Filmek

40 feliratkozó

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
holnap kezdődnek a francia filmnapok Miskolcon, már alig várom, nagyon jó az idei felhozatal 😊
több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
Ma jön ki DVD-n (fúj letöltés) az Idegen Arcok (Attack The Block) című mozi, melyben földönkívüliek tarolnak le egy dél-londoni lakótelepet, de a helyi gang harcba száll ellenük. Elképesztő a szleng 😊

http://videa.hu/videok/film-animacio/attack-the-block-elozetes-sci-fi-trailer-NXZeZVcaI6jwVsj6Dzsokijuing
Megnéztem, és tényleg telitalálat a film.
Az ötlet, a kivitelezése, a dumák, a karakterek mind-mind.
Kategóriájában igazi 10-es.
(Bár Dzsoki leírása annyiban sántít, hogy nem tarolnak le egy lakótelepet sem, de az tény, hogy megérkeznek, és a helyi srácoknak nem tetszik, hogy a "gorillafarkasgeci gollamok" beavászkodnak a tömbjükbe. És ha nem tetszik, hát tesznek is az ügy érdekében.)

több mint 12 éve
peach Atlanta Falcons 14 247 — a new hope (again)
az jó öreg russel "bunyózunk óraszám" crowe-al néztem a the next three days című alkotást. egy elég fasza kis film, szép fokozatosan felépítve (talán kicsit lassú az eleje) de végig képes volt fenntartani az igazlmat, lehetett szurkolni a szereplőknek szóval jó kis film. egy nézést mindenképpen megér, habár természetesen van benne egy kis mese habbal.



...nem , nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Köszi bria, köszi Dub, ez az!
több mint 12 éve
Divat Minnesota Vikings 4 193 — Vikes fan
Kill the Irishman...jó pár hónap óta a legbejövősebb film, amit láttam.Zsoca
sztem is nagyon jó volt, de nekem mostanában ami legjobban tetszett, aza Lincoln Lawyer.

|
több mint 12 éve
Zsoca Atlanta Falcons 769 — next time, maybe...
Kill the Irishman...jó pár hónap óta a legbejövősebb film, amit láttam.

több mint 12 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Egy háborús (?) filmet keresek.

Adott Irak, Afganisztán (?), ahol van egy nagy terület, körbezárva kőfallal. A falakon amerikai katonák (?), lent tálibok, irakiak(?) ? 😀 Fogalmam sincs, csak ez az egy kép rémlik.... 😀

Thx, ha valaki ebből rájön.JC6
játszik benne samuel l jackson?briareos
Ha igen, akkor a Bevetés szabályai lesz, elég fasza film.
http://www.port.hu/a_bevetes_szabalyai_rules_of_engagement/pls/fi/films.film_page?i_film_id=18851&i_city_id=3372&i_county_id=-1&i_topic_id=1
több mint 12 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 827 — StuG Life
Egy háborús (?) filmet keresek.

Adott Irak, Afganisztán (?), ahol van egy nagy terület, körbezárva kőfallal. A falakon amerikai katonák (?), lent tálibok, irakiak(?) ? 😀 Fogalmam sincs, csak ez az egy kép rémlik.... 😀

Thx, ha valaki ebből rájön.JC6
játszik benne samuel l jackson?

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Egy háborús (?) filmet keresek.

Adott Irak, Afganisztán (?), ahol van egy nagy terület, körbezárva kőfallal. A falakon amerikai katonák (?), lent tálibok, irakiak(?) ? 😀 Fogalmam sincs, csak ez az egy kép rémlik.... 😀

Thx, ha valaki ebből rájön.
több mint 12 éve
Dzsokijuing Dallas Cowboys Texas Longhorns 6 131 — Saturday Night Lights
Ma jön ki DVD-n (fúj letöltés) az Idegen Arcok (Attack The Block) című mozi, melyben földönkívüliek tarolnak le egy dél-londoni lakótelepet, de a helyi gang harcba száll ellenük. Elképesztő a szleng 😊

http://videa.hu/videok/film-animacio/attack-the-block-elozetes-sci-fi-trailer-NXZeZVcaI6jwVsj6

Nézz egyenesen előre. Mi van ott?
Ha annak látod, ami,
Sohasem hibázol.
(Bassui Tokusho zen mester tanácsa a Line of Scrimmage-en)
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Segítek JC: ne hidd, tudd! 😉
Bár a hitben pont az a szép, ha nem látod. Tamásnak könnyű volt, ugyebár.kishaszi
+1
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Na, hétvégén M.A.S.H. és Dutyi dili nézés volt megint! Kurvanagyok😀😀

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
kishaszi Pittsburgh Steelers 5 450 — Steelers fan
Sobri: ne jelentsd már ki nekem, hogy Isten nem létezik. Rossz olvasni hívő szemeimnek. OFF (nem akarok vallási vitát generálni)JC6
Segítek JC: ne hidd, tudd! 😉
Bár a hitben pont az a szép, ha nem látod. Tamásnak könnyű volt, ugyebár.

"Lehetséges lenne mindent tudományosan leírni, de nem lenne értelme. Ugyanolyan értelmetlen lenne, mint Beethoven egyik szimfoníáját -egy hullám változásai a nyomás függvényében- ábrázolni."
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
http://comment.blog.hu/2011/11/07/a_soha_veget_nem_ero_film_is_nyert_a_film_on




több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Én is néztem, aztán mikor negyedszerre jött rá, hogy vírus kell az idegeneknek, kikapcsoltam. Biztos sokat ivott a mozigépész. 😊Zolika
Nekem a védelmi miniszter négyszeri kirúgása tetszett a legjobban 😀Stez
Megnyugtatásként....hétfőn újra megpróbálják leadni. 😊Greengo
-Imádkozzunk!
-De én nem vagyok zsidó!
-Senki nem lehet tökéletes!




több mint 12 éve
Greengo Philadelphia Eagles Alabama Crimson Tide 8 590 — Eagles fan
Ééés, megint visszaugrott! 😀
Negyedszerre is! 😀
VIcces 😊 Egyébként manapság ez nem szokatlan, állítólag a Farkasokkal Táncolót is elbaszták, de a tegnapi Nagy zűr Kis korzikánt is

na megszakították a filmet, kiírták a szereplőket, mint ha vége lenne... fasza 😂 😂
film+ hatalmas 😂Stez
Én is néztem, aztán mikor negyedszerre jött rá, hogy vírus kell az idegeneknek, kikapcsoltam. Biztos sokat ivott a mozigépész. 😊Zolika
Nekem a védelmi miniszter négyszeri kirúgása tetszett a legjobban 😀Stez
Megnyugtatásként....hétfőn újra megpróbálják leadni. 😊


E-A-G-L-E-S EAGLES !
több mint 12 éve
DoM New England Patriots Northwestern Wildcats 5 160 — vaccpáör fan
Duna tévén 20 órától lesz John Wayne klasszikus westernje (talán a műfaj egyik legjobbja is), az "Üldözők/The Searchers.
több mint 12 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Film+-on FÜggetlenség napja, nagy film!
Mondjuk kurva vicces, mert valami gubanc van náluk, ugyanis a filmből már harmadszorra adnak le egymás után 15 percet, ugyanazt a 15 percet kb. 😀
Először vicces volt, feltűnt, hogy már volt az előbb ez a pár jelenet, majd most reklám volt és ismét elkezdték leadni ugyanonnan elölről, ahonnan előtte is. 😀
Vicces, 45 perce megy ugyanaz a 8-10 jelenet 😀Stez
Mostanában a TV6 rászokott arra, hogy nem a jelenet végén teszi be a reklámot, hanem bármikor, amikor kedve szottyan, akár egy párbeszédben elhangzó mondat felénél.




több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
Sobri: ne jelentsd már ki nekem, hogy Isten nem létezik. Rossz olvasni hívő szemeimnek. OFF (nem akarok vallási vitát generálni)JC6
Miért, létezik?
Te is hívő vagy, és nem tudó.
Abban hiszünk, amit nem tudunk. Hiszen ha tudnánk, nem lenne szükség hitre. Hiszel abban, hogy síkfelületen a háromszög belső szögeinek összege 180 fok? Vagy abban, hogy Oroszország fővárosa Moszkva? Nem, mert ezeket tudod.
De ne pörögj erre rá nagyon, ha létezik tök mindegy, mit mondok, nem oszt nem szoroz, ha meg nem, akkor igazam is van.
Ha meg nem akarsz vitát indítani, miért nem PM-ben írsz?

Sobri: ne jelentsd már ki nekem, hogy Isten nem létezik. Rossz olvasni hívő szemeimnek. OFF (nem akarok vallási vitát generálni)JC6
Sobri a majomtól származik.szaba
Én maximálisan szarok rá, hogy honnan származok, az érdekel, ami történik vagy történni fog. Tudom, hülyeség nem ezeréves, idejétmúlt dolgokkal foglalkozni, de nekem eddig bejött.

több mint 12 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 331 — #NoStress
Sobri: ne jelentsd már ki nekem, hogy Isten nem létezik. Rossz olvasni hívő szemeimnek. OFF (nem akarok vallási vitát generálni)JC6
Miért, létezik?
Te is hívő vagy, és nem tudó.
Abban hiszünk, amit nem tudunk. Hiszen ha tudnánk, nem lenne szükség hitre. Hiszel abban, hogy síkfelületen a háromszög belső szögeinek összege 180 fok? Vagy abban, hogy Oroszország fővárosa Moszkva? Nem, mert ezeket tudod.
De ne pörögj erre rá nagyon, ha létezik tök mindegy, mit mondok, nem oszt nem szoroz, ha meg nem, akkor igazam is van.
Ha meg nem akarsz vitát indítani, miért nem PM-ben írsz?

több mint 12 éve
Stez SMU Mustangs 43 222 — Whoops, looks like something went wrong.
Ééés, megint visszaugrott! 😀
Negyedszerre is! 😀
VIcces 😊 Egyébként manapság ez nem szokatlan, állítólag a Farkasokkal Táncolót is elbaszták, de a tegnapi Nagy zűr Kis korzikánt is

na megszakították a filmet, kiírták a szereplőket, mint ha vége lenne... fasza 😂 😂
film+ hatalmas 😂Stez
Én is néztem, aztán mikor negyedszerre jött rá, hogy vírus kell az idegeneknek, kikapcsoltam. Biztos sokat ivott a mozigépész. 😊Zolika
Nekem a védelmi miniszter négyszeri kirúgása tetszett a legjobban 😀

több mint 12 éve
Zolika Indianapolis Colts Ole Miss Rebels 863
Ééés, megint visszaugrott! 😀
Negyedszerre is! 😀
VIcces 😊 Egyébként manapság ez nem szokatlan, állítólag a Farkasokkal Táncolót is elbaszták, de a tegnapi Nagy zűr Kis korzikánt is

na megszakították a filmet, kiírták a szereplőket, mint ha vége lenne... fasza 😂 😂
film+ hatalmas 😂Stez
Én is néztem, aztán mikor negyedszerre jött rá, hogy vírus kell az idegeneknek, kikapcsoltam. Biztos sokat ivott a mozigépész. 😊

több mint 12 éve
Törölt felhasználó
😂 😂 😂
több mint 12 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Sobri: ne jelentsd már ki nekem, hogy Isten nem létezik. Rossz olvasni hívő szemeimnek. OFF (nem akarok vallási vitát generálni)JC6
Sobri a majomtól származik.
több mint 12 éve
Törölt felhasználó
Sobri: ne jelentsd már ki nekem, hogy Isten nem létezik. Rossz olvasni hívő szemeimnek. OFF (nem akarok vallási vitát generálni)