Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Hanni Seattle Seahawks Army West Point Black Knights 7 592 — "Valakinek utolsónak is kell lennie"
Haver nagymuterjához csöngettek be falun hogy: "Csóóóóukolom ván é válámi vásfííííle". Két nappal rá eltűnt az alumínium ereszcsatorna a házról. De itt is voltak már szép történetek, mikor mi pakoltunk ki a tárolóból faterral...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Sobri 😀 😀 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 375 — #NoStress
Én 2-3 éve mentem a Ráday utcában, épp akkor volt lomtalanítás. Régen (80as évek közepén) szerettem a lomtalanítást, faterral mindig járkáltunk itt a belvárosban, könyveket lehetett jókat találni, meg fater szeretett régi székeket feltunningolni, abból is vittünk mindig haza 1-2-t évente. Ez gyerekként jó buli volt.
Szóval mentem a Ráday utcában, látok egy irgalmatlan lomot, benne rengeteg könyvvel, ösztönösen fölé hajoltam , belenéztem, mik vannak kidobva.
Erre egyből ott termett egy cigánypasi, hogy "tessék választani, 100 forint darabja".
Mondom neki, ember, ez lomtalanítás, mire mondja, hogy ez az egész kupac az övé. 😊
Gondoltam, ez mókás, mondom akkor kérek Turgenyevtől valamit (a la Sose halunk meg).
Ember csak nézett rám, és mondja, hogy bármelyiket elvihetem 100ért. Mondom, oké, de én Turgenyevet keresek, és ha az övé a kupac, akkor bizonyára előkeresi nekem, én mintha ott az alján láttam volna egyet, de ha az övé, akkor nem nyúlok hozzá. Ember értetlenkedett, én mondom neki, hogy jó, akkor hagyjuk, pedig a Turgenyevért az antikváriumban tuti fizetnek 2-3ezer forintot, ilyen pirosasbarna, és mintha láttam volna a kupacban, és most megyek, de ha megkeresi mire jövök visszafele, akkor 200 ft-ot is adok érte.
Én elmentem az ember meg ott maradt, és nekiállt Turgenyevet keresni. 😊

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Még egyszer ősszel előttünk is ment a "buli" igaz kisebb méretben. De már az kegyetlenül irritáló volt. Aztán valaki rendesen rájuk szólhatott, mert az utolsó szálig vittek hál istennek mindent...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
nem tiltani szeretném, hanem olyan keretek közé szorítani, hogy ne egy tatárjárásra emlékeztessen, sejted mennyi szemetet hagynak ott 4-5 nap sátrazás után.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lomtalanítás van, beindult az invázió. Fél percénként sasolok ki a kocsira, tavaly ilyenkor elindulás után kifordult a bal első és a többi is megvolt lazítva...JayB
3 hét után pénteken hazaértem keresztúrra, úgy felkúrt 3 perc alatt ami megy, hogy az eszméletlen. beérek az utcába, egy roma ott alszik az utca elején egy a lomok között egy matracon, felette a kerítésen nagy kartontábla "FOGLALT". másnap becsöngetnek, hogy nem e lehetne vinni valamit, mindenhol cigányok (kénytelen vagyok ezt írni, tényleg csak ők), sátraznak a házak körül, és le-fel járkálnak a családok. nyilván tele is szar mindent, persze a kutya rögtön megtalálja...

én nem akarom elhinni, hogy ennek ez a módja, és felháborító, hogy ezt engedik ebben a formában.gabtsi
Próbáld nekik megtiltani... Rasszista... 😀 😀
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Lomtalanítás van, beindult az invázió. Fél percénként sasolok ki a kocsira, tavaly ilyenkor elindulás után kifordult a bal első és a többi is megvolt lazítva...JayB
3 hét után pénteken hazaértem keresztúrra, úgy felkúrt 3 perc alatt ami megy, hogy az eszméletlen. beérek az utcába, egy roma ott alszik az utca elején egy a lomok között egy matracon, felette a kerítésen nagy kartontábla "FOGLALT". másnap becsöngetnek, hogy nem e lehetne vinni valamit, mindenhol cigányok (kénytelen vagyok ezt írni, tényleg csak ők), sátraznak a házak körül, és le-fel járkálnak a családok. nyilván tele is szar mindent, persze a kutya rögtön megtalálja...

én nem akarom elhinni, hogy ennek ez a módja, és felháborító, hogy ezt engedik ebben a formában.

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Egyébként pénteken azért volt 3 órás várakozás a Budapest-Fehérvár vonalon, mert ellopták a kábeleket...

haromt: kifelejtetted, hogy a zsebedben a telefon is lom 😀fetomy
pénztárcád is mert közterületen tartózkodik
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Egyébként pénteken azért volt 3 órás várakozás a Budapest-Fehérvár vonalon, mert ellopták a kábeleket...

haromt: kifelejtetted, hogy a zsebedben a telefon is lom 😀
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 892 — we almost always almost win
Anyagilag le vagyok égve, a munkámban el vagyok akadva, a házimhoz hozzá se tudok kezdeni a ZHmat elbasztam...

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Lomtalanítás van, beindult az invázió. Fél percénként sasolok ki a kocsira, tavaly ilyenkor elindulás után kifordult a bal első és a többi is megvolt lazítva...JayB
lomtalanítás = waiver

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lomtalanítás van, beindult az invázió. Fél percénként sasolok ki a kocsira, tavaly ilyenkor elindulás után kifordult a bal első és a többi is megvolt lazítva...JayB
rasszista.haromt
Mondjuk ők még a jobb fajta, próbál valamiből megélni. Találkoztam már telljesen korrekt arcokkal is de volt hogy a kertből akarták elvinni a téligumikat mert azthitték majd úgyis ki lesz rakva...JayB
ki van rakva.
mint ahogy a vasúti vezeték is lomnak van kirakva, akár csak a transzormátorok és a közúti táblák. Nem is beszélve a fénysorompók alkatrészeiről.

sőt. a ház előtt parkoló kocsik is lomok. ezért viszik csak el
több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 336 — Invisible man
Mi mondtuk nekik, hogy ha lehozzák a szekrényeket a 3. emeletről elvihetik. Még szerencse, hogy csak lent esett szét teljesen 😀


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Lomtalanítás van, beindult az invázió. Fél percénként sasolok ki a kocsira, tavaly ilyenkor elindulás után kifordult a bal első és a többi is megvolt lazítva...JayB
rasszista.haromt
Mondjuk ők még a jobb fajta, próbál valamiből megélni. Találkoztam már telljesen korrekt arcokkal is de volt hogy a kertből akarták elvinni a téligumikat mert azthitték majd úgyis ki lesz rakva...
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Lomtalanítás van, beindult az invázió. Fél percénként sasolok ki a kocsira, tavaly ilyenkor elindulás után kifordult a bal első és a többi is megvolt lazítva...JayB
rasszista.
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 642
Lomtalanítás van, beindult az invázió. Fél percénként sasolok ki a kocsira, tavaly ilyenkor elindulás után kifordult a bal első és a többi is megvolt lazítva...
több mint 13 éve
Fucu Arizona Cardinals Stanford Cardinal 11 633 — #BeRedSeeRed
Passzívon vagy Höri? :oszaba
rosszabb. végeztem nyáronHöri
26 ev alatt meg mindig van kedvezmeny.Fake
a vonatokon, péntek este 10-től vasárnap éjfélig, de nem hiszem hogy a buszokon is lenne ez a kedvezmény



Fucu on Twitter, Bowl.hu Twitter
több mint 13 éve
diverdoc San Francisco 49ers Notre Dame Fighting Irish 3 382 — Badminton is Goodminton
Passzívon vagy Höri? :oszaba
rosszabb. végeztem nyáronHöri
26 ev alatt meg mindig van kedvezmeny.Fake
Meg 65 felett


"First down az, amikor átviszik a sárga vonalon a labdát" P.P
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Passzívon vagy Höri? :oszaba
rosszabb. végeztem nyáronHöri
26 ev alatt meg mindig van kedvezmeny.
több mint 13 éve
pgabtb Philadelphia Eagles 10 161 — Eagles fan
Fogfájás.

Főleg, hogy nekem még sose fájt.
Borzasztó rossz már eleve erre ébredni.

Pedig szép az idő, végre csak egy kicsit vagyok depis, tegnap este run fesztivált tartott a White Sox... hiába, kellett valami, hogy ne legyen olyan jó nekem. Csak a miheztartás végett gondolom, nehogy azt higgyem még a végén, hogy az élet tud szép és jó is lenni.

:mad: :mad:Mikey
Ha nem akarsz maszekra költeni -> Csütörtök 13:00 után Ságvári úti kórház, 1. emelet, a lépcsőn jobbra. Mosonyi doktor úr rendel, szerintem vagy 100 éve főorvos (mutert is Ő kezelte még lánykorában) - egy szadista állat ugyan, de jól végzi a dolgát (értsd fájni fog de meggyógyulsz) 😊

Eagles GM, GM game champion 2015 (Vikings)
Ex-Rataxes
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
utálom, hogy öreg vagyok.

alig várom, hogy jövőre ismét fiatal legyekHöri
😂 😂 😂
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Passzívon vagy Höri? :oszaba
rosszabb. végeztem nyáron

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Passzívon vagy Höri? :o
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
Vonatjegy?Schleck
Busz.

Holnap WrestleMania @Pécs, Konqueror PalaceHöri
Fuck, majdnem. Nem tudtam hogy ilyen fejletlen tömegközlekedési hálózattal rendelkező részen éled életed.Schleck
a BP-Kelebia járat itt megy a szerb határ felé, szóval tudnék vonatozni, de az sem olcsóbb, mert onnan ugyanúgy buszozni kéne, csak még plusz 2-3 óra az út 😀

Sokkal szarabb volt a helyzet, mikor még a dunaújvárosi híd se volt meg pár éve.

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
utálom, hogy öreg vagyok.

alig várom, hogy jövőre ismét fiatal legyekHöri
Vonatjegy?Schleck
Busz.

Holnap WrestleMania @Pécs, Konqueror PalaceHöri
Fuck, majdnem. Nem tudtam hogy ilyen fejletlen tömegközlekedési hálózattal rendelkező részen éled életed.