Gyűlölködjünk

37 feliratkozó

több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
te sobri ha te serelmezed a prekoncepciokat miszerint a ciganyok bunoznek
akkor te hogy jossz ahhoz h vedtelen fegyvertelen egyszeru magyar allampolgarokat
akik csak a szabadidejuket ott akarjak eltolteni ahol jol esik nekik
lenacizz meg leszkinhedezz ???

ertem en h manapsag csak egy iranyba divatos liberalisnak lenni de beloled azert ennel azert tobbet neztem ki
minthogy az index jellegu sajto hapogasat a te szadbol hallhassam visszhangozni.Fake
Láttam elég cigányt is, nácit is, szkinhedet is, hogy adekvátan használjam rájuk a megfelelő terminusokat.
Teljesen függetlenül az indextől, kurucinfotól, egyéb médiumoktól.
Ha majd úgy érzem az általam használt szavak nem fedik le a jelölni kívánt fogalmakat, akkor korrigálok.
Valamint én nem vagyok semmilyen irányba liberális, ez a te torznak sejlő világfelfogásodból fakadó viselkedésdefiníció, amit viszont nem akarok -igaz nem is tudnék- kijavítani, a te dolgod. Ha így akarsz rám gondolni, tedd azt. csak így akkor ilyen feloldhatatlan ellentmondásokba ütközöl, amelyek irreleváns kérdéseket generálnak. De csak nyugodtan.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Nekem van egy megoldásom a cigánybűnözésre.
Ne bűnözzenek a cigányok.
Jahogy ez nem lehetséges?
Nincs ötletem.

több mint 13 éve
Matthew99 New Orleans Saints 9 339 — Invisible man
Ha a cigányok nem csinálnak semmit csak otthon kertet kapálnak, akkor miért zavarja őket ha mások csoportosan az utcán járkálnak? Hozzájuk nyúlt valaki? Megverték őket?


A baseball 90% fejjáték. A másik fele fizikai. !!!ÚJ HELYEN AZ ALÁÍRÁSOK!!! A legrosszabb, mikor a hülyeség szorgalommal párosul.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
te sobri ha te serelmezed a prekoncepciokat miszerint a ciganyok bunoznek
akkor te hogy jossz ahhoz h vedtelen fegyvertelen egyszeru magyar allampolgarokat
akik csak a szabadidejuket ott akarjak eltolteni ahol jol esik nekik
lenacizz meg leszkinhedezz ???

ertem en h manapsag csak egy iranyba divatos liberalisnak lenni de beloled azert ennel azert tobbet neztem ki
minthogy az index jellegu sajto hapogasat a te szadbol hallhassam visszhangozni.
több mint 13 éve
Őszentsége Sobri Jóska Jacksonville Jaguars 31 383 — #NoStress
Még mindig nem tudom a következőket:
- honnan lehet tudni, hogy a vélelmezett bűncselekményeket cigányok követték el, ha nincs gyanusított, se vádemelés, stb
- honnan lehet tudni, hogy 90%-al viszaesik a bűnözés ott, ahol a nácik tobzódnak, mikor semmilyen erre utaló statisztika sehol nem elérhető. Se olyan, hogy mennyi volt a bűnözés elötte, se olyan, hogy mennyi lett a felbukkanásuk után. Hogy jön így ki a 90%? És ha megemelkedik 50%-al? Vagy 15%-al csökken? Honnan veszi bárki is a 90%-ot?
- miért hiszi bárki azt, ráadásul egy deklaráltan keresztény országban, hogy az erőszakra az erőszak a megoldás? A törvénytelenségre a törvénytelenség?
- ha valakinek bármilyen problémája van, millió szervezet működik ezek megoldása érdekében. Ha a bűnözők megjelenésekor a cigányok ki tudnak menekülni nagy csinnadratta közepette, akkor a nemcigányok mit lúzerkednek, ráadásul 10-szer akkora bűnözés közepette, ha igaz a 90%-os visszaesésről szóló teória?
- azzal tisztában vagyok, hogy sok a sérelem, meg divatos dolog utálni a cigányokat, aki ebben leli örömét, hát lelje, de komolyan van aki azt hiszi, hogy pár agyhalott szkinhed militáris szervezete és ezek buzgárkodása a megoldás egy országos problémára? Mert számomra úgy tűnik, hogy ez nem a megoldást hozza közelebb, hanem a problémát eszkalálja csak.

több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Ők csak a félelem miatt verődnek csoportokba.

több mint 13 éve
Dub New Orleans Saints 1 016
Tegnap a felzárkóztatás allatt lévő népcsoport 4 tagja (6-8 éves kislányok) kispályás focimeccs közben zsebelés céljából megközelítette a cuccunkat. Mivel műveletük megzavarásra került így csak egy telefont sikerült ellopni.
Mikor a csapat meccs után észlelte az esetet utánaeredtünk elkapdostuk őket. Mire sikerült összeterelni a 4ből 3at,természetesen megjelent a bő család, nem éppen baráti szándékkal. egyből mi lettünk a szemetek, miattunk kell pszichológust hívni a kislányhoz. Kevésen múlt,hogy nem lett nagyobb balhé. Szerencsére 3rendőr játszik a csapatomban,amikor ezt megtudták a színesbőrűek azonnal stílust váltottak és hogy hogynem a telefont egy kislány időközben visszavitte a létesítmény büféjébe. Taláta szegény ugyebár ott ahol aznap a srác (a telefon tulaja) nem is járt...Bazzani
Ejj de csúnya rasszistákok vagytok. Szegények az állandó üldöztetéstől még pszichológiai kezelésre is szorulnak, sőt tulajdonképpen ti tehettek arról is, hogy eltűnt a telefon. Szegény ártatlanok csak meg akarták nézni, de úgy megilyedtek, hogy félelmükben el kellett szaladniuk és puszta véletlenségből náluk maradt a telefon. 😀 A szegény öregek is, akiket megöltek, biztos provokálták jólelkű romáinkat. De az is lehetséges, hogy magukat verték agyon.

Komolyra fordítva nem értem mi a problémátok, hogy a Véderő, a Szebb Jövőértt vagy mittudomén milyen egyesület mászkál, járőrözik. Miért, nem lehet csoportoson sétálni közterületen? Követtek el törvénysértést? Vagy már csoportba verődni is csak nekik lehet?
több mint 13 éve
Bazzani Detroit Lions Michigan Wolverines 23 629 — Axel Foley
Tegnap a felzárkóztatás allatt lévő népcsoport 4 tagja (6-8 éves kislányok) kispályás focimeccs közben zsebelés céljából megközelítette a cuccunkat. Mivel műveletük megzavarásra került így csak egy telefont sikerült ellopni.
Mikor a csapat meccs után észlelte az esetet utánaeredtünk elkapdostuk őket. Mire sikerült összeterelni a 4ből 3at,természetesen megjelent a bő család, nem éppen baráti szándékkal. egyből mi lettünk a szemetek, miattunk kell pszichológust hívni a kislányhoz. Kevésen múlt,hogy nem lett nagyobb balhé. Szerencsére 3rendőr játszik a csapatomban,amikor ezt megtudták a színesbőrűek azonnal stílust váltottak és hogy hogynem a telefont egy kislány időközben visszavitte a létesítmény büféjébe. Taláta szegény ugyebár ott ahol aznap a srác (a telefon tulaja) nem is járt...

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Upsz, megjött az angol. Mennem kell jópofizni... 😕
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Azért, ha a nemzetközi média felkapja a témát és az indexhez hasonló stílusban tálalja,akkor az eléggé páriaországot tud belünk csinálni. Úgy tűnik nagyon megszervezték,hogy legyen széleskörű sajtónyilvánossága az esetnek.vadibandi
Ennek az országnak már mindegy minek nézik.
több mint 13 éve
vadibandi 1 438 — Giants fan
Azért, ha a nemzetközi média felkapja a témát és az indexhez hasonló stílusban tálalja,akkor az eléggé páriaországot tud belünk csinálni. Úgy tűnik nagyon megszervezték,hogy legyen széleskörű sajtónyilvánossága az esetnek.




több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Kitalálják, ne aggódj.... Különben is a világ egy része kényszert érez, hogy megmentse a katasztrófa sújtotta övezeteket
több mint 13 éve
JéBé Green Bay Packers 6 646
A következő lomtalanításkor én is kérvényezem az elutaztatásomat.
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak az a baj, hogy ahová viszik őket ott azonnal elkezdenek begyűrűzni a problémák is. Felvetődött bennem egy gondolat: Mi lenne, ha a Roma ügyi szervezetek (már ez is megérne egy misét) vásárolnának egy szigetet valahol, odatelepítik a cigányokat, ahol a munkájukból kellene megélniük. Biztos áldozna rá sok világ szervezet. Államot, országot alapíthatnának, élhetnének ahogy akarnak. Még adakozást is szerveznék neki.apeszos
én pédául a magyar állam helyében megvenném a magyar cigányoknak a Vrangel szigetet hogy ott alapíthassanak államot.

http://en.wikipedia.org/wiki/Wrangel_Island

ahogy olvasom, még Lemingek is élnek a szigeten, így a szakácskönyveiket sem kell átírniuk nagyon, mert hasonlóak mint az ürge.haromt
Egyrészt hideg nekik (még visszajönnének), másrészt kicsi....apeszos
arra kiváncsi vagyok hogy jössz vissza onnan 😛
az igényeiket meg nem kérdeztem.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak az a baj, hogy ahová viszik őket ott azonnal elkezdenek begyűrűzni a problémák is. Felvetődött bennem egy gondolat: Mi lenne, ha a Roma ügyi szervezetek (már ez is megérne egy misét) vásárolnának egy szigetet valahol, odatelepítik a cigányokat, ahol a munkájukból kellene megélniük. Biztos áldozna rá sok világ szervezet. Államot, országot alapíthatnának, élhetnének ahogy akarnak. Még adakozást is szerveznék neki.apeszos
én pédául a magyar állam helyében megvenném a magyar cigányoknak a Vrangel szigetet hogy ott alapíthassanak államot.

http://en.wikipedia.org/wiki/Wrangel_Island

ahogy olvasom, még Lemingek is élnek a szigeten, így a szakácskönyveiket sem kell átírniuk nagyon, mert hasonlóak mint az ürge.haromt
Egyrészt hideg nekik (még visszajönnének), másrészt kicsi....
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
Csak az a baj, hogy ahová viszik őket ott azonnal elkezdenek begyűrűzni a problémák is. Felvetődött bennem egy gondolat: Mi lenne, ha a Roma ügyi szervezetek (már ez is megérne egy misét) vásárolnának egy szigetet valahol, odatelepítik a cigányokat, ahol a munkájukból kellene megélniük. Biztos áldozna rá sok világ szervezet. Államot, országot alapíthatnának, élhetnének ahogy akarnak. Még adakozást is szerveznék neki.apeszos
én pédául a magyar állam helyében megvenném a magyar cigányoknak a Vrangel szigetet hogy ott alapíthassanak államot.

http://en.wikipedia.org/wiki/Wrangel_Island

ahogy olvasom, még Lemingek is élnek a szigeten, így a szakácskönyveiket sem kell átírniuk nagyon, mert hasonlóak mint az ürge.
több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
Csak az a baj, hogy ahová viszik őket ott azonnal elkezdenek begyűrűzni a problémák is. Felvetődött bennem egy gondolat: Mi lenne, ha a Roma ügyi szervezetek (már ez is megérne egy misét) vásárolnának egy szigetet valahol, odatelepítik a cigányokat, ahol a munkájukból kellene megélniük. Biztos áldozna rá sok világ szervezet. Államot, országot alapíthatnának, élhetnének ahogy akarnak. Még adakozást is szerveznék neki.
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
én örülök h elkezdik őket összeszedni meg tömegesen szállítani.
első lépés megvanbriareos
és szerinted a csillebérci tábor melletti villák tulajdonosai is ennyire lelkesek? 😛

vagy a buszosok akik szállították őket? megkérdezném azért hogy maradt-e valami a járműből a cirka 100km-es út alatt...

ha már gyűjtöd őket akkor ki kell fejleszteni a betonbuszt/vonatot. azt még ők sem tudják ellopniharomt
ezért mondtam h első lépés.
már csak a szállítás módját és a végállomást kell csiszolni

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
én örülök h elkezdik őket összeszedni meg tömegesen szállítani.
első lépés megvanbriareos
és szerinted a csillebérci tábor melletti villák tulajdonosai is ennyire lelkesek? 😛

vagy a buszosok akik szállították őket? megkérdezném azért hogy maradt-e valami a járműből a cirka 100km-es út alatt...

ha már gyűjtöd őket akkor ki kell fejleszteni a betonbuszt/vonatot. azt még ők sem tudják ellopni
több mint 13 éve
Kúrfürst briareos Miami Dolphins Miami Hurricanes 16 877 — StuG Life
én örülök h elkezdik őket összeszedni meg tömegesen szállítani.
első lépés megvan

több mint 13 éve
apeszos Washington Commanders Florida State Seminoles 8 158 — Cserecsapat
apeszos, az ilyen mi lett volna ha dolgok teljességgel értelmetlenek. Ez kábé olyan logika, hogy ha tavaly megnyerem a lottóötöst már lehet rég nem élnék, mert az első las vegasi utamon rablógyilkosság áldozata lettem volna. Ja, lehet. Ha ott vannak a skinheadek már régebben, akkor nem az történik, ami történt. Ez így igaz, a dolgok már csak ilyenek. Ha mások a kiindulópontok, mások a történések is.Sobri Jóska
Kb ugyanolyan értelmetlen, minthogy cigánybűnözés nincs. Vajon miért van, hogy szinte csak idős emberek esnek áldozatul? Érdekes addig mindenhol visszaesik a bűnözés amíg ott vannak ezek a "nácik". Ahogy elmennek megint megnő. Nem gyanús? 10-12 éves cigánypuják ölik az öregeket, van amikor pusztán szórakozásból. De igaza van TTT-nek, mindíg belefutok ebbe veled. Így inkább én is hanyagolom a témát.
több mint 13 éve
gabtsi Cincinnati Bengals 6 698 — one & done
Mindig tudtam h Höri a legjobb arc 😊

A Vöröskereszt egy illetékese a dpa-nak azt nyilatkozta, hogy ez az első eset a második világháború óta, hogy a szervezet paramilitáris csoporttól fenyegetett civileket evakuál Magyarországon.index
akkor is csillebércre meg a tisza tóhoz vitték a népet ?

ami nem hajlik, az törik!
több mint 13 éve
Törölt felhasználó
félelmetes, hogy Tibi mennyire képben van a magyar falvak életével kapcsolatban, miközben a Budapest táblát se hagyta el 10 éve 😀Höri
jó hát nem lehet akkora falusicigánybűnözés szakértő mint te, aki napi kapcsolatban vagy a KSZM-i drogdíler cigánymaffiával. sőt mi több még rendszeresen igénybe is veszed a szolgáltatásaikat 😛 😀
több mint 13 éve
Höri Indianapolis Colts West Virginia Mountaineers 32 136 — bútor
félelmetes, hogy Tibi mennyire képben van a magyar falvak életével kapcsolatban, miközben a Budapest táblát se hagyta el 10 éve 😀

több mint 13 éve
Törölt felhasználó
a félelmetes cigánybűnöző nem attól félelmetes, hogy naponta feltrancsíroz egy fél falut, hanem attól, hogy az állandó kis értékű lopásaival, garázdaságaival pokollá teszi a kis falvakban élő becsületes emberek életét. és igen önmérsékletet tanusít ha magánál erősebbel találkozik.
de ezt te is tudod jól, csak kötekedni akarsz... szóval hagyom is a témát