Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
JSanyo Indianapolis Colts 2 675 — 1/1
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedetharomt
Haverom erzsébeten lakik és gyakran azzal megy haza. Mondta, h már leköpték, megrugdosták, megprobálták kirabolni stbstb... Azért 1x ki kell probalni azt a buszt 😀Duff
egyszer utaztam rajta úgy hogy éppen lomtalanítás volt a nyóckerben. Na az gyönyörű volt.haromt
a meccs után konkrétan nem tudtunk rá felszállni, annyira tele volt hétközben a munkában megfáradt, és szombat este a heti feszültséget levezetni kívánó norvégokkal... mondjuk az öltöző feltörése után nem biztos, hogy hagytam volna szó nélkül, ha belém kötnek...

több mint 13 éve
szaba Los Angeles Chargers 10 126
Reméltem, hogy veszed a lapot.GRAFI
Vette is a maga módján 😊
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Reméltem, hogy veszed a lapot.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 347 — #NoStress
Nem veszünk Sobrinak egy bérletet rá? 😀😀GRAFI
Ha eljössz velem, tőlem mehetünk egy kört.
Bár alapból nem utazom buszon, nem szeretem, de a "móka" kedvéért mehetünk egy kört, ha tudsz viselkedni. 😊

több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
Nem veszünk Sobrinak egy bérletet rá? 😀😀
több mint 13 éve
r.baggio New Orleans Saints Tulane Green Wave 60 851 — No es importante
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedetharomt
Haverom erzsébeten lakik és gyakran azzal megy haza. Mondta, h már leköpték, megrugdosták, megprobálták kirabolni stbstb... Azért 1x ki kell probalni azt a buszt 😀Duff
egyszer utaztam rajta úgy hogy éppen lomtalanítás volt a nyóckerben. Na az gyönyörű volt.haromt
a 99es blahától második megállójától laktam 10 méterre, gyakran utaztam vele haveromhoz a Határ útra, sosem történt velem semmi "érdekes"...


---
"Nincs igazság és nincs emberiség. Csak igazságok vannak és emberek." - Szerb Antal
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedetharomt
Haverom erzsébeten lakik és gyakran azzal megy haza. Mondta, h már leköpték, megrugdosták, megprobálták kirabolni stbstb... Azért 1x ki kell probalni azt a buszt 😀Duff
egyszer utaztam rajta úgy hogy éppen lomtalanítás volt a nyóckerben. Na az gyönyörű volt.
több mint 13 éve
Duff Seattle Seahawks 3 032
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedetharomt
Haverom erzsébeten lakik és gyakran azzal megy haza. Mondta, h már leköpték, megrugdosták, megprobálták kirabolni stbstb... Azért 1x ki kell probalni azt a buszt 😀
több mint 13 éve
GRAFI New England Patriots 1 823 — Next Game Up!!
A Práter egy részét ismeem. Heti egyszer 2 éven át oda jártam a fotós suliba. Az volt az egyetlen kultúrált épület azon a szakaszon. 😀
több mint 13 éve
.brk Green Bay Packers 1 890
Itt felénk a Práter is kész ghetto. Tiszta szerencse, hogy nem lopták el semmim, és még belém sem kötöttek. De nincsenek illúzióim, ami késik nem múlik 😊eaglesmcnabb
azt tudtam h közel lakunk, de hogy egy utcában az azért erős 😀
mondjuk én itt az elején lakom, úgyh ez teljesen jó környék, beljebb tényleg húzósabb kicsit.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 869 — StuG Life
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedetharomt
Itt felénk a Práter is kész ghetto. Tiszta szerencse, hogy nem lopták el semmim, és még belém sem kötöttek. De nincsenek illúzióim, ami késik nem múlik 😊eaglesmcnabb
http://www.youtube.com/watch?v=z86R6B9m0FE

több mint 13 éve
eaglesmcnabb Philadelphia Eagles Virginia Tech Hokies 20 426 — TODDHERREMANS79
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedetharomt
Itt felénk a Práter is kész ghetto. Tiszta szerencse, hogy nem lopták el semmim, és még belém sem kötöttek. De nincsenek illúzióim, ami késik nem múlik 😊

No 1. Kyle Pitts, Jordan Mailata, Amari Cooper, Myles Garrett, Jerry Jeudy és Nick Chubb fan!!!
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 869 — StuG Life
99 problems hungarian style

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
99es busz. a fegyencjárat. az a jó benne, hogy nem csak a blaha to népliget rész durva. hanem utána is. Népliget to határ út szintén csak norvégok. aztán még Erzsébeten is útba ejti a cigánynegyedet
több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/fetomy
bezzeg ha visszajönne DajicHöri
ugyan, Durica kéne megintHurka
ha még ma leigazoljuk, még bajnok lehet a fradi ^^
több mint 13 éve
Hurka Green Bay Packers Michigan State Spartans 4 095 — 28-14
1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/fetomy
bezzeg ha visszajönne DajicHöri
ugyan, Durica kéne megint
több mint 13 éve
petey San Francisco 49ers Iowa State Cyclones 17 907 — Csodabogár
1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/fetomy
bezzeg ha visszajönne DajicHöri
na hát miatta bérletet is vennék, de rögtön fél fehérvárnak. őt mindenkinek látnia kell!fetomy
http://www.youtube.com/watch?v=WWaLxFIVX1s

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/fetomy
bezzeg ha visszajönne DajicHöri
na hát miatta bérletet is vennék, de rögtön fél fehérvárnak. őt mindenkinek látnia kell!
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/fetomy
bezzeg ha visszajönne Dajic

több mint 13 éve
fetomy 9 005 — Törölt Felhasználó
Szeretem a labdarúgást, de a honit inkább csak suckernek hívnám...fetomy
Nyilván nem egy világszínvonal. Igaz én visszasírom azokat az időket, mikor vártam a szombati bajnokikat, és ahova tudtam utaztam idegenbe is...Asbee
Pár éve még én is hittem. Anyagi helyzet is jobb volt, kint voltam minden hazai vidi meccsen, és szintén utaztam idegenbe is, ha nem ilyen picsamessze mentünk. De nálam sem csak a meccs maga számított, hanem az egész feeling, az utazás :cool: A svájci kiruccanást a 'Hoppershez külön bírtam, pedig ultrafos volt az út a retek busszal, ami max 80-al ment.. 😀

1-1 meccsre most is szívesen kimennék, csak már luxus a jelen anyagi helyzetben :/
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Le a kalappal. Ha a helyi játszótéren rúgnák a bőrt, akkor sem mennék el, nemhogy utazni...catattack
Speciel az egész nemcsak a fociról szólt. Minden túra külön történet volt szinte... 😀 Mondjuk az is érdekes, hogy egy átlag bajnokin többen voltak, mint egy női kosárdöntőn. Lehet mondani bármit, de akármilyen szar is a focink, szerethető csapatunk volt, kupagyőzelmet pedig nem hiszem, hogy van olyan soproni aki elfelejtené :cool:


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
catattack 3 520
Le a kalappal. Ha a helyi játszótéren rúgnák a bőrt, akkor sem mennék el, nemhogy utazni...
több mint 13 éve
Asbee New York Giants California Golden Bears 6 771 — OL- és Afrika szakértő
Szeretem a labdarúgást, de a honit inkább csak suckernek hívnám...fetomy
Nyilván nem egy világszínvonal. Igaz én visszasírom azokat az időket, mikor vártam a szombati bajnokikat, és ahova tudtam utaztam idegenbe is...


Magyar Giants Blog a Facebookon és a Twitteren is! 2018-as FA TRACKER
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
Ismerős környék 😀 Ott laktam 15 évig, bár ezek szerint mióta elköltöztünk onnan szarabb lett a környék.FViktor93
Lehet, hogy életem döntése, hogy nem mentem ki megnézni a meccset, mert biciklivel mentem volna, mint múltkor.




több mint 13 éve
FViktor93 New England Patriots 2 173
Srácok sajnálom, hogy a győztes meccs utáni örömbe, ennyi üröm vegyült. Viszont csodálkozom, hogy mindez nem történ meg még korábban. Az a környék valami nagyon durva. A Sportteleptől a Blaháig tartó úton kb. úgy éreztem magam, mintha Harlem utcáin kellett volna keresztűl menni. Cigány, cigány hátán. És nem a becsületesebb fajtából való.
Mondjuk JJ biztos örült volna neki, mert az egyik tuti nagy NCAA fan lehetett. Iszonyat komoly Razorbacks bőrkabátban nyomult. 😀GRAFI
Ismerős környék 😀 Ott laktam 15 évig, bár ezek szerint mióta elköltöztünk onnan szarabb lett a környék.