NFL eredménykövetés NFL eredménykövetés - 1 aktív topik

Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Aaaaa. Péntek éjszaka dolgoztam, hazaértem, egész nap fát vágtam (csüngtem, mint egy kismajom), este berúgtam, ma ismét dolgozok este 6-ig.catattack
Elég darálós.
több mint 13 éve
catattack 3 520
Aaaaa. Péntek éjszaka dolgoztam, hazaértem, egész nap fát vágtam (csüngtem, mint egy kismajom), este berúgtam, ma ismét dolgozok este 6-ig.
több mint 13 éve
empty taxi Atlanta Falcons Georgia Bulldogs 35 695 — Scream and scout
Ó hogy a rohadt qrva élet!
Faszért van egy innsbrucki hotelnek olyan hosszú bemutatkozó szövege h mire lefordítom és rányomom a mentést a rendszer kiléptet tétlenség miatt :mad: Így most kezdhetem elölről az egészet...


Madden hates me.
Trust, it f*cking hates me...
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Soccerország. Úgy kell nekik.Sobri Jóska
vagy inkább sucker..😛fetomy
Attól, hogy valaki szereti a futballt, még szeretheti a soccert is...Asbee
Szeretem a labdarúgást, de a honit inkább csak suckernek hívnám...
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Soccerország. Úgy kell nekik.Sobri Jóska
vagy inkább sucker..😛fetomy
Attól, hogy valaki szereti a futballt, még szeretheti a soccert is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
hát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomy
majdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...JJ
fluort is majdnem 120 ezren
: |kristof
nagyon sok Zelig van ebben az országban


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Gogo New England Patriots Army West Point Black Knights 2 428 — Tuskó Hopkins
Rohadék Muzsla...

I swung a saber and I was a young Hussar

"Theirs not to make reply, / Theirs not to reason why, / Theirs but to do and die."
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
hát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomy
majdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...JJ
fluort is majdnem 120 ezren
: |
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Soccerország. Úgy kell nekik.Sobri Jóska
vagy inkább sucker..😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Utálom, hogy likeoltam a nemzeti sportot facebookon. Megakartam esne nézni a Real meccset, de úgy, hogy nem tudom az eredményt. Felmegyek facere erre mi fogad rögtön persze, hogy a meccs eredménye 😛FViktor93
hát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomy
majdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...JJ
Soccerország. Úgy kell nekik.

több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 849 — No es importante
Utálom, hogy likeoltam a nemzeti sportot facebookon. Megakartam esne nézni a Real meccset, de úgy, hogy nem tudom az eredményt. Felmegyek facere erre mi fogad rögtön persze, hogy a meccs eredménye 😛FViktor93
hát nem azért, de az nsot likeolni... 😛fetomy
majdnem 80 ezren tették már meg ezt, nagyon durva...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Meg is lett a büntetés azonnal. 😊

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Utálom, hogy likeoltam a nemzeti sportot facebookon. Megakartam esne nézni a Real meccset, de úgy, hogy nem tudom az eredményt. Felmegyek facere erre mi fogad rögtön persze, hogy a meccs eredménye 😛FViktor93
hát nem azért, de az nsot likeolni... 😛
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Utálom, hogy likeoltam a nemzeti sportot facebookon. Megakartam esne nézni a Real meccset, de úgy, hogy nem tudom az eredményt. Felmegyek facere erre mi fogad rögtön persze, hogy a meccs eredménye 😛
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
szaba: sztem ezt ilyenkor ne!Laki
dehogyis, jót röhögtem 😊
amúgy meg köszi, tenorx 😊Szobi22
Jólvan, remélemtem h nem csinálsz belőle személyes ügyet. 😊 Kívánom, hogy az élet kárpótoljon.
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
szaba: sztem ezt ilyenkor ne!Laki
dehogyis, jót röhögtem 😊
amúgy meg köszi, tenorx 😊

több mint 13 éve
Cowboykarcsi Dallas Cowboys 1 874 — Cowboys fan
Már látom előre hogy a Dexter lesz az egyetlen pozitív dolog a mai napomban...

The Dallas Cowboys over the past three years: We've put a lot of effort into training Jason Garrett
A JJ féle probléma megoldás hatásmechanizmusa: ha van két kockád, és nem tudod begyömöszölni őket a kerek lyukba, akkor hozz egy harmadik kockát. by betmen
több mint 13 éve
Laki Tennessee Titans 1 668 — In Locker We Trust
szaba: sztem ezt ilyenkor ne!


"Obviously adding Matt Hasselbeck makes the Tennessee Titans a better team in 2011, but the long-term success of the franchise is going to hinge on the success of Jake Locker as an NFL quarterback."
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Bazdmeg.... Sajnálom srácok...tenorx
Te voltál? 😀
több mint 13 éve
tenorx Pittsburgh Steelers 13 366 — Wrath of Khan
Bazdmeg.... Sajnálom srácok...
több mint 13 éve
Joci 2 599 — The Georgia Peach
A mocskos retkes kurva anyját azoknak a büdös rohadék (és akkor itt az a pillanat, amikor cigányozni fogok) cigányoknak, akik a meccs alatt kipakolták az öltözőt. remélem, hogy lassú kínhaláluk lesz, amit látok.Szobi22
részvétem szobi meg a többieknek is.a mocskos büdös retkes kurva anyjukat bassza teherbe az összes.tirpinek ha jól tudom vitték a forgalmiját és a kulcsát is..dögöljön meg az összes


http://imsomeanimakemedicinesick.tumblr.com/
több mint 13 éve
Szobi22 Green Bay Packers 2 484 — Bajnok
A mocskos retkes kurva anyját azoknak a büdös rohadék (és akkor itt az a pillanat, amikor cigányozni fogok) cigányoknak, akik a meccs alatt kipakolták az öltözőt. remélem, hogy lassú kínhaláluk lesz, amit látok.

több mint 13 éve
Hall Of Green Green Bay Packers 1 813 — R-E-L-A-X
az emberi butaságnak és naívságnak nincsenek határai..szánalmas emberek léteznek..ennyire rég baszott fel valami :mad:

több mint 13 éve
Mikey Cincinnati Bengals 17 577
Ez a mai idő szerintem is bekaphassa.

Nem nagy táv, cirka 2,5 km, amit szembe szélben kellett bicóznom délelőtt, mert kellett mennem egyik családtagomhoz.
Kicsit lejt is még az út, tehát szélcsendben kettőt tekerek, és legurolok végig... erre ma akkora szél volt, hogy annyira kellett erőlködnöm, hogy a 11°C-ban konkrétan leizzadtam, mire odaértem!! Pedig csak egy póló+pulcsi duó volt rajtam felső öltözetként.

Hazafele persze jó volt egy-két széllökéstől eltekintve, de ez akkor is komolytalan.

Semmit nem gyűlölök jobban a szélnél, ha időjárásról van szó.