Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
sobri azert lehet h annak is koze van ahhoz h teged meg sosem akart cigany kirabolni
es elenyeszo szamban kotottek beled mert abbol az egy kepbol amit lattam rolad
a testi parametereid : kb 190 centi/120 kg. ilyenekkel ritkan allnak le a dzsipok kotekedni hiszen kb tucatnyian kellene h legyenek h biztosan tudjak h levernek.Fake
Ja, általában ott szokott eldőlni, h mekkora az ember. Bár ezek szerint én is buszma állat vagyok 😀szaba
Fura. Én se tartom magam kis szál legénynek és mégis már párszor belém kötöttek, de mindig csak késsel.FViktor93
Igazából én nem nagyon járok romás környéken, egyszer-kétszer üvöltöztek felém/felénk, de semmi más. Szóval nagyjából azért megúsztam, és alighanem meg is fogom.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
sobri azert lehet h annak is koze van ahhoz h teged meg sosem akart cigany kirabolni
es elenyeszo szamban kotottek beled mert abbol az egy kepbol amit lattam rolad
a testi parametereid : kb 190 centi/120 kg. ilyenekkel ritkan allnak le a dzsipok kotekedni hiszen kb tucatnyian kellene h legyenek h biztosan tudjak h levernek.Fake
Ja, általában ott szokott eldőlni, h mekkora az ember. Bár ezek szerint én is buszma állat vagyok 😀szaba
Fura. Én se tartom magam kis szál legénynek és mégis már párszor belém kötöttek, de mindig csak késsel.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
sobri azert lehet h annak is koze van ahhoz h teged meg sosem akart cigany kirabolni
es elenyeszo szamban kotottek beled mert abbol az egy kepbol amit lattam rolad
a testi parametereid : kb 190 centi/120 kg. ilyenekkel ritkan allnak le a dzsipok kotekedni hiszen kb tucatnyian kellene h legyenek h biztosan tudjak h levernek.Fake
Eleve duplázva járnak. Sobri meg kivételezett kisebbség. Én még olyan emberrel nem találkoztam, akinek ne lett volna két-három igen rossz esete a romákkal. Örülök hogy megismertelek Sobri.
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 830 — No es importante
sobri azert lehet h annak is koze van ahhoz h teged meg sosem akart cigany kirabolni
es elenyeszo szamban kotottek beled mert abbol az egy kepbol amit lattam rolad
a testi parametereid : kb 190 centi/120 kg. ilyenekkel ritkan allnak le a dzsipok kotekedni hiszen kb tucatnyian kellene h legyenek h biztosan tudjak h levernek.Fake
szerintem ez nem ettől függ... mondjuk utoljára nekem atrocitásom dzsipszikkel még általánosban lehetett, pedig egy évig józsefváros közepén is laktam 😊


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
sobri azert lehet h annak is koze van ahhoz h teged meg sosem akart cigany kirabolni
es elenyeszo szamban kotottek beled mert abbol az egy kepbol amit lattam rolad
a testi parametereid : kb 190 centi/120 kg. ilyenekkel ritkan allnak le a dzsipok kotekedni hiszen kb tucatnyian kellene h legyenek h biztosan tudjak h levernek.Fake
Ja, általában ott szokott eldőlni, h mekkora az ember. Bár ezek szerint én is buszma állat vagyok 😀
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
sobri azert lehet h annak is koze van ahhoz h teged meg sosem akart cigany kirabolni
es elenyeszo szamban kotottek beled mert abbol az egy kepbol amit lattam rolad
a testi parametereid : kb 190 centi/120 kg. ilyenekkel ritkan allnak le a dzsipok kotekedni hiszen kb tucatnyian kellene h legyenek h biztosan tudjak h levernek.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Most komolyan szerinted én vagyok a hibás azért mert kiraboltak? Bár lehet végül is rá mertem nézni a cigányokra meg az is lehet, hogy ilyen kötekedős fejem van. Erre nem is gondoltam de most már mindent értek. Nagyon örülök neki, hogy téged még nem akartak kirabolni, nekem sajnos nem volt ilyen szerencsém. És ez nem azért van mert valamit rosszul csinálok, hanem mert ezeknek nincs olyan, hogy magántulajdon és ami mozdítható azt viszik, tök mindegy, hogy ezzel kinek okoznak kárt.
több mint 13 éve
xrace77 Denver Broncos 4 462
Fussuk le a szokásos köröket újra meg újra, kurva unalmas már. 😛
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Csepelen ennyire rossz lenne a helyzet?
Lakik ott pár ismerősöm (ltp-en is, 4emeletesben is), ők miért nem így élik meg?
Egyébként mit válaszolnál arra a kérdésre, hogy: mi volt közös az összes cigányban, aki belédkötött, és ki akart rabolni?Sobri Jóska
Közös volt bennük, hogy mindegyik férfi volt, nagydarab, barna bőrű, barna/fekete hajú és késsel volt. Egyszóval az összes cigány. Érdekes módon fehér ember miért nem rabolt még ki? De nem csak engem, haverjaim közül se senkit. Csak cigány, de tudom ez pusztán véletlen és én rasszista vagyok.FViktor93
Az összes cigányban, aki belédkötött, és ki akart rabolni te voltál a közös. Én így látom.
Én se akváriumban élek, valamint a barátaim, ismerőseim se, velük miért nem történik soha, vagy csak nagyon elvétve ilyen? Pedig mi is Budapesten mozgunk.
Mondjuk az elmúlt 20 évben találkoztam rengeteg cigánnyal, 8.kerben, Tömő utca, Baross utca, Dankó utca, József utca, régen a kocsisoron is sokat jártam, Nyugati aluljáróban, Szabolcs utcában, Városligetben, 7.kerület csikágónak nevezett részén, 9.ker tömbrehabilitáció elötti Mester/Haller környékén, csak így hirtelen a frekventáltabb részekből néhány, engem miért nem akart soha senki se kirabolni (nem csövesruhában járok), és csak elenyésző számban kötött belém pár agyhalott?
Erre mi a akkor a magyarázat?
Amúgy igazad van a cigányok bűnözői hajlamának definiálásakor, nekem meg egyszerűen szerencsém volt?
Vagy mi?
(és most maradjunk Pestnél, elismerem, a vidéki szitukra kurva kicsi rálátásom van, bár sok katonatársam volt cigány, de csak nagyon kevés időt töltök egyébként a fővároson kívül.)

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 325 — Invisible man
Milyen érdekes, hogy pont ma történt velem is ilyen, bár ezek jóllakott digók voltak. Jöttem hazafelé és az egyik jóltáplált elkezdett valami roma zenét ordibálni én meg hülye fejemmel odanéztem és kinyitottam a szám. Egyből jött a "mit ásítozol?". Elfordultam és mentem tovább. Szerencsére a napsütés is lelassította őket.


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Csepelen ennyire rossz lenne a helyzet?
Lakik ott pár ismerősöm (ltp-en is, 4emeletesben is), ők miért nem így élik meg?
Egyébként mit válaszolnál arra a kérdésre, hogy: mi volt közös az összes cigányban, aki belédkötött, és ki akart rabolni?Sobri Jóska
Közös volt bennük, hogy mindegyik férfi volt, nagydarab, barna bőrű, barna/fekete hajú és késsel volt. Egyszóval az összes cigány. Érdekes módon fehér ember miért nem rabolt még ki? De nem csak engem, haverjaim közül se senkit. Csak cigány, de tudom ez pusztán véletlen és én rasszista vagyok.
több mint 13 éve
Vrijbloed Baltimore Ravens 4 295 — No ghosts left to haunt you
Viktor, jövök én is. 😊 Haveromat tegnap este kirabolták a norvégok, elszedték a mobilját, meg az MP3 lejátszóját. A bűne az volt, hogy nem adott nekik cigit. Mert ugye elsőre úgy követelték tőle, mintha az alanyi jogon járna nekik, mert ők cigányok. Aztán kértek tőlem, én mondtam, hogy nem dohányzom, ezt persze nem hitték el, és megfenyegettek. Óriási mázlim, hogy nem volt nálam se a telóm, pénz se volt nálam. Két igen nagydarab volt, és nem akartunk kötekedni, így megmutattam a zsebeimet, hogy tényleg semmilyen ellopható érték nincsen nálam, a haveromnál volt vagy 3000 HUF, azt elszedték (a focicuccom nem kellett nekik). "Viccből" utána feljelentettük őket a yardnál, oszt jól van, úgyse lesz belőle semmi. De már nem szitkozódom, már nem átkozódom, már nem ku**aanyázok, csak nyilván elegem van ebből az egészből.

És én is rasszista vagyok. Ők tettek azzá. Gyűlölöm őket. Pedig a szüleim nem erre neveltek. Köszönöm is nekik.
több mint 13 éve
Schleck New England Patriots Oregon Ducks 11 271 — ʞɔǝlɥɔS
Egyébként mit válaszolnál arra a kérdésre, hogy: mi volt közös az összes cigányban, aki belédkötött, és ki akart rabolni?Sobri Jóska
Az, hogy mindegyiket úgy véded, mintha a rokonod lennének.

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Csepelen ennyire rossz lenne a helyzet?
Lakik ott pár ismerősöm (ltp-en is, 4emeletesben is), ők miért nem így élik meg?
Egyébként mit válaszolnál arra a kérdésre, hogy: mi volt közös az összes cigányban, aki belédkötött, és ki akart rabolni?

több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Gyűlölőm a büdös tolvaj cigányokat. Leszarom, hogy ki gondol rasszistának, de gettóba az összessel, onnan meg szépen sorban villamos székbe őket. Hihetetlen, hogy a saját kapum előtt állítanak meg, hogy kiraboljanak. Óriási mázlim, hogy pont akkor jött meg szomszéd és vele betudtam jönni.FViktor93
Magyarországon nincs villamosszék, és ha lenne se tolvajoknak, rablóknak kellene beleülniük.
Az tényleg mindegy, hogy ki gondol rasszistának, szeintem se fontos, az már annál inkább, hogy az vagy e vagy sem.
Szerinted egy ilyen beírás után (gettó, villamosszék) mi a helyzet veled?Sobri Jóska
Én vállalom, hogy az vagyok. Ha rajtam múlna veszne az összes. Nem találkoztam még olyannal aki ne kötekedett volna , vagy akart volna kirabolni. Ez van. Tudom neked erről más a véleményed, de én nem vagyok ennyire toleráns. Elegem van, hogy minden utca sarkon arra kell figyeljek sötétedés után, hogy melyik akar kirabolni. Most szerencsém volt, de mi lesz ha rosszabbul sül el.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Gyűlölőm a büdös tolvaj cigányokat. Leszarom, hogy ki gondol rasszistának, de gettóba az összessel, onnan meg szépen sorban villamos székbe őket. Hihetetlen, hogy a saját kapum előtt állítanak meg, hogy kiraboljanak. Óriási mázlim, hogy pont akkor jött meg szomszéd és vele betudtam jönni.FViktor93
Magyarországon nincs villamosszék, és ha lenne se tolvajoknak, rablóknak kellene beleülniük.
Az tényleg mindegy, hogy ki gondol rasszistának, szeintem se fontos, az már annál inkább, hogy az vagy e vagy sem.
Szerinted egy ilyen beírás után (gettó, villamosszék) mi a helyzet veled?

több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
Gyűlölőm a büdös tolvaj cigányokat. Leszarom, hogy ki gondol rasszistának, de gettóba az összessel, onnan meg szépen sorban villamos székbe őket. Hihetetlen, hogy a saját kapum előtt állítanak meg, hogy kiraboljanak. Óriási mázlim, hogy pont akkor jött meg szomszéd és vele betudtam jönni.FViktor93
a bőrszín nem válogat
több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Gyűlölőm a büdös tolvaj cigányokat. Leszarom, hogy ki gondol rasszistának, de gettóba az összessel, onnan meg szépen sorban villamos székbe őket. Hihetetlen, hogy a saját kapum előtt állítanak meg, hogy kiraboljanak. Óriási mázlim, hogy pont akkor jött meg szomszéd és vele betudtam jönni.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Meg se próbáltad. 😛Sobri Jóska
Persze hogy nem. Ami nem érdekel, nem nézem. És ez az álceleb valóság igen távol áll tőlem. Nem hiszem, hogy többet tudnék meg a VV topicban a college football-ról, mint amit az NCAA topicban leírnak. Itt minden témának van topicja, és ha jól emlékszem (nem biztos) éppen Te tetted szóvá a cigányozást a fórumon, és hogy hová való. És igazad is volt (van).Úgy gondolom a VV-nek is van helye, olvassa kommentálja akit érdekel, de maradjon is a helyén.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Meg se próbáltad. 😛

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet h hülyeséget írok, de a bowl.hu oldal profilja elsősorban az amerikai foci. A vv és az ncaa közül pedig csak az egyik illik be ebbe a profilba. Szóval egy olvass ncaa topicot vs olvass reallity sók (zenés és minden szar) topicot /*mert mindegy minek nevezed, az az marad*/ vita eléggé lefutott...
Sajnos a tapasztalat azt mutatja, h ezt nagyon kevesen gondoljuk így, de egy valami biztos, a vv it OFF. Írjátok oda ahova való, aki akarja ott elolvassa, ncaa-ről se beszélünk a gyűlölködjünk topicban

Ja és jogom van hozzá, h semmit se tudjak a vvről meg úgy általában a celebekről. Nem érdekelnek, ezért nem is járok olyan oldalakra ahol az a téma, és azért nem olvasom a bowl.hu-n se.Black_Adder
Így van.
Viszont a tévés topicban (mert mindegy minek nevezed, attól még az marad) nem csak a VV-ről van szó. Mondhatni nagyon nem.
Hanem akár az NCAA-ről is.
De persze ezt felesleges mondani, hiszen aki oda nem kukkant be, annak hiába mondom, hogy nem a szatyor számít, hanem ami benne van.Sobri Jóska
Viszont akit nem érdekel a VV, vagy akármilyen "celeb vagyok ments ki innen" az nem biztos hogy ott fogja keresni az NCAA-vel kapcsolatos dolgokat, ami egyébként is off lenne az adott topicban. Én pl. még egyszer nem néztem be, mert nem érdekel a téma, honnan kellene tudnom hogy focis társalgás megy? Sokkal inkább az NCAA topic ami releváns...
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 332 — #NoStress
Lehet h hülyeséget írok, de a bowl.hu oldal profilja elsősorban az amerikai foci. A vv és az ncaa közül pedig csak az egyik illik be ebbe a profilba. Szóval egy olvass ncaa topicot vs olvass reallity sók (zenés és minden szar) topicot /*mert mindegy minek nevezed, az az marad*/ vita eléggé lefutott...
Sajnos a tapasztalat azt mutatja, h ezt nagyon kevesen gondoljuk így, de egy valami biztos, a vv it OFF. Írjátok oda ahova való, aki akarja ott elolvassa, ncaa-ről se beszélünk a gyűlölködjünk topicban

Ja és jogom van hozzá, h semmit se tudjak a vvről meg úgy általában a celebekről. Nem érdekelnek, ezért nem is járok olyan oldalakra ahol az a téma, és azért nem olvasom a bowl.hu-n se.Black_Adder
Így van.
Viszont a tévés topicban (mert mindegy minek nevezed, attól még az marad) nem csak a VV-ről van szó. Mondhatni nagyon nem.
Hanem akár az NCAA-ről is.
De persze ezt felesleges mondani, hiszen aki oda nem kukkant be, annak hiába mondom, hogy nem a szatyor számít, hanem ami benne van.

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Lehet h hülyeséget írok, de a bowl.hu oldal profilja elsősorban az amerikai foci. A vv és az ncaa közül pedig csak az egyik illik be ebbe a profilba. Szóval egy olvass ncaa topicot vs olvass reallity sók (zenés és minden szar) topicot /*mert mindegy minek nevezed, az az marad*/ vita eléggé lefutott...
Sajnos a tapasztalat azt mutatja, h ezt nagyon kevesen gondoljuk így, de egy valami biztos, a vv it OFF. Írjátok oda ahova való, aki akarja ott elolvassa, ncaa-ről se beszélünk a gyűlölködjünk topicban

Ja és jogom van hozzá, h semmit se tudjak a vvről meg úgy általában a celebekről. Nem érdekelnek, ezért nem is járok olyan oldalakra ahol az a téma, és azért nem olvasom a bowl.hu-n se.Black_Adder
Respect. Maximálisan egyetértek.
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szerintem eléggé félreértelmezitek a tvs topic, illetve a reality-k, nem unintelligens emberek számára nyújtott értékeit, hasznát. De nyilván hiába mondom, mert a reality a sátán műve úgyis.

Csak azt nem értem minek ezt a vitát így megint elkezdeni...
több mint 13 éve
Black_Adder Denver Broncos 8 885 — we almost always almost win
Lehet h hülyeséget írok, de a bowl.hu oldal profilja elsősorban az amerikai foci. A vv és az ncaa közül pedig csak az egyik illik be ebbe a profilba. Szóval egy olvass ncaa topicot vs olvass reallity sók (zenés és minden szar) topicot /*mert mindegy minek nevezed, az az marad*/ vita eléggé lefutott...
Sajnos a tapasztalat azt mutatja, h ezt nagyon kevesen gondoljuk így, de egy valami biztos, a vv it OFF. Írjátok oda ahova való, aki akarja ott elolvassa, ncaa-ről se beszélünk a gyűlölködjünk topicban

Ja és jogom van hozzá, h semmit se tudjak a vvről meg úgy általában a celebekről. Nem érdekelnek, ezért nem is járok olyan oldalakra ahol az a téma, és azért nem olvasom a bowl.hu-n se.

Hard work may pay off, in the long run, but laziness always pays off right now

If Tetris taught me anything is that errors pile up and accomplishments disappear