
Ha a Facing The Giants-t választod, a szinkronosat messziről kerüld el, az egyszerűen katasztrófa. A film maga sem egy nagy durranás egyébként szerintem.Dub
Igaz annak, aki a vallás azon részét, mint a kereszténység egyik új formája - amit a film is bemutat - elutasítja, illetve ateiste, az nyugodt szívvel odasorolja a filmet, ahova jj.
Egyébként a szinkron nagyon gáz, ahogy a Titánoknál is...JC6
Szerintem is jó film, bár isten nem is létezik. És még így is. 😊
(A szinkron mindenhol gáz, ahol a qb = hátvéd.)Sobri Jóska
Ha Tebow ezt hallaná...
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 237 — #NoStress
Ha a Facing The Giants-t választod, a szinkronosat messziről kerüld el, az egyszerűen katasztrófa. A film maga sem egy nagy durranás egyébként szerintem.Dub
Igaz annak, aki a vallás azon részét, mint a kereszténység egyik új formája - amit a film is bemutat - elutasítja, illetve ateiste, az nyugodt szívvel odasorolja a filmet, ahova jj.
Egyébként a szinkron nagyon gáz, ahogy a Titánoknál is...JC6
Szerintem is jó film, bár isten nem is létezik. És még így is. 😊
(A szinkron mindenhol gáz, ahol a qb = hátvéd.)

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ééés, megint visszaugrott! 😀
Negyedszerre is! 😀
VIcces 😊 Egyébként manapság ez nem szokatlan, állítólag a Farkasokkal Táncolót is elbaszták, de a tegnapi Nagy zűr Kis korzikánt is

na megszakították a filmet, kiírták a szereplőket, mint ha vége lenne... fasza 😂 😂
film+ hatalmas 😂

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Film+-on FÜggetlenség napja, nagy film!
Mondjuk kurva vicces, mert valami gubanc van náluk, ugyanis a filmből már harmadszorra adnak le egymás után 15 percet, ugyanazt a 15 percet kb. 😀
Először vicces volt, feltűnt, hogy már volt az előbb ez a pár jelenet, majd most reklám volt és ismét elkezdték leadni ugyanonnan elölről, ahonnan előtte is. 😀
Vicces, 45 perce megy ugyanaz a 8-10 jelenet 😀

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Ha a Facing The Giants-t választod, a szinkronosat messziről kerüld el, az egyszerűen katasztrófa. A film maga sem egy nagy durranás egyébként szerintem.Dub
Igaz annak, aki a vallás azon részét, mint a kereszténység egyik új formája - amit a film is bemutat - elutasítja, illetve ateiste, az nyugodt szívvel odasorolja a filmet, ahova jj.
Egyébként a szinkron nagyon gáz, ahogy a Titánoknál is...
több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 015
Ha a Facing The Giants-t választod, a szinkronosat messziről kerüld el, az egyszerűen katasztrófa. A film maga sem egy nagy durranás egyébként szerintem.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sziasztok!
Tudtok nekem amerikai focival kapcsolatos filmeket mondani? (Ezeken kívűl: Csontdaráló, Minden héten háború, Ace Ventura 1)bfrenk
erre a cikkre vess egy pillantast
http://bowlhu.blog.hu/2011/03/16/az_elet_a_legjobb_forgatokonyviroJJ
nem értek egyet. a facing the giants igenis jó film.
a bőrfejek unalmas.
a big fanon meg elaludtam.
több mint 12 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 766 — No es importante
Sziasztok!
Tudtok nekem amerikai focival kapcsolatos filmeket mondani? (Ezeken kívűl: Csontdaráló, Minden héten háború, Ace Ventura 1)bfrenk
erre a cikkre vess egy pillantast
http://bowlhu.blog.hu/2011/03/16/az_elet_a_legjobb_forgatokonyviro


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal