Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Gyűlölőm a büdös tolvaj cigányokat. Leszarom, hogy ki gondol rasszistának, de gettóba az összessel, onnan meg szépen sorban villamos székbe őket. Hihetetlen, hogy a saját kapum előtt állítanak meg, hogy kiraboljanak. Óriási mázlim, hogy pont akkor jött meg szomszéd és vele betudtam jönni.FViktor93
a bőrszín nem válogat
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Gyűlölőm a büdös tolvaj cigányokat. Leszarom, hogy ki gondol rasszistának, de gettóba az összessel, onnan meg szépen sorban villamos székbe őket. Hihetetlen, hogy a saját kapum előtt állítanak meg, hogy kiraboljanak. Óriási mázlim, hogy pont akkor jött meg szomszéd és vele betudtam jönni.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Meg se próbáltad. 😛Sobri Jóska
Persze hogy nem. Ami nem érdekel, nem nézem. És ez az álceleb valóság igen távol áll tőlem. Nem hiszem, hogy többet tudnék meg a VV topicban a college football-ról, mint amit az NCAA topicban leírnak. Itt minden témának van topicja, és ha jól emlékszem (nem biztos) éppen Te tetted szóvá a cigányozást a fórumon, és hogy hová való. És igazad is volt (van).Úgy gondolom a VV-nek is van helye, olvassa kommentálja akit érdekel, de maradjon is a helyén.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 333 — #NoStress
Meg se próbáltad. 😛

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet h hülyeséget írok, de a bowl.hu oldal profilja elsősorban az amerikai foci. A vv és az ncaa közül pedig csak az egyik illik be ebbe a profilba. Szóval egy olvass ncaa topicot vs olvass reallity sók (zenés és minden szar) topicot /*mert mindegy minek nevezed, az az marad*/ vita eléggé lefutott...
Sajnos a tapasztalat azt mutatja, h ezt nagyon kevesen gondoljuk így, de egy valami biztos, a vv it OFF. Írjátok oda ahova való, aki akarja ott elolvassa, ncaa-ről se beszélünk a gyűlölködjünk topicban

Ja és jogom van hozzá, h semmit se tudjak a vvről meg úgy általában a celebekről. Nem érdekelnek, ezért nem is járok olyan oldalakra ahol az a téma, és azért nem olvasom a bowl.hu-n se.Black_Adder
Így van.
Viszont a tévés topicban (mert mindegy minek nevezed, attól még az marad) nem csak a VV-ről van szó. Mondhatni nagyon nem.
Hanem akár az NCAA-ről is.
De persze ezt felesleges mondani, hiszen aki oda nem kukkant be, annak hiába mondom, hogy nem a szatyor számít, hanem ami benne van.Sobri Jóska
Viszont akit nem érdekel a VV, vagy akármilyen "celeb vagyok ments ki innen" az nem biztos hogy ott fogja keresni az NCAA-vel kapcsolatos dolgokat, ami egyébként is off lenne az adott topicban. Én pl. még egyszer nem néztem be, mert nem érdekel a téma, honnan kellene tudnom hogy focis társalgás megy? Sokkal inkább az NCAA topic ami releváns...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 333 — #NoStress
Lehet h hülyeséget írok, de a bowl.hu oldal profilja elsősorban az amerikai foci. A vv és az ncaa közül pedig csak az egyik illik be ebbe a profilba. Szóval egy olvass ncaa topicot vs olvass reallity sók (zenés és minden szar) topicot /*mert mindegy minek nevezed, az az marad*/ vita eléggé lefutott...
Sajnos a tapasztalat azt mutatja, h ezt nagyon kevesen gondoljuk így, de egy valami biztos, a vv it OFF. Írjátok oda ahova való, aki akarja ott elolvassa, ncaa-ről se beszélünk a gyűlölködjünk topicban

Ja és jogom van hozzá, h semmit se tudjak a vvről meg úgy általában a celebekről. Nem érdekelnek, ezért nem is járok olyan oldalakra ahol az a téma, és azért nem olvasom a bowl.hu-n se.Black_Adder
Így van.
Viszont a tévés topicban (mert mindegy minek nevezed, attól még az marad) nem csak a VV-ről van szó. Mondhatni nagyon nem.
Hanem akár az NCAA-ről is.
De persze ezt felesleges mondani, hiszen aki oda nem kukkant be, annak hiába mondom, hogy nem a szatyor számít, hanem ami benne van.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet h hülyeséget írok, de a bowl.hu oldal profilja elsősorban az amerikai foci. A vv és az ncaa közül pedig csak az egyik illik be ebbe a profilba. Szóval egy olvass ncaa topicot vs olvass reallity sók (zenés és minden szar) topicot /*mert mindegy minek nevezed, az az marad*/ vita eléggé lefutott...
Sajnos a tapasztalat azt mutatja, h ezt nagyon kevesen gondoljuk így, de egy valami biztos, a vv it OFF. Írjátok oda ahova való, aki akarja ott elolvassa, ncaa-ről se beszélünk a gyűlölködjünk topicban

Ja és jogom van hozzá, h semmit se tudjak a vvről meg úgy általában a celebekről. Nem érdekelnek, ezért nem is járok olyan oldalakra ahol az a téma, és azért nem olvasom a bowl.hu-n se.Black_Adder
Respect. Maximálisan egyetértek.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem eléggé félreértelmezitek a tvs topic, illetve a reality-k, nem unintelligens emberek számára nyújtott értékeit, hasznát. De nyilván hiába mondom, mert a reality a sátán műve úgyis.

Csak azt nem értem minek ezt a vitát így megint elkezdeni...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Lehet h hülyeséget írok, de a bowl.hu oldal profilja elsősorban az amerikai foci. A vv és az ncaa közül pedig csak az egyik illik be ebbe a profilba. Szóval egy olvass ncaa topicot vs olvass reallity sók (zenés és minden szar) topicot /*mert mindegy minek nevezed, az az marad*/ vita eléggé lefutott...
Sajnos a tapasztalat azt mutatja, h ezt nagyon kevesen gondoljuk így, de egy valami biztos, a vv it OFF. Írjátok oda ahova való, aki akarja ott elolvassa, ncaa-ről se beszélünk a gyűlölködjünk topicban

Ja és jogom van hozzá, h semmit se tudjak a vvről meg úgy általában a celebekről. Nem érdekelnek, ezért nem is járok olyan oldalakra ahol az a téma, és azért nem olvasom a bowl.hu-n se.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért Csiba stílusa továbbra is iszonyúan irritáló: http://index.hu/bulvar/hirek/2011/04/06/fejbe_lotte_magat_egy_szendroi_rendor/Schleck
Vajon akkor mit szólt volna, ha az ő egyik hozzátartozója feküdt volna bent?
"A felvonóban ugyan nem volt vészcsengő, de hát mindenkinél van mobiltelefon", mondta a kórház vezetője.
És fel volt tüntetve, hogy kit kell hívni? És vajon házon belül voltak a szerelők? Nem valószínű. Élvezetes lehet ezzel a manussal beszélgetni. Ha ugyan kilát az IQ-ja mögül.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Azért Csiba stílusa továbbra is iszonyúan irritáló: http://index.hu/bulvar/hirek/2011/04/06/fejbe_lotte_magat_egy_szendroi_rendor/

több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Ki az a Xavier Rambo? 😀JC6
Ehh 😊Sobri Jóska
http://bowl.hu/modules/forum/profile.php?id=2753
Nem is tudtam, hogy ír ide a mester? 😊

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 333 — #NoStress
Ki az a Xavier Rambo? 😀JC6
Ehh 😊

több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Nem érzem úgy, hogy bármiről is lemaradtam volna.
És ezek szerint még realiti sóból is te láttál többet.
Úgyhogy ezek után igazán ott a helyed az adott topicban, legalább az olvasók között. 😊Sobri Jóska
Rohadt régen én is nézegettem, a vvt, ill. bb-t, mégse érzem úgy, hogy ott lenne a helyem a topic-ban. Azóta értelmesebb lettem, rájöttem, hogy erre nincs szükségem. Így nem hinném, hogy pl. nekem is ott lenne a helyem, ne akard már megmondani... 😀 Egy amerikai foci fórumon meg azt szóvá lehet tenni szvsz, hogy valaki lemaradt jó pár eseményről (még ha nem is érzi azt, hogy ténylegesen lemaradt), minthogy egy szaros valóságshow-ról... :rolleyes:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Ki az a Xavier Rambo? 😀

Gyűlölöm a VV-t és a többi szart, egy részt sem láttam és nem is fogom nézni. Ez a gyűlölködjünk topik, nemde? 😀
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 333 — #NoStress
Nem érzem úgy, hogy bármiről is lemaradtam volna.
És ezek szerint még realiti sóból is te láttál többet.
Úgyhogy ezek után igazán ott a helyed az adott topicban, legalább az olvasók között. 😊

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
Szakbarbár.
Egyébként én többet tudok az NCAA-ről, mint te a VV-ről, így te olvass tv-s topicot. 😛Sobri Jóska
én nem érzem úgy, hogy kihagytam valamit, fordítva viszont te annál többet
ha majd hajlandó lesz legalább pár vv-t néző ember (is) nekiállni végre ncaa-ről diskurálni, akkor talán ráveszem magamat hogy a realiti sókkal "kapcsoljam ki az agyamat"JJ
De az adott topicban nem csak realiti sókról van szó, erre próbáltam utalni, de nem ment át az üzenet.
Én se érzem úgy, hogy kihagytam valamit. Te érzed úgy, hogy én kihagytam valamit, dehát azzal nem lehet mit kezdeni.
Én csípem az NCAA-t, de emellett még kismillió dolgot, a sporton kívül is.
A foci csak az egyik "hobbim" hogy így mondjam, nem a kizárólagos, bár az utóbbi pár évben az egyik kedvenc, az tagadhatatlan.
És levelezni szktam Xavier Rambo-val 😊 Te melyik NCAA focistával váltottál özenetet a facebookon? 😊
Egyébként most rákattantam az FF-re, és napok óta egyetemi csapatok pólóit nézegetem, több, mint 500 egyeteméből lehet választani, olyanokéből, amiről még soha nem is hallottam, de nagyon faszák vannak, és megérint a feelingje, de tőlem annyira távoli, hogy csak sajnálom, hogy nem 18 vagyok, mert akkor tuti azon lamentálnék, melyik suliban tanuljak tovább.Sobri Jóska
nem tagadom, korábban végignéztem a BB és a VV teljes első évadát, sőt követtem a VV második és harmadik szezonjának eseményeit is, de persze a kedvencem a Viasatos Bár volt

te hány szezont láttál eddig az NCAA-ből, hogy ne érezd úgy, valamiről eddig nagyon lemaradtál? 😛


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 333 — #NoStress
ha te pedig néha olvasnál egy-egy ncaa csapatismertetőt vagy riportot spring game-ről, akkor választ kaphatnál arra miért hagy annyira hidegen az egész szarságJJ
Szakbarbár.
Egyébként én többet tudok az NCAA-ről, mint te a VV-ről, így te olvass tv-s topicot. 😛Sobri Jóska
én nem érzem úgy, hogy kihagytam valamit, fordítva viszont te annál többet
ha majd hajlandó lesz legalább pár vv-t néző ember (is) nekiállni végre ncaa-ről diskurálni, akkor talán ráveszem magamat hogy a realiti sókkal "kapcsoljam ki az agyamat"JJ
De az adott topicban nem csak realiti sókról van szó, erre próbáltam utalni, de nem ment át az üzenet.
Én se érzem úgy, hogy kihagytam valamit. Te érzed úgy, hogy én kihagytam valamit, dehát azzal nem lehet mit kezdeni.
Én csípem az NCAA-t, de emellett még kismillió dolgot, a sporton kívül is.
A foci csak az egyik "hobbim" hogy így mondjam, nem a kizárólagos, bár az utóbbi pár évben az egyik kedvenc, az tagadhatatlan.
És levelezni szktam Xavier Rambo-val 😊 Te melyik NCAA focistával váltottál özenetet a facebookon? 😊
Egyébként most rákattantam az FF-re, és napok óta egyetemi csapatok pólóit nézegetem, több, mint 500 egyeteméből lehet választani, olyanokéből, amiről még soha nem is hallottam, de nagyon faszák vannak, és megérint a feelingje, de tőlem annyira távoli, hogy csak sajnálom, hogy nem 18 vagyok, mert akkor tuti azon lamentálnék, melyik suliban tanuljak tovább.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
És ha még bele is olvasnál néha, akkor őszintén meglepődnél, hogy a VV és egyéb "szemét" álcája alatt mikről folyik a disputa, és akkor nem hinnéd azt sem, hogy Alekosz vagy Béci miatt ilyen népszerű topic az. 😉Sobri Jóska
ha te pedig néha olvasnál egy-egy ncaa csapatismertetőt vagy riportot spring game-ről, akkor választ kaphatnál arra miért hagy annyira hidegen az egész szarságJJ
Szakbarbár.
Egyébként én többet tudok az NCAA-ről, mint te a VV-ről, így te olvass tv-s topicot. 😛Sobri Jóska
én nem érzem úgy, hogy kihagytam valamit, fordítva viszont te annál többet
ha majd hajlandó lesz legalább pár vv-t néző ember (is) nekiállni végre ncaa-ről diskurálni, akkor talán ráveszem magamat hogy a realiti sókkal "kapcsoljam ki az agyamat"


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 333 — #NoStress
ha arra gondolok, hogy a "TV, rádió" a fórum egyik legolvasottabb topicja, egy kicsit elviselhetőbbé válik a dologJJ
És ha még bele is olvasnál néha, akkor őszintén meglepődnél, hogy a VV és egyéb "szemét" álcája alatt mikről folyik a disputa, és akkor nem hinnéd azt sem, hogy Alekosz vagy Béci miatt ilyen népszerű topic az. 😉Sobri Jóska
ha te pedig néha olvasnál egy-egy ncaa csapatismertetőt vagy riportot spring game-ről, akkor választ kaphatnál arra miért hagy annyira hidegen az egész szarságJJ
Szakbarbár.
Egyébként én többet tudok az NCAA-ről, mint te a VV-ről, így te olvass tv-s topicot. 😛

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 833 — No es importante
ha arra gondolok, hogy a "TV, rádió" a fórum egyik legolvasottabb topicja, egy kicsit elviselhetőbbé válik a dologJJ
És ha még bele is olvasnál néha, akkor őszintén meglepődnél, hogy a VV és egyéb "szemét" álcája alatt mikről folyik a disputa, és akkor nem hinnéd azt sem, hogy Alekosz vagy Béci miatt ilyen népszerű topic az. 😉Sobri Jóska
ha te pedig néha olvasnál egy-egy ncaa csapatismertetőt vagy riportot spring game-ről, akkor választ kaphatnál arra miért hagy annyira hidegen az egész szarság


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 333 — #NoStress
ha arra gondolok, hogy a "TV, rádió" a fórum egyik legolvasottabb topicja, egy kicsit elviselhetőbbé válik a dologJJ
És ha még bele is olvasnál néha, akkor őszintén meglepődnél, hogy a VV és egyéb "szemét" álcája alatt mikről folyik a disputa, és akkor nem hinnéd azt sem, hogy Alekosz vagy Béci miatt ilyen népszerű topic az. 😉

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
DiamondsHead44: ez kiütött 😀 😀 😀JC6
hát vannak benne satarjánban is tapasztalható dolgok, nem?DiamondsHead44
csodálkozom, hogy lakik itt még valaki 😀
ti elköltöztetek már? 😀
több mint 13 éve
DiamondsHead44 2 696 — Rams fan
DiamondsHead44: ez kiütött 😀 😀 😀JC6
hát vannak benne satarjánban is tapasztalható dolgok, nem?

STL Curtain
In our life there's if, In our beliefs there's lie, In our business there's sin, In our bodies there's die
Egy átlagos zárójelentésnél csak egy E-ON számla érthetetlenebb.
Aki mibennünk nem bízik, az önmagában sem bízik. Aki mibennünk nem bízik, az a mi fényes jövőnkben sem bízik. És aki a mi boldog, fényes jövőnkben nem bízik, az áruló. (Virág elvtárs)
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
DiamondsHead44: ez kiütött 😀 😀 😀